Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:52 pm

A utakmica je u par navrata prekinuta od strane sudije..da bi se igracima gostojuce ekipe objasnilo da sutaju na onaj gol u sredini a ne ona dva sto vide sa strane i pritom na sugestiju ljudi od struke, okrijepili kafom, bajramskom tarhanom i rasolom po potrebi zbog opasnog mamurluka na kojeg su se pojedini zallili od pocetka susreta
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:53 pm

neće ptičurina tamo. bude nekih drugih forumaša. a ja sam više ćulumovski tip, ne dajem puno golova ali ostavljam protivničku vezu bez života :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:02 pm

ne bi vi na tuborg smjeli udariti :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:06 pm

Citam da ce nas malo sljedecu domacu. Treba nas doci sto vise da otjeramo te preplacene manekene. Ne dolazimo mi zbog njih, mi dolazimo zbog Želje.

Njih trebamo tjerati, samo njih. Ako nas dodje par stoja to ce biti nas poraz.

Mrs iz svetinje
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:09 pm

U ovom ludilu malo maštam , zamisli ...

Golman
Sinisa- Graovac-Bakrac-Pavic
Hadziahmetovic-Sabanadzovic
Stevanovic-Ramovic-Zakarić
Krpic


:kafa:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:14 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:09 pm
U ovom ludilu malo maštam , zamisli ...

Golman
Sinisa- Graovac-Bakrac-Pavic
Hadziahmetovic-Sabanadzovic
Stevanovic-Ramovic-Zakarić
Krpic


:kafa:
Mastas o onom Zakaricu koji je rekao da vise nece igrati za nas i da zeli ici pod svaku cijenu??Bez uvrede,ali bas kratko pamcenje imamo i nije ni cudo da nam se stalno iste stvari ponavljaju.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:16 pm

opet i takav ti više valja nego oni kojima je željo premoćno najveći domet u karijeri.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:18 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:14 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:09 pm
U ovom ludilu malo maštam , zamisli ...

Golman
Sinisa- Graovac-Bakrac-Pavic
Hadziahmetovic-Sabanadzovic
Stevanovic-Ramovic-Zakarić
Krpic


:kafa:
Mastas o onom Zakaricu koji je rekao da vise nece igrati za nas i da zeli ici pod svaku cijenu??Bez uvrede,ali bas kratko pamcenje imamo i nije ni cudo da nam se stalno iste stvari ponavljaju.
Mislim da je Zakaric tu kao primjer kvalitetnog igraca, a ne kao njega samog.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:20 pm

Ja ljudi ne znam za vas, ali oni su meni poput UN-ovih vojnika u Srebrenici,rade sta hoce i rade masakr nad svetim grbom zvanim FK ŽELJEZNIČAR a da im pri tome niko nista niti zeli niti moze. Imaju IMUNITET,postaje ocigledno. A sa druge strane mi i klub smo ZRTVE koje cekaju da se ti VOJNICI smiluju kad ce odigrati a kad se popisati po nama.

Kad vec Uprava jos ne radi neke rezove, sta mi navijaci mozemo uraditi? Pa svi pred stadion,praviti pritisak i ne dati im mira da odu da se presvuku a ne da treniraju u miru. Nemojte ljudi dopustiti da se ohladimo,gvozdje se kuje dok je vrelo! Svi ko jedan u najtezim trenutcima jer i Uprava ne moze(ne zna) sta hoce i na kraju krajeva moze vrlo lako da povuce crtu! Trazimo REALIZACIJU PLANA B AKO GA IMA UOPSTE!?
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u pon okt 29, 2018 2:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:20 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:16 pm
opet i takav ti više valja nego oni kojima je željo premoćno najveći domet u karijeri.
Ako pricamo samo o igrackim kvalitetima,da.Medjutim,ako cemo ubuduce paziti i na karakter,onda definitivno NE!Ljudi ovdje moraju shvatiti,da ako ubuduce budemo vodili racuna i kakav je ko karakter,da mnogi dobri igraci nece zavrsiti u Zelji,nego u nasim rivalima,a onda nema kukanja!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:22 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:09 pm
U ovom ludilu malo maštam , zamisli ...

Golman
Sinisa- Graovac-Bakrac-Pavic
Hadziahmetovic-Sabanadzovic
Stevanovic-Ramovic-Zakarić
Krpic


:kafa:
Grupna faza Europa lige,plus dupla kruna
Hladno
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:22 pm

200.000 eur i najbolji igrač lige u sezoni. da su u rosteru po tri takva u datom trenutku mi bi svake godine bili šampioni. kakvog god da su karaktera.
gradi željo boli te *****
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:22 pm

Dva sata, a još niko nije otjeran od igrača
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:25 pm

Sta ces dobiti ako ih otjeras? ostaviti ih do kraja ugovora da truhnu na tribinama.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:31 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:22 pm
200.000 eur i najbolji igrač lige u sezoni. da su u rosteru po tri takva u datom trenutku mi bi svake godine bili šampioni. kakvog god da su karaktera.
Ne bih se bas slozio s tim.Ko ti garantuje da tad ne bi proradila ljubomora medju njima?Da nekome bude krivo sto se jedan vise istice od drugog i sl?Da je ovaj dodao loptu onome da zabije go?To je neminovno da se desi kad imas vise losih karaktera koji su bitni samo sebi.I nema trenera koji ce to saulisati.Pa nama se to desava sa igracima koji ne znaju igrati pa belaj,zamisli kako bi bilo tesko ubijediti u nesto lika,koji zna igrati!?

P.S.Mi smo poslije Krcme trebali krenuti u akciju.Covjek nam sve fino rekao i servirao,a mi lagano pod tepih.Meni je jos uvijek recenica u glavi kad rece da mu igrac prilazi pred tekmu 2.kola(hej 2.kola) i pita ga sto ne igra i sto igra ovaj!?? :oops1: :oops1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:38 pm

Ovaj smrdljivi SS samo pise kolumne kad mi gubimo porodicno stablo im ***** komplet
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:39 pm

igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:37 pm
Restart.

Probrati 5 igrača, tačnije 5 ljudi tipa Sinan Ramović, ostalo otjerati. Svjestan sam svega što govorim. Ne možeš ti praviti pitu od govana, pri tome ne mislim kvalitetom samo već i ljudski. Uopšte ne mislim da smo toliko nekvalitetni. Ali naprijed imaš Zeca, papčina ipo i sve što ide s tim, imaš Zaima koji je glup ko ***** i postao bezobrazan, imaš Jovana koji ima napad ego tripova na terenu i još pun ***** umišljenih papaka.

RESTART! Gledati koga dovodiš, tj. kakve karaktere.
A izabrali su tajming kad ce im smanjiti plate, nisu uradili to na vrijeme, isti non stop igraju jer smo se doveli u situaciju da nemamo klupe, da smo bezveze ljude slali po tribinama, posudbama.
Previše amaterskog ponašanja za profesionalni klub. Bezveze su pojedinci huškali jug da uradi sto je uradio. Jednu te istu priču čitamo ovde 3 godine.
Ne stavljaju sami igrači sebe da igraju, i ko toliko glup da igra u nekom klubu i taj isti klub minira.
To je sve priča ljudi koji se ne snalaze u sportskom segmentu i uvijek su drugi krivi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:40 pm

ma vidi, ko istinski igra za sebe da se uda dalje korisniji je i ekipi uvijek nego ovi kojima je željo vrh vrhova. naravno da bi bolje bilo da je dobar i karakterom, ali prosjaci ne mogu puno birati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:40 pm

Ma Krčmarević je veliki gospodin. Vidio s ČIM ima posla i otišao.

Pa evo ti sad Zeca pitaj šta on misli o svojoj igri, ako ne bude u superlativima pričao ubij me. Frajer sinoć promašio 1 na 1, pao na šupak kad je šutao sa 10 m sam samcat, a njegovi promašaji te vrste su česti. Sad se smijem kladiti da nema ni trunke samokritičnosti i da misli da može u klub Lige prvaka ako se malo poklope stvari.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:41 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:39 pm
igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:37 pm
Restart.

Probrati 5 igrača, tačnije 5 ljudi tipa Sinan Ramović, ostalo otjerati. Svjestan sam svega što govorim. Ne možeš ti praviti pitu od govana, pri tome ne mislim kvalitetom samo već i ljudski. Uopšte ne mislim da smo toliko nekvalitetni. Ali naprijed imaš Zeca, papčina ipo i sve što ide s tim, imaš Zaima koji je glup ko ***** i postao bezobrazan, imaš Jovana koji ima napad ego tripova na terenu i još pun ***** umišljenih papaka.

RESTART! Gledati koga dovodiš, tj. kakve karaktere.
A izabrali su tajming kad ce im smanjiti plate, nisu uradili to na vrijeme, isti non stop igraju jer smo se doveli u situaciju da nemamo klupe, da smo bezveze ljude slali po tribinama, posudbama.
Previše amaterskog ponašanja za profesionalni klub. Bezveze su pojedinci huškali jug da uradi sto je uradio. Jednu te istu priču čitamo ovde 3 godine.
Ne stavljaju sami igrači sebe da igraju, i ko toliko glup da igra u nekom klubu i taj isti klub minira.
To je sve priča ljudi koji se ne snalaze u sportskom segmentu i uvijek su drugi krivi.
Za kazne su znali 2.10. Kako nije na vrijeme?

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Bing [Bot], Google [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija