Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:05 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:01 pm
Hahahaha majke mi ne znam ko je gori. Mi navijači, igrači ili uprava i sš. Zaslužujemo jedni druge.
Sta je tacno problem sa navijacima?
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:09 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:01 pm
Hahahaha majke mi ne znam ko je gori. Mi navijači, igrači ili uprava i sš. Zaslužujemo jedni druge.

navijači su bili,ostali i uvijek će biti svijetla tačka a posebno Jug.

Nisam nikada bio za radikalne poteze ali respect za Jug i ono što je uradio sinoć.

Sinoć sam trebao biti na Grbavici ali sreća u nesreći da nisam doša jer bi i ja uleti na teren ,dosta je više da nas neko yebe u mozak.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:10 pm

Nesto kontam.. Pa vi igraci dodjete nama para.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:13 pm

Sramota ako se nista ne promjeni zbog poraza jucer! Samo.se gura pod tepih, ni ime Željezničar ne znaci vise nista..
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:15 pm

Gledam ovaj gol Zvijezde u 94 minutu. Nevjerovatno je da naši igrači nisu uspjeli čitavu utakmicu napraviti jedan sličan centaršut ili povratnu loptu. Što bi rekao Oda, imaš 20 puta igrača 1 na 1 na krilu i on i ne pokuša probiti ili uputiti iskoristiv centaršut ili povratnu loptu.

Kad se sjetim samo šta je Zakarić i Stvenović povratnih lopti radili..po zemlji. Ova dva krila Zaim i Zec ili ne znaju prodor napraviti ili ne znaju centaršut odraditi, a da je Zaimu jedina povratna lopta u karijeri bila ona u Širokom kada je Veseli promašio nemoguće.

Mislim da je ovo najkvalitetnija ekipa u prvenstvu, ali nemaju zajedništvo, nemaju želju da budu ekipa već su onako plastični...nema tu timskog duha, nema želje da nekome serviraš priliku...sve umišljeni jadnici koji misle da su nešto. Neka samo skontaju gdje će završiti kad u Želji izvise. Grbavica će ostati na istom mjestu sa manjim ili većim brojem navijača, ali oni sa ovakvim trudom samo sebe devalviraju. Onda kada dodju u 30-te će se sjetiti da su bili budale i da su trebali svaku utakmicu da ginu i da su imali šanse za karijeru....ali tada će biti kasno.

Oni da su pametni bi igrali što bolje jer im je to jedina nada da se odmaknu od sivila. Lendrić, Stevanović, Zakarić nisu otišli iz Želje zbog bojkota i nezainteresovanosti već zbog kvalitetnih igara. Čemu se ovi jadnici nadaju?
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon okt 29, 2018 1:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:18 pm

Hej izgubili od etno sela. Ja se još ne mogu načuditi.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:20 pm

doveli me u situaciju da moram piti "lijekove" za smirenje umjesto da ih zloupotrebljavam kao sav normalan svijet. :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:21 pm

sljedeće je da izgubimo od neke kafane, ili od forumaša.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:22 pm

ili od forumaša okupljenih u nekoj kafani...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:24 pm

Puno je gresaka dovelo nas u situaciju gdje smo danas. Nedostatak vizije, lose odluke, los tajming..svasta nesto. Ali konkretno poslije tekme sinoc ja ziv ne znam sta je najbolje rjesenje.

Da ode uprava? Ko dolazi i s kojim ciljem? Koje metode rada, one koje su nas zaduzile, a opet one koje su nam donijele titule? Neki clanovi uprave da idu, koji i zasto? Koji da dodju?

Smjena strucnog staba? Da dodje Jusfbegovic ili Dudic, Djurbuzovic? Jesu li to treneri koji mogu ove igrace kontrolisati? U ovom sistemu postoji li takav trener kad ih vec uprava ne moze kontrolisati?

Raskidi ugovora s igracima? S kojim tacno? Blagojevic, Bogicevic, Kjosevski, Zec, Zajmovic? Jesu li jedini krivi? Hocemo li proigrati ako oni odu? A da sutnemo jos 5, 10? Ko da nam igra? Da dignemo ruke od titule i nastavimo s juniorima?

Ne znam evo, fakat nisam pametan i razumijem odgovorne koji nisu sinoc djelili otkaze i ispisnice. Rez neki treba, drasticne mjere trebaju, ali pitanje je jel sad i odmah pravi trenutak i sta hocemo postici kratkorocno, a sta dugorocno s tim.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:26 pm

Eno SH nudi smještaj za dva povratnika u Željin dres :D
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:26 pm

Znaci na prvom treningu (jos kada si dijete) kaze ti trener "sine cuvaj igraca", kod nas nonstop igraci u odbrani cuvaju JEBENU LIVADU a ne igraca, a kada smo u napadu kriju se IZA IGRACA ne idu u prazan prostor.

OBRNUTO DAN VAS JE.BO, OBRNUTO TREBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OBRNUTO !!!!!!!!!!!!!! HOCE LI IKO DA SE OTKRIJE U NAPADU???????????? HOCE LI IKO DA POKRIJE IGRACA U ODBRANI????????

JE.BEM TI I ETO SELO I MAJKU!!!!!!!!!!!! PLACENICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:28 pm

Durgo je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:26 pm
Znaci na prvom treningu (jos kada si dijete) kaze ti trener "sine cuvaj igraca", kod nas nonstop igraci u odbrani cuvaju JEBENU LIVADU a ne igraca, a kada smo u napadu kriju se IZA IGRACA ne idu u prazan prostor.
Šta fali, i Nikola Nikić je čuvao prostor :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:30 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:22 pm
ili od forumaša okupljenih u nekoj kafani...
:D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:36 pm

exbabilon je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:24 pm

Ne znam evo, fakat nisam pametan i razumijem odgovorne koji nisu sinoc djelili otkaze i ispisnice. Rez neki treba, drasticne mjere trebaju, ali pitanje je jel sad i odmah pravi trenutak i sta hocemo postici kratkorocno, a sta dugorocno s tim.
Odavno je ovdje trebao restart. Prosirilo se u sve pore kluba.
Pisase se oni po klubu do sinoc, a valja sad i na kahvu otici. Njima se meni se cini tek sinoc malo razbistrilo da su negdje, ipak, trebali povuci rucnu.
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:37 pm

Restart.

Probrati 5 igrača, tačnije 5 ljudi tipa Sinan Ramović, ostalo otjerati. Svjestan sam svega što govorim. Ne možeš ti praviti pitu od govana, pri tome ne mislim kvalitetom samo već i ljudski. Uopšte ne mislim da smo toliko nekvalitetni. Ali naprijed imaš Zeca, papčina ipo i sve što ide s tim, imaš Zaima koji je glup ko ***** i postao bezobrazan, imaš Jovana koji ima napad ego tripova na terenu i još pun ***** umišljenih papaka.

RESTART! Gledati koga dovodiš, tj. kakve karaktere.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:38 pm

exbabilon je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:24 pm
Puno je gresaka dovelo nas u situaciju gdje smo danas. Nedostatak vizije, lose odluke, los tajming..svasta nesto. Ali konkretno poslije tekme sinoc ja ziv ne znam sta je najbolje rjesenje.

Da ode uprava? Ko dolazi i s kojim ciljem? Koje metode rada, one koje su nas zaduzile, a opet one koje su nam donijele titule? Neki clanovi uprave da idu, koji i zasto? Koji da dodju?

Smjena strucnog staba? Da dodje Jusfbegovic ili Dudic, Djurbuzovic? Jesu li to treneri koji mogu ove igrace kontrolisati? U ovom sistemu postoji li takav trener kad ih vec uprava ne moze kontrolisati?

Raskidi ugovora s igracima? S kojim tacno? Blagojevic, Bogicevic, Kjosevski, Zec, Zajmovic? Jesu li jedini krivi? Hocemo li proigrati ako oni odu? A da sutnemo jos 5, 10? Ko da nam igra? Da dignemo ruke od titule i nastavimo s juniorima?

Ne znam evo, fakat nisam pametan i razumijem odgovorne koji nisu sinoc djelili otkaze i ispisnice. Rez neki treba, drasticne mjere trebaju, ali pitanje je jel sad i odmah pravi trenutak i sta hocemo postici kratkorocno, a sta dugorocno s tim.
Vrlo jednostavno,druze.Titulu i da sad svi ostanu,necemo osvojiti.Previse si bodova prosuo kuci da bi to bilo realno.Dakle,prvi korak je da je rezultat u 2.planu.Kad se to definise i navijaci upoznaju s tim,slijedi tjeranje igraca ili prebacivanje da treniraju s juniorima,ako nas puno kostaju raskidi.Trece,otjerati i trenera,jer nije karakter i dosljedan,a ako se odmah ne moze naci dobra zamjena,imenovati vd-a,kojem odmah treba sataviti do znanja da ce samo to i ostati.Eto 3 koraka koja se APSOLUTNO danas moraju uciniti.Tako izgurati do zmske pauze ili cak do kraja sezone,a u medjuvremenu raditi na STRATEGIJI za ljeto.Koga dovesti za trenera,kakve igrace cemo dovoditi,kakav stil zelimo igrati i koliko ce taj cijeli proces trajati.Jel ovo tako tesko,majku mu je.bem??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:46 pm

Ako se ovih par igraca - znamo svi kojih, vec sad od derbija ne posalje na tribine bice problema, ili im daj ispisnice odmah ili salji na tribine neka propadaju do kraja ugovora.

Oni vise ne smiju igrati za tim, jer cemo jos bodova ciljano da izgubimo, nisu oni vise igraci Zeljeznicara njima neko drugi rukovodi.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon okt 29, 2018 1:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:46 pm

u ovom kolu puni plijen sa grbavice odnijela je ekipa caffe bara varadero koja je protiv željezničara slavila sa 1-2 :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 1:51 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:46 pm
u ovom kolu puni plijen sa grbavice odnijela je ekipa caffe bara varadero koja je protiv željezničara slavila sa 1-2 :kafa:
Oba gola je postigao neprikosnoveni napadac Varadera ChWilla na asistencije mladog Gavrana, inace izdanak Zeljinog omladinskog pogona.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija