Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:01 am

Hladne glave da porucim kvaziigracima koji valjda citaju ovo iz udobnih stanova:
U ovom Zelji ima par igraca koji su kvalitet za Zelju.
Kjosevski u najboljem slucaju rezerva
Sinisa - isto tako
Pavic bi mozda mogao igrati
Bakrac i Rodin imaju mjesta
Jovan - nekonstantan - napolje
Stojan - isto tako
Debeli maradona - mars u p.m, svaku petu dobro igra, gori od Blagojevica kod biranja utakmica a bas me interesuje ima li polar sada i koliko je ova vedeta pretrcala sinoc pa zasluzila aplauz. Zali Boze Dacica
Zec- Zaim, dva balvana, Marek tebe sam branio jer ulazis u sanse, a realizacija ti je za k... jedino si dobar za presinga za kojim zalim i dan danas
Zaime - pravac Ozren, Hrid, Pofalicki, placu za tobom vole
Krpic bi mogao na klupu.
Sinoc je Ramovic pokazao zasto je najbolji Zeljin igrac, nespreman, nije igrao maltene pola godine u 15 minuta pokaze sta je igrac.
Odovicu - jadu, ti si najveci hamelj ovdje i dvolicnjak. Prvo pljujes igrace javno po presicama pa nemas muda da izostavis nikoga. Kitu ostris na Vranjesu i Arezini, isto ko i Adzem sto je ostrio na Zecu i Crnovu.
Ne interesuje me kako, ali danas mora neko da leti, ili ovih pet kolonasa, pa izgurat cemo nekako ove 4 utakmice, nek Odovic i Cica ostanu u strucnom stabu a Zebu i onog pitara Karica nabiti nogom.
Fejzic
Sinisa-Bakrac-Rodin-Pavic
Vranjes-Saban
Jazvic-Ramovic-Dacic
Krpic
Klupa: A. Sehic, Kemo, E. Sehic, Hare, Veseli, Zubanovic, Ceman
Strucni stab: Odovic i Cica

Zao mi je sto ce i ovo malo ljudi biti rastjerano, a odgovornost za ovo sve snosi svako u klubu od Misimovica do Mece.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:03 am

Sve redom napolje, odlazite picke.

Doduse ja se jos nadam da ga mozemo zabiti :) po stranici na FACE jos je 46min.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:10 am

Tuzna vijest jutros dolazi sa Grbavice, naime, igraci Zeljeznicara su pronadjeni zivi u svojim stanovima.

Krepaj marvo !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:12 am

U slucaju da uprava dovede nekog amatera za trenera, nek se i oni kupe zajedno sa njim. Oni su krivi isto onoliko koliko i Odovic i igraci. Hvala vam na stadionu na svemu lijepom,nasa Grbavica nikad ljepša, al ovo sto rade sa sportskim segmentom stvarno nema smisla. Misimovic se hvalio sto je insistirao da dovede Zajmovica, pa gospodine jel to mozda razlog sto onaj mamlaz stalno igra.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:12 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:00 am
Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Onda prvo Upravu rasformirati pa cemo se pobrinuti za igrace !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:15 am

Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:12 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:00 am
Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Onda prvo Upravu rasformirati pa cemo se pobrinuti za igrace !
kad se rasformiraju to će biti ključni dan za naše zdravlje, živce.. krenut će sve na bolje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:16 am

Sinoc sam svjedocio najsporijem veznom redu na svijetu Jovan-Stojan-Debeli.
Katastrofa.
Dva najgluplja krila i ustavom zabraniti formaciju 4-5-1 yebem ti dan i ko je izmisli.

Adzeme i tebe se sjetim jer si razjebo presing koji smo imali, sa onim presingom bi natrpali i Goska i Krupu i pi... materinu.

Odovic i uprava ako misle ostavljati hamelj do zime u prvih 11, neka se kupe, ako neko misli da ce biti drugacije od onog sinoc vara se.
Sinoc prvo poluvrijeme nisu htjeli ni ubaciti ni sutati, dodju do 16 i dodaju se, marva jedna.

Drugo poluvrijeme stvaramo pritisak i izvodi se aut, Sinisa lagano hoda sa centra i pokazuje rukom Zecu da se on ceka da izvede, taman dok se odbrana zvijede namjesti.
Sinisa jesi borben ali i tvoje je vise proslo, 3 godine si tu, hajde brate i ti lagano na zimu idi negdje vani ako mozes uzmi koji dinar.

Sinoc raja aplaudira Curjuricu, samo me interesuje za sta? Izborio je jedan faul, a vec drugu utakmicu svaki korner frajer upropasti, nama nema ko prekid izvesti a imas Arezinu na tribinama, pa kad se vec koristi sav hamelj i kada ste vrijednosti Zelje bacili na pod dajuci traku Bogicevicu daj nam i Arezinu, makar se mogu nadati pogodku iz slobodnog, a od ovih maradona Ivana i Jovana mogu ocekivati samo da razbiju reflektor.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u pon okt 29, 2018 8:18 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:17 am

Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:12 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:00 am
Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Onda prvo Upravu rasformirati pa cemo se pobrinuti za igrace !
Prije preformirati i pojacati. Vidjecemo danas, gavran najavi nesto...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:19 am

Biće ovo dobro. Uzmimamo titulu 100%.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:20 am

Iskreno se nadam suspenziji stadiona do kraja godine minimum,da ne gledam ove klošare kako namjerno gube utakmice sve i da dođem u iskušenje. Fuj ko sve nosi dres Želje,fuj
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:22 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:15 am
Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:12 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:00 am
Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Onda prvo Upravu rasformirati pa cemo se pobrinuti za igrace !
kad se rasformiraju to će biti ključni dan za naše zdravlje, živce.. krenut će sve na bolje.
Sto prije to bolje
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:23 am

Ali kakva kolektivna histerija. Vidi se da mnogi od vas Želju prate u zadnjih 5-6 godina...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:30 am

Sad ce opet transparento saopstenje, kolektivna krivica opet i moralne vrijednosti, bla bla bla
Gubili smo od Zmaja 9-1 ali nije bilo nezalaganja, nije bilo sminkeraja i nije bilo setanja. Nasi su igraci dolazili na derbi 95 godine iz rova a njihovu sa turneje i gubili 5-0 ali su ginuli, dok ova klapa od sinoc koja ce po svemu sudeci opet istrcati na lavor ima pravo da seta i da uzima najvece plate ikada u Zelji.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u pon okt 29, 2018 8:32 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:31 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:17 am
Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:12 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:00 am
Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Onda prvo Upravu rasformirati pa cemo se pobrinuti za igrace !
Prije preformirati i pojacati. Vidjecemo danas, gavran najavi nesto...
Ako sada ne naprave rez i nesto radikalno ne poduzmo po pitanju svega, popisat ce se po svemu sto su uradili do danasnjeg dana ! Da deset stadiona naprave, ako zabiju glavu u zemlju na ovo sada sto se desava, na ova ponizenja i pisanja po nasoj svetinji, onda i njih treba pomjeriti, pocevsi sa famoznim milimetrom.
Godinama mi ovo trpimo, obolit cemo kolektivno, pod kozu vise ne moze ni za taj milimetar !

Ako uopste budete razmisljali da nesto povodom ovoga radite tek na pauzi, spakujte se prvi. Ovo se mora rijesiti jednom za sva vremena a vec smo dobro okasnili.

Ne poduzmete li nista, indirektno ste dali amin onoj marvi da nastavi istresati fekalije po nasem grbu. Malo mi to previse volimo da bi olako presli preko toga.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:33 am

Samo me interesuje jel Kjosevski ne moze da ode vani jer trazi u klauzuli da ide i najbolji stoper svijeta, covjek koji je poceo citati Druzbu Pere Kvrzice u 37-oj godini, jer se zbog njega osjeca sigurnije na terenu?
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:42 am

storm_raider je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:15 pm
kvalitet je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:51 pm
Volim Odu kao da mi je otac rođeni, bilo bi brutalno otjerati ga opet, a svi znamo ko su krivci. Jedino da se Amar vrati (a, ja da sam na Misketovom mjestu, pogazio bih malo svoj ego, ako je već tu isključivo zbog Željinog interesa), pa bi se to i moglo opravdati. Ostaviti Odu, dati mu neko vrijeme, ništa postići nećemo ako ga otjeramo. Od posljednjeg njegovog tjeranja isto to radimo i od trofeja imamo samo jedan Kup. Pa, hajmo onda pokušati dati njemu prostora i vremena da napravi ekipu kakvu želi. A, igračima treba malo mater hebati. Da se malo useru.
Nema tu nikakvog ega, to je prica ovih sto ne znaju, ili znaju, ali nisu dobronamjerni. 2 puta su pricali Misimovic i Amar, Amar nece, oba puta je odbio. I oba puta ga je Misimovic zvao i nudio podrsku.
Hoće,hoće pare na sunce pa ćeš vidjeti jel hoće ili ne.
Samo pišete kako nadredjeni kaže.
E nek izmisle kako izaći iz ovog mulja,ako su mogli izmisliti "sredstvo" za čišćenje stolica,nek izmisle rješenje za ovu agoniju.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:43 am

Mislio sam da ce jutro biti lakše od noći. Al kurko. I jos se cijelu noc vrtio ko na ražnju. Tamam da zaspim kad prikaze dolaze na oci. Zec, Bogi, Celavac, Veca. Cijelu noc me proganjali u snu. Nisam nikako dobar jutros
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:44 am

Morzhy je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:38 pm
abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:12 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:06 pm
Al pojedinci kenj.aju i brane Odu....Sta ga branite koji ku.rac??Jel uprava rekla tjeramo ove sto stvaraju nered i bojkotuju!Jel rekla?Jeste!!!

I sta je pic.ka Odovic rekao na to iako je imao navijace iza sebe??Rekao,neka ih.I kako mu oni vrate??Porazom protiv etno sela.I?Treba ga ostaviti??

I opet vas pitam ko je tu kriv i sta ga branite koji ku.rac??Pick.etina najobicnija.Ni veceras nikog nije imenovao.Seljacka politika.

Picka Oda je trebao da odustane od tih igraca u pola polusezone? Pa da ti okosnicu cine hajdarevic, sabanadzovic, dacic, osmankovic, sehici od kojih vecina jos uvijek nije zrela za prvih 11 a kamo li da igraju neku bitnu ulogu...Po meni pametan potez Odovica. Tih 5-6 igraca nek dogura do polusezone pa ih tad treba tjerati, trenutno nije vrijeme za tjeranje
Cijela javnost navodno zna da im je Oda dao do polusezone i noga,a onda se istovremeno očekuje od njih da ostvare sjajne rezultate za tog istog Odu? Pa logičnije je da ga sjebu kol'ko odmah...a on im još mjesta zacementirao u ekipi...ne kontam logiku razmišljanja,ali nikako.
Niko od ovih ne može odigrati lošije,a da nas više razočara...niko pa ni ti prvonavedeni omladinci,naša djeca
Kakva nasa djeca? Sehić tri puta usao i direktni krivac za tri gola! Nema ti tu talenta ni znanja, vidio si Hareta sinoć veze nema.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:46 am

SanMan je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:21 pm
Svi su krivi
igrači, neki neznaju, neki nemaju kondicije/snage, neki neće
trener i SŠ stavljaju te igrače u tim - nijedan nije sam ušo na teren
uprava je dovela trenera ( i deset zadnjih a i većinu od stotinjak igrača u zadnjh par godina)
doktori koji vrše provjeru - najmanje pola igrača nije u stanju istrčati 10km za 90 minuta
Dodaj:
- I navijači su krivi, tjera se trener koji je osvojio KUP, od kog očito NE MOŽEMO naći boljeg, bar za iznos para koje smo u stanju ponuditi za trenera.
Uprava je malo više kriva od navijača - jer je na svaki I NAJMANJI mig navijača tjerala trenere.
Da se razumijemo prije nego mi neko nakači da sam Adžemov fan, I JA BIH GA OTJERAO - ali pod uslovom da mogu dovesti nekog ko će u narednoj sezoni imati VEĆI uspjeh od njega - a to znači oba trofeja.
Šta ćemo osvojiti u ovoj sezoni?
Ki.tu možda?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:47 am

Ovo sinoc je bilo cisto pisanje po nama navijacima i cjelokupnoj Upravi od strane nasih igraca i strucnog staba.

Sinoc su dokazali i pokazali da nemaju trunke obraza i da oni gledaju samo svoj interes i igraju samo za sebe.

Sto se tice igre, mi prvo poluvrijeme nismo akcije napravili, samo smo ko budale kruzili ko muhe oko govneta. Rodin je 4-5 puta iznio loptu skoro do njihovog 16-terca ali nema kome da je doda, to dovoljno govori o k.urcobolji naseg veznog reda sinoc.

Blagojevic se us.kurcio pa salje pasove preko cijelog terena kroz 16 pa srecom frajer ne smiri loptu inace bi gol primili. Zaimovic umjesto da plasira loptu on je salje preko sjevera iz ciste situacije. Zec sa 2 metra pogodi golmana umjesto gol sirine 7 metara. Bogicevic i Kjosevski kod gola igraju ciz-blize obojca ko muhe bez glave.

Sta dalje i kako dalje, ne moze covjek biti pameta.

Opravdama ulijetanje jer je ono sinoc bila kap koja je prelila casu, sada se mora rez napraviti.

Dosta je vise, ako Odovic ostane a pomenuta četvorka bude u rosteru na derbiju onda je to potpuni krah ove Uprave, koja vidi sta se desava ali detalje ne zeli iznijeti u javnost.

Koliko jutros ja bi im knjizice urucio jer u rosteru imamo adekvatne zamjene da pomenutu četvorku.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija