Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:38 pm

Istina je da treba brzo reagovati, a opet zadrzati hladnu glavu. Pa izvol'te gospodo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:39 pm

Ma Krcmarevic nam sve rekao al mi zatvorili oci, vidio covjek sa kakvim amaterima i neznalicama ima posla i noge se uhvatio, mi u losijoj atmosferi derbi ne mozemo docekati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:40 pm

Ma neka i pobjede derbi, privremena utjeha.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:42 pm

vala mene na derbiju nema.. dajte reprezentativnu pauzu odmah!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:43 pm

abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:37 pm


Tek bi tad bio raspad sistema. Ljudi bi nas raznosili do polusezone.
Pa sta,ako je to korak u pravom smjeru??Sta to sad imas?Nista.Mrtvi prosjek,a u Evropi na nivou najslabijih ekipa.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:51 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:43 pm
abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:37 pm


Tek bi tad bio raspad sistema. Ljudi bi nas raznosili do polusezone.
Pa sta,ako je to korak u pravom smjeru??Sta to sad imas?Nista.Mrtvi prosjek,a u Evropi na nivou najslabijih ekipa.
koliko god izgleda "bolje ne igrati europu nego igrati i brukati se" ta europa donosi milion(e)
a kad imaš onda imaš i nadu da će ih neko ispravno potrošiti
ili ona bolje imati nego nemati
jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 12:00 am

Posto pratimo tj idemo u korak sa europskim timovima nadam se da ce se nasi ugledati na engleze pa da ce sa helikopterom odlaziti sa utakmica...
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pon okt 29, 2018 12:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 12:02 am

salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:51 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:43 pm
abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:37 pm


Tek bi tad bio raspad sistema. Ljudi bi nas raznosili do polusezone.
Pa sta,ako je to korak u pravom smjeru??Sta to sad imas?Nista.Mrtvi prosjek,a u Evropi na nivou najslabijih ekipa.
koliko god izgleda "bolje ne igrati europu nego igrati i brukati se" ta europa donosi milion(e)
a kad imaš onda imaš i nadu da će ih neko ispravno potrošiti
ili ona bolje imati nego nemati
jbg
Ne pricam ja o tome da je bolje ne igrati,ali SISTEM se jednom mora napraviti.Nema tu "mozda ce neko ispravno potrositi pare".Mozda i hoce,ali sve je to stihijski i kad tad ces opet upasti u ovaj krug.
Daj ti nama zdravu sredinu strucnog trenera i kvalitetan rad i ja garantujem da rezultat nece izostati u ovoj ligi,makar igracki kadar bio i slabiji.Ova liga nema nikakva pravila i odlike kvalitetnog rada.Sve je na ho-ruk,zato i ne napreduje niko.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 12:05 am

Minjore je napisao/la:
pon okt 29, 2018 12:00 am
Posto pratimo tj idemo u korak sa europskim timovima nadam se da ce se nasi ugledati na engleze pa da ce sa helikopterom odlaziti sa utakmica...
Sta ja napisah poslije Zrinjskog... valja kuci dobiti...
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 12:13 am

Pa, kad su u pitanju troškovi uprava je odlučila da većinu tog nekakvog novca s kojim raspolaže usmjeri u obnovu stadiona, odnosno infrastrukture.Time je ostalo nedovoljno novca za prava pojačanja ... al' hajd eto i to ... zašto onda uprava , kad već Odović ne može ili ne želi, raskine sa ovim kolovođama bojkota , tim prije što te vođe i njima "rade o glavi " ... čak i kad bi Odović sad otišao , sumnjam da bi bilo koji dobar trener /stručnjak pristao da sada dođe u Želju , jer svi vide da je u i oko tima neki haos ...
Sad je uprava pred ključnim odlukama - da li istinskim rezom zaštiti klub ali i sve ono što je uprava uspjela do sada učiniti, ili , priznati da ne može izaći na kraj sa sabotažama u , uglavnom, sportskom segmentu ...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 12:31 am

Ako odnosno kad nas Oda napusti, greska bi bila okrenuti se domacim imenima iz ovog jada nase lige: Adzem, Djurbuzovic, Jusufbegovic, Dudic, itd. Jedino u obzir dolaze Amar ili Vinko. Ostalo je sve lose i samo produzetak agonije. Mislim da bi Uprava po tom pitanju trebala malo prosiriti okvire i dovesti nekog kvalitetnog “stranca”. Kek bi bio najbolji moguci izbor, ali njega ne mozemo platiti ni da cijeli Anelov transfer usmjerimo u njegovu godisnju platu. Bilo bi dobro okrenuti se hrvatskom “trzistu”, jer smo zadnjih godina imali finih transfera sto iz njihove lige, sto ovih koji su ponikli tamo: Krizman, Kramaric, Zakaric, Lendric, Graovac, Pavic, Curjuric, Rodin, Jazvic. Ovo je iz glave sto smo imali zadnjih par godina od Hrvata i svi su ili bili solidni ili odlicni. Jedina fula koja mi pada na pamet je Hadzic, koji i nije dobio pravu priliku i mislim da bi nam i sad dobro dosao kao backup i za lijevog i desnog beka.

Nije ovo slucajno. HNL je najnaprednija liga na ovim prostorima, nizu velike uspjehe kako klubovi tako i repka. Tako da je nivo profesionalosti kod njih na puno vecem nivou nego kod nas. Zato mislim da bi i trenera tamo trebalo potraziti, a i Stanic nam tu moze pomoci. Steta sto je Rijeka uzela Biscana koji bi bio top opcija, a i realno ostvarivo. Po TM-u trenutno slobodni a vrijedno pomena: Cvitanovic, Jurcevic, Klafuric...

Ovaj Klafuric narocito zanimljiv, mlad i perspektivan. Bio je i kod Rijeke u uzem izboru, da nije Biscan pristao uzeli bi Klafurica vjerovatno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 5:23 am

Nama je jedino riješenje mijenjati trenera svakih 5. do 6.kola.
To je 6-7 trenera na godišnjem nivou. Ugovore potpisivati na mjesec i po.
A što se tiče igranja na domaćem terenu, najbolje bi bilo da se omladinske škole prebace na hibrid i glavni stadion, a prvi tim da se prebaci na pomoćni. Njima kaljuže odgovaraju gdje se ne vidi u punom potencijalu svo neznanje koje imaju. Ima i ona jedna tribina, i ono će nam biti poluprazno za naredne utakmice.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 6:44 am

Nešto više od 12 sati od kraja utakmice, a pojedini igrači su još u klubu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 6:54 am

hardwell je napisao/la:
pon okt 29, 2018 6:44 am
Nešto više od 12 sati od kraja utakmice, a pojedini igrači su još u klubu.
Ne znam sta se ceka. Ali eto, strpimo se do pocetka radnog vremena...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:33 am

i stvarno mi nije jasna priča o "mudima", po vama bi oda trebao otjerati frtalj rostera, odnosno trećinu rotacije kad se ne mogu dovesti nikakve zamjene. on nije doveo nikoga, izabrao nikoga, i ne može sada ni dovesti nikoga. šta mislite da bismo time dobili.

također vi pretpostavljate da on misli isto za "kolovođe", a to realno ne znamo. ja tri godine pričam da se ekipa sabotira. govorio sam to i gdje se pika. sad je svima jasno da jeste tako, ali to se ne rješava samo tjeranjem pojedinačnih igrača i dovođenjem novih - da se tako rješava mi bi dosad bili najbolja ekipa na svijetu. igrači se ne boje kluba generalno, pa se ne mogu bojati ni trenera.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:45 am

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:33 am
i stvarno mi nije jasna priča o "mudima", po vama bi oda trebao otjerati frtalj rostera, odnosno trećinu rotacije kad se ne mogu dovesti nikakve zamjene. on nije doveo nikoga, izabrao nikoga, i ne može sada ni dovesti nikoga. šta mislite da bismo time dobili.

također vi pretpostavljate da on misli isto za "kolovođe", a to realno ne znamo. ja tri godine pričam da se ekipa sabotira. govorio sam to i gdje se pika. sad je svima jasno da jeste tako, ali to se ne rješava samo tjeranjem pojedinačnih igrača i dovođenjem novih - da se tako rješava mi bi dosad bili najbolja ekipa na svijetu. igrači se ne boje kluba generalno, pa se ne mogu bojati ni trenera.
Pa znaci kod nas se trener ne pita za pojacanja vec uprava. Onda ona treba da preuzme krivicu na sebe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:47 am

Hocete pare placenici. Hostapleri odlazite iz Želje, odlazite svi koji ste ove utakmice birali, koji ste nas sinoc izdali. Fuj kako se jadno osjecam jutros, kako ste mi ubili sve.
Miske vakat je vala da pokrenes nesto!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:59 am

joj zvijezda 09.. pa šok i nevjerica majke mi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:59 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:45 am
ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:33 am
i stvarno mi nije jasna priča o "mudima", po vama bi oda trebao otjerati frtalj rostera, odnosno trećinu rotacije kad se ne mogu dovesti nikakve zamjene. on nije doveo nikoga, izabrao nikoga, i ne može sada ni dovesti nikoga. šta mislite da bismo time dobili.

također vi pretpostavljate da on misli isto za "kolovođe", a to realno ne znamo. ja tri godine pričam da se ekipa sabotira. govorio sam to i gdje se pika. sad je svima jasno da jeste tako, ali to se ne rješava samo tjeranjem pojedinačnih igrača i dovođenjem novih - da se tako rješava mi bi dosad bili najbolja ekipa na svijetu. igrači se ne boje kluba generalno, pa se ne mogu bojati ni trenera.
Pa znaci kod nas se trener ne pita za pojacanja vec uprava. Onda ona treba da preuzme krivicu na sebe.
Ja stvarno ne znam kako si ti to izvukao iz ovoga gore. Cvila je mislio na to da je Krcmarevic selektirao pojedine igrace, pojedine smo naslijedili iz proslih sezona. Nije Oda nikoga doveo jos uvijek.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:00 am

Takodjer, tesko je ocekivati do zime ikakve velike promjene.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 149 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija