Moderator/ica: storm_raider

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:51 pm

Zamislite Adzema dovedu opet
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:51 pm

Volim Odu kao da mi je otac rođeni, bilo bi brutalno otjerati ga opet, a svi znamo ko su krivci. Jedino da se Amar vrati (a, ja da sam na Misketovom mjestu, pogazio bih malo svoj ego, ako je već tu isključivo zbog Željinog interesa), pa bi se to i moglo opravdati. Ostaviti Odu, dati mu neko vrijeme, ništa postići nećemo ako ga otjeramo. Od posljednjeg njegovog tjeranja isto to radimo i od trofeja imamo samo jedan Kup. Pa, hajmo onda pokušati dati njemu prostora i vremena da napravi ekipu kakvu želi. A, igračima treba malo mater hebati. Da se malo useru.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:52 pm

salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:47 pm
Morzhy je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:41 pm
salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:38 pm


kakav rez
ko da igra, nemojmo se lagati bar sad
nemamo 11 igrača da mogu ovo iznijeti
hajdarević, šabanadžović, šehić, osmanković ???
ja njima želim bolje i više nego što oni sebi misle da mogu, ali ne mogu oni ništa bolje do kraja nego ovi sad što igraju
to je poenta
A ovi nam baš dobro iznose u p.m.
iznose bar svaku drugu
ubacio si šehića protiv mrtvog čelika izgubio se
kemo se gubi protiv svakog
hajdar i šaban ne znaju se ponašati sa loptom na protivničkoj polovini
ovi kakvi god da su, dobiju bilo koga...što je trenutno najbitnije, da ne izgubiš sve 4 pa da prvoplasirani ode na dvocifrenu razliku
i ja bi ih sutra sve s noge na nogu, ali onda si bukvalno potpisao sve poraze do kraja polusezone
Stevanović, Pavić, Bakrač, Rodin, Čurjurić, Anel, Sinan i Krpić
Ima tu osnove, ovi igrači mogu čini okonsicu za titulu...ali gledati pa dovesti ovde gdje fali...a jok opet 3 vezna bezvezna i ni jednog napadača, krilo, beka za klupe...
Otići će ti na dvocifrenu razliku sigurno,samo je pitanje vremena. Bolje svi porazi do kraja sezone uz borbu i manjak kvaliteta,nego 9 namjernih poraza i ostalo onako
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:52 pm

Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:51 pm
Zamislite Adzema dovedu opet
Ma i ne treba nam trener koji ce nam *****...evo imali smo Odu ali ko da nije bio tu. Samo kada treba par igraca kritikovati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:53 pm

Jel mi imamo cvrste dokaze da oni namjerno gube?
Meni se boga mi danas cinilo da hoce ali da jednostavno ne znaju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:55 pm

pa nijedan trener na odlasku više ne kontroliše ekipu. samo kako dođe do toga da niz vrlo različitih trenera nakon 6-8 utakmica više ne kontroliše ekipu. nekoga ostave i istrpe pa se on kao malo vrati...ali opet padne kad je najvažnije. dok god uprava ne kontroliše ekipu neće moći ni trener.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:56 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:53 pm
Jel mi imamo cvrste dokaze da oni namjerno gube?
Meni se boga mi danas cinilo da hoce ali da jednostavno ne znaju.
I ja sam istog mišljenja ali kako dobiti kad sve dobro useru retardi Zajmovič i Zec..Da su oni bar po jednu onu svoju extra šansu iskoristili slavili bi najmanje 2:0..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:56 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:41 pm
@Hadzijalagic Jasno je meni to,ali ovaj put uz njega tjeras i igrace kako bi novi covjek dosao u sredinu koju ce on moci kreirati kako zeli.To je OGROMNA razlika u odnosu na dosadasnje samo smjene trenera.Ne mozes nikako ostaviti covjeka koji jedno prica nama navijacima i po pressu,a kad dodje prilika da se nesto konkretno ucini-on uradi drugo.
Jel ti shvatas to?
Nama svakako "ne gine" da sve moramo krenuti iz temelja.Od igraca koji se budu dovodili(nema kamiona novih za slijedeceg trenera vec samo 1-2 iskusna,a ostali koji se dovode MORAJU biti mladi) preko stila igre,nacina ponasanja itd.
Da bi otjerao ove moras dovesti bolje jer ako dovedes iste ili slicne nista nisi rijesio.. Hronoloski su se smjenjivali treneri kada su izrazavali nezadovoljstvo igrackim kadrom i trazili pojacanja po svojim ukusima a dovodili su im se neki treci.. Oda je u prvom mandatu trazio neke igrace.. Doveli mu Livaje i onda ga otjerali.. Isti slucaj je bio i sa Petrovicem.. Ado Zajmovica zelio poslati na posudbu a znamo ko ga je zadrzao u klubu.. Zec kod Ade bio na tribinama pa ga ti isti vratili u prvih 11.. Kostic se pokusao rijesiti Bogicevica i Stanica i opet znamo ko ih je vratio.. I Krcmarevica bi otjerali da nije sam otisao jer je izrazio nezadovoljstvo igrackim kadrom.. Jednostavno situacija je trenutno nerjesiva.. Para nema za bolje igrace i neke korjenite promjene.. Vjerovatno ce smijeniti Odu, prije ili kasnije, bar prema dosadasnjim ustaljenim procedurama i onda opet u krug..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:59 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:52 pm
Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:51 pm
Zamislite Adzema dovedu opet
Ma i ne treba nam trener koji ce nam *****...evo imali smo Odu ali ko da nije bio tu. Samo kada treba par igraca kritikovati.
Realno nama treba neki ludjak,koji ima malo i hinjavosti i bezobrazluka..a to je bio onaj ludi Lalatovic..ja sam njega prizeljkivao odmah ali jbg..on zna i sudije pritisnuti i igrace..i pojava je..a ima ocigledno i kvalitet..u vrhuu lige je uvijek sa levatima...Odovic je beton lik..ali on kad daje izjave ..to isto dedo kad unuku dijeli savjete slatkorjecive ::D...jbg ne mozes tako
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:02 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:53 pm
Jel mi imamo cvrste dokaze da oni namjerno gube?
Meni se boga mi danas cinilo da hoce ali da jednostavno ne znaju.
i meni se DANAS činilo da hoće
ali karma je kur-va, nekad nećeš namjerno i time sjeb-eš ljude, a nekad i hoćeš ali onda ti Bog neda, pa se onda moraš okretati kad nešto šušne...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:02 pm

Najvise smo krivi mi, onih 1.911 ucitanih danas.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:03 pm

Okolele je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:48 pm
Ovde svi trebaju odgovarati,čitava struktura kluba od uprave,igrača do stručnog štaba bez ijednog izuzetka..
Zašto da odgovaraju oni koji su volonterski u klubu. Oni su tu dzaba. Cuj frajera, hoces i rezultate i dzaba da ti rade.
Ironija :kafa:

Zeca, Blagojevića, Zajmovica i Kjosevskog poslati na posudbu u 1 ligu federacije, kad bi ih samo otjerali učinili bi im uslugu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:04 pm

Ma ako Uprava do sutra ne napravi neke rezove i ne kazni ove polovnjake sto miniraju ne treba se nadati narednih godina napredku , mijenjati trenera trenutno bi pokazalo da mi uopste ne napredujemo nego idemo po starom receptu sto znaci da uprava ne moze da izadje na kraj sa sportskim segmentom , svako ima svoje ideje i svoje zelje ali sta je najbolje za klub i za duzi vremenski period treba dobro razmisliti i donijeti prave odluke a vrijeme je isteklo ovo su zadnji trzaji a dokaz je kraj utakmice i nezadovoljstvo koje niko vise ne moze da trpi.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:06 pm

Napredovacemo onda kada nekog trenera puste da napravi ekipu po svojim rezonima i kada ga puste da radi duze od godinu dana sa tom ekipom..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:07 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:06 pm
Napredovacemo onda kada nekog trenera puste da napravi ekipu po svojim rezonima i kada ga puste da radi duze od godinu dana sa tom ekipom..
Što bi Nadrealisti rekli "nema taj predmet dečko"
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:08 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:56 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:41 pm
@Hadzijalagic Jasno je meni to,ali ovaj put uz njega tjeras i igrace kako bi novi covjek dosao u sredinu koju ce on moci kreirati kako zeli.To je OGROMNA razlika u odnosu na dosadasnje samo smjene trenera.Ne mozes nikako ostaviti covjeka koji jedno prica nama navijacima i po pressu,a kad dodje prilika da se nesto konkretno ucini-on uradi drugo.
Jel ti shvatas to?
Nama svakako "ne gine" da sve moramo krenuti iz temelja.Od igraca koji se budu dovodili(nema kamiona novih za slijedeceg trenera vec samo 1-2 iskusna,a ostali koji se dovode MORAJU biti mladi) preko stila igre,nacina ponasanja itd.
Da bi otjerao ove moras dovesti bolje jer ako dovedes iste ili slicne nista nisi rijesio.. Hronoloski su se smjenjivali treneri kada su izrazavali nezadovoljstvo igrackim kadrom i trazili pojacanja po svojim ukusima a dovodili su im se neki treci.. Oda je u prvom mandatu trazio neke igrace.. Doveli mu Livaje i onda ga otjerali.. Isti slucaj je bio i sa Petrovicem.. Ado Zajmovica zelio poslati na posudbu a znamo ko ga je zadrzao u klubu.. Zec kod Ade bio na tribinama pa ga ti isti vratili u prvih 11.. Kostic se pokusao rijesiti Bogicevica i Stanica i opet znamo ko ih je vratio.. I Krcmarevica bi otjerali da nije sam otisao jer je izrazio nezadovoljstvo igrackim kadrom.. Jednostavno situacija je trenutno nerjesiva.. Para nema za bolje igrace i neke korjenite promjene.. Vjerovatno ce smijeniti Odu, prije ili kasnije, bar prema dosadasnjim ustaljenim procedurama i onda opet u krug..
Ne slazemo se u startu u razmisljanjima.Ti razmisljas da se ODMAH dovedu igraci koji ce imati bolji ili jednak uspjeh ovim sadasnjim.TO NIJE PUT!!
Prvo treba izgraditi zdravu sredinu sa trenerom koji je strucan i koji se nece mijenjati barem 2 sezone nakon sto se napravi vec pomemuti rez.U tom periodu cemo imati problema sa rezultatima,ali bi trebali imati strategiju u smislu toga kako cemo igrati,kakve igrace cemo dovoditi i koga cemo forsirati.
Svi morate shvatiti da se ovakva nasa situacija nece promijeniti preko noci,cak i ako otjeramo sve ove pomenute.Mi moramo krenuti stvarati nesto iz temelja kako se uradilo u upravi i sa stadionom.Licno mislim da smo mi dosli u tu fazu da tako moramo i sa sportskim.segmentom,jer klubovi bez velikih budzeta moraju tako djelovati.Ganjati nekakav instant rezultat sa polovnjacima OCIGLEDNO ne ide.E sad da li uprava ima kapacitet za nesto ovakvo je pitanje,ali svako ko misli da imamo bolju opciju van ove-grijesi i samo odlaze neizbjezno zbog cega se i vrtimo u krug godinama kako i sam rece.

P.S.I nema da trener pravi ekipu po svojim rezonima.Trener treba da pravi ekipu u skladu sa strategijom kluba a ona treba da bude da sa strane moze dovesti samo 2-3 iskusna igraca,a da svaki drugi kojeg zeli NE SMIJE imati preko 22 god.To je to.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:10 pm

Odakle info za Odovića, ne srljajte.Ostaviti Krpu, Rodina, Bakrača, Ramovića, Pavića, i malo one djece, ostalo MRŠ!
Fuj.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u ned okt 28, 2018 11:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:10 pm

Jadno. Osnov je novac, a kad ga nema onda barem mukotrpan rad, I naravno red I disciplina. Sistem I vizija. Mi nemamo nista od ovog. Sta je rijesenje? Ulagac Koji ce se pitati ili nastaviti ovako? Bez ozbiljnih novaca u bliskoj buducnosti ne mozemo ocekivati nikakvu dominacije, dugorocno nemamo viziju ama bas nikakvu. Prizivaju se Vranjesi, Arezine, Veselinovici... nema tu hljeba, Jos kad dodas trenera koji je ubleha dobijemo ovo sto imamo. Ako ne mozemo bez Jovana, onda smo jadni.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:11 pm

Okolele je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:48 pm
Ovde svi trebaju odgovarati,čitava struktura kluba od uprave,igrača do stručnog štaba bez ijednog izuzetka..
:palacgore:
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 11:12 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:06 pm
Al pojedinci kenj.aju i brane Odu....Sta ga branite koji ku.rac??Jel uprava rekla tjeramo ove sto stvaraju nered i bojkotuju!Jel rekla?Jeste!!!

I sta je pic.ka Odovic rekao na to iako je imao navijace iza sebe??Rekao,neka ih.I kako mu oni vrate??Porazom protiv etno sela.I?Treba ga ostaviti??

I opet vas pitam ko je tu kriv i sta ga branite koji ku.rac??Pick.etina najobicnija.Ni veceras nikog nije imenovao.Seljacka politika.

Picka Oda je trebao da odustane od tih igraca u pola polusezone? Pa da ti okosnicu cine hajdarevic, sabanadzovic, dacic, osmankovic, sehici od kojih vecina jos uvijek nije zrela za prvih 11 a kamo li da igraju neku bitnu ulogu...Po meni pametan potez Odovica. Tih 5-6 igraca nek dogura do polusezone pa ih tad treba tjerati, trenutno nije vrijeme za tjeranje

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 256 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija