Moderator/ica: storm_raider

 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:18 pm

Bakrac i Rodin moraju da igraju stopere, Vranjes umjesto Blagojevica, Hajdarevica sto prije vratiti u formu, Curjurica uigravati na sredjnjem veznom da bi se oslobodio prostor pri povratku ramovica i dacic da dobije zasluzenu priliku, jazvic od prve umjesto Zaimovica, Vecu ostaviti na golu jer je pokazao u proslom mecu 100 % portvovanost
Bez Bogicevica, Blagojevica, Zajmovica ne da cemo biti slabiji vec sigurno bolji.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:26 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:07 pm
Niko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:05 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:58 pm
Mislis onaj koji pregovara sa njihovim menadzerima ili onaj cija je Zelja odredjeni igrac? Jer, sve igrace koji su tu zeljeli su treneri, u zadnje 3 godine. A eto, "popi" i strucni stab kaznu.
Kako treneri, kad je Misimović izjavio da je on doveo Zajmovića i Lendrića? Vjerovatno toga ima još.
Treneri su odobrili, kada se pojavila opcija. To sam napisao.
Nisu zeljeli i to nije tacno. Evo prvi Slavko Petrovic nije zelio Zajmovica. Iz njegovih usta direktno! Bog zna sta tu jos ima...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:28 pm

kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:11 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:58 pm
kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:54 pm

Iskreno, mogao je i taj neko ko dovodi igrače davno popiti kaznu od 50% na platu, jer kao i ovi igrači ili se i on zajebava u svom poslu ili namjerno nekad pogodi, a nekad fuli igraca.
Ako je taj neko volonterski u klubu, neka ga se otjera ili neka namiri stetu klubu, barem 50% u iznosu stete.
Ja ih nisam dovodio.
Mislis onaj koji pregovara sa njihovim menadzerima ili onaj cija je Zelja odredjeni igrac? Jer, sve igrace koji su tu zeljeli su treneri, u zadnje 3 godine. A eto, "popi" i strucni stab kaznu.

Cijeli klub je zaradio kaznu, svi od reda, od Misimovica, do cistacice. Jer tri godine ne napredujemo u sportskom segmentu, a igrači su napravili sprdnju od kluba. Svi koji su imali i najmanji dodir u transferu, zaslužuju kazne. A ima i onih koji su se zalagali za pojedine igrače. Neka i on plati kaznu. Moze onoliko koliko je Sulejmanu odbijeno
Vidis, ne moze jer on, kao ni ostali clanovi Uprave nisu placeni za svoj rad. Tako da bi shodno tvom primjeru recimo trebali i da isplate sebi nagradu za Istok, teren, hibrid, Zapad, klupe, itd. Ali, ne rade ni to. Rade volonterski. Za razliku od igraca i svih ostalih u klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:30 pm

Kako kazniti clana/predsjednika UO kad oni ne rade za plau nego za dz.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet okt 25, 2018 11:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:30 pm

Forzazeljo123 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:18 pm
Bakrac i Rodin moraju da igraju stopere, Vranjes umjesto Blagojevica, Hajdarevica sto prije vratiti u formu, Curjurica uigravati na sredjnjem veznom da bi se oslobodio prostor pri povratku ramovica i dacic da dobije zasluzenu priliku, jazvic od prve umjesto Zaimovica, Vecu ostaviti na golu jer je pokazao u proslom mecu 100 % portvovanost
Bez Bogicevica, Blagojevica, Zajmovica ne da cemo biti slabiji vec sigurno bolji.
To je to!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:30 pm

nikson je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:26 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:07 pm
Niko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:05 pm


Kako treneri, kad je Misimović izjavio da je on doveo Zajmovića i Lendrića? Vjerovatno toga ima još.
Treneri su odobrili, kada se pojavila opcija. To sam napisao.
Nisu zeljeli i to nije tacno. Evo prvi Slavko Petrovic nije zelio Zajmovica. Iz njegovih usta direktno! Bog zna sta tu jos ima...
doveli ih menadžeri čiji igrači MORAJU igrati. S tim menadžerima uprava ima potpisane ugovore. To vrapci na grani znaju...
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:31 pm

Novcanice su fora, ali mislim da je greska to bacati ili sl.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:32 pm

Niko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:18 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:07 pm
Niko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:05 pm


Kako treneri, kad je Misimović izjavio da je on doveo Zajmovića i Lendrića? Vjerovatno toga ima još.
Treneri su odobrili, kada se pojavila opcija. To sam napisao.
Misimović rekao da je on vratio Zajima i doveo Lendrića, a treneri su odobrili. Šta su odobrili? Rekli mu da može dovesti. slažu se sa njegovim odlukama. Sumnjam da je to baš tako bilo.
Možda je trener tražio napadača, a ovaj doveo Lendrića, pa je trener tražio krilo, a ovaj doveo Zajima, ali ne vjerujem baš da su striktno tražili njih dvojicu. To znači da ne žele uvijek samo treneri.
Pitan je svaki trener, i svaki je odobrio dolazak svakog igraca, za to ima i pismeni dokaz. Ili zelis reci da su morali prihvatiti to? Nisu naravno, mnogi su i odbijeni. I za to imaju pismeni dokazi.
Ova Uprava grijesi u nekim stvarima, na celu nje i Misimovic, ali govoriti da je neko trenerima dovodio igrace tek tako nije istina, odnosno uzeto je iz konteksta. Ono sto im ja konkretno zamjeram, ako te bas interesuje, to je jer nisu provjerili pedigre nekih igraca prije nego su ih doveli, te sto su previse slusali zelje navijaca (Bekric, Jahic,...). To im itekako zamjeram. Kao i to sto dozvole da ih ovaj strajk iznenadi, ali to su vec posljedice. Jako im zamjeram nedostatak odlucnosti u ovakvim i slicnim situacijama. Nije prvi put da se prica o bojkotu, ali nije se ozbiljno shvatalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:34 pm

bianco blu je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:30 pm
nikson je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:26 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:07 pm


Treneri su odobrili, kada se pojavila opcija. To sam napisao.
Nisu zeljeli i to nije tacno. Evo prvi Slavko Petrovic nije zelio Zajmovica. Iz njegovih usta direktno! Bog zna sta tu jos ima...
doveli ih menadžeri čiji igrači MORAJU igrati. S tim menadžerima uprava ima potpisane ugovore. To vrapci na grani znaju...
Ama ko god ga je doveo citava prica oko tog Zajmovica je smijesna. Dovedes Zajmovica, sjedi na klupi, Fedja Dudic kaze on ga preporucio bla bla....pola godine frajer presjedi, udje u igru zabije nekoliko golova kad ono bum : Senad Misimovic kaze on ga doveo i uzima zasluge za njegove tadasnje dobre igre. Bravo Senade hajde sad u medije pa reci JA SAM DOVEO ZAJMOVICA KOJI BOJKOTUJE ZELJEZNICAR I UNOSI NEMIR U EKIPU! Posteno zar ne??
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:35 pm

Ljudina
Sinisa,Bakrac,Rodin,Pavic
Hajdar,Vranjes
Veseli,Čuki,Jazva
Krpa
Eldar i Aldin Sehic,Kemo,Anel,Sinan,Daca,(Arezina)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:38 pm

@niksone, Slavki kada je ponudjen Zaimovic, on je prihvatio. Bio je prvo za nekog igraca iz Srbije, zaboravio sam mu prezime. Nakon sto su pregovori propali (covjek je otisao u Grcku za dobre pare), cini mi se, Zaimovic je prihvacen. I to na minimalcu, sa veoma nezasticenim ugovorom. Misimovic je ispregovarao sa njegovim menadzerom sve stavke, ali je Slavko prihvatio. Necemo ovdje bajke pricati, ja ne znam ko takve stvari prica generalno, ali nisu ni istinite, ni dobronamjerne. Eto ispada sjedi covjek i igra se menadzera. Boli me briga za Misimovica, ali treba istinu kompletnu reci. Ja znam da si ti uvijek tu i da si "nas", nego mislim da se jedno prica, a polu-istina je. Ljudi cuju jedno, a ostalo konstruisu na kafama. Ne pisem za tebe, tebe jako cijenim, tako da mi nemoj nesto zamjeriti molim te. Problem je u igracima, odnosno u nemanju mangupluka da se pogleda njihova proslost. Uprava je tu kiksala, pa je Papac to onda radio. Kratko, otisao je brzo. Ali, lako mi je sada pametovati o tome...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:40 pm

Sto se tice dovodjenja igraca, nema tog trenera na svijetu koji ima potpunu autonomiju kod dovodjenja igraca. Odlukom uprave ili vlasnika se neki igraci mogu namjenski izuzeti ili dodati rosteru.
Ono sto se ne bi smjelo desavati je da neko treneru diriguje kojih prvih 11 ce nastupati i koju taktiku ce birati. Na to nijedan ozbiljan trener nece pristati
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:42 pm

@storm
Ama prijatelju ja ti kazem sta je slavko rekao na treningu jednom na pitanje o Zajmovicu...ako laze Slavko lazem i ja....a opet kazem kad si se vec znao pohvaliti dovodjenjem Zajmovica i insistiranjem na istom kad je islo, i sad reci da si ti odgovoran za dovodjenje onog koji bojkotuje Zeljeznicar. A sto se tice ostalog i ja tebe cijenim, i volio bih kad bi sve tvoje bilo tacno a moje laz pa makar ja ispao i taj forumas koji pise za tu famoznu opoziciju... Ne volim sto se ovo dogadja, sto ide predaleko, sto se ubija moral igracima koji su ga imali i pikazivali na terenu koliko su mogli...a ubija se zbog onih koji nemaju obraza, casti, postenja a Boga mi ni morala
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:46 pm

Znamo ko je bezgrešan.
Ljudski je pogrijesiti.
Ljudski je i priznati gresku.
Jeste ljudi, založio sam se za njega, iznevjerio je moje povjerenje, nece vise da mi je dijete i urucis mu papire.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:47 pm

kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:46 pm
Znamo ko je bezgrešan.
Ljudski je pogrijesiti.
Ljudski je i priznati gresku.
Jeste ljudi, založio sam se za njega, iznevjerio je moje povjerenje, nece vise da mi je dijete i urucis mu papire.
Upravo tako. Niko ne traži njegovu glavu, ovo gore je sasvim dovoljno.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:47 pm

kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:46 pm
Znamo ko je bezgrešan.
Ljudski je pogrijesiti.
Ljudski je i priznati gresku.
Jeste ljudi, založio sam se za njega, iznevjerio je moje povjerenje, nece vise da mi je dijete i urucis mu papire.
Aferim!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:51 pm

kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:11 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:58 pm
kremenko je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:54 pm

Iskreno, mogao je i taj neko ko dovodi igrače davno popiti kaznu od 50% na platu, jer kao i ovi igrači ili se i on zajebava u svom poslu ili namjerno nekad pogodi, a nekad fuli igraca.
Ako je taj neko volonterski u klubu, neka ga se otjera ili neka namiri stetu klubu, barem 50% u iznosu stete.
Ja ih nisam dovodio.
Mislis onaj koji pregovara sa njihovim menadzerima ili onaj cija je Zelja odredjeni igrac? Jer, sve igrace koji su tu zeljeli su treneri, u zadnje 3 godine. A eto, "popi" i strucni stab kaznu.

Cijeli klub je zaradio kaznu, svi od reda, od Misimovica, do cistacice. Jer tri godine ne napredujemo u sportskom segmentu, a igrači su napravili sprdnju od kluba. Svi koji su imali i najmanji dodir u transferu, zaslužuju kazne. A ima i onih koji su se zalagali za pojedine igrače. Neka i on plati kaznu. Moze onoliko koliko je Sulejmanu odbijeno
a vidi, i ja sam zato
ali opet, eto hajmo logički kako ćeš nekoga kazniti a nema primanja od kluba, nije na platnom spisku
od čega mu odbiti ?
fakat se lupa nekad...

EDIT: zakasnih sa odgovorom, već objašnjeno...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u čet okt 25, 2018 11:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:52 pm

A sta cete s tim novcanicama, kako ih do terena proturiti.Steta sto nemamo krov preko cijelog stadiona pa onda s vrha baciti na teren, au to bi bio cirkus tek🤣
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:52 pm

Ama znate sta,gledam sliku ovog Zaima na ovom cener,nesto mi ga pravo zao.. Zao mi ih je sviju,glupana,a jos mi vise zao navijaca a najzalije mi sebe samog ufffff domino efekt
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 11:56 pm

nikson je napisao/la:
čet okt 25, 2018 11:42 pm
@storm
Ama prijatelju ja ti kazem sta je slavko rekao na treningu jednom na pitanje o Zajmovicu...ako laze Slavko lazem i ja....a opet kazem kad si se vec znao pohvaliti dovodjenjem Zajmovica i insistiranjem na istom kad je islo, i sad reci da si ti odgovoran za dovodjenje onog koji bojkotuje Zeljeznicar. A sto se tice ostalog i ja tebe cijenim, i volio bih kad bi sve tvoje bilo tacno a moje laz pa makar ja ispao i taj forumas koji pise za tu famoznu opoziciju... Ne volim sto se ovo dogadja, sto ide predaleko, sto se ubija moral igracima koji su ga imali i pikazivali na terenu koliko su mogli...a ubija se zbog onih koji nemaju obraza, casti, postenja a Boga mi ni morala
Ne znam sta je Slavko pricao..., znam ono sto sam vidio. Ma kakva opozicija i gluposti, to je par ljudi koji generalno ne znaju sve procese (ljudi vole klub, 24 sata razmisljaju o Zelji i onda se i zakljuci sta god pogresno), i par njih koji su zlonamjerni (o njima necemo, zna se kako i sta). Ne volim ni ja sto se ovo dogadja, steti klubu. Ali, mislim da ce od zime biti drugacije. Jebi ga, nadam se.

Konkretno za Zajima, na utakmici reprezentacije smo ga pitali kako ce igrati u Mostaru. Kaze mrtav hladan: "Valjda pobjedimo". Ja problijedio..., toliko o Zajimu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SamoNapad, SIMA_SIMAU, ubaceni element i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija