Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:42 am

Recimo doktori su dali dvije lose procjene (Jazvic, Veselinovic). Jazvic je od svojih para otisao na dodatne pretrage i ispalo je da je povreda dosta ozbiljnija. Imamo li para ili nemamo, to ne mogu znati. Mislim da nije problem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:53 am

Mi poslije Mladosti, Goska, Slobode: "Marke im ne dajte !"

Sta je sad ?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:55 am

Meni je najjadnije od svega “oppzicija”. Njih par koji su otvoreno stali protiv uprave. Prije par dana niko od igraca, osim vedrana, nije valjao. Jucer i danas drukcija prica. Oni su ljudi, trebaju im plate, los pokusaj humora sa donirajte 2 km za igrace pozivom na broj.
Plata nema, a oni nek cekaju
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:59 am

Pa bolan primadone su vidjele da će lova leć bez obzira kako se zalagali i kakav rezultat napravili. I njihovim ljigavim karakterima je to savršeno odgovaralo da mogu dirigovat trenerima kako će igrat inače im napakuju otkaz. I, što je najgore, zabiju nam svima nož u srce u Krupi i na derbiju, majku im njihovu (osim izuzecima, naravno).
Znači, ovo je trebalo puuuuuno ranije napraviti, sad se ne bi s ovim zajebavali.
Pa **** te, mi se svi upesmo da pokušamo napraviti zdrav i stabilan klub neovisan o dnevnoj politici, a oni se poigravaju i još vide da im prolazi. Pa ne da je trebalo ovo, trebalo je ko u Sportingu. Uh!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:07 am

storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:42 am
Recimo doktori su dali dvije lose procjene (Jazvic, Veselinovic). Jazvic je od svojih para otisao na dodatne pretrage i ispalo je da je povreda dosta ozbiljnija. Imamo li para ili nemamo, to ne mogu znati. Mislim da nije problem.
Nisam znao za te procjene onda je ok, drago mi je da problem nisu pare. Ma najgore je sto je to takav posao mislim na fudbalere da ti mogu zagorčati život kad hoce i steta sto ovo nije krenulo ranije nego sad kad smo konačno nesto odigrali ovu zadnju u Mostaru i onih 30 tak minuta protiv Čelika.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:14 am

teatrale36 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:29 am
storm_raider je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:08 pm
Da napisem par stvari, da se ne nagadja vise. Od strucnog staba bio je Odovic na sastanku. Ko zna Odu, zna da mu ne moze zamjeriti nista. Fina, dobra dusa i njemu niko ne zamjera, ali ono sto je bitnije od svega, identifikovani su oni koji su pokrenuli ovo sve (i u strucnom stabu i medju igracima). O imenima ne mogu, ali manje - vise svi znate ko i sta. Odmah je ponudjeno Odovicu da se ovi igraci otjeraju. On nije pristao, trebaju mu. Ali, i na najmanju trzavicu oni lete. Do njih je, a pratice se sve... Bio je i Krpic kao kapiten. Covjek je regularan, pokusali su se preko njega vaditi da kao nisu dobro shvatili dio o oktobarskoj plati (ponudjeno im je da ako pobjede zvijezdu da im se isplati cijela plata). Krpica je sramota bilo, najvise zbog navijaca. Misli da titulu mozemo osvojiti.

Ono sto je takodjer receno, to je da ako sutra ne budu trenirali da cemo protiv Zvijezde igrati sa juniorima. Obecali su da ce trenirati. Ono sto me boli, to je da su uvukli djecu u ovo sve (Sabana, Hajdara, Kemu, Dacica).
A sta su doktori i fizioterapeuti krivi da se njima odbija? To mi nije jasno ti ljudi nisu mogli uci na teren i zabijati golove, kao i Ramović npr.
Mislim ja da mi nemamo para pa je ovo vadiona nekakva , da se nerealni ugovori bar donekle ublaže.
U sistemu kažnjavanja vrlo često je praksa da se ne prave razlike, dakle kazni se cijeli kolektiv, ali može se isto tako i nagraditi.
Žalosno je ovo sve što se desilo i očito još se dešava, međutim vjerujem da je će na kraju ispasti dobro i možda čak i bolje nego što mislimo. Igrači moraju shvatiti da je nama uvijek krajni cilj titula i recimo što više utakmica u Evropi i naravno što više prodatih ulaznica i članarina, Tu idu i transferi i sve ali ovo prvo je neka vrsta garancije.
Titule, Evropa, posjeta sve to zavisi od igre, kvaliteta igre i rezultata. Ako nema toga, nema ni love, računica je više nego jasna.
Uspavane balerine moaju shvatiti da to tako funckioniše u dnašnjoj ekonomiji, ne postoji više garancija u obliku nekih iznosa i cifira, koliko se zaradi, toliko se može podijeliti.
Da imaju imalo mozga u glavi ne bi ih ni trebalo novčano kažnjavati, dovoljna je sama činjenica da su izgubili od GOŠKa kući, da propadnu u zemlju ili se negdje sakriju i ne pomaljaju vani mjesec dana bar.
Ne znam ko savjetuje ove pokušaje od igrača, ali bi im nekako trebalo skrenuti pažnju da osim što vrlo često pokažu nedostatke osnovnog fudbalskog znanja, muda ionako rijetko kad iznose iz svlačionce na teren, u zadnje vrijeme učestalo pokazuju zabrinjavajuću količinu mentalne ograničenosti.
Ispadaju mnogo pametniji kada šute. Kad im većini (opet kažem čast izuzecima) mozak ionako nije odmakao od veličine Plivadona, barem nek trče i ganjaju loptu kako treba.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:30 am

to je njima plata, oni od toga žive. i neka garancija mora postojati. neki dio mora biti izvan tog režima. a ostalo po zaslugama.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:31 am

Možda se oni kao oni ne bi bunili,ali ko zna ko je sve na njihovim platama i kakav im pritisak vrši...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:34 am

teatrale36 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 9:07 am
storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:42 am
Recimo doktori su dali dvije lose procjene (Jazvic, Veselinovic). Jazvic je od svojih para otisao na dodatne pretrage i ispalo je da je povreda dosta ozbiljnija. Imamo li para ili nemamo, to ne mogu znati. Mislim da nije problem.
Nisam znao za te procjene onda je ok, drago mi je da problem nisu pare. Ma najgore je sto je to takav posao mislim na fudbalere da ti mogu zagorčati život kad hoce i steta sto ovo nije krenulo ranije nego sad kad smo konačno nesto odigrali ovu zadnju u Mostaru i onih 30 tak minuta protiv Čelika.
Krenulo je ovo ranije, nego su plate 20og. Pa su se zato pobunili sada tek.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:35 am

Treba isprintat novcanice pa im bacat na teren protiv Zvijezde.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:38 am

Treba u nedjelju staviti parolu na cijelu ogradu istoku Željezničar iznad svega!! Eto ljudi koji ih gledaju imaju redovne plate i ne zive godinama na minimalcu fuj.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:40 am

ChWilla je napisao/la:
čet okt 25, 2018 9:30 am
to je njima plata, oni od toga žive. i neka garancija mora postojati. neki dio mora biti izvan tog režima. a ostalo po zaslugama.
Nije problem plata, naravno da je ona zagarantovana, ali govorim o iznosu i visini plate u smislu: kurcobolja = ide destimulacija ;
zalaganje i trud na terenu = stimulacija.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:45 am

Hocemo klub kao vani gdje ce igraci 8 sati dnevno biti u klubu, i ici u klub kao na pravi posao. Mnogo pametniji ljudi od mene su prije 3 godine rekli da se to sa Bogicevicem, Kjosevskim i Blagojevicem ne moze uraditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:49 am

Kad je danas trening u 12 da ih nadletim i pokakam pojedince za srecu u novom klubu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:52 am

Aj da vidimo hoce li se pojaviti na treningu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:54 am

Uz malo truda k'o s poslom razbiju Široki na Pecari,Zrinjski lagano dobiju i kući i u Mostaru,pitare stignu onoliko puta koliko sudija dozvoli...isto tako glade jaja četiri utakmice kada zbog namjernog nezalaganja od realnih 12 bodova uzmu 5 i to jedva...zašto da im neko platu ne uslovi tim trudom,odnosno nezalaganjem. Svi vide da mogu,ali neće...e pa kad nećeš plati penale,jednostavno da jednostavnije ne može biti i mislim da je svugdje tako,bez obzira što mi mislimo da nije...samo se svugdje u profesionalnom fudbalu podrazumijeva profesionalizam pa ne dolazi do tih situacija često.
Ovo što su oni uradili u zadnjem obračunskom periodu je sve osim profesionalno...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:55 am

Od danas ce biti plata po ucinku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:56 am

Kad sve ovo jednom bude juce...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:57 am

cikazubo je napisao/la:
čet okt 25, 2018 9:35 am
Treba isprintat novcanice pa im bacat na teren protiv Zvijezde.
:palacgore:
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:57 am

I malo da pogledamo primjer velikog covjeka:
"Zadržite svoj novac drugovi! I bonove za hranu što mi nudite. Novac mi neće vratiti iskrene prijatelje koje je odnio rat, a novi mi ne trebaju radi njega. Didovi su mi bili željeznički radnici, a spomen na njih je sve imetka što mi u srce stade uz želju da očuvam za života. Ne! To je moj odgovor gospodo. I neka moje kolege igraju. Ja preći neću. Lopta je igra časti. 9:1 smo vas tukli, časno se s porazom ne mirite? Kako da prođem među starim prijateljima i radnicima? Da ljudi govore da su Domorocki fukare? Ja ostajem uz njih a vi radite šta želite"
- Josip Domorocki
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija