Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:01 pm

A u skladu sa rezultatima i pokazanim na terenu bice adekvatno placeni !
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:03 pm

Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:01 pm
A u skladu sa rezultatima i pokazanim na terenu bice adekvatno placeni !
I strucni stab koji se solidarisao sa igracima
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:08 pm

Da napisem par stvari, da se ne nagadja vise. Od strucnog staba bio je Odovic na sastanku. Ko zna Odu, zna da mu ne moze zamjeriti nista. Fina, dobra dusa i njemu niko ne zamjera, ali ono sto je bitnije od svega, identifikovani su oni koji su pokrenuli ovo sve (i u strucnom stabu i medju igracima). O imenima ne mogu, ali manje - vise svi znate ko i sta. Odmah je ponudjeno Odovicu da se ovi igraci otjeraju. On nije pristao, trebaju mu. Ali, i na najmanju trzavicu oni lete. Do njih je, a pratice se sve... Bio je i Krpic kao kapiten. Covjek je regularan, pokusali su se preko njega vaditi da kao nisu dobro shvatili dio o oktobarskoj plati (ponudjeno im je da ako pobjede zvijezdu da im se isplati cijela plata). Krpica je sramota bilo, najvise zbog navijaca. Misli da titulu mozemo osvojiti.

Ono sto je takodjer receno, to je da ako sutra ne budu trenirali da cemo protiv Zvijezde igrati sa juniorima. Obecali su da ce trenirati. Ono sto me boli, to je da su uvukli djecu u ovo sve (Sabana, Hajdara, Kemu, Dacica).
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:09 pm

Organizovati prijateljsku vaterpolo utakmicu nasih igraca i krokodila.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:11 pm

Ja se nadam da ce biti kaznjeni i za odbijanje da treniraju i zbog narusavanja ugleda kluba.Imamo puno pravo da ih i za to kaznimo.Ako se jos neko bude zalio uruciti mu papire svakako ubrzo je polusezona .
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:13 pm

Kazne idu za mjesec semptembar, u kojem smo igrali 6 utakmica i od mogućih 18 bodova osvojili samo 8 (i kup računat u bodove). Logično je da se za ovo kazne, ako se već to pravilo primjenjuje.
Ovaj dopis koji je na zvaničnoj kaže "nakon pobjede protiv Zrinjskog, igračima saopšteno da će pored isplate punih primanja za oktobar imati mogućnost i da osvoje premiju u značajanom iznosu za pobjedu u vječitom derbiju sa Sarajevom.". Mjesec oktobar nije bio bogat sa utakmicama, igrali smo do sad 2 i obje dobili. Ima još jedna sa Zvijezdom. Po tome bi valjda trebalo da se mjere premije za oktobar, gdje sigurno ne spada derbi sa Sarajevom (od se prenosi na novembarsku platu). Uzećemo eto i nek i on nekako spada tu, to je opet 4 utakmice gdje bukvalno znači moraju dobiti sve 4 da bi dobili premije što se može onda zakčjućiti da je premije gotovo pa nemoguće dobiti a kazne vrlo izvjesno.
Nekako tim razmišljanjem se i vodim da se dovelo do štrajka i do toga da i SŠ stane uz igrače.
Daleko od toga da pravdam ikog, ali ako ćemo već ganjati pošteno onda treba i prema njima biti pošten...samo nagađam razloge...
KOLIKO JE REALNO ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:14 pm

Presetaju protiv Zvijezde, opet ih kazniti.
Presetaju protiv Sarajeva, opet ih kazniti.
Etc.

Stono kazu cerat cemo se pajel
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:15 pm

Premalo profesionalizma na sve strane.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:16 pm

Vrlo teska situacija ja nemam nade za titulu, krov na istoku neka bude u ovakvoj atmosferi. Dobro
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:18 pm

ellaxaz je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:15 pm
Premalo profesionalizma na sve strane.
:palacgore: Jedino ispravno napisano od danas
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:19 pm

Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:09 pm
Organizovati prijateljsku vaterpolo utakmicu nasih igraca i krokodila.
Sto si tako mekan, meni su prvo na pamet pale bijele psine :D
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:20 pm

ako je to ostalo isto kao prošle godine, sa već ostvarene dvije pobjede i trećom protiv zvijezde ne mogu imati kaznu ni da četvrta bude poraz (pu pu pu). devet bodova iz četiri utakmice je bilo neutralno ili čak minimalna stimulacija.
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:21 pm

Ajzea pogledaj komentare na zvanicnoj i napisi sta pametno ocu malog Hasanovica :D
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:23 pm

Previše struja u i oko kluba.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:26 pm

Pa logicno da ces ih kazniti kad na domacem, onakvom terenu igras i prospes bodove sa seoskim ekipama Slobodom, Goskom i Krupom. Tacno se vidjelo da nece, rasuli nas ljudi na sred Grbavice. Da si ti imao ove rezultate sa pitarima, sirokim i zrinjskim, pa hajde, tu smo, bare bare. Nego dozvolis sebi da te zajebaju seoske ekipe i to na sred Grbavice. Hajde da se to desilo jednom, nego se to ponavlja. Samo po dzepu!!


Sent from my MI 6X using Tapatalk


 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:30 pm

Kako sa obje strane? Ja sam cvrsto na strani Zeljeznicara,ne navijam za Senada niti za Amara niti za bilo koga vec za Zeljeznicar i bas me zanima sta je u ovoj situaciji uprava kriva osim tih ugovora sto se potpisuju i sto smo mi jedini koji tako radimo kako treba da se radi i kako se svugdje na svijetu radi.Mislite da bi nekog pmogli potpisati sa tim ugovorima koji se predlazu ( kao po ucinku), ne budite smijesni. Ja neprofesionalizam vidim samo sa strane igraca kojima je smetalo sto im kasni plata 3 dana pa s protiv Mladosti izasli preko kurca da igraju. Kakav si ti to profesionalac da dopustis da te Gosk mlatne ( ok je da smo izgubili nespretno) ali ljudi nas ubili igrom ( HEJ GABELA MRTVA NA SRED GRBAVICE), Sloboda ista stvar... Kad smo najgori bili,kad su plate kasnile po ko zna koliko i kad se nije imalo za hljeba nije nas niko mogo izdominirati na Grbavici. Baletani se razmazili,ocigledno nisu svjestni gdje su dosli a boga mi podobro smo i mi navijaci krivi tza to. Djeleci se na Misketovce i Amarovce samo skodimo Zeljeznicaru. Drago mi je sto je ovo napokon izaslo na vidjelo i da smo pametni da ostavimo sujetu sa strane, da gledamo samo interes FKZ i stanemo svi ko jedan i da pokazemo papcima gdje im je mjesto ali nazalost Zeljo je mnogima koji se kao kunu u njega tek na petom sestom mjestu.
Sto se mene tice halalio bi i titulu i evropu sa sve i jednim juniroom a incijatorima se usrati u karijeru.
VOLIM TE ZELJO.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:31 pm

Stvarno su bezobrazni pa ne mogu da vjerujem, oni nisu kaznjeni za ovaj mjesec nego za prosli gdje su kiksali 4 utakmice a za ovaj su dobili pune plate i plus velike premije ukoliko dobiju zvijezdu i pitare. Sad se dusmani naslađuju a Zeljo ovo nije zasluzio da se neko ovako ophodi prema najvecem klubu u drzavi je nedopustivo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:36 pm

Da su ih ovi iz Uprave naucili ovome na vakat ko Amar sad bi oni ko sat igrali.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:37 pm

ChWilla je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:20 pm
ako je to ostalo isto kao prošle godine, sa već ostvarene dvije pobjede i trećom protiv zvijezde ne mogu imati kaznu ni da četvrta bude poraz (pu pu pu). devet bodova iz četiri utakmice je bilo neutralno ili čak minimalna stimulacija.
o tome sam ja razmišljao...ispade sad je potrebno 12/12 za premije
ako je tako, a kazne su lakše zaradive...onda...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 11:39 pm

salle86 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:37 pm
ChWilla je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:20 pm
ako je to ostalo isto kao prošle godine, sa već ostvarene dvije pobjede i trećom protiv zvijezde ne mogu imati kaznu ni da četvrta bude poraz (pu pu pu). devet bodova iz četiri utakmice je bilo neutralno ili čak minimalna stimulacija.
o tome sam ja razmišljao...ispade sad je potrebno 12/12 za premije
ako je tako, a kazne su lakše zaradive...onda...
Osvojis 9 od 12 malo te stimulisu ili nikako.
Osvojis 12 od 12 dobro te stimulisu.
Osvojis 6 od 12 ili manje normalno da te kazne pa nije ovo Rudar iz Prijedora pobogu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], kemo i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija