Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:33 pm

jedno petnaest igrača za koje je raja isto ranije bila sigurna da su upravo oni "ti" je otišlo u zadnje tri godine. a sve ostaje isto. ja ne vjerujem da ovo igrači mogu organizovati bez "asistencije" sa strane.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:37 pm

avlami97 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:28 pm
Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:21 pm
Raja, mi smo, kao, radnički klub, je li tako? Po komentarima mnogih, mnogih, meni više izgleda kao robovlasnički.

Nije poenta hoće li se neko iz uprave držati nekakvih svojih principa, nego da riješimo probleme i napravimo tim, što ne znamo već godinama. A ni ovim ga sigurno nećemo napraviti. Ovdje će se samo dodatno produbiti gnijev mnogih navijača prema igračima. To je rješenje? Aha, eto baš da vidimo i to. Igrači su, znači, za sve krivi, opet, i ovi? Jašta su.
Ne postoji ni jedan klub na svijetu ili firma u kojoj ne postoji stimulacija i destimulacija, a zavisno od rezultata. Zašto se ne bune kada budu stimulisani, pa na platu dobiju još 30%. Onda je sve OK. Zašto su šutili ko pičoke 22 dana? Ja znam zašto su šutili, zato što su samo dva dana prije odluke zijanili od GOŠKa na Grbavici, pa čekali da raja zaboravi, a oni ostvare koji dobar rezultat. Eto pobijedili su Čelik na Grbavici i Zrinjski u Mostaru, pa misle sve zaboravljeno. Obične pi.čkurine.
Mi, mi - gdje smo nestali mi u čitavoj ovoj priči? Mi smo zijanili, mi smo pobijedili...
FK Željezničar 1921
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:41 pm

Ja im ppraz od goska i x slobode na Grbavici ne halalim, i neka su ih kaznili. Jos su ih i malo kaznili... Onakvo ne zalaganje zahtjeva najvece moguce sankcije,tako da su kazne ok.
Ali eto ako imaju zelju za sportskim takmicenjem i osvajanjem nagrada imaju mogucnost da se dokazu i pokazu koliko ustvari vrijede.
Država Željo
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:42 pm

avlami97 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:28 pm
Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:21 pm
Raja, mi smo, kao, radnički klub, je li tako? Po komentarima mnogih, mnogih, meni više izgleda kao robovlasnički.

Nije poenta hoće li se neko iz uprave držati nekakvih svojih principa, nego da riješimo probleme i napravimo tim, što ne znamo već godinama. A ni ovim ga sigurno nećemo napraviti. Ovdje će se samo dodatno produbiti gnijev mnogih navijača prema igračima. To je rješenje? Aha, eto baš da vidimo i to. Igrači su, znači, za sve krivi, opet, i ovi? Jašta su.
Ne postoji ni jedan klub na svijetu ili firma u kojoj ne postoji stimulacija i destimulacija, a zavisno od rezultata. Zašto se ne bune kada budu stimulisani, pa na platu dobiju još 30%. Onda je sve OK. Zašto su šutili ko pičoke 22 dana? Ja znam zašto su šutili, zato što su samo dva dana prije odluke zijanili od GOŠKa na Grbavici, pa čekali da raja zaboravi, a oni ostvare koji dobar rezultat. Eto pobijedili su Čelik na Grbavici i Zrinjski u Mostaru, pa misle sve zaboravljeno. Obične pi.čkurine.
U pravu si, posteno je od kluba imas stimulaciju a Boga mi i destimulaciju. Pa izvoli trudi se a ne oni razmisljaju daj ti meni moja, igrao ne igrao.
A kako ce klub obezbjediti novac za platu ako su rezultati losi, nema publike, nema prihoda, sponzore odbijas ....
To niko od njih nece da vidi a ni dosta raje, klub mora zivjeti bilo ko da igrao. Svi bi sve od kluba a slabo ko da da za klub, cudan smo narod.
Klub ne treba odustati ni popustiti, ponudio je nacin da fino zarade u narednom periodu i vrate sto su im odbili.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6720
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:42 pm

Jedva cekam tekmu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:43 pm

reks1 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:27 pm
Uopste me ne ni cudilo da ove nase princeze odluce ili se dogovore da igraju par sljedecih tekmi a onda ponove scenario.
Onda opet po džepu pa ko duže izdrži.
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:46 pm

Pa ako se opet odluce za neki vid bojkota vjerujem da ce biti cistka, bolje da igramo sa juniorima nego sa ovim moralnik patuljcima
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:47 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:37 pm
avlami97 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:28 pm
Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:21 pm
Raja, mi smo, kao, radnički klub, je li tako? Po komentarima mnogih, mnogih, meni više izgleda kao robovlasnički.

Nije poenta hoće li se neko iz uprave držati nekakvih svojih principa, nego da riješimo probleme i napravimo tim, što ne znamo već godinama. A ni ovim ga sigurno nećemo napraviti. Ovdje će se samo dodatno produbiti gnijev mnogih navijača prema igračima. To je rješenje? Aha, eto baš da vidimo i to. Igrači su, znači, za sve krivi, opet, i ovi? Jašta su.
Ne postoji ni jedan klub na svijetu ili firma u kojoj ne postoji stimulacija i destimulacija, a zavisno od rezultata. Zašto se ne bune kada budu stimulisani, pa na platu dobiju još 30%. Onda je sve OK. Zašto su šutili ko pičoke 22 dana? Ja znam zašto su šutili, zato što su samo dva dana prije odluke zijanili od GOŠKa na Grbavici, pa čekali da raja zaboravi, a oni ostvare koji dobar rezultat. Eto pobijedili su Čelik na Grbavici i Zrinjski u Mostaru, pa misle sve zaboravljeno. Obične pi.čkurine.
MI, MI smo radnički, a ne robovlasnički klub. Mi, kao i svaki drugi klub na svijetu mora raditi u skladu sa propisima. Mi imamo svoja normativna akta koja moraju biti usklađena sa pozitivnim zakonskim propisima, jer da nema tih akata bila bi anarhija, kao što nam je igrači priređuje (primjer današnji trening).

Slažem se sa Čvilom i mislim da je sve ovo neko sa strane pogurao, jer ovi nepismenjakovići (fudbaleri i SS) to sigurno nisu mogli sami skontati, planirati i tempirati...

Mi, mi - gdje smo nestali mi u čitavoj ovoj priči? Mi smo zijanili, mi smo pobijedili...
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sri okt 24, 2018 9:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:47 pm

ChWilla je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:33 pm
jedno petnaest igrača za koje je raja isto ranije bila sigurna da su upravo oni "ti" je otišlo u zadnje tri godine. a sve ostaje isto. ja ne vjerujem da ovo igrači mogu organizovati bez "asistencije" sa strane.
potreban je samo jedan sa iskustvom da ih povede, a takvog imaju
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:48 pm

Ni milimetra!
Da vidim tu hrabrost da nećete da se zalažete na terenu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:49 pm

Ovo im je prilika da pokazu obraz i da li su profesionalci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:52 pm

I meni se cesto nesto odbije od plate pa ko me pita.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:52 pm

Neki pitarski debil je napravio neku kompilaciju koja ocrnuje nas klub. Koristio je snimke 1921.tv i jos nekih televizija. Prijavite ga YT za kradju vlasništva i neka mu ukinu ono sranje.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:53 pm

U ovom slučaju imaju pravo da se ljute i da se ne ljute.

Ima pravo da se ljuti Ramović, ima da se ljuti Dacić koji je igrao kao sat, a na kraju dobio manje para koje je pošteno zaradio. Još par igrača razumijem kada bi se žalili. Realno pola ljudi na spisku nije krivo za one rezultate. Žao mi je klinaca najviše i povrijeđenih igrača. Smijem ruku staviti da ni Ramović, a ni bilo koji klinac u ekipi nije inicijator ovoga. Niti bilo koji igrač koji nije bio akter utakmica u septembru . Inicijatori su pretpostavljam oni koji su najodgovorniji za rezultate u septembru i čija kurcobolja nas jebe zadnje dvije-tri sezone, a krenula je evo i ovu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:58 pm

Avlami, meni smo mi ipak malo više od nekakvih akata, propisa, normi, zakona... Ok, slažem se da ono na terenu nije sve, nismo mi ni samo to, ali to nam je ogledalo, sigurno: sve ljepši stadion i dozlaboga kilava ekipa na njemu, koja se bezuspješno nasilu napinje da postigne ono što bi realno i trebala, ali ne može i neće.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 9:59 pm

Kakvi klošari Bože dragi..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 10:00 pm

Bađo, pa šta je to sad trebalo po tebi uradit? Sve smo drugo probali al stoka i dalje po svom. Pa držali ih ko malo vode na dlanu. Dokle bi im ti tolerisao? Samo po džepu!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 10:01 pm

Pa morali su se i oni kazniti, dio su tima, nema izdvajanja.. To radi atmosfere u klubu :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 10:03 pm

AsharaK je napisao/la:
sri okt 24, 2018 9:22 pm
Uspjeli su sto niko nije, ujedinili su navijace :D :D :D
Prvo se igraci ujedinili, pa onda ujedinili i navijace :D
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
SanMan
Postovi: 1223
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 10:04 pm

Potpuno sam siguran da su naši igrači i sa umanjenom platom više dobili nego igrači MDKa-a, GOŠK-a i Slobode, a niđe bojkota

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija