Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 4:59 pm

Elegant je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:48 pm
Kako bi nam valjala pobjeda u subotu zbog atomsfere i svih ovih sranja sto su se desila prije pauze, onda Zvjeda kuci da se navijaci vrate na stadion, sve to kao uvod u derbi sa konama. Puno nam duguju igraci, ali opet boli njih K cast pojedincima.
Kakvi crni navijači..Puškom da ih tjeraš ne možeš ih vratiti na stadiona..Doći će oni standardni koji su i navikli dolaziti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 5:01 pm

Elegant je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:48 pm
Kako bi nam valjala pobjeda u subotu zbog atomsfere i svih ovih sranja sto su se desila prije pauze, onda Zvjeda kuci da se navijaci vrate na stadion, sve to kao uvod u derbi sa konama. Puno nam duguju igraci, ali opet boli njih K cast pojedincima.
Ma što se manje nadam, manje se nasekiram i iznerviram.Na našu žalost ovo je ekipa bez mu.a, žara, zajedništva, kontinuiteta i cilja a koja uz sve navedeno ima redovna primanja, prijavljeni, osigurani a ipak pokazuju nonšalantnost i degradiraju Klub u svakom smislu riječi.Podršku imaju i Uprava i Oda, izvolite pokažite konačno da ste svi dostojni biti dio Željezničara i da mu želite dobro, pokažite da imate viziju i cilj kako da ovaj infrastrukturni dio bude popraćen sa sportskim, imate sve, dajte igrajte lopte, živite za Željezničar a ne od njega i sve će se poklopiti, budite sigurni.

Svim Manijacima koji idu dole želim puno sreće i da se vratite sa 3 boda.
Igrajte P.!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 5:03 pm

BlwD je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:56 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 3:40 pm
@jovane hajde izbaci statistiku sudija.

jovan triggered
https://www.transfermarkt.com/vladimir- ... 573/plus/1

Evo ovako, iako statistika ne moze pokazati koliko on sprjecava da razvijemo igru...
Brat nam isiječe igru k'o Sejo Brajlović ono janje u Plavom salonu,nema za to statistike
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 5:52 pm

Kada sudi Bjelica, najbitnije je prilikom svakog kontakta što jače vrisnuti i pasti, kao da te je sijač smrti pokosio. Frajer tako sudi. To su mnogi prokužili, ali naši nisu ili ne znaju igrati na taj način. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 5:58 pm

Morzhy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:03 pm
BlwD je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:56 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 3:40 pm
@jovane hajde izbaci statistiku sudija.

jovan triggered
https://www.transfermarkt.com/vladimir- ... 573/plus/1

Evo ovako, iako statistika ne moze pokazati koliko on sprjecava da razvijemo igru...
Brat nam isiječe igru k'o Sejo Brajlović ono janje u Plavom salonu,nema za to statistike
Takvo sudjenje je najbolje opisao onaj trener za koga je @pp agitovao ovdje na forumu. Bjelica, Paradzik, Mujic itd Usporavaju igru, ne dozvoljavaju da se igra brzi fudbal, agresivniji fudbal, u biti mi gledamo penzionerski fudbal. Zbog takvog sudjenja i takvog sporog fudbala nema publike na tribinama a nasi klubovi nece nista napraviti u evropi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:06 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:58 pm
Morzhy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:03 pm
BlwD je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:56 pm


https://www.transfermarkt.com/vladimir- ... 573/plus/1

Evo ovako, iako statistika ne moze pokazati koliko on sprjecava da razvijemo igru...
Brat nam isiječe igru k'o Sejo Brajlović ono janje u Plavom salonu,nema za to statistike
Takvo sudjenje je najbolje opisao onaj trener za koga je @pp agitovao ovdje na forumu. Bjelica, Paradzik, Mujic itd Usporavaju igru, ne dozvoljavaju da se igra brzi fudbal, agresivniji fudbal, u biti mi gledamo penzionerski fudbal. Zbog takvog sudjenja i takvog sporog fudbala nema publike na tribinama a nasi klubovi nece nista napraviti u evropi..
Koliko gledam takvo sudjenje pa kad upalim na tvu neku ligu 5 ili neko jace takmicenje nikako ne mogi da se naviknem da se pustaju remplovanja, da se ignorsu oni teatralni padovi na svaki kontakt, da za seljcke udarce laktom ili otvorenim djonom dobijes direkan crveni itd..
Zaglupim uz nase Bjelice, Mujice i slicne glupane.
Valjic i jel ono bi Jakupovic su mi bilo najbolji iako je i su nas i oni znali osakatiti, ali su dosta moderniji od ovih sto kroje nase prvenstvo..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:10 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:58 pm
Morzhy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:03 pm
BlwD je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:56 pm


https://www.transfermarkt.com/vladimir- ... 573/plus/1

Evo ovako, iako statistika ne moze pokazati koliko on sprjecava da razvijemo igru...
Brat nam isiječe igru k'o Sejo Brajlović ono janje u Plavom salonu,nema za to statistike
Takvo sudjenje je najbolje opisao onaj trener za koga je @pp agitovao ovdje na forumu. Bjelica, Paradzik, Mujic itd Usporavaju igru, ne dozvoljavaju da se igra brzi fudbal, agresivniji fudbal, u biti mi gledamo penzionerski fudbal. Zbog takvog sudjenja i takvog sporog fudbala nema publike na tribinama a nasi klubovi nece nista napraviti u evropi..
Ja također smatram da je suđenje najvećim dijelom krivo za neuspjehe u Evropi. Bjelica ako pusti igru mora i on trčati...a ne može,kao ni ostali. A i publika samo šta radi gleda u sudiju umjesto da prati kretanje lopte,zbog čega bi trebalo da se dolazi na utakmice
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:12 pm

Ma najebat cemo im se majke mađarske...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:15 pm

Minjore je napisao/la:Ma najebat cemo im se majke mađarske...
Nesto i ja kontam...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:00 pm

Idemo ih proliti da valja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:11 pm

samo uz agresivnost ko u prvoj sa njima, i inat nakon crvenog šehića u zadnjoj. tad smo igrali fudbal kakav opisuje Želju.
a čisto sumnjam. svaku desetu nam klikne u glavi.
previše smo bezidejni i pročitani da bi bez toga ostvarili dobar rezultat.
fali nam širine da bi i uz ove što ustanu na lijevu mogli uzeti utakmicu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 18, 2018 7:11 pm
samo uz agresivnost ko u prvoj sa njima, i inat nakon crvenog šehića u zadnjoj. tad smo igrali fudbal kakav opisuje Želju.
a čisto sumnjam. svaku desetu nam klikne u glavi.
previše smo bezidejni i pročitani da bi bez toga ostvarili dobar rezultat.
fali nam širine da bi i uz ove što ustanu na lijevu mogli uzeti utakmicu.
Prvoboldirano je suština. Pristup, borba i glava.
Drugoboldirano - nismo ni bezidejni ni pročitani, a to se vidjelo u najmanje 6 utakmica pod Odom. Prvoboldirano primjeniti do kraja prvenstva i tada ne bi imali nikakvih problema ni sa kim.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:08 pm

bistrikboy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 7:30 am
salle86 je napisao/la:
sri okt 17, 2018 8:00 pm
kojeg kupa ? ... jah, onog koji takvi ko ti nisu željeli i slavili
hoćeš ...da ne kažem, nisi vrijedan bana
rimuje se sa turčinu
Prvo ja nemam veze sa jugom,itekako sam se radovao kupu. Prestanite se kriti iza tih gluposti i prihvatati ovakvo stanje u sportskom segmentu.

Dosta je vise izvlakusa,kriv onaj kriv ovaj a ljudi vamo stancaju titule bez problema jer smo mi nesposobni.

Odovic nije rjesenje koje ce nam donijeti uspjeh ni kratkorocno a ni dugorocno. Prestanite svakoga ko kaze hocemo titulu napadati,ako je necemo sto igramo prventsvo mi uopste? Ja hocu da oni osvoje titulu i trebali bi,imamo igracki kadar za to,imamo dovoljno dobre uslove i necu da prihvatim vise izvlakuse uprave i strucnog staba.
a ovo temeljiš na ?
ko je rješenje ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:08 pm

Najjaci su mi ovi sto se na bilo kakav spomen gresaka Misimovica &co upale ko da smo mi sto spomenemo gresku najveci neprijatelji Zelje. A ono u sustini prvi ja pa i drugi zelimo tog istog Senada u klubu, zelimo da radi ovo sto radi...Samo brate ne zelim SMIJESNE DISCIPLINSKE POSTUPKE, ne zelim kabadahije za menadzere igraca koji predstavljaju svetinju i iste igrace zaboli ***** za svetinju, zajebaju se po terenu...ne zelim smjenu 88 trenera u tri godine...ne zelim 928 igraca u tri godine.....jel to puno?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:10 pm

joj da je dobit ove firaune mame im se nayebem
oni vec zakazuju fotofinis sezone sa torpedom, pizde mrtve, kako se samo izvlace zadnjih godina ni da pobijedimo 0:7 dole ne bi spralu svu gorcinu
moramo igrat jako, moraju igraci imat zelju i pokazat tu jeb.enu volju za pobjedom
trcat, klizat kao da je zadnja
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:13 pm

Vortex je napisao/la:
čet okt 18, 2018 10:44 am
Ja opet ponavljam da smo mi u jednom trenutku bili došli u situaciju da smo imali više kompleks i od titula i od Evrope jer moramo igrati na lavoru i raji je prekipjelo, obnova Grbavice u jednom trenutku je postala majka svih bitaka.
:palacgore:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:14 pm

nikson je napisao/la:
čet okt 18, 2018 8:08 pm
Najjaci su mi ovi sto se na bilo kakav spomen gresaka Misimovica &co upale ko da smo mi sto spomenemo gresku najveci neprijatelji Zelje. A ono u sustini prvi ja pa i drugi zelimo tog istog Senada u klubu, zelimo da radi ovo sto radi...Samo brate ne zelim SMIJESNE DISCIPLINSKE POSTUPKE, ne zelim kabadahije za menadzere igraca koji predstavljaju svetinju i iste igrace zaboli ***** za svetinju, zajebaju se po terenu...ne zelim smjenu 88 trenera u tri godine...ne zelim 928 igraca u tri godine.....jel to puno?
Hvala Allahu!
:palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:19 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:37 pm
exdomorocki je napisao/la:
čet okt 18, 2018 11:45 am
storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:05 am

Kada vidim trenutnu Grbavicu, uredjenje kluba i sve oko njega ne smatram uopste da je neuspjeh, cak naprotiv. Upravo zbog ovakvih ciljeva i uspjeha smo i slavili titule pred 3000 navijaca, te redali cigle iza Zapada. Tako da ono u sto vjerujem je uspjeh, samo sto je to relativan pojam, odnosno kako za koga. Kao sto napisah, mlad si ti jos, jer trazis "rezanje vrha", a ne nudis bolje rjesenje. To nije, dozvolices, dobronamjerno. Vrha ima, mi smo samo na putu do njega, a put je ono sto i jeste najsladje. Jer, vrh - slavljenje duple krune pred 3000 navijaca, nije vrh - vec dno. Ili da skratim pricu, slika kazu da govori mnogo vise:

slika

Toliko o toj temi, laku noc.

@nikson, postujem, svakom svoje, ali mislim da sam upucen kada kazem da Oda jedini odlucuje, naravno sa svojm strucnim stabom. :)
Za tvoju informaciju,ne lupetaj da se dupla slavila pred 3.000 ljudi,dupla se slavila tijekom čitave sezone za tvoju info.(bilo vam je lijepo,jelde,zajebavali pitice,dupla kruna pitarima cuna)
Nas je u tunelu na Bradini bilo više nego sad na finalu KUPA!
A ti što su redali te cigle,sad tjeraju trenere i javno se hvale.
Znam veoma dobro kako se slavila i dobro znam osjecaj gorak osjecaj kada sam izasao sa stadiona, iako smo proslavili duplu. Najvise zbog stanja Grbavice tada i lupetanje je reci da tako nije bilo vecini nas. A izmjesan osjecaj, jer je srce bilo puno zbog titula, ali drugim stvarima je bilo itekako postojano razocarenje. Kao i u svemu, dobri rezultati i titule samo zamaskiraju realno stanje u bilo kojem okruzenju. Naravno da nam treba titula, pa sto se mene tice i obavezna mora biti ove sezone, to sam i pisao, ali dok ne dodju bolji i ponude se, ne vidim svrhu u uopste trazenju da ovi trenutni odu. Ili postoje bolji, "ti sto su redali cigle i sada tjeraju trenere" i njihova svita? Tesko.
to ti je onaj osjećaj kad odeš na bankomat i digneš platu 2 milje a znaš da imaš troškova sad i odma milju i po
i valja ti onbda sa 5 stoja gurati preostalih 30 dana
džaba 2 milje kad "nisu tvoje"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:26 pm

Morzhy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 4:39 pm
Više se naši ni ne pozdravljaju s Bjelicom,svaki dan ga viđaju
više viđaju njega nego što su crnova dok je bio naš :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:41 pm

phpBB [video]

..sve do kraja Željo nema predaje
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet okt 18, 2018 8:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija