Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 10:35 am

Ja sam mislio da ovi izvjestaji ne mogu postati bolji, al me ljudi demantovase, svaka cast @1921
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 10:57 am

azbaha je napisao/la:
pon okt 08, 2018 10:35 am
Ja sam mislio da ovi izvjestaji ne mogu postati bolji, al me ljudi demantovase, svaka cast @1921
Al koja emicija kod momaka na onom snimku iza gola kada ga je Krpic zabio, sve pohvale za njih, jednostavno zive slogan “iz ljubavi prema tradiciji” ! :)
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 11:01 am

"Najviše sam uvijek volio gostujuće terene. Grbavica je specifična. Zadnji put kada smo igrali tamo Želju je vodio Slavko Petrović, a po prvi put sam se naježio na nekoj utakmici. To se teško može opisati. Dođeš da pobijediš ljude, a najtežiš se na tu pjesmu kao gostujući trener. Zaista sam se osjećao divno". (Nermin Basic, BiH trener u Sloveniji)
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:38 pm

Storme sto im nisi napisao za Dzeku :D
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:57 pm

cikazubo je napisao/la:
pon okt 08, 2018 10:57 am
azbaha je napisao/la:
pon okt 08, 2018 10:35 am
Ja sam mislio da ovi izvjestaji ne mogu postati bolji, al me ljudi demantovase, svaka cast @1921
Al koja emicija kod momaka na onom snimku iza gola kada ga je Krpic zabio, sve pohvale za njih, jednostavno zive slogan “iz ljubavi prema tradiciji” ! :)
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 1:11 pm

Sutra 2 treninga. U 10 i u 4 vjerovatno. Danas bio jedan, jutarnji.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 1:15 pm

Samo da ne idu u ono raspalo Međugorje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 1:49 pm

Evo opet tisine kad dobijemo :placeodsmijeha:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 2:01 pm

Minjore je napisao/la:
pon okt 08, 2018 12:38 pm
Storme sto im nisi napisao za Dzeku :D
Sta za Dzeku?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 2:25 pm

samo da je dočekat ponovo Ramu na terenu.. čovjek poželi vidjeti eleganciju i sigurnost u igri.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 2:28 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 08, 2018 2:01 pm
Minjore je napisao/la:
pon okt 08, 2018 12:38 pm
Storme sto im nisi napisao za Dzeku :D
Sta za Dzeku?
pa da se vraca na grbavicu
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:42 pm

evo najavili fino vrijeme ove sedmice, stvarno ne znam sta im fali otic na planinu par dana malo kondicije nabit
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:43 pm

DANAN je napisao/la:
pon okt 08, 2018 9:28 am
kokoška je napisao/la:
pon okt 08, 2018 12:58 am
Gotovo je sa Zrinjskim.. :D
Valjate gluposti bez veze....
Pogledaj tamo gdje su pare odnosno nize nivoe vlasti pa ces vidjeti kako su gotovi.
Hdz pokupio sav pilav u kantonima gdje treba.
I svjesno su prepustili predsjednistvo.
Momcino nisi skonto :zid:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:49 pm

azbaha je napisao/la:
pon okt 08, 2018 10:03 am
Nisam mogao do danas da pisem jbg vikend i obaveze, pa da dam komentar na ovu utakmicu.
Prvo, kasnio sam 5-10 minuta, a kada sam usao na onaj ulaz na istoku SJEBO SAM SE KO FOKA. Jao kakav je ono stadion, kakva je ono trava, pa ko film Tito te ****. Apsoulutno nevjerovatno al fakat.
Po meni utakmica u kojoj nismo igrali kako treba, ali to iskrneo mogu povezati sa mentalnim pritiskom da se ne zajebe. Vidjelo se da su igraci u grcu.

Fejza je solidno branio, ali Fejza treba da ide u penziju. Ako se vec ne racuna na Cemana, onda treba dovesti nekog golmana, nesto ala Antolovic sto je bio dok se ne pojavi neki perspektivan golman u mladjim kategorijama. Vedranu je vrijeme da ide kao prvo zbog njega, da se makne iz ove mahale, inace je on svoje odigrao i zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku. Treba gledati neki klub kao sto je Vejle bio za Memiju, gdje se Kjosevski treba prodati. Za njegovo dobro je da ode, nadam se da cemo moci naci takav klub.

Blagojevic je ovu utakmicu odigrao na nivou, sto meni govori da je sve u njegovoj glavi i gle cuda Zeljo je uspio iznijeti loptu. Eh sada to meni predstavlja jos veci problem, zato sto mi ovisimo o Blagojevicevom ku*cu, ako je njemu dobar dan, mi cemo iznositi lopte, ako nije, onda necemo i to je to. Gledam u petak, Hare se sakriva cijelu utakmicu, stoji medju 2 igraca, Curke ceka loptu 10m od Centra, Blagi se vraca po loptu na 16m. Rodin mu daje pas, on kako prima pas pusta je kroz noge, okrece se i automatski ide naprijed, iznosi loptu preko centra i daje pas. To nijedan nas venjak tako ne radi sem Ramovica.

Hajdarevicu trebaju individualni treninzi i to je nesto sto bi klub trebao platiti. Hajdarevic treba svaki dan da ostaje minimalno sat vremena duze i da radi da pasove jebeno ne salje unazad igracima iza ledja i da kada prima loptu da gleda sta da uradi sa njom, a ne da se zapuca kroz trojicu kada ima slobodnog Krpica. Momak mora raditi na ofaznivi jer mu je vec 20 godina.

Curke je dok se je mogao vracati natrag igrao, veoma koristan igrac, ali ne moze igrati svaku utakmicu. Treba ga znati iskoristiti, ja bih Curjurica potpisao jos godinu kada bi htio i probao igrati sa njim kao CMF u fazonu: Blagojevic - Curjuric - Ramovic. ili Hajdarevic - Curjuric - Ramovic ili za godinu Osmanovic - Curjuric - Ramovic/Dacic. gdje ce jedan biti destruktivac, drugi iznositi loptu, treci biti brz igrac koji ide direktno prema golu.

Zajim osim sto je gol namjestio bio nevidljiv, ja sam nezadovoljan. Mozda zvuci nezahvalno, ali ja bih ga klupirao cim se Veseli vrati. Zec klasika njegova, po meni solidno odigrao. Sehic fakat peh u picku materinu, al se vidi da ima znanje, treba i dalje pokusavat sa njim nesto.

Sinisa i Krpic TITO.

Vi govorite da je Vranjes nesto odigrao, ja to iskreno nisam vidio, al vjerovatno zato sto smo imali igraca manje, meni je Blagi puno bolju utakmicu imao od onoga sto je Vranjes dao.

Helem nejse fali nam krilo, spic, b2b vezni i golman na prelaznom roku i ne treba se zajebavat, nego dovest nesto na nivou Curjurica. Nije ovo dobro, fali nam kondicije, mentalno smo u ku*cu, osakaceni na krilima, atmosfera uzasna, pitari igraju dobro, ali ja sam i dalje optimistican. Odu treba ostaviti pa makar, dati covjeku 2 godine i vidjeti gdje smo nakon toga. Novi kondicioni pod hitno! Vala i trener golmana, ali to je vec ispircano.
E vala nek si napisao za Blagojevica jer ovdje ima ljudi koji misle da Saban i Hajdar mogu kreirati napade i povuci loptu prema naprijed e sad to sto on ima psiholoskih problema time treba da se bavi trener i strucni stab.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 4:01 pm

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 4:16 pm

Super :D
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 4:49 pm

joj da je samo jos tamo naci neke nove mihajlovice ili paprice :D idemo mirso, iskopaj nove talente tamo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 4:49 pm

kokoška je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
pon okt 08, 2018 10:03 am
Nisam mogao do danas da pisem jbg vikend i obaveze, pa da dam komentar na ovu utakmicu.
Prvo, kasnio sam 5-10 minuta, a kada sam usao na onaj ulaz na istoku SJEBO SAM SE KO FOKA. Jao kakav je ono stadion, kakva je ono trava, pa ko film Tito te ****. Apsoulutno nevjerovatno al fakat.
Po meni utakmica u kojoj nismo igrali kako treba, ali to iskrneo mogu povezati sa mentalnim pritiskom da se ne zajebe. Vidjelo se da su igraci u grcu.

Fejza je solidno branio, ali Fejza treba da ide u penziju. Ako se vec ne racuna na Cemana, onda treba dovesti nekog golmana, nesto ala Antolovic sto je bio dok se ne pojavi neki perspektivan golman u mladjim kategorijama. Vedranu je vrijeme da ide kao prvo zbog njega, da se makne iz ove mahale, inace je on svoje odigrao i zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku. Treba gledati neki klub kao sto je Vejle bio za Memiju, gdje se Kjosevski treba prodati. Za njegovo dobro je da ode, nadam se da cemo moci naci takav klub.

Blagojevic je ovu utakmicu odigrao na nivou, sto meni govori da je sve u njegovoj glavi i gle cuda Zeljo je uspio iznijeti loptu. Eh sada to meni predstavlja jos veci problem, zato sto mi ovisimo o Blagojevicevom ku*cu, ako je njemu dobar dan, mi cemo iznositi lopte, ako nije, onda necemo i to je to. Gledam u petak, Hare se sakriva cijelu utakmicu, stoji medju 2 igraca, Curke ceka loptu 10m od Centra, Blagi se vraca po loptu na 16m. Rodin mu daje pas, on kako prima pas pusta je kroz noge, okrece se i automatski ide naprijed, iznosi loptu preko centra i daje pas. To nijedan nas venjak tako ne radi sem Ramovica.

Hajdarevicu trebaju individualni treninzi i to je nesto sto bi klub trebao platiti. Hajdarevic treba svaki dan da ostaje minimalno sat vremena duze i da radi da pasove jebeno ne salje unazad igracima iza ledja i da kada prima loptu da gleda sta da uradi sa njom, a ne da se zapuca kroz trojicu kada ima slobodnog Krpica. Momak mora raditi na ofaznivi jer mu je vec 20 godina.

Curke je dok se je mogao vracati natrag igrao, veoma koristan igrac, ali ne moze igrati svaku utakmicu. Treba ga znati iskoristiti, ja bih Curjurica potpisao jos godinu kada bi htio i probao igrati sa njim kao CMF u fazonu: Blagojevic - Curjuric - Ramovic. ili Hajdarevic - Curjuric - Ramovic ili za godinu Osmanovic - Curjuric - Ramovic/Dacic. gdje ce jedan biti destruktivac, drugi iznositi loptu, treci biti brz igrac koji ide direktno prema golu.

Zajim osim sto je gol namjestio bio nevidljiv, ja sam nezadovoljan. Mozda zvuci nezahvalno, ali ja bih ga klupirao cim se Veseli vrati. Zec klasika njegova, po meni solidno odigrao. Sehic fakat peh u picku materinu, al se vidi da ima znanje, treba i dalje pokusavat sa njim nesto.

Sinisa i Krpic TITO.

Vi govorite da je Vranjes nesto odigrao, ja to iskreno nisam vidio, al vjerovatno zato sto smo imali igraca manje, meni je Blagi puno bolju utakmicu imao od onoga sto je Vranjes dao.

Helem nejse fali nam krilo, spic, b2b vezni i golman na prelaznom roku i ne treba se zajebavat, nego dovest nesto na nivou Curjurica. Nije ovo dobro, fali nam kondicije, mentalno smo u ku*cu, osakaceni na krilima, atmosfera uzasna, pitari igraju dobro, ali ja sam i dalje optimistican. Odu treba ostaviti pa makar, dati covjeku 2 godine i vidjeti gdje smo nakon toga. Novi kondicioni pod hitno! Vala i trener golmana, ali to je vec ispircano.
E vala nek si napisao za Blagojevica jer ovdje ima ljudi koji misle da Saban i Hajdar mogu kreirati napade i povuci loptu prema naprijed e sad to sto on ima psiholoskih problema time treba da se bavi trener i strucni stab.
Ko je ovdje ikad napisao da vezu trebaju da cine Saban i Hajdar? Mozda samo “IvanOsim”. To sto neki od nas prizeljkuju Jovana na tribinama ne znaci da smatramo kako ce Hajdar i Saban kreirati napade. Usput, takvim rijecima samo pljujete nase juniore.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 6:43 pm

e jeboga dvojicu Fočaka koje sam mogao poslati da skautiraju nisu u Foči.
Fino je da igramo ove prijateljske, trebamo u jednom mandatu preći cijelu BiH kao političari pred izbore :bih: :kafa:
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u pon okt 08, 2018 7:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 7:00 pm

ovdje ne samo da se pišu bajke, nego i bajke o bajkama...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija