Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 07, 2018 11:46 pm

:lol: Stranacki skupovi su zakon
Svega guzovace,samo krkaj
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 07, 2018 11:49 pm

MosaLjoze je napisao/la:
ned okt 07, 2018 11:43 pm
Komsic za Zelju navija
Valjalo bi njega za gradonacelnika
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:01 am

storm_raider je napisao/la:
ned okt 07, 2018 9:54 pm
Zapad bi mogao i prije Juga, zbog UEFA-inih standarda. Ali, otom potom.
Nesto ne vjerujem da bi zapad mogao prije Juga, samo zato jer je to dosta dosta skuplja tribina.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:07 am

Moram malo o politici.

Svaka cast Batku, kaze Zeljku Komsicu kada vec Dodik zeli da postavi zastavu PC u Predsjednistvo da on postavi jednu zastavu Zelje.
Odgovor Komsica, kod mene je uvijek zastava Zelje bila u kabinetu kakav kralj, nas Predsjednik
Alea iacta est!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:51 am

E nek su vala lazni mostarci pali, dosta je bilo i njihovog lopovluka
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 12:58 am

Gotovo je sa Zrinjskim.. :D
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 1:33 am

kokoška je napisao/la:
pon okt 08, 2018 12:58 am
Gotovo je sa Zrinjskim.. :D
Nek odmore malo (4god.) :rofl1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 2:31 am

Mi...Zeljovci se moramo ozbiljno pripremiti za slijedece lokalne izbore i kampanju. Ako nista da imamo nekog da nas ne opstruira
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:37 am

Kospa je napisao/la:
pon okt 08, 2018 2:31 am
Mi...Zeljovci se moramo ozbiljno pripremiti za slijedece lokalne izbore i kampanju. Ako nista da imamo nekog da nas ne opstruira
Nas ne treba da zanima politika i ko je vlast. Klub treba da maksimalno iskoristi sve moguce resurse i novce koje moze dobiti od strane vlasti i to je to, nikoga ne treba favorizovati, nego, samo ih maksimalno koristiti i kad ih iskoristis, pusti vodu da odu.

Neko spomenu Komsica i zastavicu Zelje u njegovom kabinetu. Okanite se populista i suplje price. Sta je uradio za klub? Bio je i nacelnik opcine Novo Sarajevo i 8 godina u predsjednistvu nase drzave? Mi smo tako glup i naivan narod da se vrlo lako palimo na gluposti. Ima zastavicu u kabinetu, vau, super, fenomenalno, svrsio sam od uzbudjenja. To je tako vazna vijest..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:42 am

Ma smo tada imali lesinare u klubu. Da je sada nacelnik, sigurno nas ne bi opstruisao kao sto Koldzo to radi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 3:47 am

ko god bio na vlasti, mi se time nećemo baviti. ali, ipak je ljepše vidjeti čovića sklonjenog, pa kud puklo da puklo.
iz tog razloga sam i glasao za željka.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 7:20 am

Ako se mi ne budemo bavili politikom ona ce se baviti nama kao sto se sada bavi.Do sada bi imali mozda i stadion gotov da nije opatrukcija bilo.Skinuti ovo govno od nacelnika pod svaku cijenu.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 8:10 am

Ma ja, ne treba se baviti politikom, pa sve nam ovisi od politike, dok nam kanton i grad pomazu nasa lokalna zajednica nas unistava iz godine u godinu, ali eto ne treba se zamarati, nek nas gaze do kraja, pa najlakse je klub blokirati kroz procese koje treba da odobrava i vuce opstina, ali dzaba bosnji objasnjavat..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 8:41 am

ellaxaz je napisao/la:
ned okt 07, 2018 11:29 pm
shzna je napisao/la:
ned okt 07, 2018 11:16 pm
RIP HSK Zrinjski
Ne jos uvijek.
Nazalost.
ma on će opet imati 100% hrvatske kvote vlasti na nivou države i federacije. a tu su najvažnije stvari. sve će ostati isto. možda će mu ovi i više dati nego što ga sleduje da mu kompenziraju predsjedništvo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 8:50 am

Prica mi ne treba da se bavimo politikom je dovela do toga da je SDA sinoc opet uzela izbore. Normalna raja bjeze od politike, dok nam budale biraju kretene u parlamente. Offtopic ali tako je.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 9:19 am

zubanovic89 je napisao/la:
pon okt 08, 2018 8:50 am
Prica mi ne treba da se bavimo politikom je dovela do toga da je SDA sinoc opet uzela izbore. Normalna raja bjeze od politike, dok nam budale biraju kretene u parlamente. Offtopic ali tako je.
Najgori su ti " normalni " sto seru jer je sda opet pobijedio, a nisu nista uradili da to bar pokusaju promijenit, tj. nisu izasli na izbore.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 9:28 am

kokoška je napisao/la:
pon okt 08, 2018 12:58 am
Gotovo je sa Zrinjskim.. :D
Valjate gluposti bez veze....
Pogledaj tamo gdje su pare odnosno nize nivoe vlasti pa ces vidjeti kako su gotovi.
Hdz pokupio sav pilav u kantonima gdje treba.
I svjesno su prepustili predsjednistvo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 9:29 am

Zrinjski manje više, sad je bitnije kako zaustaviti "bosanski PSG" :rofl1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 9:48 am

Morzhy je napisao/la:
pon okt 08, 2018 9:29 am
Zrinjski manje više, sad je bitnije kako zaustaviti "bosanski PSG" :rofl1:
I pitari u Jordan dresovima od sljedeceg kola.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 08, 2018 10:03 am

Nisam mogao do danas da pisem jbg vikend i obaveze, pa da dam komentar na ovu utakmicu.
Prvo, kasnio sam 5-10 minuta, a kada sam usao na onaj ulaz na istoku SJEBO SAM SE KO FOKA. Jao kakav je ono stadion, kakva je ono trava, pa ko film Tito te ****. Apsoulutno nevjerovatno al fakat.
Po meni utakmica u kojoj nismo igrali kako treba, ali to iskrneo mogu povezati sa mentalnim pritiskom da se ne zajebe. Vidjelo se da su igraci u grcu.

Fejza je solidno branio, ali Fejza treba da ide u penziju. Ako se vec ne racuna na Cemana, onda treba dovesti nekog golmana, nesto ala Antolovic sto je bio dok se ne pojavi neki perspektivan golman u mladjim kategorijama. Vedranu je vrijeme da ide kao prvo zbog njega, da se makne iz ove mahale, inace je on svoje odigrao i zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku. Treba gledati neki klub kao sto je Vejle bio za Memiju, gdje se Kjosevski treba prodati. Za njegovo dobro je da ode, nadam se da cemo moci naci takav klub.

Blagojevic je ovu utakmicu odigrao na nivou, sto meni govori da je sve u njegovoj glavi i gle cuda Zeljo je uspio iznijeti loptu. Eh sada to meni predstavlja jos veci problem, zato sto mi ovisimo o Blagojevicevom ku*cu, ako je njemu dobar dan, mi cemo iznositi lopte, ako nije, onda necemo i to je to. Gledam u petak, Hare se sakriva cijelu utakmicu, stoji medju 2 igraca, Curke ceka loptu 10m od Centra, Blagi se vraca po loptu na 16m. Rodin mu daje pas, on kako prima pas pusta je kroz noge, okrece se i automatski ide naprijed, iznosi loptu preko centra i daje pas. To nijedan nas venjak tako ne radi sem Ramovica.

Hajdarevicu trebaju individualni treninzi i to je nesto sto bi klub trebao platiti. Hajdarevic treba svaki dan da ostaje minimalno sat vremena duze i da radi da pasove jebeno ne salje unazad igracima iza ledja i da kada prima loptu da gleda sta da uradi sa njom, a ne da se zapuca kroz trojicu kada ima slobodnog Krpica. Momak mora raditi na ofaznivi jer mu je vec 20 godina.

Curke je dok se je mogao vracati natrag igrao, veoma koristan igrac, ali ne moze igrati svaku utakmicu. Treba ga znati iskoristiti, ja bih Curjurica potpisao jos godinu kada bi htio i probao igrati sa njim kao CMF u fazonu: Blagojevic - Curjuric - Ramovic. ili Hajdarevic - Curjuric - Ramovic ili za godinu Osmanovic - Curjuric - Ramovic/Dacic. gdje ce jedan biti destruktivac, drugi iznositi loptu, treci biti brz igrac koji ide direktno prema golu.

Zajim osim sto je gol namjestio bio nevidljiv, ja sam nezadovoljan. Mozda zvuci nezahvalno, ali ja bih ga klupirao cim se Veseli vrati. Zec klasika njegova, po meni solidno odigrao. Sehic fakat peh u picku materinu, al se vidi da ima znanje, treba i dalje pokusavat sa njim nesto.

Sinisa i Krpic TITO.

Vi govorite da je Vranjes nesto odigrao, ja to iskreno nisam vidio, al vjerovatno zato sto smo imali igraca manje, meni je Blagi puno bolju utakmicu imao od onoga sto je Vranjes dao.

Helem nejse fali nam krilo, spic, b2b vezni i golman na prelaznom roku i ne treba se zajebavat, nego dovest nesto na nivou Curjurica. Nije ovo dobro, fali nam kondicije, mentalno smo u ku*cu, osakaceni na krilima, atmosfera uzasna, pitari igraju dobro, ali ja sam i dalje optimistican. Odu treba ostaviti pa makar, dati covjeku 2 godine i vidjeti gdje smo nakon toga. Novi kondicioni pod hitno! Vala i trener golmana, ali to je vec ispircano.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija