Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:13 pm

Nekad je lakše krenuti iz početka, ali doslovno.
Uvijek se vraćamo sa pola puta, nedovršenog posla i poderanih tabana.
I uvijek iste greške pravimo i opravdanja tražimo od istih onih koji su ih napravili a čije smo postupke i vrlo često odobravali a kratkoročno im se radovali.
Valjda dodjemo tobe... od sljedeće sezone.
Za nadati se :kafa:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 7:49 pm
i evo non stop se piše treba rastjerati sve igrače po cijenu desetog mjesta na tabeli, i da krenemo ispočetka.
Ne bi išlo. Opet bi doveli od 15. novih, bar 3-4 u najboljem slučaju koji su kameleoni.
Nama treba 11.Graovaca. Nama trebaju takvi ljudski kvaliteti. Nema te osobe koja će ga premuntati da radi protiv ruke koja ga hrani. Nama je dovoljno 3. Graovca igračkih i ljudskih kvaliteta Graovca, i 8. Asima Zeca glupih fudbalera ali ljudskih kvaliteta Graovca.
e tad ćemo prvi biti.
A mi ni jednog Graovca ne možemo zadržati. A svake prestupne godine dovedemo jednu takvu osobu.
Slazem se oba posta, svaka cast.
Samo nam nemoj Asima mislim da je jedan dosta u 18, vec vidim osam fudbalera kako zaboravljaju loptu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:15 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:06 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:01 pm
storm_raider je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:46 pm
Nije im fazon da sutra kiksaju.
moj storme... mene nista vise ne iznenadjuje... gledao sam zelju iz 2005-2009 i prezivjeo... ovo je mala maca za to... nas je i zepce tuklo, i leotar i modrica... kad se toga sjetim ovo mi dodje ko melem za ranu...
Lijepo ako kiksaju organizovati trening u 3 ujutro, i tako vise puta u sedmici. Paze ih kao djecu u obdanistu a tako ne ide vidi se, hajmo obdaniste preurediti u kasarnu, ustaj vojsko 03:00 trening, onda u 07:00 obavezan zajednicki dorucak..Ne dati im plate nikako da budu ko lovacki kerovi gladni i zeljni svega, pitao bih te onda. Trcali bi oni meni, jos bi me molili da ne zavrsavam trening, vezani ugovorom, zavise od kluba, klub ih hrani, ima da radis sta ti kazem il te nema unisticu ti karijeru frajeru pa zovi gg.ba žali se...
Sa takvim nacinom rada ni Regoju ne bismo mogli dovesti.. Problematika je kod nas malo kompleksnija..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:18 pm

Bergeron je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:20 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 04, 2018 9:20 pm
Osmankovic jest nase dijete al ko da nije... losijeg stopera nisam gledo u zivotu, neko rece za njega nema mjesta u Radniku ja mislim da za njega nema mjesta u prvoj ligi Federacijie a kamoli Zelji.
Pa hajde nam reci koji je to stoper njegove generacije u nasoj drzavi bolji?

Tesko da ces ijednog naci njegovih godina na toj poziciji u ovoj ligi. A to sto decka od 21 godine koji je na pocetku svoje karijere poredis sa nekim zvijezdama evropskog fudbala ili nekim starohanima ove nase lige koji su vec 15ak godina aktivni i znaju svakog protivnickog igraca k'o brata to je problem tvog pogleda, a ne perspektivnog i mladog djeteta. Decko je ostvario nastupe za sve drzavne selekcije (U17, 18, 19, 21), pa valjda ima nekog talenta i perspektive ako je dospio u sve selekcije (a pogledaj malo koji su to stoperi u njegovoj generaciji). Trudi se, radi, ima jako dobre predispozicije. Jbg, igra i jednu od najtezih pozicija za nasu ligu na kojoj je jako malo istinski skolovanih strucnjaka koji znaju utrenirati dobrog stopera.
On ako nije sa 21 godinom naucio da se pozicionira i da se krece ja ne znam kad ce nauciti a jedino je kod nas igrac jos uvijek mlad i treba da uci sa 21 godinom cak su nas i klubovi iz nekakvih sela prestigli jer u njegovim godinama Vukotic je bio kapiten. On je los stoper i tu se nema sta diskutovati a to se moglo vidjeti na zadnjoj utakmici koja je jedna u nizu na kojim se moglo vidjeti da on nema kvalitet da igra za Zelju, ja bi volio da je on odlican stoper ali to jednostavno nije tako.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:19 pm

I prestanite vise kukat molim vas. Dok nisam pogledao tabelu kontam da smo deveti.
Proslih sezona Krupa bi fulila sansu, Blagojevic bi pogodio slobodnjak ili onaj volej Zajima bi usao, protiv Slobode bi se omakao "Vojo ili Lendric". Ove sezone nismo imali te "srece".
Nismo toliko losi koliko pricate, malo vise vjere ispadali smo iz lige, gubili Evropu pa vjerovatni nije bila ovakva atmosfera.
Sta vam je koji *****. Jebala vas kapitenska, Krpic pitar, Miske lopov, Amar izdajnik boli me ***** za svima njima.
Sve sto zelim je da budemo normalni da navijamo za Zeljeznicar i da podrzimo picke ipak su oni ti koji nam jedino mogu osmijeh na lice vratiti.
I SVI SUTRA NA GRBAVICU!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:22 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:15 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:06 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:01 pm

moj storme... mene nista vise ne iznenadjuje... gledao sam zelju iz 2005-2009 i prezivjeo... ovo je mala maca za to... nas je i zepce tuklo, i leotar i modrica... kad se toga sjetim ovo mi dodje ko melem za ranu...
Lijepo ako kiksaju organizovati trening u 3 ujutro, i tako vise puta u sedmici. Paze ih kao djecu u obdanistu a tako ne ide vidi se, hajmo obdaniste preurediti u kasarnu, ustaj vojsko 03:00 trening, onda u 07:00 obavezan zajednicki dorucak..Ne dati im plate nikako da budu ko lovacki kerovi gladni i zeljni svega, pitao bih te onda. Trcali bi oni meni, jos bi me molili da ne zavrsavam trening, vezani ugovorom, zavise od kluba, klub ih hrani, ima da radis sta ti kazem il te nema unisticu ti karijeru frajeru pa zovi gg.ba žali se...
Sa takvim nacinom rada ni Regoju ne bismo mogli dovesti.. Problematika je kod nas malo kompleksnija..
Ako zasluze ponovo obdaniste, nece niko bjezati od toga. Onaj ko je voljan raditi i boriti se za sebe, svoju porodicu i svoju firmu on nece imati problema, bice med i mlijeko. Moras pokazati zube, ne mogu ti radnici u firmi raditi sta hoce i kako hoce, propast ces covjece...Ti si odgovoran za njih, ti im odredi pravila i drzimo se istog cilja i nakon ispunjenja cilja naravno pošteno i nagraditi...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:22 pm

Ljudi do kad radi fanshop, hoce raditi prije tekme?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:32 pm

Zeeeeeeljoooo
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:35 pm

Jel vi stvarno mislite da se nesto moze preko noci promjeniti i da zaracene strane mogu izgledati kao jedno na terenu ? Ja mislim da nema teoretske sanse i da ce i sutra biti patnja, a rezultat mi je skroz nebitan. Mi smo igrali jako dobro, vidjelo se da mogu, ali se onda nekom iz nekog razloga digao tuki i odlucili su da ne igraju pa uspiju kiksati protiv izvikane Slobode, prelose Mladosti i raspalog GOSK-a koji nam poveze 5-6 pasova na prvu da me bude sramota.
Rezultatska kriza je najnormalnija stvar u nogometu, al nije normalno da celavac iz nekog hira uzima loptu Curjuricu, da se igraci medjusobno ne mogu, da ne prihvataju nekog u svlacionici i da navijaci tog kluba miniraju i ismijavaju svoj klub.
Pisano je vec ovdje da su igraci, vecina ih, jako glupa i lako ih je zavesti. Nema trulih jabuka u svlacionici, vec van nje. U svlacionici je samo 5-6 podobnih debila tipa oni hadalji sto masu zastavama na stranackin skupovima, a takve je najlakse zavesti. To zavodjenje ide vjerovatno ovako: “E cuj Curjuric. Frajer dosao prije dva mjeseca, odigrao tri dobre utakmice, ne moze hodati i on bi da izvodi slobodne. Ma jebi mu Jovane mater, ti si ovdje godinama, zna se valjda neki red, odjebi debila.”
Hamo vidi mu glave
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:36 pm

Tek sam se registovo nakon godina citanja,odlucio sam da nesto i napisem.Ubi me ova neizvjesnost,sta ce bit dalje,ko ce igrat ko nece, hoce li celavi ublehas na klupu...i td
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:48 pm

Zelio bih vam reci da vazda kad mi je tesko zbog Zelje,sjetim se vremena kad nam se srusio krov na zapadu,kako su nam se dusmani smijali,a nas odgovor je bio renoviranje zapada s krovom,pa europska grbavica pa novi istok. Pa su nam se smijali terenu kad je repka igrala s belgijom pa mi protiv radnika po onom blatu,pa smo im svima odgovorili novim terenom,pa ledovi,pa hibrid. Tako da ne sumnjam da ce nasi i sad naci izlaz i loziti kontru vim dusmanima. Samo mudro. VOLIM TE ZELJO
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:50 pm

kokoška je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:18 pm
Bergeron je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:20 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 04, 2018 9:20 pm
Osmankovic jest nase dijete al ko da nije... losijeg stopera nisam gledo u zivotu, neko rece za njega nema mjesta u Radniku ja mislim da za njega nema mjesta u prvoj ligi Federacijie a kamoli Zelji.
Pa hajde nam reci koji je to stoper njegove generacije u nasoj drzavi bolji?

Tesko da ces ijednog naci njegovih godina na toj poziciji u ovoj ligi. A to sto decka od 21 godine koji je na pocetku svoje karijere poredis sa nekim zvijezdama evropskog fudbala ili nekim starohanima ove nase lige koji su vec 15ak godina aktivni i znaju svakog protivnickog igraca k'o brata to je problem tvog pogleda, a ne perspektivnog i mladog djeteta. Decko je ostvario nastupe za sve drzavne selekcije (U17, 18, 19, 21), pa valjda ima nekog talenta i perspektive ako je dospio u sve selekcije (a pogledaj malo koji su to stoperi u njegovoj generaciji). Trudi se, radi, ima jako dobre predispozicije. Jbg, igra i jednu od najtezih pozicija za nasu ligu na kojoj je jako malo istinski skolovanih strucnjaka koji znaju utrenirati dobrog stopera.
On ako nije sa 21 godinom naucio da se pozicionira i da se krece ja ne znam kad ce nauciti a jedino je kod nas igrac jos uvijek mlad i treba da uci sa 21 godinom cak su nas i klubovi iz nekakvih sela prestigli jer u njegovim godinama Vukotic je bio kapiten. On je los stoper i tu se nema sta diskutovati a to se moglo vidjeti na zadnjoj utakmici koja je jedna u nizu na kojim se moglo vidjeti da on nema kvalitet da igra za Zelju, ja bi volio da je on odlican stoper ali to jednostavno nije tako.
Ali isti taj Vukotic je igrao, konstantno. Grijesio je i on, trpili su oni njega debelo (doduse jer nisu imali nikoga za zamjenu) ali je igrajuci ispekao zanat i samo zbog toga je napredovao do nivoa na kojem je otisao iz ove lige. Odbranbeni igrac ne moze napredovati sjedeci na klupi i dobijajuci priliku svaku petu utakmicu, a i kada je dobije na svaki kontakt lopte moze cuti samo psovku ili zvizduk.

A u tome ima jedna velika greska koju pravi klub, a to je sto ne salje pojedince kojima je od kljucne vaznosti da dobijaju sanse na posudbe. Uvijek su seoski klubovi imali najbolje stopere, jer upravo u takvim klubovima igraci igraju konstantno i uce igru. Kreni od Modrice koja nam je dala Bogicevica, a u toj generaciji je bio i onaj Vasiljevic sto je sada u Slobodi, pa eto Vukotic, pa onda bivsi kapiten Kosoric, na kraju krajeva i Rodin je krenuo od seoskog kluba. Igrac od kojeg se zeli da napreduje mora igrati, ako kod nas nema sanse onda ga posalji u neki manji klub na posudbu neka igra, a uvijek se moze vratiti ili dalje prodati ako je dobar. Problem je sto mi od djece hocemo cim potpisu da su iznad svih ostalih, a to je nemoguce bez utakmica u nogama. Ali bez obzira na to sve, po meni, Osmankovic je za svoje godine u solidnom stanju i mislim da sa konstantnijom sansom moze se izgraditi kao kvalitetan stoper.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:51 pm

Stara indijanska poslovica kaze:Poslije kise uvijek dodje sunce
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:52 pm

Zola evo daje podrsku Veci :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:57 pm

Ti nista ne gubis a ja sveeeee zbog tebeeeeeee
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:58 pm

Sjeca li se ko foruma kad je tek Oda dosao, poslije tekme se ispise jedna, eventualno dvije stranice, nema srkleta :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:03 am

Kad dodju teki dani
I kada ti lose krene
Digni pogled ka tribini
Ugledat ces temo mene...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:06 am

Ima li kakva insajderska,kriziram... Gavran...neko...bilo ko...
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:07 am

Sto se sportskog segmenta tice smiju nam se zadnje 3g a nigdje tog famoznog odgovora
Zadnja izmjena: vobznazna2, dana/u pet okt 05, 2018 12:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:08 am

CURVA?sutra dzuma

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija