Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:49 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto okt 02, 2018 4:41 pm
Nisam ništa pisao i komentarisao, nisam ni mislio pisati do daljnjeg da se malo vratim u normalu...
Ali, jedna stvar me je natjerala da ovo napišem. Gledam Nedu Turkovića šta piše po fb-u...
Ovom prilikom ***** dotičnom glupanu sve. On se našao da nešto komentariše, ko treba biti kapiten, ko ne. Pa smradu jadni što to nam ti nisi pokazao dok si bio u klubu kako se treba ponašati da bi bio kapiten? **** te i Veca haver, a ti njega. Sve ti ***** glupane! Čuj Krpić igrao za Sarajevo i Slobodu, pa ne treba biti kapiten? Pa čovjek igra srcem, pravi je profesionalac i uvijek daje 100% za razliku od tebe dok si igrao. Zato se poklopi i ne miješaj tamo gdje ti nije mjesto.
**** te i Odović i Misimović. Kad budeš prije svega čovjek poput njih onda možeš pričati o njima i njihovim nedostacima.

Do tada, Vedrana pod ruku i na tribinu! Pa tamo ismijavajte i serite. Bezobraznici jadni! I da, pametnije ti je da se zabrineš što si promašio profesiju.

Skidam kapu za ovu odluku ko god da je donio. Neka ste više jednom presjekli i pokazali malom smradu gdje mu je mjesto. Ko god se igra sa svetinjom treba snositi odgovornost.
VEDRANE SMRADU!

Sretno Krpiću i Siniši. Povedi nas kapitenu!
Nek se uhvati politike, sve mu *****, korisnija šipka na terenu od njega. A inače ima iste zube ko čombe. Pogan.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:52 pm

LARSSON je napisao/la:
uto okt 02, 2018 4:45 pm
Kontam da se i vedran stidi ko ga sve brani, ako ima stida imalo
Mislim da nasi igraci ne znaju sta znaci ta rijec.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:55 pm

Nisu svi isti. S tim sto sad izgledaju svi isti. Ali nisu.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:55 pm

Al vidi ti ovih jadova sto su se nasrali na nedinom statusu. Nista vama Zeljo u zivotu ne znaci jadovi jadni. Oni jedva docekali ovu situaciju da mogu srati i pisati Miske odlazi. Necu u kop zakoraciti jadovi jadni
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:56 pm

Inace nije fino citati vrijeđanja prema bivsim igracima, ali Turkovic ispunjava samo jedan od ova dva uvjeta - bivsi jeste, igrac nikad nije ni bio.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 4:56 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto okt 02, 2018 4:41 pm
Nisam ništa pisao i komentarisao, nisam ni mislio pisati do daljnjeg da se malo vratim u normalu...
Ali, jedna stvar me je natjerala da ovo napišem. Gledam Nedu Turkovića šta piše po fb-u...
Ovom prilikom ***** dotičnom glupanu sve. On se našao da nešto komentariše, ko treba biti kapiten, ko ne. Pa smradu jadni što to nam ti nisi pokazao dok si bio u klubu kako se treba ponašati da bi bio kapiten? **** te i Veca haver, a ti njega. Sve ti ***** glupane! Čuj Krpić igrao za Sarajevo i Slobodu, pa ne treba biti kapiten? Pa čovjek igra srcem, pravi je profesionalac i uvijek daje 100% za razliku od tebe dok si igrao. Zato se poklopi i ne miješaj tamo gdje ti nije mjesto.
**** te i Odović i Misimović. Kad budeš prije svega čovjek poput njih onda možeš pričati o njima i njihovim nedostacima.

Do tada, Vedrana pod ruku i na tribinu! Pa tamo ismijavajte i serite. Bezobraznici jadni! I da, pametnije ti je da se zabrineš što si promašio profesiju.

Skidam kapu za ovu odluku ko god da je donio. Neka ste više jednom presjekli i pokazali malom smradu gdje mu je mjesto. Ko god se igra sa svetinjom treba snositi odgovornost.
VEDRANE SMRADU!

Sretno Krpiću i Siniši. Povedi nas kapitenu!
NAJGORI IGRAČ KOJEG JA PAMTIM DA JE IKADA ZAIGRAO ZA NAŠ TIM, NAJGORI UBJEDLJIVO, ADI MEHREMIC LICNO JE ZA NJEGA NEYMAR.

On nasao da prica nesto da laje, pa kmeci crkotino jedna igraj za te amatere u Indiji ili gdje vec. Fuj kako mi se gade tako ti klosari ko i onaj Eldar i ekipa, pa mamlaze mrtvi neces ti ekipu voditi pa nek sve ide u picku materinu.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:00 pm

Instaking, dedu jebao
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:01 pm

Turkovicu Nedo, ***** li ti svu familiju. On nasao komentarisat, glupan jedan.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:04 pm

A kao on je jako bitan lik...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:05 pm

Zeljo je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:01 pm
Turkovicu Nedo, ***** li ti svu familiju. On nasao komentarisat, glupan jedan.
Zar lik postoji vise? Eh cuj on komentarise nekoga a Amar ga doveo da bude panj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:05 pm

Očito nije čuo za Krpine avanture sa čeličnom kukom
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:06 pm

Pogledas ove likove koji pisu, mijenjaju 5 misljenja u 20 dana. Zavisno ko im sta od igraca, uprave, opozicije isprica.

Sto je najgore, takvi imaju utjecaja.
Zadnja izmjena: igla, dana/u uto okt 02, 2018 5:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:07 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:05 pm
Zeljo je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:01 pm
Turkovicu Nedo, ***** li ti svu familiju. On nasao komentarisat, glupan jedan.
Zar lik postoji vise? Eh cuj on komentarise nekoga a Amar ga doveo da bude panj.
Kad lik kao on uhvati komentarisati uspjesnog covjeka...
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:09 pm

Pa ljudi pogledajte ko komentarise sliku tu pri tome odobrava vecinom ponasanje i naziva misimovica i upravu amaterima i neznalicama...to su momci koji.su u vrhu tribine koji je vode koji su u udruzenju..i onda kazu kop 200 ljudi, nije ni cudo, raja masovno bjezi s juga zbog.takvih..bili jednom jedni The Maniacs..bice nekad opet abd.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:12 pm

Kad se sjetim svega mi, on i Varea napadacke opcije... pa ubij me Bože odma
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:13 pm

Premier je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:09 pm
Pa ljudi pogledajte ko komentarise sliku tu pri tome odobrava vecinom ponasanje i naziva misimovica i upravu amaterima i neznalicama...to su momci koji.su u vrhu tribine koji je vode koji su u udruzenju..i onda kazu kop 200 ljudi, nije ni cudo, raja masovno bjezi s juga zbog.takvih..bili jednom jedni The Maniacs..bice nekad opet abd.
Ima li slika komentara ili mozete li reci gdje se komentarise?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:14 pm

Ako je momak sa sipke poslije utakmice onako burno reagovao i izderao sa na njih, a sve to glumio i na istoj je strani ko i ovi hadlaji, onda mu svaka cast. Treba i to moci
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:15 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:13 pm
Premier je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:09 pm
Pa ljudi pogledajte ko komentarise sliku tu pri tome odobrava vecinom ponasanje i naziva misimovica i upravu amaterima i neznalicama...to su momci koji.su u vrhu tribine koji je vode koji su u udruzenju..i onda kazu kop 200 ljudi, nije ni cudo, raja masovno bjezi s juga zbog.takvih..bili jednom jedni The Maniacs..bice nekad opet abd.
Ima li slika komentara ili mozete li reci gdje se komentarise?
FB profil Turkovica
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:15 pm

Turkovic Nedo hahahahhahahahahhahahahahahhahahahhhhahhahhhahahahhhhhhahh
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 5:17 pm

Nema u onim komentarima ni promila Zelje i njegovih interesa... samo jaransko mahalsko zajedljiva masinerija koja unosi razdor u ovakvom trenutku.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 289 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija