Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:50 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:44 am
Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:27 am
Brko zna al tuce vazda isto. Receno je da je razgovarano sa Amarom i da se interesi Amara Osima u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar. Znaci ne moze bit jasnije da ga jebes, to sto Brko smatra da bi FK Zeljeznicar trebao uskladjivati svoje interese prema Amaru Osimu to je druga prica
Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Ti nekada znas napisat dobar post, ali dosta vise puta pretjwrujes. Nisi bolan najpametniji, ko ti garantuje da ce sa Amarom bit bolje. Sta da sw ovo sa Amarom dwsi, hoces li tad pricati koje su njwgovw reference. De malo odvadi bogati
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:57 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:39 am
Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:33 am

Istina je da je Odovic bio u klubu i vodio Zelju B, a Zeljo B je inace jak klub, nije bukvalno rekreacija, igranje prijateljskih utakmica. Ako je to kriterij da bi bio trener Zelje onda ok.
Kriterij je Odovic mnogo prije izgradio, a to je bio osvrt da nije bio u penziji. Nisu sve stvari za otvorenog foruma, zato neka ostane na ovome. Samo, prozivati Amara nakon prvog ili drugog loseg rezultata, a uporedo pljuvati aktuelnog trenera (i to ne bilo koga, vec Odovica) je zlonamjerno. Vidis i sam da si sam u tome.
Odovic nije trener za Zelju. To sam i prije govorio, nije trener koji moze osvojiti titulu. To sam vec ranije objasnjavao. Volim i postujem ga i kao covjeka i kao legendu naseg kluba, ali vise volim Zelju.

Amar je covjek koji iza sebe ima trofeje. Covjek koji je sinonim za uspjeh u ovoj ligi. Trofejniji od mnogih klubova. Nikad se nije desilo da ga neki igrac ili svlacionica bojkotuje ili nesto slicno. Valjda je prirodno da ga prizeljkujem opet vidjeti na klupi naseg kluba. Da Zeljo na terenu opet bude Zeljo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:02 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:44 am
Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:27 am
Brko zna al tuce vazda isto. Receno je da je razgovarano sa Amarom i da se interesi Amara Osima u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar. Znaci ne moze bit jasnije da ga jebes, to sto Brko smatra da bi FK Zeljeznicar trebao uskladjivati svoje interese prema Amaru Osimu to je druga prica
Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Ako je u pitanju transparentnost poslovanja, cinjenica da smo na osnovu toga dobili more sponzora, prepoznati smo kao aktivan partner za mnoge projekte od strane UEFE,NSBiH i lokalne zajednice. To je interes kluba, ne moze se to uskladjivat ni sa cim ni po cijenu bilo cega niti praviti izuzeci jer je to vizija i dugotrajan projekat, koji ce da doceka i moje i tvoje unuke aBd.
Amara svi volimo, ali njegovi licni interesi se u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar i to postujem. Kada se to promijeni, doci ce vrijeme za Amara, ali ne pod cijenu rezanja grane na kojoj stojimo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:13 am

Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:02 am
Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:44 am
Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:27 am
Brko zna al tuce vazda isto. Receno je da je razgovarano sa Amarom i da se interesi Amara Osima u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar. Znaci ne moze bit jasnije da ga jebes, to sto Brko smatra da bi FK Zeljeznicar trebao uskladjivati svoje interese prema Amaru Osimu to je druga prica
Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Ako je u pitanju transparentnost poslovanja, cinjenica da smo na osnovu toga dobili more sponzora, prepoznati smo kao aktivan partner za mnoge projekte od strane UEFE,NSBiH i lokalne zajednice. To je interes kluba, ne moze se to uskladjivat ni sa cim ni po cijenu bilo cega niti praviti izuzeci jer je to vizija i dugotrajan projekat, koji ce da doceka i moje i tvoje unuke aBd.
Amara svi volimo, ali njegovi licni interesi se u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar i to postujem. Kada se to promijeni, doci ce vrijeme za Amara, ali ne pod cijenu rezanja grane na kojoj stojimo
Ovo sto si ti napisao je vrijedjanje Amara. Indirektno si napisao da se on kao bavi ili bavio mutnim poslovima i ne zeli da Zeljo posluje transparentno i po zakonu. Da je to tako, Amar nikad ne bi zvao Misimovica da ovaj udje u klub.

Interes kluba mora biti Amar Osim kao sef strucnog staba, zato sto je to i sad i bilo kad odlicno za klub. Klub u tom slucaju garantovano osvaja trofeje..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon okt 01, 2018 1:14 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:13 am

Sutra cu, kad stignem, procitati sve komentare. Sada bih samo da dam punu podršku igračima i Odi. Nit kriza može vječno trajat nit mi imamo kakvog izbora nego da stanemo uz ekipu sad kad je guravo.
Toliko.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:15 am

Koliko je igrača prošlo kroz naš tim zadnjih par godina? Svi su picke? Ostatak lige su mudonje?

Koliko je trenera proslo kroz naš stručni štab? Nijedan ne zna?

Daj ba, nešto nije logično!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:16 am

Treba biti realan i reci da je Milomir Odovic jedan prosjecan bh trener. U oba mandata dosadasnja u Zelji dolazio je kada je situacija bila odron i sta god da se uradi bilo je dobro. On je oba puta uspio biti drugi. Prvi put je smijenjen odma, a drugi put je i usao u novo prvenstvo, pa je smijenjen zbog losih rezultata. Pored nas je vodio Velez, Slaviju, Rudar Kakanj, GOSK, Celik, Borac, Zvijezdu Gradacac, Olimpik. Svuda se zadrzavao poprilicno kratko bez ikakvih uspjeha. Pred preuzimanje Zelje sad treci put vodio je drugi tim nase kadetske selekcije, one sto se takmice u federalnoj ligi. Opet s druge strane, jako je dobar covjek, izuzetno vezan za nas klub i preuzeo je ekipu kad ne bi niko normalan to uradio. Najmanje sto igraci treba da rade je da ga slusaju i rade sta im kaze, pa makar to samo bila ševa, i igra na dva gola na skracenom terenu do iznemoglosti. Nije vam odgovarao Krcmarevic sa nekim ozbiljnijim treninzima i metodama, sad ne valja ni Oda sa ovim zastarjelim. Fuj.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:20 am

Interes kluba je da smo klub, dakle da funkcionišemo kao klub, a ne samo kao društvo jednog lica.

Jedan čovjek ne može biti glavni interes kluba.
Ako tako smatrate, pratite tog čovjeka i navijajte za njega.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:25 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:13 am
Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:02 am
Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:44 am


Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Ako je u pitanju transparentnost poslovanja, cinjenica da smo na osnovu toga dobili more sponzora, prepoznati smo kao aktivan partner za mnoge projekte od strane UEFE,NSBiH i lokalne zajednice. To je interes kluba, ne moze se to uskladjivat ni sa cim ni po cijenu bilo cega niti praviti izuzeci jer je to vizija i dugotrajan projekat, koji ce da doceka i moje i tvoje unuke aBd.
Amara svi volimo, ali njegovi licni interesi se u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar i to postujem. Kada se to promijeni, doci ce vrijeme za Amara, ali ne pod cijenu rezanja grane na kojoj stojimo
Ovo sto si ti napisao je vrijedjanje Amara. Indirektno si napisao da se on kao bavi ili bavio mutnim poslovima i ne zeli da Zeljo posluje transparentno i po zakonu. Da je to tako, Amar nikad ne bi zvao Misimovica da ovaj udje u klub.

Interes kluba mora bi Amar Osim kao sef strucnog staba, zato sto je to i sad i bilo kad odlicno za klub. Klub u tom slucaju garantovano osvaja trofeje..
Mislim da je jasno sta sam napisao, nisam vrijedjao nikoga, Amara postujem i volim i ovo je poznato svima, cak je i predsjednik govorio o tome.

U pitanju je spor o odredjenom iznosu novca koje Amar potrazuje( realno i opravdano) a ne postoji legalan nacin da se to isplati. Kada bi klub bez fakture i bez ugovora isplacivao tolike iznose, dosao bi u problem sa poreznom i sa onim principom transparentnosti o kojem ti govorim.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:27 am

igla je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:15 am
Koliko je igrača prošlo kroz naš tim zadnjih par godina? Svi su picke? Ostatak lige su mudonje?

Koliko je trenera proslo kroz naš stručni štab? Nijedan ne zna?

Daj ba, nešto nije logično!
Odovic, Mulalic, Capljic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic. Sta ovi treneri imaju u svojim trenerskim karijerama? Jedino sto ih veze je cinjenica da im je Zeljo vrh karijere u trenerskom poslu.

Najveci krivac zbog toga sto je ovim trenerima data sansa da treniraju Zelju je uprava kluba (i prijasnji ljudi koji su bili u upravi i ovi sadasnji). Da su platili jednog kvalitetnog trenera i stali iza njega, dali mu odrijesene ruke, ne bi smo imali mnogo sporazumnih raskida sa igracima. Garantujem da bi imali i vise trofeja, jer bi kvalitetan trener poslozio stvari onako kako treba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:30 am

Budi Željo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:16 am
Treba biti realan i reci da je Milomir Odovic jedan prosjecan bh trener. U oba mandata dosadasnja u Zelji dolazio je kada je situacija bila odron i sta god da se uradi bilo je dobro. On je oba puta uspio biti drugi. Prvi put je smijenjen odma, a drugi put je i usao u novo prvenstvo, pa je smijenjen zbog losih rezultata. Pored nas je vodio Velez, Slaviju, Rudar Kakanj, GOSK, Celik, Borac, Zvijezdu Gradacac, Olimpik. Svuda se zadrzavao poprilicno kratko bez ikakvih uspjeha. Pred preuzimanje Zelje sad treci put vodio je drugi tim nase kadetske selekcije, one sto se takmice u federalnoj ligi. Opet s druge strane, jako je dobar covjek, izuzetno vezan za nas klub i preuzeo je ekipu kad ne bi niko normalan to uradio. Najmanje sto igraci treba da rade je da ga slusaju i rade sta im kaze, pa makar to samo bila ševa, i igra na dva gola na skracenom terenu do iznemoglosti. Nije vam odgovarao Krcmarevic sa nekim ozbiljnijim treninzima i metodama, sad ne valja ni Oda sa ovim zastarjelim. Fuj.
To je to..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:31 am

Upravu si. Ostatak lige treniraju Klop, Gvardiola, Murinjo, Anceloti, Sari, a vidjecemo kako ce se Wenger snaci u Doboj Kaknju.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:38 am

igla je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:31 am
Upravu si. Ostatak lige treniraju Klop, Gvardiola, Murinjo, Anceloti, Sari, a vidjecemo kako ce se Wenger snaci u Doboj Kaknju.
Treniraju treneri koji imaju nesto iza sebe, neku titulu, uspjeh u evropi itd (Musemic, Sliskovic, Sedloski) ili su moderniji od naseg trenera i takticki ga razbijaju(Nalic)..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:46 am

Tako je.

Oda odlazi. Uprava odlazi.

Amare dođi, budi sve.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 1:47 am

Meni je samo drago sto im je AP sa juga veceras lijepo dao do znanja da se mogu jebati i da ce lagano jedan po jedan s noge na nogu. Poslije zagrlio Odu i sad se samo mozemo nadati i ocekivati da je hadaljima jasno da podrsku vise nemaju i da im je vakat da pocnu igrati kako treba.
Oda majstore!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 2:11 am

igla je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:31 am
Upravu si. Ostatak lige treniraju Klop, Gvardiola, Murinjo, Anceloti, Sari, a vidjecemo kako ce se Wenger snaci u Doboj Kaknju.
Ma sve je to u pet deka. Razlika je samo u budzetu kluba koji vodi i njegovim ambicijama. Pa je recimo Musa u Vitezu i GOSK-u bio odron a sa Sirokim se borio za trofeje. Isto tako i Jagodic sa Borcem uzeo titulu, a u Slobodi je sutnut s noge na nogu....primjera takvih koliko hoces.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 2:20 am

Naravno da je u 5 deka i da nema nekih trenerčina.
Logično da nije isti pritisak svuda, ali sam ubijeđen da problem ove agonije trenutne nije Odović, a sigurno da glavni krivci nisu bili još neki treneri.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 2:53 am

Ne može trener biti kriv što Zaimović ne zna ništa osim zabit se u tri igrača, što Zec se nađe u šansi pa se svaki put obruka, što je šaban pametan ali izgleda kao dijete od 13.godina u duelima, dodaje prvom do sebe, što blagojević odigra jednu od pet u kojoj vuče cijelu ekipu, što ivan dok je u snazi mi ko nešto i pokušavamo ali to je kad sve sabereš poluvrijeme jedno, što pavić i siniša slabo koriste prostor i moraju iz mjesta ubacivati nikada iz punog trka, što štoperi nabijaju lopte itd.. a da ne govorim o nikakvoj rotaciji, o povredama.
jedino što zamjeram je igra nabij je u 16 pa nek se krpa hrva. evo u tri meča nije se našao u šansi, jer su svi provalili šablon igre. pusti bekove nek ubacuju, a mi ćemo se zgurati u šesnaest i uzimati duele. pa onda kad crknemo jer smo očajni spremljeni, ekipe nam izađu visoko i počnu pressing raditi. danas se sjebah kad gošk od 65 minute sa četiri do pet igrača stoji bukvalno na našim štoperima, a ovi je ne znaju iznijeti.
naš najveći problem je što nema tima, nema kohezije, nema samopouzdanja te nema povjerenja između igrača.
eldar šehić fino krene u utakmicu u ofanzivnom dijelu, imao je tri fina ubačaja, i odjednom stane sa igrom. poslije je svaki prijem lopte automatski proslijedio do zajmovića, a na njemu uvijek dva do tri igrača a on okrenut leđima. iz toga najviše možemo izvući aut. ništa više. i takvih je bilo bar deset situacija. što se kaže da se do sutra igralo ne bi ga zabili.
onda gledam zeca u par situacija, što u prvom što u drugom poluvremenu, diže ruke traži dugu loptu, otvara neki prostor a blagojević hladno ga nijednom nije ispoštovao i svaki put je okrenuo napad na drugu stranu. i ovo malo kretnji bez lopte mi ne pokušavamo iskoristiti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 7:13 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:57 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:39 am
Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:33 am

Istina je da je Odovic bio u klubu i vodio Zelju B, a Zeljo B je inace jak klub, nije bukvalno rekreacija, igranje prijateljskih utakmica. Ako je to kriterij da bi bio trener Zelje onda ok.
Kriterij je Odovic mnogo prije izgradio, a to je bio osvrt da nije bio u penziji. Nisu sve stvari za otvorenog foruma, zato neka ostane na ovome. Samo, prozivati Amara nakon prvog ili drugog loseg rezultata, a uporedo pljuvati aktuelnog trenera (i to ne bilo koga, vec Odovica) je zlonamjerno. Vidis i sam da si sam u tome.
Odovic nije trener za Zelju. To sam i prije govorio, nije trener koji moze osvojiti titulu. To sam vec ranije objasnjavao. Volim i postujem ga i kao covjeka i kao legendu naseg kluba, ali vise volim Zelju.

Amar je covjek koji iza sebe ima trofeje. Covjek koji je sinonim za uspjeh u ovoj ligi. Trofejniji od mnogih klubova. Nikad se nije desilo da ga neki igrac ili svlacionica bojkotuje ili nesto slicno. Valjda je prirodno da ga prizeljkujem opet vidjeti na klupi naseg kluba. Da Zeljo na terenu opet bude Zeljo..
Odovic jeste trener za Zelju, jeste i trener koji moze osvojiti titulu. To sam vec ranije objasnjavao. Amar nece.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 7:24 am

Hadalji mrš iz kluba,fuj!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija