Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:07 pm

exdomorocki je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:04 pm
Imal ovde ko iz Banovica,jel moguće da to govno niko ne prebije,jebemu svaki komad rude,u ugalj se pretvorio dabogda.
:rofl1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:10 pm

Racunica je jasna sutra samo pobjeda, kako znaju i umiju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:12 pm

Kad se sjetim one utakmice na Grbavici protiv Zrinjskog dok je Kostić bio trener... Koliko nas je tad izjebao svojim odlukama, nisam mogao da vjerujem šta nam radi i sudi. Ovom prilikom mu ***** sve što ima. Nula od sudije, nula od čovjeka.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:16 pm

Žižović sa suzama u očima: Poštovao sam neke ljude do danas, ali neke stvari FK Sarajevo ne trebaju

Radnik je poražen na Koševu sa 2:1. Bijeljinci su odigrali odličan meč, a poslije susreta Mladen Žižović je bio vidno razočaran.

Poslije utakmice mladi trener nije štedio kritike na račun domaćina večerašnjeg susreta.

“Predstavili smo se u dobrom svjetlu. Druge stvari ne bih komentarisao. Naša dva igrača su završila u bolnici. Čist aut je bio kod postignuog gola. Mi nismo ovdje došli da se valjamo. Pokazali smo da možemo igrati fudbal. Poštovao sam neke ljude do večeras, ali FK Sarajevo ovo ne treba”, rekao je Žižović.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:21 pm

Samo održavati priključak i onda na zimskoj pauzi maksimalno raditi na fizičkoj spremi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:23 pm

Vala prestanite sa sarkazmom. Idemo dobiti sutra.

Naravno da je Zizovic razocaran, kada je ocito da je Sarajevo imalo izrazitu sudijsku naklonost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:25 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:12 pm
Kad se sjetim one utakmice na Grbavici protiv Zrinjskog dok je Kostić bio trener... Koliko nas je tad izjebao svojim odlukama, nisam mogao da vjerujem šta nam radi i sudi. Ovom prilikom mu ***** sve što ima. Nula od sudije, nula od čovjeka.
Pa i prosle sezone nama Mujic dao 7-8 zutih kartona na Grbavici(uopste nije bilo toliko grubih startova)protiv Zrinjskog kad je bilo 2:2, jos nije svirao cisto igranje rukom igraca Zrinjskog kod prvog njihovog gola. Nula od sudije, ne znam ko ga gura vise. Ova lakrdija na Kosevu ce proci bez kazne za Mujica i onda ide prica Zeljo stima, sudije se suspenduju zbog nas itd.

Ne treba da se zamaramo sa tim glupostima, od utakmice do utakmice idemo skupljati bodove. Sutra ako Bog da treba dobiti Goska i izaci iz krize..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:32 pm

Žižović: Sram te bilo Musemiću, igrao si u Radniku, a ovako nas dočekuješ

"Kada god dođemo j**** nam mater. Sramota nek' te bude godina. Sram te bilo. Pa, igrao si u Bijeljini za Radnik. Sram te bilo da nas tako dočekuješ", grmio je Žižović uz aut liniju.

Četvrti sudija Goran Paradžik imao je dosta posla smiriti dvojicu trenera, a Žižović je nakon utakmice istakao da više ne poštuje Musemića.

"Mislim da smo se predstavili u dobrom svjetlu, a druge stvari ne bih komentarisao. Odligrali smo odličnu utakmicu, ali dva naša igrača su završila u bolnici. Jedan je slomio nos, kod drugog je otvorena rana. U svemu tome mislim i da je čist aut bio za nas kod tog drugog gola Sarajeva. Čestitam im na pobjedi, a neke ljude koji su u prošlosti igrali za Radnik sam poštovao do danas. Sarajevu to ne treba, iako mi nije cilj da umanjujem njihovu pobjedu", rekao je Žižović aludirajući na svađu s Musemićem.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:34 pm

Zasto pisete o njima na temi FKZ?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:38 pm

exdomorocki je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:04 pm
Imal ovde ko iz Banovica,jel moguće da to govno niko ne prebije,jebemu svaki komad rude,u ugalj se pretvorio dabogda.
On je nekad bio član naše grupe u Banovićima?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:39 pm

Ajzea je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:07 pm
exdomorocki je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:04 pm
Imal ovde ko iz Banovica,jel moguće da to govno niko ne prebije,jebemu svaki komad rude,u ugalj se pretvorio dabogda.
:rofl1:
Ima sa Tk i znamo za njega i buraza mu koji je izbacen sa liste sudija zbog namjestaljki. Prije premijer lige sudio je po lokalnim bajramskim turnirima skupa sa bratom Gobeljom i skoro svaki turni su znali fasovat zbog navlacenja pri suđenju. Tako da ostale su navike iz mlađih dana i u Premijer ligi,ne sumnjamo.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:40 pm

Kome su ovdje zanimljivi pitari i pitarska sranja? :roll:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:40 pm

Iz glave.
Faul Adukora (već imao zuti) gdje rusi covjeka u kontri. Mujić pusta prednost, ovaj folira povredu i izlazi. Nije dobio drugi i automatski crveni.
Rahmanovic slomio frajeru nos, nista.
Dupovac razvalio koljeno covjeku, zuti.
Gol za 2:1 iz ociglednog auta za Radnik.
Mujicu, bule te kupale dabogda.
Sta radi medijski partner? Penal slobode se oprao u 7 voda. Secirao se u frame.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:57 pm

I da su izgubili,sta nam vrijedi kad smo mi ocajni?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:57 pm

Toliko namještaju i nama i njima da se svake godine smijenjujemo u osvajanju titula..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 10:58 pm

kremenko je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:40 pm
Iz glave.
Faul Adukora (već imao zuti) gdje rusi covjeka u kontri. Mujić pusta prednost, ovaj folira povredu i izlazi. Nije dobio drugi i automatski crveni.
Rahmanovic slomio frajeru nos, nista.
Dupovac razvalio koljeno covjeku, zuti.
Gol za 2:1 iz ociglednog auta za Radnik.
Mujicu, bule te kupale dabogda.
Sta radi medijski partner? Penal slobode se oprao u 7 voda. Secirao se u frame.
Potpisujem, sve na mjestu. Nabijem ja medijske partnerske portale, veci nam je partner alternativna tv iz rs-a. Puuu
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 11:00 pm

Okolele je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:57 pm
Toliko namještaju i nama i njima da se svake godine smijenjujemo u osvajanju titula..
:rofl1: :rofl1:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 11:00 pm

Prestanite vise o Sarajevu i njihovoj utakmici.Imamo mi svoje probleme.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 11:24 pm

Kad se pogleda ovaj trenerski sljam u prvenstvu, Oda gospodin.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 11:25 pm

I Sarajevo i Zrinjski ce izgubiti dosta bodova do kraja, nije ovo zadnjih 5,6 kola kad krene opasna računica.. Opustite se, biće sve dobro s vremenom.. I ovaj sarkazam slomi.. Svi oni glupani sto pisu Zeljovac sam, ali čestitke sarajevu itd itd.. Ko na njih obraća pažnju ba, je.bo njih.. Držimo se kursa i cao !
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Diverzant i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija