Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:39 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Treba biti iskren i reci da je ova Sloboda jedna odlicna ekipa. Igracki realno barem duplo slabiji od nas ali sjajno vodjena. Mozemo pricati sta god ali Nalic je pravo osvjezenje u bh fudbalu. Potpuno nas je procitao veceras i bod nam je ekstra kakva je situacija na terenu bila.
Ja ti garantujem da ovaj Nalić kod nas ne bi izdržao 3 kola. Došao čovjek da radi tamo gdje su ga pustili da radi, gdje su igrači anonimusi koji žele da rade i gdje navijači ne zvižde svojim igračima. Mi smo postali totalno nezdrava sredina za bilo šta i nije nas teško pročitati. Svaki trener žali za nečim poslije utakmice s nama...a nisu bolji od Odovića sasvim sigurno, niti imaju kvalitetniji roster
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:40 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:35 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
isti ti mangupišu se strancu, guraju ga, a frajer sav sretan iz londona došao da gleda utakmicu.
ma jug je dno dna, opet cemo sve sto smo zaradili veceras dati na baklje, sramota
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:43 pm

Ma apsolutno ne dirati trenera.Nema se sta pricati i prigovarati Odi.Covjeku puna podrska.Valjda smo svih ovih godina sko tali da NIJE DO TRENERA VISE!!!Jednostavno imamo skupinu igraca koji ne rade dovoljno na sebi individualno i koji ne posvecuju vrijeme svom razvoju i napretku.Ili je stagnacija ili propadanje.Treceg nema i to nije profesionalizam!!Dovoljno je samo pogledati ovog kapitenskog diletanta na golu koji godinam vec ne zna ispucati loptu,a da ne pricamo o nekim drugim elementima njegove igre.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:43 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:39 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:35 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
isti ti mangupišu se strancu, guraju ga, a frajer sav sretan iz londona došao da gleda utakmicu.
sramota. velika je sramota ono cuti i procitati.
sta je bilo
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:43 pm

Super ona bakljada bi

:zid: :zid:
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:44 pm

Večeras nije bilo loše, obzirom na tešku utakmicu u nedjelju, ovaj bod protiv Slobode i nije toliko loš. Jbg bilo je baš nekako hladno, nikako čovjek da se navikne na ovu zimu. Rezultat pa i posjeta sasvim očekivani. Sloboda je uvijek nezgodna na Grbavici i s njima nikad nismo na čisto. Mislim da bi protiv GOŠK-a mogli i do sva tri boda, Evropa ove godine ne bi trebala doći u pitanje ako se postavimo kako treba. Teren stvarno premoćan, mogu misliti kako će tek izgledati kad se završi ugradnja hibrida. Vidio sam danas malo na TV-u terene kod kona i u Mostaru, tek vidiš onda koliki je posao kod nas urađen. Ljudi nisu ni svijesni. :palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:44 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
ja sam utakmicu ovako vidio.

Bakrac je sa svojim izletima naprijed unosio nervozu u zadnju liniju i svaki put je "betonirao" jednog naseg veznjaka ili beka koji je pokrivao taj izlet. Saban je u sredini hvatao zjale pa druga dvojica nasih veznjaka nisu bili dovoljni da na sredini naprave ravnotezu iako je pomagao Zec koliko je mogao, a posebno jer su i igraci Slobode izlazili visoko. Zajmovica nije bilo ni u tragovima da pomogne. a to znaci da je protivnik na sredini imao uvijek situaciju 5-6 na nasa 3-4.
na krilu smo imali Zajmovica koji je cijelo vrijeme "gusio" Pavica jer je ovaj morao ostajati nazad zbog njegove neodgovornosti pa smo tako tek u 30oj munuti imali prvo Pavicevo probijanje i prvi njegov centarsut.
zbog Slobodine nadmoci i viska igraca na sredini i Krpic je morao igrati dosta povucenije jer je vidio da mora pomoci. ako na to dodamo visoko postavljanje, stajanje blizu igraca, zelju igraca Slobode da igraju stvari su jos jasnije.

elem, nije vrijeme za velike rezove i radikalne poteze u ekipi izuzev ovih disciplinskih. a i njih bi davao prema zaslugama. ne mogu svi biti isto krivi, niti su.
naredni trening bi trenirali pred ogledalom. dva sata da se ogledaju u njemu. neko ce za to vrijeme u odrazu vidjeti fajtera a neko picketinu. a to ce se vec za vikend vidjeti na terenu. pa ce stvari biti jasnije.

ODOVICU PUNA I BEZUSLOVNA PODRSKA!!!
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:

I bice disciplinske mjere, ovaj put kolektivni. Kolektiv su i kao kolektiv su i podbacili.

Ne znam sto nam je ona bakljada trebala opet, 2000 km ce nas opaliti ponovo po dzepu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:46 pm

Krpić,Siniša,Pavić i Čuki + djeca i krenuti tako,sigurno ćemo na kraju ostati u ligi. Zec,Zajmović,Blagojević...kome se oni više gledaju u našem dresu, postoji li iko takav?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:46 pm

Vortex je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:44 pm
Večeras nije bilo loše, obzirom na tešku utakmicu u nedjelju, ovaj bod protiv Slobode i nije toliko loš. Jbg bilo je baš nekako hladno, nikako čovjek da se navikne na ovu zimu. Rezultat pa i posjeta sasvim očekivani. Sloboda je uvijek nezgodna na Grbavici i s njima nikad nismo na čisto. Mislim da bi protiv GOŠK-a mogli i do sva tri boda, Evropa ove godine ne bi trebala doći u pitanje ako se postavimo kako treba. Teren stvarno premoćan, mogu misliti kako će tek izgledati kad se završi ugradnja hibrida. Vidio sam danas malo na TV-u terene kod kona i u Mostaru, tek vidiš onda koliki je posao kod nas urađen. Ljudi nisu ni svijesni. :palacgore:
cilj je titula
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:47 pm

Morzhy je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:39 pm
Budi Željo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Treba biti iskren i reci da je ova Sloboda jedna odlicna ekipa. Igracki realno barem duplo slabiji od nas ali sjajno vodjena. Mozemo pricati sta god ali Nalic je pravo osvjezenje u bh fudbalu. Potpuno nas je procitao veceras i bod nam je ekstra kakva je situacija na terenu bila.
Ja ti garantujem da ovaj Nalić kod nas ne bi izdržao 3 kola. Došao čovjek da radi tamo gdje su ga pustili da radi, gdje su igrači anonimusi koji žele da rade i gdje navijači ne zvižde svojim igračima. Mi smo postali totalno nezdrava sredina za bilo šta i nije nas teško pročitati. Svaki trener žali za nečim poslije utakmice s nama...a nisu bolji od Odovića sasvim sigurno, niti imaju kvalitetniji roster
Bas, bas nezdrava sredina fakat. A sastav Slobode je po meni cak i losiji nego prosle sezone kad su jedva opstanak izborili.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:48 pm

Odović: “Teško mi je u ovom trenutku, ovo je najslabija utakmica otkako sam ja ovdje, znali smo kako Sloboda igra, nemam opravdanja što smo trenirali da neutrališemo njihove najbolje strane, a nismo uspjeli, toliko loših pojedinaca, to je nevjerovatno, u prvom poluvremenu iskusniji vezni igrači nisu bili na potrebnom nivou, sretno smo prošli na kraju. Jednostavno neki mladi igrači još nisu sazreli, nesreća nam je što su nam krilni igrači povrijeđeni, ne želim da se vadim na te stvari, mladi igrači, oni su perspektivni, ali ovi stariji u zadnjoj liniji, nije to to što radimo već dva mjeseca, i to stariji igrači, kompletna zadnja linija, nije to ono kako želim da igramo. Sloboda je ekipa koja izlazi visoko i da smo bili pravi, poslije nekoliko kvalitetnih dodavanja, ali nismo uspjevali u tome, zato što se boje, svaka lopta je nazad, previsoko su bekovi igrali, okretali su leđa. Sve što Sloboda ima mi to nemamo, ovo je ozbiljan posao i igra, oni moraju prihvatit rizik, nisu smjeli da prime loptu, umjesto teren da nam bude prednost, to nije bio slučaj, stvorimo šansu uklizavajući po desnoj strani, ali način na koji dolazimo, ono što radite sve vrijeme ovo je deprimirajuće za mene. Učinit ćemo sve, porazgovarati sa igračima, bilo je toliko stvari koji nisu bile dobro, u odnosu ono što ja tražim, moramo dalje, moramo dići glavu, gore od ovog ne možemo, moram biti optimista."
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:49 pm

Pritisak mi 170 sa 110 pa dokle vise
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:49 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:35 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
isti ti mangupišu se strancu, guraju ga, a frajer sav sretan iz londona došao da gleda utakmicu.
+ 3 baklje tj. 5 milja kazne.
Jaka grupa, nemoj slucajno da se trans prebaci preko ograde u vukojebinama mangupi.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:50 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
Kakvi su to bili? Haj sto nas sloboda osramoti na terenu jer je kontrolirala igru, al sto 17 fukara skandira jug javi se to je jos gore..
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:51 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:48 pm
Odović: “Teško mi je u ovom trenutku, ovo je najslabija utakmica otkako sam ja ovdje, znali smo kako Sloboda igra, nemam opravdanja što smo trenirali da neutrališemo njihove najbolje strane, a nismo uspjeli, toliko loših pojedinaca, to je nevjerovatno, u prvom poluvremenu iskusniji vezni igrači nisu bili na potrebnom nivou, sretno smo prošli na kraju. Jednostavno neki mladi igrači još nisu sazreli, nesreća nam je što su nam krilni igrači povrijeđeni, ne želim da se vadim na te stvari, mladi igrači, oni su perspektivni, ali ovi stariji u zadnjoj liniji, nije to to što radimo već dva mjeseca, i to stariji igrači, kompletna zadnja linija, nije to ono kako želim da igramo. Sloboda je ekipa koja izlazi visoko i da smo bili pravi, poslije nekoliko kvalitetnih dodavanja, ali nismo uspjevali u tome, zato što se boje, svaka lopta je nazad, previsoko su bekovi igrali, okretali su leđa. Sve što Sloboda ima mi to nemamo, ovo je ozbiljan posao i igra, oni moraju prihvatit rizik, nisu smjeli da prime loptu, umjesto teren da nam bude prednost, to nije bio slučaj, stvorimo šansu uklizavajući po desnoj strani, ali način na koji dolazimo, ono što radite sve vrijeme ovo je deprimirajuće za mene. Učinit ćemo sve, porazgovarati sa igračima, bilo je toliko stvari koji nisu bile dobro, u odnosu ono što ja tražim, moramo dalje, moramo dići glavu, gore od ovog ne možemo, moram biti optimista."
Valjda je glavni zadatak trenera da natjera igrace da rade ono sto im on kaze,cuj neceeeee. Koji je ovo put njemu da jedno trenira a nesto deseto na terenu, ako ne mozes sa juniorima zasto nisi doveo pojacanja,znao si da ce povreda biti. Uz Odovica sam ali da je kontradiktoran nekad,jeste.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:51 pm

Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:51 pm

Igrači ne slušaju šta kažem. Apsolutno ne. Igrači Slobode izlaze visoko, a da smo mi bili pravi, nakon pet tečnih kvalitetnih dodavanja bili bismo u šansi da damo gol, ali nismo uspjevali jer se bojimo. Svaka lopta je nazad. - Odovic

Eto rekao je covjek sve, ne slusaju ga sta im kaze, ne prate instrukcije. Eto profesionalaca. Odu podrzati i zbiti redove. Nikada nije ni bilo do trenera.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:52 pm

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Ubaci cijelu vožnju trolom do stadiona i dosta
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:52 pm

Ma za ove baklje je i klub kriv.Daj vise rigoroznije preglede i daj sankcionisi pojedince koje to rade.Imas stadion pod videonadzorom,ako ga vec neces odstraniti na licu mjesta.Ispostavi mu jednom racun,pa da vidimo ko ce paliti vise...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:53 pm

I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija