Moderator/ica: storm_raider

 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:31 pm

Samo odbiti od plate. Nista drugo kod ovih umisljenika ne moze pomoci.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:31 pm

Standardna prica ko i svaki put unazad nekoliko godina. Dodje vatrogasac(citaj Mulalic, Petrovic, Adzem) odigra se dobro jedan period i onda kad treba da se to podigne na visi nivo mi sve gori i gori.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:32 pm

Gamad jedna
Željezničar ante portas !
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:32 pm

Veseli falio, ne mogu oba krila 90 minuta odigrat al nikako. Šta je sa Jazvićem, Crnov v2 ?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:34 pm

Naci ce se i za ovo opravdanje. Mladost tradicionalno neugodan domacin, bas kao i Celik. U sustini ova nas prosipanja bodova kostaju titula.

Odlicna sedmica. Prolaz u Kupu prepustimo Sirokom, odmaramo igrace i onda prospemo bodove protiv druge najgore ekipe u ligi. Oda izvini, do tebe je.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:34 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:35 pm

Omar500 je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:34 pm
Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=813&p=365013#p365013
Gdje je dado
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:35 pm

exbabilon je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:34 pm
Naci ce se i za ovo opravdanje. Mladost tradicionalno neugodan domacin, bas kao i Celik. U sustini ova nas prosipanja bodova kostaju titula.

Odlicna sedmica. Prolaz u Kupu prepustimo Sirokom, odmaramo igrace i onda prospemo bodove protiv druge najgore ekipe u ligi. Oda izvini, do tebe je.
Do Ode je sto su vecina igraca pickice i sto ih je spremao mutant koji pojma nema kako se radi posao kondicionog trenera? Oda puna podrska, udri govna i po dzepu i po labrnji!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:36 pm

exbabilon je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:34 pm
Naci ce se i za ovo opravdanje. Mladost tradicionalno neugodan domacin, bas kao i Celik. U sustini ova nas prosipanja bodova kostaju titula.

Odlicna sedmica. Prolaz u Kupu prepustimo Sirokom, odmaramo igrace i onda prospemo bodove protiv druge najgore ekipe u ligi. Oda izvini, do tebe je.
Ma i nije toliko do njega. Dobro je rekao na kraju da mnogi zaboravljaju za koga igraju. Moze on postaviti najbolju taktiku, kada mrtvaci ne zele da slusaju i guraju svoju igru.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:37 pm

Ma svi isto pricaju, i mulalic je trubio kako su zaboravili za koga igraju, i adzem kako se ne trude..
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:39 pm

Pa onda je ocito doslo vrijeme da se kaznjavaju i mijenjaju igraci, a ne treneri.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:39 pm

Bod ko kuca.. Ni bod nismo zasluzili.. Gubimo a yebena mjesna zajednica igra viktorije pred nasim golom.. Katastrofalan vezni red u defanzivi, tesko je reci ko je od njih trojice bio gori u tom segmentu.. Sinisi jedino prolazna ocjena, ostali za dobre finansijske destimulacije.. Samo da mi je znati sta smo mi u pauzi radili.. Katastrofa je da igramo onoliko koliko nam protivnik dozvoli i to vec u zadnjih par utakmica.. Nesto ne stima i to se mora brzo rjesavati. Izdeverati nekako do zime i nadograditi ekipu jer je , najblaze receno, bruka da pretendent za titulu nema rezervnog napadaca..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:39 pm

Dacic ima odlicnu kontrolu lopte. Odbrana i pogotovo vezni red naograsijali vezano za odbranu. Prolaze igraci Mladosti kako hoce. Krila bezopasna, pogotovo Zec, Zajmovic i nije toliko los bio danas. Dacicu obavezno sto vise minutaze dati, Cuka padne vec oko sezdesete minute.
Osakaceni smo, nemamo rezervnih krila, rezervnog napadaca, Vranjes i Arezina su out, jos onda ovakvo zalaganje igraca tipa lako cemo, pa te nadigraju teski prosjeci od igraca, i trkom i kombinatorikom. Prolaze do nasih sesnaest kako zele. To se ne smije desavati.

Mora se vise kombinirati, a ne samo ubacivati. Pred kraj su to odlicno radili Blagojevic, Dacic i Zajmovic, momci znaju zadrzati loptu i proslijediti dalje. Tako trebamo igrati.
Zec je igrac manje u ovakvim utakmicama. Ok, dao je gol, super, ali nisam nikako zadovoljan.
Bit ce ovo paklene tri domace utakmice, pogotovo protiv Slobode i Celika. Pobjede su pod moranjem, a ne igramo bas kako treba.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:39 pm

Ne znam više stvarno, pa nikad dva dobra sastavit... Danas opet bez krila.
Većina su igrali potanko, al ono Bakračevo "čitanje igre" kod drugog gola se ni Kemi ne bi desilo. Malo je reći da sam razočaran.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:40 pm

Odović je zadužen i za psihološku pripremu , pa ako je treba sprovesti kandžijom , onda i kandžijom ...jer nekima u timu očito drugačije u ne možeš utuviti neke stvari u glavu.
Zadnja izmjena: staaarinavijac, dana/u ned sep 23, 2018 6:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:41 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:41 pm

Pretjeruje se kao I obicno. Nije ova Mladost ista kao pod Sabicem... Ovaj trener je dobar. Bas kao I Nalic. Imacemo problem I sa Slobodom. Trkacki dobre ekipe. Nasi vezni nisu igrali uopste odbranu. Sva trojica. Kroz sredinu igramo slabo jer Krpic je na vi sa tehnikom. Dobra utakmica, Ali za pobjedu treba vise agresivnosti, vise prekrsaja, zutih kartona. Raduje da smo pokusavali kroz igru doci do gola. Tri vezna su bas bill neagresivni u odbrani. I da, ko god misli da bi vranjesi, Arezine I slicni nesto napravili, po meni nema pojma.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:45 pm

Fali spic, bek i krilo.
Idemo dalje nismo zijanili. Brzo se vratiti do Slobode.
Daj Hareta i to je sto mozes rotirati.
Za ove utakmice treba Arezina.
Sinisa, kapa dole.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:47 pm

mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:45 pm
Fali spic, bek i krilo.
Idemo dalje nismo zijanili. Brzo se vratiti do Slobode.
Daj Hareta i to je sto mozes rotirati.
Za ove utakmice treba Arezina.
Sinisa, kapa dole.
Imamo 4 krila plus mali E.Sehic koji je ustvari krilo,iako ga guramo na beka i ti kazes fali krilo??Koliko ih to trebamo imati u rosteru pa da ne fali?10?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:47 pm

Oda je super trener za 1980 i neku godinu a danas je 2018 godina. Nama je taktika samo centriraj mozda nesto i uradimo tako, zadnjih par utakmica samo bunarimo loptu u 16 metara. Odrzao mu trener MDK lekciju iz fudbala i hocemo kao titulu :doktor: Dosao vatrogasac (Odovic), ugasio pozar i onda kad je trebalo da napredujemo, mi stojimo u mjestu. I tako iz godine u godinu samo se vatrogasci mijenjaju. Vise nije Adzem, sad je Odovic. Odmah nakon sto je imenovan za trenera sam rekao sta ce se sve izdesavati a nisam vidovit. Trebao nam je trener na duze staze, (Amar Osim, da mu puse qrac dok ne pristane da bude sef strucnog staba, ali jok vazniji je ego, **** to sto bi imali ubjedljivo najboljeg trenera u drzavi ) a ne neko ko ce samo ugasiti pozar. Amar bi citavo pleme **** kondicionom treneru Covicu, od neba do zemlje bi mu sve na kamaru sasuo u facu zbog kondicije.

Na ovim utakmicama se uzima titula, na ovim. Gledajte naredno kolo kako se Zrinjski izivljava nad ovom seljackom ekipom mdk i kako ce ih bez problema napuniti do vrha a nama takva ekipa mdk stvara probleme. Tuzno i zalosno. Sve igrace ostaviti bez plate ovog mjeseca zbog ove bruke, jedini koji je zasluzio platu je Sinisa Stevanovic..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Ujko i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija