Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:22 pm

Jesam pesimistican za sutra u pm
1987
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:24 pm

Navijac sam zeljeznicara al svaka cast za ...
Željezničar ante portas !
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:25 pm

exbabilon je napisao/la:
sub sep 01, 2018 10:47 pm
Kad procitam "ako su vam dobri eto pocnite navijat za njih" znam da broj godina nije veci od 16, i onda kao nesto raspravljaj, argumentiraj, mos mislit. Mi smo najbolji, nek crknu dusmani.
Izvinjavam se sto mi na temi Fk Zeljeznicar smeta svrsavanje na gurbete koji su odigrali nevjerovatnih 0-0 u Zenici..a kad mi odigramo slicno..jebavanje mrtvi..imate temu njihovu pa im cestitajte na odlicnom bodu protiv strasne ekipe..
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:29 pm

U kojoj kladionici ima da ih uzimamo sa hendikepom
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:32 pm

Mi imamo malo karakternih igraca, malo pobjednika u ekipi. Nebitno da li vidimo ili gubimo 90% ekipe igra isto, bukvalno im je svejedno. Tako je iz utakmice u utakmicu. Ja jos nisam vidio da u njima proradi neki inat, neka pozitivna drskost, da izadju na teren sa stavom,sa mudima, danas cemo poginuti na terenu itd. Nas igrac padne niko od njegovih saigraca mu ne prilazi, krene par protivnickih igraca u obracun sa tvojim saigracem, niko ne reaguje, svako je u nekom svom svijetu.

Kad se sjetim Beslije, Zebe, Svrake, Adilovica, Jamaka itd, ljudi su disali ko jedan, stalno zajedno izlazili i druzili se, udaris jednog od igraca Zelje tad, trci citava ekipa na tebe, sudija dosudi nesto na nasu stetu i kapiten i svi trce prema njemu, prave pritisak.

Da li je kapiten Kjosevski ikad pozvao sve svoje saigrace na veceru ili nesto slicno, ne ono kad klub organizuje, nego da se oni izmedju sebe organizuju, da se zblize? Da npr. odu i okrenu janje negdje, da zajedno rostiljaju, da pricaju, da se zezaju. Da postanu tim, ne skupina individualaca gdje igra svako za sebe, nego da budu tim.

Ljudi porede Salcinovica i Arezinu, Arezina veci majstor bla bla. Salcinovic ima voljni momenat, to je ogromna razlika, lik ce poginuti bar na domacem terenu, u svakoj tekmi dati milion %. To je ta razlika izmedju njih dvojce. Arezina ce citavu utakmicu bjezati od duela a Salcinovic ce ici i glavom na kopacku.
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub sep 01, 2018 11:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:33 pm

shzna je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:22 pm
Jesam pesimistican za sutra u pm
mirno spavaj, poraz nece biti :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:35 pm

shzna je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:22 pm
Jesam pesimistican za sutra u pm
Ako izadju ovako:

Veca
Sinisa Bakrac Rodin Pavic
Blagoje Anel/Hajdar
Curjuric
Zec. Krpic. Veselinovic

Uzimamo sa 2 razlike 100%
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:40 pm

Premier je napisao/la:
sub sep 01, 2018 7:04 pm
Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 6:37 pm
Miše vjerovatno htio igrati lopte bez pomoći mutnih radnji i bi šta bi...zato je tu Baka da klima glavom i cirkuza na pressicama dok melju "športske prijatelje" i kući i na strani
Nek radi on sta hoce, al jel nam baka kriv sto istu krupu kuci nismo dobili? Sto smo sa slavkom kiksali kod te iste krupe, sto smo 3 gola u minuti primili protiv zrinjskog? Nije niko drugi kriv osim nas..
Nije problem kad ti kiksas kod Krupe, ali jeste problem kad ti kiksas a protiv glavnog konkurenta ista ta Krupa izvodi juniore.
Nije problem sto mi kiksamo na derbiju poslije Krupe, ali jeste problem sto se tada u Bijeljini u poslijednjoj sekundi utakmice svira penal koji bi najvecem navijacu Zrinjskog bilo ofirno svirati.
Nije problem kada ti tri gola u tri minuta primis protiv Zrinjskog, ali jeste kada ti oni gol zabijaju nakon sto njihov igrac loptu primi rukom a zatim ovjere titulu.

Jeste to problem, ali onaj na koji se iskljucivo mi moramo fokusirati. Na ove, nakon zareza, se mi niti mozemo fokusirati niti mozemo uticati a malo je reci da odlucuju o krajnjem ishodu prvenstva.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:45 pm

Ne znam kako mozete ocekivati pobjedu jer nam je forma u padu. Sreca pa ide ova pauza i mislim da dolazi u pravo vrijeme. Bod ko Fahrin neboder sutra!
1987
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:50 pm

Siroki nije nikakav bauk. Nikad nisu bili zreliji za mlatnut ih po usima. U vrhu jesu, ali su imali bas lagan raspored i uz to prosuli 8 bodova, od cega 4 kuci
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:00 am

ma kec ko munara sutra..
jebiga.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:05 am

dok je Oda tu, ja očekujem da igramo a ne nabijamo
a iz igre može te nekad prosrati, ali ne može stalno...vakat je da uzmemo opet 3 bobe i čelo tabele
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:11 am

Apsolutno gostovanje na kojem ne smije biti nikakvog pritiska. Neka odigraju opušteno pa za šta bude dovoljno
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:13 am

Ne znam sto ste ovoliko pesimisticni. Mislimo da cemo se nadigravati sutra s njima,pa sta bude bude. Nek igraju muski i vjerujem da cemo imati par dobrih sansi od kojih cemo dvije iskoristiti😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:37 am

@barbarez Prijatelju nisam imao namjeru da te nešto unervozim ili naljutim, samo sam onako napisao to sto sam napisao, a razlog je taj sto kad se na forumu raspravlja o određenom igraču, a vazda je neko u fokusu, ti ga iz prikrajka metnes Zaimu, daj Bože da su svi drski ko on i da su im muda ko Zaimova. Pošto vjerovatno ne dolaziš na treninge pa i ne znaš neke stvari evo da ti ja kažem, znaš da je Odovic najglasniji bio u galami na njega i na treningu je ista apsolutno situacija, za divno čudo Zaim stane, sasluša i usvoji i zato i jeste standardan. Za razliku od njega imaš muteveliju Stojana kojeg apsolutno boli neka stvar i za Odovicem i za taktikama, trčanjem, ne zanima ga to u životu, Odoviceva prica na jedno uđe na drugo izađe. Da, na tvoju žalost to je tako, ako ne vjeruješ onda malo pogledaj sa objektivne strane neke stvari, klasičan primjer na zadnjoj utakmici izašao je Zaim a ušao taj hairlija sto ga prozivas da sa njim treba igrati, a mi dobili kiticu sa njegovim ulaskom.

Ko zna, shvatiti će, nema puno polemike, Zaim standardan, jedan od rijetkih koji može napraviti kreaciju naprijed izbaciti igrača 1na1, proći, dribling i slično, ne gura se nigdje niti ima koga da ga gura, igra koliko može i zna, ima vjerovatno jednu od manjih i standardnijih plata i sigurno ce svaku utakmicu dati 100 posto od sebe, a sad što ima i nedostataka za koje ne kažem da ih nema, to je druga stvar i nabroj mi jednog u ekipi da ih nema.
Hoću ti reći, glupa ti je priča.

A to daj broj, ovo ono da se nađemo ha hu, Zaima zovi ovako onako... to mačku o rep okaci.
Sve najbolje drug.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 12:56 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
shzna je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:22 pm
Jesam pesimistican za sutra u pm
mirno spavaj, poraz nece biti :D
Dvica 100% mozda
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 1:05 am

Morzhy je napisao/la:
ned sep 02, 2018 12:11 am
Apsolutno gostovanje na kojem ne smije biti nikakvog pritiska. Neka odigraju opušteno pa za šta bude dovoljno
Volio bih te upoznati nadam se da si toliki pozitivac i uzivo :)
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 1:39 am

Ajzea je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:40 pm
Premier je napisao/la:
sub sep 01, 2018 7:04 pm
Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 6:37 pm
Miše vjerovatno htio igrati lopte bez pomoći mutnih radnji i bi šta bi...zato je tu Baka da klima glavom i cirkuza na pressicama dok melju "športske prijatelje" i kući i na strani
Nek radi on sta hoce, al jel nam baka kriv sto istu krupu kuci nismo dobili? Sto smo sa slavkom kiksali kod te iste krupe, sto smo 3 gola u minuti primili protiv zrinjskog? Nije niko drugi kriv osim nas..
Nije problem kad ti kiksas kod Krupe, ali jeste problem kad ti kiksas a protiv glavnog konkurenta ista ta Krupa izvodi juniore.
Nije problem sto mi kiksamo na derbiju poslije Krupe, ali jeste problem sto se tada u Bijeljini u poslijednjoj sekundi utakmice svira penal koji bi najvecem navijacu Zrinjskog bilo ofirno svirati.
Nije problem kada ti tri gola u tri minuta primis protiv Zrinjskog, ali jeste kada ti oni gol zabijaju nakon sto njihov igrac loptu primi rukom a zatim ovjere titulu.

Jeste to problem, ali onaj na koji se iskljucivo mi moramo fokusirati. Na ove, nakon zareza, se mi niti mozemo fokusirati niti mozemo uticati a malo je reci da odlucuju o krajnjem ishodu prvenstva.
Sve to stoji, al glupost je vaditi se.Da smo pobjedili krupu i sarajevo mogu oni svirat sto penala al mi smo prvi, mogu izvest juniore kad god hoce mi smo i dalje prvi, mi smo ispustili titulu u zadnje 2 sezone i niko drugi!! Sto prije to shvatimo prije cemo biti prvaci , a sve dok trazimo izgovore kako Baka namjesta i silji se nekom nemamo nista od tog.Pobjedimo i briga nas za druge, samo sebe gledati..
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 2:14 am

Sutra 0:3,nisu nam do koljena.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 02, 2018 2:25 am

:zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija