Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 2:32 pm

Veliki je pad, kad iz legije u kojoj igraš, ne svaku, ali igraš.. pa pređeš u tim koji je donji rang poljske lige i tu nikako ne igraš.
nešto se desilo. povreda neka najvjerovatnije. možda je izgubio na dodiru. možda na eksplozivnosti. možda je psihički ubijen. ali noge ga više ne slušaju.
nekad ga i krene, ali vrlo brzo stane i upadne u standardno lošu formu.
znam dosta po sebi..jedna povreda bukvalno zna promjeniti tok karijere.
zato se malo pribojavam i za Ramovića da ne ostavi traga, i da se pitam, orilo gorilo ne bi on minute zaigrao dok ne prođe cijele pripreme.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 2:43 pm

Uz dužno poštovanje, ali ko god kaže da je Vranješ klasa, ili Arežina, očigledno ne gleda fudbal istim očima kao ja.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 2:45 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet avg 30, 2018 1:44 pm
Vranjes da ima malo onoga sto su imali Lendric i Graovac bio bi nas ponajbolji igrac, nalazio bi motiv da uvijek daje maximum. Ovako vecinom igra preko qrca cime pokazuje nepostovanje prema klubu i navijacima. Nama trebaju igraci poput Graovca i Lendrica, da su malo odvaljeni u glavi, da imaju muda i da su svjesni koliko je Zeljo veliki klub.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Problem je Vranjesov sto su raja pukla da on ima 12.000 platu ili koliko vec i ocekuju da je vanzemaljac. Problem je generalno oko nagadjanja plata i ostalih stvari i stvaranja atmosfere oko nekih igraca po drustvenim mrezama i forumima.
Te stvari ko koliku platu ima, znaju u upravi a ostalo su nagadjanja, siguran sam da Stojan nije najplaceniji igrac ove ekipe, kao sto nije bilo ni one lani. Stojan zna lopte i to je pokazao u Zelji, u tih par utakmica. Poslije je zbog nedostatka rotiacije pregorio i Oda ga sada pametno vraca.
Problem je sto stvari koje se rjesavaju interno zavrsavaju na forumima, pa se tako zna da je Zec gurnuo trenera, ovaj je napuco loptu, a neko se umalo posekato na treningu (Bakrac i Zaim). Slicne gluposti su bile u Brazilu da je Spahic stociro Vedu pa ga Kolasinac uhvatio za vrat.
Stvari izmedju ekipe, ostaju izmedju ekipe, ostaju u svlacionici i ako je neki igrac prekrsio disciplinu treba i mora biti sankcionisan i kraj price.
Nama treba cvrsta ruka koja ce zatvoriti treninge, koja ce znati sa svlacionicom i koja ce sankcionisati njihove ispade.
Mi ovdje na forumu imamo svoj stav oko svega, i na osnovu njega kreiramo misljenje i sliku o nekom igracu, pa tako meni Bogicevic ne valja, nekom drugom valja, vise bih davao omladini sanse, opet drugi pljuju te omladince. Autoritet a nadam se da Oda jeste u ovom momentu ce da uspostavi red u svlacionici i da svakome da svoju sansu.
Ukoliko se ide nekim normalnim tokom nakon Krupe, Bogicevic ni pod razno nebi smio u prvih 11, Vranjes i Arezina nebi trebali uci, dok bi Dacic trebao dobiti ozbiljne minute.
Slijedeci problem koji imamo i koji nas sustize je lose balansirana ekipa pa tako u sredini imamo 101 igraca, a imamo 1 golmana (Fejzic ne moze biti konkurencija nikome, Cemanu se neda sansa da brani ni protiv Ozrena), imamo po jednog lijevog i desnog beka (Aldin ce vjerovatno dobiti sansu kad Sinisa bude kartoniran i kada Rodin ili Kemo budu morali igrati stopera). Za Eldra isto mislim po njemu je vec drvlje i kamenje nakon Celika.
Imamo jednog spica i nemamo alternativu, a vec je kraj augusta.
Kada ovi navedeni nemaju konkurenciju oni se ne trude i znaju da ce biti u 11, nadam se da ce ta udaranja po dzepu rijesiti nedostatak konkurencije i primorati ih da se svi trude i zasluze mjesto u prvih 11.
Mjesto prvotimca se mora zasluziti i zatim propisati krv da bi ostao prvotimac, inace imaju klupa i tribine. Zaim to najbolje zna, sta je sve radio na proljece da bi ostao u Zelji evo i danas ispravlja svoje nedostatke, vraca se u odbranu, radi na njima.
Sve dok mi u postavi imamo garantovana mjesta i sablonske izmjene nema tu napretka nikakvog, o taktici 4-5-1 da ne pricam, ta mi se formacija gadi iz prostog razloga sto je gledam vec 15 godina sa izuzetkom Kostica onih par kola. Mi opet nemamo plan B, ne znamo igrati sa dva spica, nemamo dva spica. Da igramo sa trojicom u odbrani kada ganjamo rezultat, to nam je fantazija.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 2:46 pm

bablaz je napisao/la:
čet avg 30, 2018 2:43 pm
Uz dužno poštovanje, ali ko god kaže da je Vranješ klasa, ili Arežina, očigledno ne gleda fudbal istim očima kao ja.
Nisu klasa, ali sta je npr Radinovic. Dodaj jos igrace iz Amarovog vremena, svaki od njih je podbacio; Stanic, Kerla, Bogicevic, Bekric i Zeba. Svaki od njih je podbacio kao Vranjes.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 2:56 pm

LeBlue je napisao/la:
čet avg 30, 2018 2:46 pm
bablaz je napisao/la:
čet avg 30, 2018 2:43 pm
Uz dužno poštovanje, ali ko god kaže da je Vranješ klasa, ili Arežina, očigledno ne gleda fudbal istim očima kao ja.
Nisu klasa, ali sta je npr Radinovic. Dodaj jos igrace iz Amarovog vremena, svaki od njih je podbacio; Stanic, Kerla, Bogicevic, Bekric i Zeba. Svaki od njih je podbacio kao Vranjes.
Šta im je zajednicko sa izuzetkom Stane i Uglješe koji su slucaj za sebe ? Svi su došli na zalasku karijere kad su potrosili sve mogucnosti vani ili bilo gdje drugo. Ali s takvom politikom ne mozemo prestat.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:02 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 30, 2018 1:03 pm
Minjore je napisao/la:
čet avg 30, 2018 12:55 pm
19tm87 je napisao/la:
čet avg 30, 2018 12:18 pm


Znao sam da ces ti znat odgovor :palacgore:
Jel i veceras u 6
Pola 6.
Najveci insajder ovdje je Minjore, covjek zna kad su treninzi i nikad ne izda, ove ostale fol insajderske informacije nikad nisu tacne, barem do sada, koliko se sjecam Lendric bio nas, doveli smo kamion igraca raznoraznih, sve provjerenih sto posto dosli i potpisali....
MINJORE ZA PREDSJEDNIKA !
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:04 pm

mirzza je napisao/la:
čet avg 30, 2018 2:45 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
čet avg 30, 2018 1:44 pm
Vranjes da ima malo onoga sto su imali Lendric i Graovac bio bi nas ponajbolji igrac, nalazio bi motiv da uvijek daje maximum. Ovako vecinom igra preko qrca cime pokazuje nepostovanje prema klubu i navijacima. Nama trebaju igraci poput Graovca i Lendrica, da su malo odvaljeni u glavi, da imaju muda i da su svjesni koliko je Zeljo veliki klub.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Problem je Vranjesov sto su raja pukla da on ima 12.000 platu ili koliko vec i ocekuju da je vanzemaljac. Problem je generalno oko nagadjanja plata i ostalih stvari i stvaranja atmosfere oko nekih igraca po drustvenim mrezama i forumima.
Te stvari ko koliku platu ima, znaju u upravi a ostalo su nagadjanja, siguran sam da Stojan nije najplaceniji igrac ove ekipe, kao sto nije bilo ni one lani. Stojan zna lopte i to je pokazao u Zelji, u tih par utakmica. Poslije je zbog nedostatka rotiacije pregorio i Oda ga sada pametno vraca.
Problem je sto stvari koje se rjesavaju interno zavrsavaju na forumima, pa se tako zna da je Zec gurnuo trenera, ovaj je napuco loptu, a neko se umalo posekato na treningu (Bakrac i Zaim). Slicne gluposti su bile u Brazilu da je Spahic stociro Vedu pa ga Kolasinac uhvatio za vrat.
Stvari izmedju ekipe, ostaju izmedju ekipe, ostaju u svlacionici i ako je neki igrac prekrsio disciplinu treba i mora biti sankcionisan i kraj price.
Nama treba cvrsta ruka koja ce zatvoriti treninge, koja ce znati sa svlacionicom i koja ce sankcionisati njihove ispade.
Mi ovdje na forumu imamo svoj stav oko svega, i na osnovu njega kreiramo misljenje i sliku o nekom igracu, pa tako meni Bogicevic ne valja, nekom drugom valja, vise bih davao omladini sanse, opet drugi pljuju te omladince. Autoritet a nadam se da Oda jeste u ovom momentu ce da uspostavi red u svlacionici i da svakome da svoju sansu.
Ukoliko se ide nekim normalnim tokom nakon Krupe, Bogicevic ni pod razno nebi smio u prvih 11, Vranjes i Arezina nebi trebali uci, dok bi Dacic trebao dobiti ozbiljne minute.
Slijedeci problem koji imamo i koji nas sustize je lose balansirana ekipa pa tako u sredini imamo 101 igraca, a imamo 1 golmana (Fejzic ne moze biti konkurencija nikome, Cemanu se neda sansa da brani ni protiv Ozrena), imamo po jednog lijevog i desnog beka (Aldin ce vjerovatno dobiti sansu kad Sinisa bude kartoniran i kada Rodin ili Kemo budu morali igrati stopera). Za Eldra isto mislim po njemu je vec drvlje i kamenje nakon Celika.
Imamo jednog spica i nemamo alternativu, a vec je kraj augusta.
Kada ovi navedeni nemaju konkurenciju oni se ne trude i znaju da ce biti u 11, nadam se da ce ta udaranja po dzepu rijesiti nedostatak konkurencije i primorati ih da se svi trude i zasluze mjesto u prvih 11.
Mjesto prvotimca se mora zasluziti i zatim propisati krv da bi ostao prvotimac, inace imaju klupa i tribine. Zaim to najbolje zna, sta je sve radio na proljece da bi ostao u Zelji evo i danas ispravlja svoje nedostatke, vraca se u odbranu, radi na njima.
Sve dok mi u postavi imamo garantovana mjesta i sablonske izmjene nema tu napretka nikakvog, o taktici 4-5-1 da ne pricam, ta mi se formacija gadi iz prostog razloga sto je gledam vec 15 godina sa izuzetkom Kostica onih par kola. Mi opet nemamo plan B, ne znamo igrati sa dva spica, nemamo dva spica. Da igramo sa trojicom u odbrani kada ganjamo rezultat, to nam je fantazija.
Najbolji post u posljednje vrijeme.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:06 pm

Ja Veselinovica nikad ne bi vise ostavio na klupi, osim ako bas ne moze da igra od umora. On i Zaim ako nista mogu probiti kvalitetno, u odbrani niko nije sjajan. Plus Hajdar. Mali Saban je izvikan igrac, ali mi nije jasno kako to ne shvataju ljudi
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:07 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
čet avg 30, 2018 3:04 pm
mirzza je napisao/la:
čet avg 30, 2018 2:45 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
čet avg 30, 2018 1:44 pm
Vranjes da ima malo onoga sto su imali Lendric i Graovac bio bi nas ponajbolji igrac, nalazio bi motiv da uvijek daje maximum. Ovako vecinom igra preko qrca cime pokazuje nepostovanje prema klubu i navijacima. Nama trebaju igraci poput Graovca i Lendrica, da su malo odvaljeni u glavi, da imaju muda i da su svjesni koliko je Zeljo veliki klub.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Problem je Vranjesov sto su raja pukla da on ima 12.000 platu ili koliko vec i ocekuju da je vanzemaljac. Problem je generalno oko nagadjanja plata i ostalih stvari i stvaranja atmosfere oko nekih igraca po drustvenim mrezama i forumima.
Te stvari ko koliku platu ima, znaju u upravi a ostalo su nagadjanja, siguran sam da Stojan nije najplaceniji igrac ove ekipe, kao sto nije bilo ni one lani. Stojan zna lopte i to je pokazao u Zelji, u tih par utakmica. Poslije je zbog nedostatka rotiacije pregorio i Oda ga sada pametno vraca.
Problem je sto stvari koje se rjesavaju interno zavrsavaju na forumima, pa se tako zna da je Zec gurnuo trenera, ovaj je napuco loptu, a neko se umalo posekato na treningu (Bakrac i Zaim). Slicne gluposti su bile u Brazilu da je Spahic stociro Vedu pa ga Kolasinac uhvatio za vrat.
Stvari izmedju ekipe, ostaju izmedju ekipe, ostaju u svlacionici i ako je neki igrac prekrsio disciplinu treba i mora biti sankcionisan i kraj price.
Nama treba cvrsta ruka koja ce zatvoriti treninge, koja ce znati sa svlacionicom i koja ce sankcionisati njihove ispade.
Mi ovdje na forumu imamo svoj stav oko svega, i na osnovu njega kreiramo misljenje i sliku o nekom igracu, pa tako meni Bogicevic ne valja, nekom drugom valja, vise bih davao omladini sanse, opet drugi pljuju te omladince. Autoritet a nadam se da Oda jeste u ovom momentu ce da uspostavi red u svlacionici i da svakome da svoju sansu.
Ukoliko se ide nekim normalnim tokom nakon Krupe, Bogicevic ni pod razno nebi smio u prvih 11, Vranjes i Arezina nebi trebali uci, dok bi Dacic trebao dobiti ozbiljne minute.
Slijedeci problem koji imamo i koji nas sustize je lose balansirana ekipa pa tako u sredini imamo 101 igraca, a imamo 1 golmana (Fejzic ne moze biti konkurencija nikome, Cemanu se neda sansa da brani ni protiv Ozrena), imamo po jednog lijevog i desnog beka (Aldin ce vjerovatno dobiti sansu kad Sinisa bude kartoniran i kada Rodin ili Kemo budu morali igrati stopera). Za Eldra isto mislim po njemu je vec drvlje i kamenje nakon Celika.
Imamo jednog spica i nemamo alternativu, a vec je kraj augusta.
Kada ovi navedeni nemaju konkurenciju oni se ne trude i znaju da ce biti u 11, nadam se da ce ta udaranja po dzepu rijesiti nedostatak konkurencije i primorati ih da se svi trude i zasluze mjesto u prvih 11.
Mjesto prvotimca se mora zasluziti i zatim propisati krv da bi ostao prvotimac, inace imaju klupa i tribine. Zaim to najbolje zna, sta je sve radio na proljece da bi ostao u Zelji evo i danas ispravlja svoje nedostatke, vraca se u odbranu, radi na njima.
Sve dok mi u postavi imamo garantovana mjesta i sablonske izmjene nema tu napretka nikakvog, o taktici 4-5-1 da ne pricam, ta mi se formacija gadi iz prostog razloga sto je gledam vec 15 godina sa izuzetkom Kostica onih par kola. Mi opet nemamo plan B, ne znamo igrati sa dva spica, nemamo dva spica. Da igramo sa trojicom u odbrani kada ganjamo rezultat, to nam je fantazija.
Najbolji post u posljednje vrijeme.
+1 (Nalić(trener slobode) je nesto slicno pricao u intervjuu posljednjem )
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:08 pm

Gledam na ovom snimku od jucer protiv Ozrena, slabo netko zna opucati po golu kako treba. A bilo je pokušaja šuteva. Možda se oslanjamo samo na ''Kralja 16-erca'' :D
Hvala i sretno u nastavku :pivo:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:28 pm

Ahmede izdrži
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:40 pm

gavran je napisao/la:
čet avg 30, 2018 3:28 pm
Ahmede izdrži
Dok karma prži, Ahmede izdrži :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:42 pm

ovim putem @deto1921, mani se foruma idi radi nešto :P :rofl1:
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
deto1921
Postovi: 36
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 3:47 pm

pusti me da citam , sta me otkrivaš haha
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 4:03 pm

sta se ovo desava, u zadnje vrijeme sve vise golmani kiksaju...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 4:40 pm

To da Vranjes ima 12 hiljada, ne da je laz, nego je zlonamjerna izmisljotina. Ni blizu, nadam se da to nije neko na ovom forumu lupio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 4:49 pm

storm_raider je napisao/la:
čet avg 30, 2018 4:40 pm
To da Vranjes ima 12 hiljada, ne da je laz, nego je zlonamjerna izmisljotina. Ni blizu, nadam se da to nije neko na ovom forumu lupio.
Pa koliko ima??? Hajd napisete vise koliko ima pa to rijesimo jednom za sva vremena.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 4:56 pm

ovako kako je igrao protiv krupe i 12 stotina mu je puno. ja ne znam koliko ima. ali znam da je doveden kao glavni igrač. a tako je zaista izgledao samo 3-3 u mostaru i poslije te radnik na grbavici. sve ostalo je razočaranje. nije samo do njega, ali sve više djeluje da je i sam sebe pustio niz vodu, bar za želju.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 5:00 pm

A da Vranješ ode u onaj mrtvi Zrinjski jeo bi sredinu terena...pa tamo i Bekrić trči jbt
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 30, 2018 5:08 pm

Dvije godine od smrti legendarnog Josipa Bukala

https://fkzeljeznicar.ba/dvije-godine-o ... ala/33677/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija