Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:33 am

Trajhard je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:16 am
Njemu nije šteta što mu je babo Refik jer da mu nije on sad ne bi igrao u Zelji a to je realno razmišljanje,on bi prvo trebao da se kali u Tuzla city-u pa tek onda ako tamo pokaže raskošan talenat i dobre igre dođe u Želju,ako ćemo realno pričati a ako ćemo navijački pa poslije dvije loše utakmice pljuvati onda je on vanserijski igrač i najbolji na svijetu.
Banujte mu ip zbog prve recenice. Daleko najveci talenat u ligi !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:35 am

nikson je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:11 am
Evo da me ne shvatis pogresno zasto ti odgovaram...odgovaram jer su jebeni pitari od Radovca u 18 oj napravili kult, odgovaram jer je Mujakic s 18 lafo najskuplji igrac lige, odgovaram jer je Pidro nakon dvije tekme najbolji bek itd itd....odgovaram jer da su oni imali Hadziahmetovica ESPN bi pisao o njemu...isto tako odgovaram jer svaku jebenu sedmicu, svaku utakmicu slusam iste psovke s tribine "vadi ga **** ga otac" "***** mu oca igra samo zbog toga" itd itd...odgovaram jer sam s tim Refikom razgovarao vise puta i jer covjek nikad ne istice tog istog Anela, nego se nervira opcenito zbog Zelje...i na lraju krajeva odgovaram jer Haris Hajdarevic nije napredovao nikako u zadnjih pola godine a Saban napreduje u mnogo cemu....na kraju krajeva, da bude jasno - vise volim Harisa al je Saban neuporedivo veci talenat....a mi mu jednostavno ne pustamo da se razvije do kraja...
Ali sta generalno ima neko od laznog uzdizanja bilo koga.
To sto jedan zukanovic lupa cifre i pokusava nqzor napraviti igraca od nekog na transfermarketu. I recimo sto kazes da uzdizu i prave kult,to vise stete proizvede nego koristi. Evo dokaz su ti svi ti.
Gdje sad Radovac,gdje im je Hadzic novi Dzeko,Mujakic i Pidro nece daleko. Ako i prodaju koga zavrsice kao Mihojevic. Rijetko se zajebu vani ili i kad se zajebu vrlo brzo postanu svijesni toga.
Da li ti zelis istu sudbinu Sabanu,tako sto ces ga praviti pravim igracem ili sto ces ga lazno uzdizati u nebesa,velicajuci njegove nedostatke. Zasto da mi radimo iste stvari. Moramo biti pametniji. Pravilno usmjeravati nasu djecu. Talenat je opasan i treba ga brusiti,njegove greske su plod neiskustva i straha.Evo od Atletikovaca mi vec imamo par slucajeva stagniranja zbog toga sto se ti igraci tapsu sa majstore najbolji si,beton si. Zeric mega talenat,Mujagic novi Dzeko,ali oni vec sad nece da rade na sebi,a ljudi oko njih ne trpe nikakve kritike na njihov racun. Vec to shvataju kao uvredu,kao nesto licno,a ne kao motiv za jos veci rad.
Napravite razliku izmedju primitivaca koji psuju i kritike. Mnogi ljudi psuju cisto iz takvog nacina komunikacije,ne iz zle namjere.
A sto se tice Anela i Harisa. Logicno je da nekad malo i padnu. Dobro je da padaju jer su mladi,lose bi bilo da padaju jer misle da su zvijezde. Ima tu svega pomalo,ali svaku kritiku treba shvatiti kao motiv.
Pa kazem ti ,kritikuju Lendrica a on bude jos bolji. Sjetite se prica o Miri,halo ba Sevilja,kakav ti majstore ne mozes proci nikog. To su bili komentari na tekmi protiv Viteza na pomocnom. Pa sta je bilo poslije.
Ne kazem da pricas nesto lose,samo fulas poentu. Nama ne trebaju Radovci i ostali,ne zelimo takvu sudbinu,laznih zvijezda ,za nase igrace. Koji na kritiku pistolje vade. Mi zelimo pravi put napredka i za Sabana i za Harisa,i Dacica. Nije da ne znamo. Hodzic,Bajic,Amir....jel ti to bolji put ili njihovih samozvanih zvijezda.
Oda ce od njih napravit pravu stvar. Necemo uvrijedjene tetkice da budu,vec pravi fajteri.Tako se postaje pravi igrac.
Znas brate sto nisam uspio u fudbalu. Zato sto sam bio picka. Nisam se borio,vec bi se povlacio na nepravdu,umjesto da sam se trudio biti jos bolji. Zato znam sta ti pricam.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon avg 20, 2018 12:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:39 am

Vako ja pokušavam biti objektivan:
Kjosevski - refleksom najbolji golman lige, van crte lošiji, pogotovo u zadnje vrijeme. Nervira me što po pola minute sere nekom ko zezne nešto, ok glup faul, glup faul, nemoj više, postavi se u odbranu, jok, on se objašnjava dok se ne izvede faul.
Pavić - ofanzivno izvrstan i konstantan, zna lopte igrat, defanzivno varira, zna ostaviti prostora, ali i pokriti sve do jedne, solidan dakle nazad.
Rodin - kompletan, dobar u skoku, nije loš ni u iznošenju lopte, nekad malo zna slabije ući u duel na zemlji.
Bakrač - čvrst, konkretan, jak. Mislim da je slabiji na iznošenju.
Bogičević - previše se pljuje, čovjek odigra i više nego korektno u zadnje vrijeme, ali je moderno njega pljuvat. Kod svakog trenera igra.
Stevanović - borben i jak, defanzivno najčešće korektan, ofanzivno kako kad. Mana mu znaju biti glupi faulovi, ali to je plod bespoštedne borbe.
Hajdarević - kad mu je dan, izuzetan i nazad i da prenese loptu. Kad nije učestvuje u igri ko prosječni gledalac. Pravi primjer variranja mladog igrača.
Šabanadžović - puno više ima u glavi nego što je do sad pokazao i mudima i igrom. Malo hrabrosti, malo još rada na tijelu i top veznjak.
Blagojević - motor ekipe uz Čurjurića, jedan od istaknutijih koji unosi izuzetan ritam i pokušava nešto da odigra. Mana mu je što zna zasrat u bespotrebnim pasovima i stvorit gol šansu protivniku.
Čurjurić - majstor, jedan od najboljih koje sam ja gledao u Želji. Čudi me da nema jaču karijeru puno. Mana fizička sprema, kad je bude imao, za ove lige nema mane.
Vranješ - kretanje i pamet sigurno u top 3 lige. Problem je što lagano tijelo posustaje. Mislim da ako ga se spremi da valja, bit ćrmo na slatkim mukama. Raja ga pljuje jer su čuli da ima 12 milja i što su očekivali da predribla sve i zabije, a nije taj tip.
Arežina - tehnički odličan, ima dobar pas, dobar prekid i kreativnost. Sve ostalo 0. Ne zna pravilno trčati, izgleda nezainteresovano, defanzivno neodgovoran. Najveće razočarenje za mene.
Veselinović - jak na nogama, i dobar tehnički. Teško mu je uzeti loptu zaista. Mana je brzina, jer rijetko koga može pretrčati, a da se ne potroši ko da je radio na građevini.
Zec - brz, brz i brz. Sebičan, ali ima njuh za gol, kad treba jaku odbranu probit. Mana je što je očito propuh u glavi.
Jazvić - fizička nespremnost otežava neki jači dojam. Vidiš da može, ima brzinu, kretnju, ali nije još u optimalnoj formi, meščini i zbog nedostatka snage.
Zajmović - ili uradi nešto što iz ničeg napravi nešto ili od nečeg na debilan način napravi ništa. Kad ga gledaš, izgleda ko da igra termin.
Krpić - izuzetno borben i dobar realizator. U 16 metara izvrstan. Da ne izmišljam neke mane, ništa specijalno nisam primijetio, možda tehnički malo krut, ali i očekuje se od onakvog tipa igrača.

Eto :D čisto moj dojam, a uopšte ne mora značiti da me iko od navedenih neće u nečemu demantovati za nešto. :) Nadam se na bolje.
Zadnja izmjena: igla, dana/u pon avg 20, 2018 12:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:40 am

Ja fkt ne kontam jesmo li gledali istu tekmu. Pa Šaban je dominirao sredinom. Svaku loptu je slao iz prve, imao je nekoliko fantastičnih dugih lopti, odigrao jednu od najboljih utakmica kod nas.
Zaima je Oda navodio šta da radi i Zaim ga je slušao koliko je on sam bio u stanju. Al vidi se trud, vidi se zalaganje, vidi se želja za napretkom. Zaim je puuuuuno bolje odigrao nego protiv pitara iako je tada dao dva gola. Kod prvog gola je on dao loptu Krpicu, a kod drugog pas je bio njegov. Bravo Zaime, sljedeći put prati svog igrača do kraja, ne daj mu da diše i bit ćeš tito! Treba momka pohvaliti jer se vidi da se trudi i da napreduje. Storm je govorio da on ide na bazen svako jutro, treba ga i pohvalit kada proba da popravi nedostatke iz prošle utakmice.
Štoperi fantastični, bekovi solidni, Pavić stoji malo daleko od igrača, sada ne znam jel to treba inače tako, ali dok ga stigne ovaj je u gol šansi.
Vezni odigrao fantastično, Blagi i Ćuki su dali malom Šabanu slobodu da šalje one fantastične lopte.
Veseli fantastičan, Zaim bolji nego prošlu tekmu.
Krpa se hrvao s ona 2 jablana koliko je mogao.
Jazvić opet nekako pogubljen, sada da li je do strane ili nečeg drugog ne znam.
Vranješ nažalost sada može igrat 20 minuta max u punom ritmu, ali kao takav je super.
Dacic solidno, očekivao sam više "ganjanja" lopte i presinga od njega, ali doći će i to.
Veca je danas bio na zadatku isto. Samo da "pooštri" ugao ispucavanja lopte da dođu krpi na prsa, a ne na glavu bilo bi mnogo bolje.

Po meni smo odigrali fantastično, bilo je nepotrebnog nabijanja definitivno, ali jbg, valja to izbiti izglave nakon 3 sezone izbij nabij. Išli smo kroz pas igru i iako se nije činilo tako, mi smo po meni dominirali utakmicom. Hamin Sin je morao fizički pasti, mi moramo imati ekipu koja će "nadživjeti" protivnika, jer je ova naša igra veoma iscrpljujuća.
Ja prezadovoljan, bravo majstori, tako se igra za Želju!
Šaban i Ćuki dobili glas od mene
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:47 am

Ajzea je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:29 am
ODA MAJSTORE !
Cisto da se zna, doci ce period kada cemo uci u seriju losijih rezultata. To se mora desiti Real Madridu a ne nema. SEFU RIJECI NE PRIGOVORITI !
Mislim da smo nakon puuuno trenera napokon sazreli (navijači i simpatizeri) i da shvatamo da treba istrpiti trenera. Takva atmosfera vlada, čini mi se. Pogotovo jer ljudi vide da mi napokon pokušavamo igrati lopte, a nismo to radili otkad je Oda otišao. Eh, sad, je li zbog toga što smo vidjeli da od silnih promjena nema ništa ili je zbog samog Ode (prije da je splet svih tih okolnosti), to ne znam, ali vjerujem da je došlo vrijeme da nas neko vodi bar 2, 3 sezone, a da navijači neće tražiti njegov odlazak. Bar ja vjerujem u to, možda se i varam, ali smatram da ako neko bude tražio odlazak, a uzimajući u obzir sve okolnosti, da je glup ili zlonamjeran. Treće nema. Doduše, kad vidim da se pljuje (na kritizira, već pljuje) po našoj djeci (koja dobro igraju, što je najluđe od svega) odmah se pojave upitnici iznad glave...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:49 am

Cuj Trajhard :D
Pa bar promijeni taktiku ponekad.

BAN BOT na godosnjem ili ?
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:50 am

Trajhard je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:09 pm
sejo je napisao/la:
ned avg 19, 2018 9:57 pm
Trajhard je napisao/la:
ned avg 19, 2018 9:56 pm
Šaban ne moze igrati u jačim utakmicama jer onda imamo igrača manje, naša sreća je pa tu imamo Ivana i Ćelu, pored toga tu je i Hajdar i Vranješ još kad se vrati Ramović, biće konkurencija prejaka ako već moramo gurati nekog mladog igrača onda je Hajdar bolji. Može ovo još bolje i biće jer je Oda stručnjak koji je jedan od najboljih koji su nas vodili po znanju odma iza Ivice Osima a i on sam je rekao da je mnoge stvari od njega pokupio a to se vidi po igri jer posljednje tri godine nismo igrali ne znam ni ja kako bi opisao naše ne igranje u posljednje tri godine.
Anel danas opet vrhunski odigrao, ne znam sta vise imate protiv njega
Ja lično nemam ništa i koliko vidim ovdje ga većina hvali kako igra vrhunski, iskreno ja mislim da on ne da ne može igrati u Želji nego ne može biti ni na klupi kad se vrati Ramović, momak jednostavno za poziciju koju igra po meni ne ispunjava nikakve uslove fol nešto diže ruke prilazi da primi loptu a u stvari kad je najpotrebnije krije se iza igrača njegova sreća je što za njega igraju Blagojević i Ivan a on se šlepa, realno ako je on vrhunski odigrao kako su onda Ivan i Blagojević odigrali i da ne pričam dalje ali vjerovatno Oda zna najbolje i on će odlučiti dalje ko će i kada igrati.
Uz sve postovanje bilo cijeg prava na misljenje,ti pojma nemas prijatelju.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:50 am

Svaka cast sabanu al izjave tipa da je on nas najinteligentiji su boze sacuvaj, jasta je.Dobar je al sad toliko da odskace, ni blizu.Amir je glavni bio u njegovim godinama..
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:50 am

igla je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:39 am
Vako ja pokušavam biti objektivan:
Kjosevski - refleksom najbolji golman lige, van crte lošiji, pogotovo u zadnje vrijeme. Nervira me što po pola minute sere nekom ko zezne nešto, ok glup faul, glup faul, nemoj više, postavi se u odbranu, jok, on se objašnjava dok se ne izvede faul.
Pavić - ofanzivno izvrstan i konstantan, zna lopte igrat, defanzivno varira, zna ostaviti prostora, ali i pokriti sve do jedne, solidan dakle nazad.
Rodin - kompletan, dobar u skoku, nije loš ni u iznošenju lopte, nekad malo zna slabije ući u duel na zemlji.
Bakrač - čvrst, konkretan, jak. Mislim da je slabiji na iznošenju.
Bogičević - previše se pljuje, čovjek odigra i više nego korektno u zadnje vrijeme, ali je moderno njega pljuvat. Kod svakog trenera igra.
Stevanović - borben i jak, defanzivno najčešće korektan, ofanzivno kako kad. Mana mu znaju biti glupi faulovi, ali to je plod bespoštedne borbe.
Hajdarević - kad mu je dan, izuzetan i nazad i da prenese loptu. Kad nije učestvuje u igri ko prosječni gledalac. Pravi primjer variranja mladog igrača.
Šabanadžović - puno više ima u glavi nego što je do sad pokazao i mudima i igrom. Malo hrabrosti, malo još rada na tijelu i top veznjak.
Blagojević - motor ekipe uz Čurjurića, jedan od istaknutijih koji unosi izuzetan ritam i pokušava nešto da odigra. Mana mu je što zna zasrat u bespotrebnim pasovima i stvorit gol šansu protivniku.
Čurjurić - majstor, jedan od najboljih koje sam ja gledao u Želji. Čudi me da nema jaču karijeru puno. Mana fizička sprema, kad je bude imao, za ove lige nema mane.
Vranješ - kretanje i pamet sigurno u top 3 lige. Problem je što lagano tijelo posustaje. Mislim da ako ga se spremi da valja, bit ćrmo na slatkim mukama. Raja ga pljuje jer su čuli da ima 12 milja i što su očekivali da predribla sve i zabije, a nije taj tip.
Arežina - tehnički odličan, ima dobar pas, dobar prekid i kreativnost. Sve ostalo 0. Ne zna pravilno trčati, izgleda nezainteresovano, defanzivno neodgovoran. Najveće razočarenje za mene.
Veselinović - jak na nogama, i dobar tehnički. Teško mu je uzeti loptu zaista. Mana je brzina, jer rijetko koga može pretrčati, a da se ne potroši ko da je radio na građevini.
Zec - brz, brz i brz. Sebičan, ali ima njuh za gol, kad treba jaku odbranu probit. Mana je što je očito propuh u glavi.
Jazvić - fizička nespremnost otežava neki jači dojam. Vidiš da može, ima brzinu, kretnju, ali nije još u optimalnoj formi, meščini i zbog nedostatka snage.
Zajmović - ili uradi nešto što iz ničeg napravi nešto ili od nečeg na debilan način napravi ništa. Kad ga gledaš, izgleda ko da igra termin.
Krpić - izuzetno borben i dobar realizator. U 16 metara izvrstan. Da ne izmišljam neke mane, ništa specijalno nisam primijetio, možda tehnički malo krut, ali i očekuje se od onakvog tipa igrača.

Eto :D čisto moj dojam, a uopšte ne mora značiti da me iko od navedenih neće u nečemu demantovati za nešto. :) Nadam se na bolje.
To je to otprilike, još nešto za Hareta. Ima 2 mane koje Šaban nema:
1. Vrlo često šalje pas unazad, a ne u prostor igraču
2. Urijetko pošalje dugu loptu u prostor na krilo
Tačno ću mu se javiti na fb da mu kažem ovo, možda mu jednostavno niko nije ukazao na ove 2 stvari, haj znaj možda je ko s Memijom i ubačajem.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:52 am

Premier je napisao/la:
pon avg 20, 2018 12:50 am
Svaka cast sabanu al izjave tipa da je on nas najinteligentiji su boze sacuvaj, jasta je.Dobar je al sad toliko da odskace, ni blizu.Amir je glavni bio u njegovim godinama..
To ne znaci da ovaj ne moze biti bolji.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:55 am

Kao što sam i rekao zatvorenih očiju ove levate...Ljudi nisu poštene prilike imali..Najgora ekipa lige uz Mladost..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 12:56 am

Danas odigrali koliko je trebalo. Možda 40-50% snage. Igrači lagano, bez pretjeranog ritma.Više trčkarali nego fakat trčali, samo opušteno. Meni je i ovo uspijeh kad dobijaš ove seljačke ekipe u gostima s pola snage. Po starom običaju izbace nas napolje 10 min prije kraja tekme, do kad više tako?
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:00 am

Dajte ba gif faula za Tuzlu :D
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:02 am

pile87 je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:42 pm
Meni od svega najviše drago što Saban i Vranjes odigrase dobro...čisto radi zlih jezika. A pogotovo Saban. Vidi to onaj ko treba da vidi. Što je isto tako važno.
Vranješ nije imao dovoljno vremena da odigra loše ... :D
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:05 am

Ban-Bot nikada nije na godisnjem.

@Trajhard banovan za stalno. Znate svi i ko je.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:06 am

Paviću ustaj..Šta radiš jbt igraj.. :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:08 am

Nesto razmisljam....Kad se Sinan oporavi i bude u konkurenciji za prvih 11,nikako mi ne ide da se Cuki vrati nazad sa Blagim.Premalo je tu defanzive plus bi to znacilo da i Saban i Hajdar idu na klupu,a to ne ide iz vise razloga.Ne mozes Ramovica ni na krilo,tamo imamo cetvoricu koja se ionako rotiraju svaku tekmu i bore za minutazu.Izgleda da ce i Ramovic u rotaciju kad bude fit.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:12 am

Ponavljam, Vranješ daleko od tog da je na nivou, ali kad vidim da se neki debili koji možda pogledaju dvije ili ne pogledaju nikako utakmice utrkuju ko će skupit više lajkova ako pljunu Stojana, meni muka bude.
Stojana je uništio Adžem. Ovakav kakav je sad nije nivo, ali ubijeđen sam da može i hoće puno bolje. I daleko od tog da je uvijek najgori na terenu.

Ista stvar se sere i za Bogija. Ja sam prvi bio za njegovo klupiranje, i sad nisam protiv toga da je back up, ali čovjek diriguje odbranom u većini utakmica.
Postane nekad moda hraknut nekog, a veze nemaš što ga hračeš.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:22 am

A jeste Stojketu lahknulo poslije gola :D Nadam se da ces nam valjati do kraja sezone Stojane. Pokazi svoj kvalitet yebiga. Nisu ti mnogi u ligi, da ne kazem vecina, ni do koljena.

Ali ljudi ovaj Curjuric je nesto posebno. Mozda ne pretjerujem kad kazem da je najbolji igrac lige? :klanjase2:
Spoiler:
I ako mu veliku konkurenciju daje Nesta sa Koseva (pazi ironija).
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 20, 2018 1:24 am

Preletih snimak Velez-Gorazde i jedan iz Gorazda me podsjetio na našeg bivšeg igrača(nažalost, samo vizuelno)..oa da upitam ove upućenije...gdje je i šta radi Sretko Vuksanovic..da li u fudbalu, vodi li, trenira li koga

Trener golmana..
https://rs.linkedin.com/in/bo%C5%BEidar ... -814495151
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija