Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:44 pm

Ova danas je pobjeda stopera, vrlo dobra igra Bakrača i Rodina, dobra igra i Stevanovića, Pavić bolji u prvom nego u drugom. Poslije datog gola prešli smo na igru koju smo gledali zadnje tri godine, tj.Vecino nabijanje i brzi gubitak lopte. To u cijelu ekipu unese nervozu i izgledamo raštimovano. Moramo se bas potruditi pa u zimskom prelaznom roku dovesti golmana koji više učestvuje u samoj igri. Prvi Čurjurićev gol ali i nešto slabija igra nego do sada, vjerovatno zbog umora i terena. Po meni mali Šaban dobar, više se nudi nego u predhodnim utakmicama. Sve u svemu odličan rezultat u ne baš velikoj igri čemu je dosta kumovao loš teren a Boga mi i naša problematična kondicija.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:46 pm

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:50 pm

Momcima brz oporavak, trebamo im skontati neki kombi da zumemo, zajedno sa klubom
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:50 pm

Niko da spomene Vranješa, a momak je onih 10-15 minuta odigrao perfektno. Smirio igru, a kod drugog gola oduzeo loptu, potom u istoj akciji dao i gol. Oda se cijelo vrijeme derao igrajte...igrajte...igrajte, nakon našeg vođstva, a počeli smo igrati baš kada je Vranješ stao na loptu. Strašno inteligentan igrač.

I u ovoj utakmici smo imali puno bespotrebno ispucanih lopti, prvenstveno od Kjosevskog i Rodina. Sve ili skoro sve su završile kod protivnika. Zbog toga se Oda derao i uništavo glasnice.

Sve u svemu zaslužena pobjeda. Teško, ali zasluženo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:51 pm

Najviše me brine što će nas ekipe možda početi čitati jer smo izuzetno jednodimenzionalni, sva igra se svodi na probijanje po krilima i ubačajima. Bit će dana kada Krpić neće imati pravih lopti da iskoristi ili će jednostavno biti neki jači ili visočiji stoper te neće moći doći do lopti. Danas je sličan slučaj bio, uvijek je bio između dva visoka stopera i nije uspjela nijedna lopta sa strane doći do njega. Moramo malo kombinovati i ulizati češće i kroz sredinu, neka ulaze povremeno unutra i Veseli i Zec/Zaim pa makar šutali slabijom nogom, samo da ne budemo tako očigledni sa napadima i laki za predvidjeti. Također, zabrinjavajuće je da nemamo rezervnog špica u ekipi, Zaim i Jazvić su kao neka potencijalna rješenja za tu poziciju ukoliko dođe do potrebe za time, ali sa obzirom da ne igraju tu nikada, sumnjam da bi se odma sjajno snašli. Što taj problm nismo adresirali je možda jedina mana u ovom prijelaznom roku, sa obzirom da su se sva pojačanja super pokazala za sada.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:52 pm

Ko kaze da je Saban danas bio los, realno blage veze nema. I drasticno bolje igra od Hajdara u zadnje vrijeme.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:55 pm

Misljenje je ko dupe, svak ga ima...
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:56 pm

Iskreno ovo danas je bilo da Bog sacuva, nije se znalo ko je gori na terenu
 
Avatar
Trajhard
Postovi: 8
Pridružen/a: pet avg 17, 2018 8:59 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:02 pm

avlami97 je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:50 pm
Niko da spomene Vranješa, a momak je onih 10-15 minuta odigrao perfektno. Smirio igru, a kod drugog gola oduzeo loptu, potom u istoj akciji dao i gol. Oda se cijelo vrijeme derao igrajte...igrajte...igrajte, nakon našeg vođstva, a počeli smo igrati baš kada je Vranješ stao na loptu. Strašno inteligentan igrač.

I u ovoj utakmici smo imali puno bespotrebno ispucanih lopti, prvenstveno od Kjosevskog i Rodina. Sve ili skoro sve su završile kod protivnika. Zbog toga se Oda derao i uništavo glasnice.

Sve u svemu zaslužena pobjeda. Teško, ali zasluženo.
Vranješ pravi igrač i slažem se da smo imali puno nabijanja al biće to puno bolje jer Oda ima dobar sistem igre koji je teško prihvatiti jer jbg najlakše je nabiti loptu a Oda traži da se igra da se preuzme odgovornost.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:02 pm

Trajhard je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:41 pm
Znao sam da će odma napadi biti, samo opušteno nisam ja ničiji tata nego sam iznio svoje mišljenje, Oda proziva Zaima jer zna da momak ima potencijala da bude strašan igrač al eto ne smiješ iznijeti svoje mišljenje odma si nečiji tata neko te platio zato sam davno i otišao sa onog foruma izgleda ni ovdje ne trpe ako se mišljenja ne poklope...
Istog sam misljenja samo si malo pretjerao, saban ima sve predispozicije da bude dobar igrac, on sve zadatke obavlja solidno osim kad ima loptu u nogama i treba da uradi nesto prema naprijed tu mu fali samopouzdanja, ali doci ce to na svoje. Fizicki je jos uvijek slabiji (iako je napredovao u tom pogledu) da igra jace tekme od pocetka. Vjerujem da ce Oda pravilno njemu dozirati minutazu, da ce pocinjat slabije utakmice, a da ce u jacim igrati hajdar.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:03 pm

Treba prestati pojedinačno ocjenjivati igrača po igrača. Uvijek smo mi imali dobre igrače,kao što ih imamo i sada. Da se individualno gledalo uzeli bi zadnje 3 titule i par kupova,ali timski je bilo dovoljno za jedan kup. Nama treba tim i na dobrom smo putu da to konačno i dobijemo nakon 3 godine,tačnije od Odinog prošlog mandata. Nije se on derao na Zajmovića i Pavića što su bili malo lošiji za sebe,nego za tim. Na Šabana se npr. nije derao nikako,Hajdarevića nije uvrstio ni na klupu. Imamo dobrog dirigenta i biće ovo moćan orkestar, ali ne prije oktobra. Dotad marljivo skupljati bodove kako god i vjerovati u kojih god 11 na terenu
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:04 pm

Hahahhah, citajuci postove bas ste me ubjedili da ostanem budan do 3 i pogledam reprizu... Pa nema dvojica da se sloze isto oko neke stvari 😂 :ganja:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:07 pm

Trajhard je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:41 pm
Znao sam da će odma napadi biti, samo opušteno nisam ja ničiji tata nego sam iznio svoje mišljenje, Oda proziva Zaima jer zna da momak ima potencijala da bude strašan igrač al eto ne smiješ iznijeti svoje mišljenje odma si nečiji tata neko te platio zato sam davno i otišao sa onog foruma izgleda ni ovdje ne trpe ako se mišljenja ne poklope...
Buraz nisi ovdje da udovoljavas raji vec da izneses svoje misljenje.
Najveci problem ljudi na forumu je taj sto se previse povrsno gleda na mnoge stvari. Kod nas ili je sve savrseno ili nista ne valja.
Ne treba ti niko odredjivati ko si i kakav si navijac.
To sam znas najbolje.
Svi mi volimo klub,neko ce navijati i podrzavati ekipu na jedan,neko na drugi ,a neko na 100 nacina. Voljeti klub ne znaci samo navijati kao blecak, mozes kao dijete ,kad ti nista nije bitno i sve ti je super,kao neko ko se mozda razumije u samu igru ,pa mozes dati neku sugestiju koju drugi ne vide,itd da ne palamudim puno.
Kod nas brate totalno pogresno percipiraju kritiku. Sve neki ego manijaci,kojim se nista ne treba reci.
Kritika nije pljuvanje,kritika je pokusaj korekcije stvari koje ne valjaju. Zbog kluba,zbog samog igraca i zbog navijaca. Dosta raje na forumu su klasicni mahalasi,i zasto bi se cudili sto su nam takvi i igraci. Zivimo za jedan dobar potez,i nikako da se izdignemo iznad zadovoljavanja malim stvarima. Veliki igrac i veliki klub se postaje,kad konstanto sw trudis da budes bolji i radis na sebi.
Zato se i iscudjavamo partijama i ucinkom,Miroslava,Lendrica,Curjurica,Krpica....
Nismo navikli da neko gine i konstantno radi na sebi i ponasa se kao pravi profesionalac odgovorno i radno.
Zato se i mnogi cude Misketu i njehovim poduhvatima,zato ga i pljuju mahalci.
Zato kazem svaka dobronamjerna kritika treba sw shvatiti kao motiv za napredak.
Nama je trn u oku kad neko nakon pobijede,gola,2 gola,asistencije napise kritiku nekom. Ali znas dqo je 2 gola,presjekao napad,ali **** to sto je napravio mali milion problema,sto mu trener samo sto ga srce ne opali koliko se dere.
Ja sam malo povrsno vidio da si kritiku uputio Sabanu. I treba majstore,Saban pokazuje da je opasqn potencijal,ali isto tako sklon tako banalnim greskama i treba to odmah usmjeravati,a ne da zivi na lovorikama ,jer ga masa pocne samo hvaliti i on ne sazrijeva na pravi nacin. Imamo mi takvih sad na posudbama sto ne mogu podnijeti kritiku .
Zato mi se svidja iz dana u dan Oda ,odusevljava me kako savrseno i brzo uvidja probleme koje imaju igraci. Odmah reaguje,i ne zaborqvlja na gluposti koje rade. Kao sto su to cinili ovi zadnji predhodnici. Njima je sve super. Kako je kralj poludio na Pavica.
Uglavnom brate samo pisi i jebe ti se zasto je drugim sve super. Svi ti drugi sto im je sve super prvi ce biti najglasniji kad nas taj neko zestoko zajebe.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned avg 19, 2018 11:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:08 pm

Hajte na Vecu

slika
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:08 pm

Ukrasce te Stojke pa ce svasta da ti radii
1987
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:09 pm

Odigrali smo onoliko koliko nam je trebalo, malo lošija utakmica, ali dobro je, sve u svemu svi su fino odigrali, drago mi je zbog Vranješa i Ivana što su zabili.. Idemo SVI NA GRBAVICU! :zeljeznicar1:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:11 pm

Paranoja je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:51 pm
Najviše me brine što će nas ekipe možda početi čitati jer smo izuzetno jednodimenzionalni, sva igra se svodi na probijanje po krilima i ubačajima. Bit će dana kada Krpić neće imati pravih lopti da iskoristi ili će jednostavno biti neki jači ili visočiji stoper te neće moći doći do lopti. Danas je sličan slučaj bio, uvijek je bio između dva visoka stopera i nije uspjela nijedna lopta sa strane doći do njega. Moramo malo kombinovati i ulizati češće i kroz sredinu, neka ulaze povremeno unutra i Veseli i Zec/Zaim pa makar šutali slabijom nogom, samo da ne budemo tako očigledni sa napadima i laki za predvidjeti. Također, zabrinjavajuće je da nemamo rezervnog špica u ekipi, Zaim i Jazvić su kao neka potencijalna rješenja za tu poziciju ukoliko dođe do potrebe za time, ali sa obzirom da ne igraju tu nikada, sumnjam da bi se odma sjajno snašli. Što taj problm nismo adresirali je možda jedina mana u ovom prijelaznom roku, sa obzirom da su se sva pojačanja super pokazala za sada.
Mi kad god pricamo o nama, uvijek smo najgori, a pitari i zrinjski su vrh. Eto ostale ekipe u ligi imaju plan b u igri i na svakoj poziciji dva, tri kvalitetna igraca.
Razumijem da je to sve dobronamjerno i volio bih i ja da smo u mogucnosti u toku utakmice promjeniti taktiku, da su krila toliko kvalitetna da mijenjaju strane u toku utakmice, da imamo jos jednog spica koji samo ceka priliku sa klupe i uvijek ga zabije kad udje, al nema i hajmo prvo uigrati kako treba ovo sta imamo pa poslije traziti jos nesto vise. Iz utakmice u utakmicu se vidi da Oda trazi igru i da igraci to prihvacaju sto je veliki pomak i mene to veseli.
I nije ovo nista samo tebi upuceno, da me ne napadnes :D, vec opcenito mi se cini da se nekako uvuklo to da ne vjerujemo igracima i Odi.

Sto Leon vise nista ne pise ? Zovite ga nazad
 
Avatar
Trajhard
Postovi: 8
Pridružen/a: pet avg 17, 2018 8:59 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:15 pm

barbarez je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:07 pm
Trajhard je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:41 pm
Znao sam da će odma napadi biti, samo opušteno nisam ja ničiji tata nego sam iznio svoje mišljenje, Oda proziva Zaima jer zna da momak ima potencijala da bude strašan igrač al eto ne smiješ iznijeti svoje mišljenje odma si nečiji tata neko te platio zato sam davno i otišao sa onog foruma izgleda ni ovdje ne trpe ako se mišljenja ne poklope...
Buraz nisi ovdje da udovoljavas raji vec da izneses svoje misljenje.
Najveci problem ljudi na forumu je taj sto se previse povrsno gleda na mnoge stvari. Kod nas ili je sve savrseno ili nista ne valja.
Ne treba ti niko odredjivati ko si i kakav si navijac.
To sam znas najbolje.
Svi mi volimo klub,neko ce navijati i podrzavati ekipu na jedan,neko na drugi ,a neko na 100 nacina. Voljeti klub ne znaci samo navijati kao blecak, mozes kao dijete ,kad ti nista nije bitno i sve ti je super,kao neko ko se mozda razumije u samu igru ,pa mozes dati neku sugestiju koju drugi ne vide,itd da ne palamudim puno.
Kod nas brate totalno pogresno percipiraju kritiku. Sve neki ego manijaci,kojim se nista ne treba reci.
Kritika nije pljuvanje,kritika je pokusaj korekcije stvari koje ne valjaju. Zbog kluba,zbog samog igraca i zbog navijaca. Dosta raje na forumu su klasicni mahalasi,i zasto bi se cudili sto su nam takvi i igraci. Zivimo za jedan dobar potez,i nikako da se izdignemo iznad zadovoljavanja malim stvarima. Veliki igrac i veliki klub se postaje,kad konstanto sw trudis da budes bolji i radis na sebi.
Zato se i iscudjavamo partijama i ucinkom,Miroslava,Lendrica,Curjurica,Krpica....
Nismo navikli da neko gine i konstantno radi na sebi i ponasa se kao pravi profesionalac odgovorno i radno.
Zato se i mnogi cude Misketu i njehovim poduhvatima,zato ga i pljuju mahalci.
Zato kazem svaka dobronamjerna kritika treba sw shvatiti kao motiv za napredak.
Nama je trn u oku kad neko nakon pobijede,gola,2 gola,asistencije napise kritiku nekom. Ali znas dqo je 2 gola,presjekao napad,ali **** to sto je napravio mali milion problema,sto mu trener samo sto ga srce ne opali koliko se dere.
Ja sam malo povrsno vidio da si kritiku uputio Sabanu. I treba majstore,Saban pokazuje da je opasqn potencijal,ali isto tako sklon tako banalnim greskama i treba to odmah usmjeravati,a ne da zivi na lovorikama ,jer ga masa pocne samo hvaliti i on ne sazrijeva na pravi nacin. Imamo mi takvih sad na posudbama sto ne mogu podnijeti kritiku .
Zato mi se svidja iz dana u dan Oda ,odusevljava me kako savrseno i brzo uvidja probleme koje imaju igraci. Odmah reaguje,i ne zaborqvlja na gluposti koje rade. Kao sto su to cinili ovi zadnji predhodnici. Njima je sve super. Kako je kralj poludio na Pavica.
Uglavnom brate samo pisi i jebe ti se zasto je drugim sve super. Svi ti drugi sto im je sve super prvi ce biti najglasniji kad nas taj neko zestoko zajebe.
To je to :palacgore:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:17 pm

Dosta raje ne pise,i bas me zanima gdje su. Nisam bas upratio neke,neki vidim su predmeti zajebancije,a nekih bas odavno nema.
Znam da se rodom s mejtasa povukao jer se razocarao. Ali vidim odavno nema sergejevica sta je sa njim,sta je sa onim delinjom ,bio je i moderator. Pa evo sad i leona nema. Ja sam ocito i jedini koji ne zna sta je sa modelom.Ali ozbiljno.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:21 pm

Koliko cesto donosimo bodove iz Tz, ja fakat nemam obraza da ozbiljnije kritikujem danasnju predstavu. Pobjeda je opet u hendikepu. Sarajevo ne zna kako je uzelo Slobodu, Zrinjski isto, mi smo ovu ekipu koja je u 5 deka s njima zasluzeno uzeli, idemo dalje ba!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Strumf11 i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija