Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:19 pm

@Paranoja iskreno nije Harisov stari za šale.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:21 pm

Kada je ovo crnjacenje postalo moderno??? Zrinjski je imao srecu sto je igrao sa nama u ranoj fazi prvenstva, gdje nismo uigrani, tek je bila promjena trenera i mnogo novih igraca. Mi mozemo biti samo bolji i dobro su prosli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:22 pm

Hvala dragom Bogu, pa onda Ivanu Curjuricu na tri boda danas... ostalo uzas i za zaborav.
Zadnjih pola sata bio je raspad sistema a do gola nismo imali sansu da valja. Jedini za pohvalu je Veseli, bravo lafe 👍
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:25 pm

bogi je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:19 pm
@Paranoja iskreno nije Harisov stari za šale.
Ma brate ovo je bila zajebancija, nije ništa lično ka njemu. I Šabanov stari se svako malo spomene poslije njegove loše tekme da ga on gura, plaća i nebuloze. Ako to već radi Refik, možda i Hajdar senior piše komentare :placeodsmijeha:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:27 pm

Bezveze vam je prica. Obojica su dragulji i neka se prodaju za po milion necega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:29 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:27 pm
Bezveze vam je prica. Obojica su dragulji i neka se prodaju za po milion necega.
Samo nemoj lira, vidiš da opada :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:30 pm

I po meni je los bio Saban. Nekako mlak u duelima... Al dobro nek ojaca fizicki moglo bi biti nesto od njega... Mlad je treba ga sacekati.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:30 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:27 pm
Bezveze vam je prica. Obojica su dragulji i neka se prodaju za po milion necega.
Ma ja se zajebavam, nego mi je smiješno bilo kako se pojavi odjednom novi profil maksuz sa namjerom da malog popljuje i to nakon dobre utakmice. Nije mi to nešto normalno za očekivati od iskrenog navijača. Ja smatram da su obojica veliki talenti i uskoro će aBd predtavljati našu mladu repku možda i u tandemu. Vjerujem da će dijeliti minute i da ima utakmica za koje nam Hajdarova agresivnost više treba, dok ima i utakmice gdje će Anelovo kretanje i veća kreativnost biti potrebnija. Kao što kažeš da Bog da mi po milion za obojicu uzeli a i oni napravili uspješne karijere u nekoj jačoj ligi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:31 pm

ali od nekih drugih jeste za očekivati.
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:32 pm

Odlicna igra , tuzla uopste nije losa ekipa. Ja sam prezadovoljan, al akcija kod prvog gola za udzbenika.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:33 pm

nookey je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:30 pm
I po meni je los bio Saban. Nekako mlak u duelima... Al dobro nek ojaca fizicki moglo bi biti nesto od njega... Mlad je treba ga sacekati.
Neće Šaban nikad biti stijena u duelima. Od njega se i ne traži to, traži se organizacija i distribucija lopte u stilu deep lying playmaker, za one koji igraju fm, znaju o čemu pričam. Također radi odličan posao kao korektor i volio bih kad bi imali nekog zaduženog za takvu statistiku u klubu, tek bi onda vidjeli kakva je radilica ustvari Šaban.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:33 pm

Kospa je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:22 pm
Hvala dragom Bogu, pa onda Ivanu Curjuricu na tri boda danas... ostalo uzas i za zaborav.
Zadnjih pola sata bio je raspad sistema a do gola nismo imali sansu da valja. Jedini za pohvalu je Veseli, bravo lafe 👍
Ja sam samo gledao utakmicu do 30min jer sam imao obaveza. Ali prvo se zahvaljujes Bogu i Curjuricu...pa onda jedini za pohvalu Veseli...ne znam sta si htio reci ?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:34 pm

Nismo uopšte odigrali neku vrhunsku predstavu kako se piše. Bitno je samo da smo uzeli tri boda ovoj seljačkoj ekipu na seljačkom terenu,kojoj nisu pomogle ni seljačke pomoćne sudije. Mnogi će slomiti zube na ovim papcima budite sigurni...
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:35 pm

Veoma vazna pobjeda.
Drago mi je i zbog sastava, napisao sam u postu ranije sve sam pogodio osim Vece. I izmjene sam rekao da bih volio vidjeti Jazvica, Dacica. Svi su dobro odigrali,ali go Cukija... Kakav je ono majstor. Oda je jos jednom pokazao koliko mu znaci Zeljo i da smo konacno dobili trenera na duge staze. Dacic i Vranjes odlicno su odigrali svoje minute. Sinisa se polahko vraca, Saban je isto imao zapazenu ulogu,kao i Veseli koji se dosta trudio i imao par finih driblinga.Bakrac i Rodin odlicni. Sve u svemu BIT CE ZELJO OPET SAMPION!!!
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u ned avg 19, 2018 10:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:36 pm

Eto ban bota iza coska.
@bogi jel defend ili support ? :ganja:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:37 pm

bogi je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:33 pm
nookey je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:30 pm
I po meni je los bio Saban. Nekako mlak u duelima... Al dobro nek ojaca fizicki moglo bi biti nesto od njega... Mlad je treba ga sacekati.
Neće Šaban nikad biti stijena u duelima. Od njega se i ne traži to, traži se organizacija i distribucija lopte u stilu deep lying playmaker, za one koji igraju fm, znaju o čemu pričam. Također radi odličan posao kao korektor i volio bih kad bi imali nekog zaduženog za takvu statistiku u klubu, tek bi onda vidjeli kakva je radilica ustvari Šaban.
Ma jasno da se razumijemo danas niko nije briljirao.
Svi su izgledali premoreni. Bakrac nije imao greski. Rodin dvije. Sinisa nije presao centra al dobar u odbrani. Pavic ok. Cuki majstorval umoran. Krpic standardan. Veseli extra prvo al u drugom umor. Blagi slabo primjecen sto je za veznjaka jako lose...
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:38 pm

I da dodam Vedran i izbijanje Boze sacuvaj...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:38 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:36 pm
Eto ban bota iza coska.
@bogi jel defend ili support ? :ganja:
preferiram support jer uglavnom imam jednog bwm koji uzima i što može i što ne može :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Trajhard
Postovi: 8
Pridružen/a: pet avg 17, 2018 8:59 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:41 pm

Znao sam da će odma napadi biti, samo opušteno nisam ja ničiji tata nego sam iznio svoje mišljenje, Oda proziva Zaima jer zna da momak ima potencijala da bude strašan igrač al eto ne smiješ iznijeti svoje mišljenje odma si nečiji tata neko te platio zato sam davno i otišao sa onog foruma izgleda ni ovdje ne trpe ako se mišljenja ne poklope...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 10:42 pm

19tm87 je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:33 pm
Kospa je napisao/la:
ned avg 19, 2018 10:22 pm
Hvala dragom Bogu, pa onda Ivanu Curjuricu na tri boda danas... ostalo uzas i za zaborav.
Zadnjih pola sata bio je raspad sistema a do gola nismo imali sansu da valja. Jedini za pohvalu je Veseli, bravo lafe 👍
Ja sam samo gledao utakmicu do 30min jer sam imao obaveza. Ali prvo se zahvaljujes Bogu i Curjuricu...pa onda jedini za pohvalu Veseli...ne znam sta si htio reci ?
Da si vidio Ivanovu majstoriju bilo bi ti jasno... A pogledaj utakmicu pa mozda i ti steknes isti dojam za igru i aktere.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], kemo i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija