Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:33 pm

storm_raider je napisao/la:
čet avg 16, 2018 5:10 pm
Sad ce krov brzo, kroz mjesec, malo jace.
Sinoc su valjda svi shvatili koliko je bitna infrastruktura. Osnova za nesto vise, za dizanje kluba na jos veci nivo. Prestigle nas zemlje poput Albanije jer oni ulazu desetine miliona u infrastrukturu. Bez infrastrukture nema napredovanja. Ovo sto mi radimo sad je sporiji put ali put koji garantuje stabilnost, napredak, iskorak. Dzaba Zrinjskom jos 10 titula kad ne napreduju nakon toga, u takvoj smo i mi situaciji bili u blizoj proslosti. Nakon takvih titula slijedi rasulo, dugovi, finansijska kriza itd.

Kad se napravi i taj krov na istoku ubrzo i ostale stvari koje ocekujemo u ovoj godini, Grbavica ce biti jos bolji stadion, evropski stadion.

Nadam se da ljudi u klubu razmisljaju na nacin da nakon ovih radova u ovoj godini, trening kamp bude prioritet u 2019-oj godini, da bude veci prioritet od izgradnje novog juga(jer jug nema nikakve veze sa kategorizacijom stadiona, necemo biti cat4 ako izgradimo novi jug), mada kad bi se pronasla finansijska sredstva za oba projekta bilo bi odlicno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:34 pm

vranješ nije loš igrač, ali njega j.ebe što misli da su ostali debili pa on može i hodati i biti opet bolji
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:37 pm

zaključavanje teme?!
Haj malo objasnite nama "nepismenim", đe, šta , kako,
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:39 pm

Brkoo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 6:33 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 16, 2018 5:10 pm
Sad ce krov brzo, kroz mjesec, malo jace.
Sinoc su valjda svi shvatili koliko je bitna infrastruktura. Osnova za nesto vise, za dizanje kluba na jos veci nivo. Prestigle nas zemlje poput Albanije jer oni ulazu desetine miliona u infrastrukturu. Bez infrastrukture nema napredovanja. Ovo sto mi radimo sad je sporiji put ali put koji garantuje stabilnost, napredak, iskorak. Dzaba Zrinjskom jos 10 titula kad ne napreduju nakon toga, u takvoj smo i mi situaciji bili u blizoj proslosti. Nakon takvih titula slijedi rasulo, dugovi, finansijska kriza itd.

Kad se napravi i taj krov na istoku ubrzo i ostale stvari koje ocekujemo u ovoj godini, Grbavica ce biti jos bolji stadion, evropski stadion.

Nadam se da ljudi u klubu razmisljaju na nacin da nakon ovih radova u ovoj godini, trening kamp bude prioritet u 2019-oj godini, da bude veci prioritet od izgradnje novog juga(jer jug nema nikakve veze sa kategorizacijom stadiona, necemo biti cat4 ako izgradimo novi jug), mada kad bi se pronasla finansijska sredstva za oba projekta bilo bi odlicno..
Jug je mnogo više od toga. Jug je prioritet.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:40 pm

Moramo mi kao navijaci jos bolje sto se tice pomaganja klubu. Znam da se dosta radi, sto ova akcija za reflektor pokazuje. Ali osim ove grupe iz Amerike i Kanade, imam osjecaj da navijaci iz Evrope kaskaju. Da se to moze puno bolje. Kad bi se moglo nekako napraviti vrsta clanarine koja je recino 25km-35km mjesecno. Mislim da bi to klubu dosta pomoglo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:40 pm

Nije los igrac, nego je van forme. Ne slusa ga lopta. Malo i ostario. Mislim da moze pomoci, onako, 20 minuta da presjece par napada. Ono driblanje mu je bilo nepotrebno, zamalo gol da primimo. Ne mozes driblati pitare, i to ispred njihovog sudije, a 25 metara od naseg gola. Faul je bio, ali ga taj nece svirati.

@SanMan, bice identicna tema napravljena, a ova ostaje da se moze vratiti ko zeli na nju i cita postove. Bice zakljucana, arhivirana. Moramo jer ne prebacuje na zadnju stranu, pa je Larson nasao nacin. Moramo tako, ali nadam se jos malo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:41 pm

Sto Admir Vladavic isproziva Sisoja, ali svaka mu je na mjestu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:42 pm

Takodjer, nemojte zaboraviti ovu temu i ukljucite se: viewtopic.php?f=51&t=798
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:45 pm

Sinoc smo bili bolji,steta. Sudije su nas osakatile!!!
Molim vas obratite paznju na 82. minut i Bogija. Znaci kolilo ga god mrzili, kritilovali on je rodjeni kapiten. Cuki je igracina i klasa. Pavic, Krpic vise nego dobri. Ostali solidni, samo me iznervirao Stojan sa svojim peglanjem.
Veca nas ke izvadio dvije, ali i oba gola idu njemu na dusu. Zajmovic je majstor za napada, ali je nazad kritican. Sve u svemu imamo sastav i sto je najvaznije trenera genijalca.
BIT CE ZELJO OPET SAMPION
:zeljeznicar1:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:04 pm

Još uvijek nismo ni blizu toliko bolji od ostalih da pošteno uzmemo titulu. Biće "kaljanaca" još kol'ko hoćeš. Treba stati iza Ode,dovesti mu šta traži,od.jebati koga kaže i pustiti ga da napravi duplo bolji tim od prvog najbližeg pa kad god to bilo
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:19 pm

Jarane, došli smo konačno do faze da nam se "ne gadi" igra, tj. gledljivi smo. Pa sinoć gubimo, ja govorim samo nek spuste loptu i ne nabijaju i zabit ćemo gol. I tako i bi. Naravno da ima puno za popraviti, Oda kaže da previše i nabijamo lopte, ali ovo mi je optimalno čega sam se nagledao proteklih godina.Pružiti čovjeku priliku, pružiti mu kvalitetne prelazne rokove i top smo!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:25 pm

Morzhy je napisao/la:
čet avg 16, 2018 6:32 pm
Uložiš milion u teren i savez ti pošalje Kaljanca da te masakrira. Kažu ljudi sve upravu...ja garantujem da njima u pola onih situacija pomoćni ne bi digli zastavicu. Više omladinaca Sarajeva bilo među sudijama,nego među Husrefovim pulenima. I opet sve to na stranu,opet Vedran odluči,nemam riječi. Šta je on radio na prvoj stativi da ga onaj lobuje iz mrtvog ugla kod prvog gola? Kod drugog gola umjesto da nogom nabije loptu u p.m.,podvlači se rukom i daje je Mersudinu...dok god je on na golu mi nećemo biti ozbiljna ekipa. Vranješ...možda on nije loš igrač, ali definitivno saigrači ne žele s njim da igraju iz nekog razloga i vrijeme je da on ide. Što se tiče Zajmovića...ne gotivim ga,ali je dao dva gola,a najviše kritka pretrpi zbog eto neke neodgovornosti u defanzivi...jašta radi,ostali se ubiše od odgovornosti,mrtvi pitari probili đe god su pokušali. Dovesti onda još dva beka ili štopera da igraju na krilima,**** davanje golova,krila moraju primarno igrati odbranu. Pustite se floskula o modernom totalnom fudbalu,ne napada te Real,Juventus,Barcelona,nego mrtvo Sarajevo
Amare jesi li to ti?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:31 pm

Koliko ono procenata imamo od iduce prodaje Zakarica? Znam da su neki pisali 10, neki 15, neki 50 haha.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:42 pm

Hebote, ne mogu da vjerujem šta čitam. Pazi pretpostavke, njima ne bi svirali ofsajd. Bukvalno govorite da su nas pokrali jer nam nisu previdjeli koji ofsajd. Hoćemo pošteno suđenje, a prizivamo da griješe u našu korist. Onaj sudija ispred zapada, ono je fantastično. Hoćemo pošteno, u većem dijelu utakmice je bilo pošteno. Samo nas je onaj ispred istoka osakatio za čistu šansu. I to je to. Gol Jazvića opravdano poništen. Sto puta sam pregledao snimak. Najveća tragedija je bila naša odbrana, pogotovo Veca, šta li se s njim događa Boga pitaj. Bogi je tragikomičan kad treba nekoga stići. Uigrati Bakrača i Rodina, mislim da bi vrijedilo da ih čekamo da "nadođu".
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:46 pm

Vecina reakcija kod drugog gola kao neki bug u PES-u.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:49 pm

Ja ne kontam nikako zasto on onu loptu nije hvatao vec je odbijao bezveze
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:51 pm

redovno on ovako niske lopte servira u peterac..nekad bilbija, a nekad ahmetović pokupe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:52 pm

nikad ne bih prizivao šiljenje u našu korist, samo smatram da jesmo oštećeni.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:54 pm

Ultrasi skandiraju, hocemo stadion :D :D :D
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:55 pm

samo mi imamo frakciju koja neće stadion.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, salle86 i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija