Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:48 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:40 pm
LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:05 pm
gavran je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:04 pm
Sutra djuma
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nov/302386
Hoće li biti stream sutra u 14:00?
Biće naravno :D


Usput, kako ChWilla reče danas, ai KLIS mi potvrdi Jazvić ima pravo nastupa za narednu utakmicu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:56 pm

Minjore je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:34 pm
Kad se desi da zadrzimo Voju, Graovca i Zakarica onda cemo moci igrati sa ovakvim poput Apollona. Do tada mozemo samo nastupati.
Mi smo jos i Ramovica izgubili (doduse povreda na sta se ne moze uticati) koji je mozda i najbitniji igrac. Odu pustiti da radi kako god sezona zavrsila, inace nista nismo naucili.

Anketa:

viewtopic.php?f=91&p=352953#p352953
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 11:59 pm

Poslije imenovanja Krčmarevića za ŠSŠ sam rekao da se više, nikad, neću smijati pitarima jer je karma kurva.
Odi dati tri godine da osvoji titulu i da dođemo do 3 pretkola LE. Pustiti šta navijači pričaju mi da znamo šta hoćemo , ne bi nas SDA 30 g. karala.
 
Avatar
dzidzikovac
Postovi: 26
Pridružen/a: ned dec 10, 2017 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:02 am

Anel je beskoristan, a bolji igraci od njega su se slali po posudbama. Nadam se da ce ga klupirati Oda do daljnjeg a igru graditi oko Hareta koji je borbeniji iako Anel po meni ima vise talenta. Hare je iskroistio svoje prilike puno bolje od Sabana i zasluzuje bar duplo vise minuta od njega. Dzaba ti talenat kad nemas karakter na terenu, nema potrebe da gledamo i "trpimo" jos jednog Dadu Sadikovica.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:06 am

dzidzikovac je napisao/la:
pet avg 03, 2018 12:02 am
Anel je beskoristan, a bolji igraci od njega su se slali po posudbama. Nadam se da ce ga klupirati Oda do daljnjeg a igru graditi oko Hareta koji je borbeniji iako Anel po meni ima vise talenta. Hare je iskroistio svoje prilike puno bolje od Sabana i zasluzuje bar duplo vise minuta od njega. Dzaba ti talenat kad nemas karakter na terenu, nema potrebe da gledamo i "trpimo" jos jednog Dadu Sadikovica.
Ni ja nisam zadovoljan njegovim igrama u posljednje vrijeme a za Hajdarevića smatram da je isto tako previše zapostavljen..Mali bio motor u veznom redu i odjednom nigdje ga..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:09 am

U koliko je trening kada dođu?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3564
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:09 am

Eh evo i moj kratak osvrt.

Definitivno bolja partija nego prije 7 dana. Da li je moguce da je do Ode? Ili su igraci odlucili da se vise bore? Sta god da je, drago mi je.

Bez obzira na poraz, mislim da se dize atmosfera polahko. Idemo napuniti Grbavicu u nedjelju aBd. Pa da pobjedom najavimo bolje igre i atmosferu!


O Sarajevu necu puno, srednjak golmana je veci poraz od 8:0.


Idemo gledati sebe i da prvo izdominiramo ovu futavu ligu. Hajmo Zeljo!!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:11 am

Samo se nadam da ce fks objaviti prihode od prodatih karata, pozdrav.
Nasom utakmicom mogu biti zadovoljan, Oda ce ovo posloziti kako vrijeme bude prolazilo.
Do nedelje, yebem te zrinjski!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:20 am

Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:59 pm
Poslije imenovanja Krčmarevića za ŠSŠ sam rekao da se više, nikad, neću smijati pitarima jer je karma kurva.
Odi dati tri godine da osvoji titulu i da dođemo do 3 pretkola LE. Pustiti šta navijači pričaju mi da znamo šta hoćemo , ne bi nas SDA 30 g. karala.
Svaka čast za komentar. Srž.

Uprava da sazove jedan dan press konferenciju, da izjave da imaju punu podršku za gospodina Odovića, nakon jelte određenog perioda igara, da kažu glasno i jasno koji su uslovi (titula, evropa, afirmqcija mladih igrača, koliko i šta) te da navijačima dadnu do znanja da neće biti smjenjivanja trenera već da podržavaju kontinuitet. Transparentno, javno. To bi bilo fer i korektno prema svima. I treneru i klubu i navijačima. Za sve je potrebno vrijeme, a od ho-ruk i adhoc odluka nikada ne bude dugotrajnijih i dobrih rezultata.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:32 am

omladina1921zeljina je napisao/la:
pet avg 03, 2018 12:20 am
Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:59 pm
Poslije imenovanja Krčmarevića za ŠSŠ sam rekao da se više, nikad, neću smijati pitarima jer je karma kurva.
Odi dati tri godine da osvoji titulu i da dođemo do 3 pretkola LE. Pustiti šta navijači pričaju mi da znamo šta hoćemo , ne bi nas SDA 30 g. karala.
Svaka čast za komentar. Srž.

Uprava da sazove jedan dan press konferenciju, da izjave da imaju punu podršku za gospodina Odovića, nakon jelte određenog perioda igara, da kažu glasno i jasno koji su uslovi (titula, evropa, afirmqcija mladih igrača, koliko i šta) te da navijačima dadnu do znanja da neće biti smjenjivanja trenera već da podržavaju kontinuitet. Transparentno, javno. To bi bilo fer i korektno prema svima. I treneru i klubu i navijačima. Za sve je potrebno vrijeme, a od ho-ruk i adhoc odluka nikada ne bude dugotrajnijih i dobrih rezultata.
Samo dugorocan plan i strategija.Apsolutno to treba uraditi.Trener dugorocno,igraci iz omladinskog pogona,potom mladi igraci iz drugih sredina plus POJACANJA,a ne prinove.To je to.Nikakva filozofija.Ovo sto sad radimo autobus ode-autobus igrace dodje, to ni Ferguson ne bi uklopio za mjesec dana.
Dakle,kad vec pruzis priliku i podrsku treneru(nadam se da je to Oda),slijedeci korak je da mu zadrzis SVE igrace koje on bude zelio,a dovesti moze samo nekog mladog ili nekog za kojeg klub moze platiti obestecenje.Ostali,NE(osim u izuzrtnim slucajevima,jer svako pravilo ima izuzetak)!To se zove politika i strategija kluba u vezi igraca.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:35 am

Odović je dokazao i prije da ima trenerskog šlifa, ali mislim da bi bila prava stvar da mu se doda u SŠ jedan pomoćnik - tek odškolovan mlad trener koji je ima moderna shvatanja o fudbalu , odnosno , koji obavezno prati moderne trendove u fudbalskoj igri.U takvoj sitauciji obojica bi imala koristi sarađujući jedan sa drugim, a Željo najviše.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:42 am

**** sve, ligu prvaka, stadion, akademiju... Pitanje svih pitanja je kako se nositi sa korupcijom Sirokog I Zrinjskog, a pri tome ostati posten.

Lako je baciti novce na sudije i biti prvak kao Zrinjski... kako biti bolji od ustasa i sudija u isto vrijeme?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:43 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet avg 03, 2018 12:32 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
pet avg 03, 2018 12:20 am
Zvaka72 je napisao/la:
čet avg 02, 2018 11:59 pm
Poslije imenovanja Krčmarevića za ŠSŠ sam rekao da se više, nikad, neću smijati pitarima jer je karma kurva.
Odi dati tri godine da osvoji titulu i da dođemo do 3 pretkola LE. Pustiti šta navijači pričaju mi da znamo šta hoćemo , ne bi nas SDA 30 g. karala.
Svaka čast za komentar. Srž.

Uprava da sazove jedan dan press konferenciju, da izjave da imaju punu podršku za gospodina Odovića, nakon jelte određenog perioda igara, da kažu glasno i jasno koji su uslovi (titula, evropa, afirmqcija mladih igrača, koliko i šta) te da navijačima dadnu do znanja da neće biti smjenjivanja trenera već da podržavaju kontinuitet. Transparentno, javno. To bi bilo fer i korektno prema svima. I treneru i klubu i navijačima. Za sve je potrebno vrijeme, a od ho-ruk i adhoc odluka nikada ne bude dugotrajnijih i dobrih rezultata.
Samo dugorocan plan i strategija.Apsolutno to treba uraditi.Trener dugorocno,igraci iz omladinskog pogona,potom mladi igraci iz drugih sredina plus POJACANJA,a ne prinove.To je to.Nikakva filozofija.Ovo sto sad radimo autobus ode-autobus igrace dodje, to ni Ferguson ne bi uklopio za mjesec dana.
Dakle,kad vec pruzis priliku i podrsku treneru(nadam se da je to Oda),slijedeci korak je da mu zadrzis SVE igrace koje on bude zelio,a dovesti moze samo nekog mladog ili nekog za kojeg klub moze platiti obestecenje.Ostali,NE(osim u izuzrtnim slucajevima,jer svako pravilo ima izuzetak)!To se zove politika i strategija kluba u vezi igraca.
Sve je ovo lijepo napisano, samo moramo od nečega i živiti. A to je, jelte, prodaja igrača. Lijepo bi bilo da smo zadržali Zakarića, Graovca, Ubiparipa, prije toga Lendrića itd. Sve je na dugom štapu, ali se jednom i to što pišete mora dogoditi. Svi se nadamo što prije.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:48 am

Bosnia je napisao/la:
pet avg 03, 2018 12:42 am
**** sve, ligu prvaka, stadion, akademiju... Pitanje svih pitanja je kako se nositi sa korupcijom Sirokog I Zrinjskog, a pri tome ostati posten.

Lako je baciti novce na sudije i biti prvak kao Zrinjski... kako biti bolji od ustasa i sudija u isto vrijeme?
Dokumentuješ sve ovo što si naveo i prijaviš u SIPU. Kažeš im, evo ja imam dokaze i argumente da oni varaju i kradu, kaznite ih.
Ja ne vidim drugi način.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:54 am

NEDJELJA 21:00H . SVI NA GRBAVICU !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 1:00 am

U nedjelju se mora dobiti..
ili inače, poznavajući nas, ni Odi se neće gledati kroz prste..
Veca-Šeha-Bakrač-Rodin-Pavic-Hajdarevic-Blagojevic-Zec-Curjuric-Jazvic-Krpic
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 1:03 am

Anel i Hajdar su bili najbolji kad su dobijali podjednaku minutazu, jedan pocne, drugi udje, a iducu tekmu obrnuto. To je radio Adzem pred kraj prve polusezone. U drugoj polusezoni je zapostavio Anela, samo igrao Hajdar. Jednog ubio tempom, drugog ubio nedostatkom takmicarskih utakmica. Trenutno Hajdar pao u drugi plan, poprilicno nezasluzeno. U paru sa Jovanom moze odigrati vrlo dobro, uvjeren sam.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 1:05 am

i čestitke Šehi na debiju, u ovakvom trenutku, protiv jedne europske ekipe, skoro pa bez greške. Defanzivno pokrio stranu, a ofanzivni potencijal njega i Siniše je smješno i porediti.
A razlika između Ode i Krčme npr je što jedan Šehu malog ne može ubaciti protiv Čelika a ovaj drugi danas mu da šansu.. i taj što jedan ni krivog ni dužnog na eldara svali sve.
glavu gore momci, vi ste naša budućnost.

edit: ima li gdje slika Manijaka? ništa ne nađoh..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 1:27 am

Jel ono danas se vraca haubica?
Spoiler:
:ganja: :ganja:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 1:59 am

sajo10 je napisao/la:
pet avg 03, 2018 1:27 am
Jel ono danas se vraca haubica?
Spoiler:
:ganja: :ganja:
Ode u zrinjski i on i vukusic :ganja:
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar i 273 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija