Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:07 pm

:zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:07 pm

samo_kulturica je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:06 pm
LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:03 pm
LeBlue je napisao/la:
čet avg 02, 2018 8:59 pm
Sarajevo gubi radi individualne kvalitete Atalante, a mi radi nasih gresaka. Trenutno igraju oni i Zrinjski bolje od nas. Ne moze se puno ni ocekivati od nase igre sa obzirom koliko novih igraca imamo, ali Odovic je vise pokazao sa 2 treninga nego Krcmarevic sa 2 mjesesca. Boli ipak ovo jer godinama isti rezultati, nema tog progresa kojeg sam se ja nadao.
Igra sarajevo odlično samo 0:5 gube jer ih sudija yebe al inače su bolji

a tek siroki sto igra sto bi rekao samo kulturica i oni vezu allahu dragi, zrinjski da ne pričam
pa moze ti se ne svidjati sta pisem, ali ako nastavimo izbacivati lopte protivnicima za 1v1 situacije cemu se nadati? Zajebi apolon, gledao si i gosk i celik i sve 3 pripremne pa i narvu
vezu ne moze ih bog razvezat kako vezu i sarajevo i zrinjski i siroki
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:07 pm

Ali kakav je samo majstor Čurjurić da imamo još jednom u veznom redu bilo bi top. Zeca ostaviti na krili, valjda će nam ovaj Jazvić valjati i biti to drugo krilo. Uglavnom imalo se i sta vidjeti napokon poneka smišljena akcija a ne samo izbi i nabij. Ni Veca nije lopte nabijao, vjerovatno mu je Oda skrenuo paznju na gradjenje napada. Sve u svemu biće ovo dobro aBd.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:09 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:03 pm
LeBlue je napisao/la:
čet avg 02, 2018 8:59 pm
Sarajevo gubi radi individualne kvalitete Atalante, a mi radi nasih gresaka. Trenutno igraju oni i Zrinjski bolje od nas. Ne moze se puno ni ocekivati od nase igre sa obzirom koliko novih igraca imamo, ali Odovic je vise pokazao sa 2 treninga nego Krcmarevic sa 2 mjesesca. Boli ipak ovo jer godinama isti rezultati, nema tog progresa kojeg sam se ja nadao.
Igra sarajevo odlično samo 0:5 gube jer ih sudija yebe al inače su bolji

a tek siroki sto igra sto bi rekao samo kulturica i oni vezu allahu dragi, zrinjski da ne pričam
Pa pogledaj golove koje je Sarajevo primilo, ne bi ono ni Begovic odbranio. Zrinjski je prosao dalje. Siroki je odigrao super protiv kvalitetne ekipe.
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:09 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:07 pm
samo_kulturica je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:06 pm
LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:03 pm


Igra sarajevo odlično samo 0:5 gube jer ih sudija yebe al inače su bolji

a tek siroki sto igra sto bi rekao samo kulturica i oni vezu allahu dragi, zrinjski da ne pričam
pa moze ti se ne svidjati sta pisem, ali ako nastavimo izbacivati lopte protivnicima za 1v1 situacije cemu se nadati? Zajebi apolon, gledao si i gosk i celik i sve 3 pripremne pa i narvu
vezu ne moze ih bog razvezat kako vezu i sarajevo i zrinjski i siroki
a bas bih volio vidjeti nas rezultat protiv atalante s vecerasnjom igrom koju nahvaliste odreda nekolicina aktivnih ovdje
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:10 pm

Dajte nam husrefa da vezemo
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:11 pm

Da imamo kako ovog gomeza.. Kakav igrac u pm
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:11 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:10 pm
Dajte nam husrefa da vezemo
kad budes za argumentovanu pricu bujrum, ova veceras ti je birtijska bas
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:12 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:10 pm
Dajte nam husrefa da vezemo
Jos na novom terenu. Ima da igramo ko pitari u antaliji.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:13 pm

Sve u svemu Apolon je kvalitetniji Idemo dalje. Jedino što mislim da nije trebo vadit Veselinoviča a stavljat onu tarabu Zajmovića i nadam se da če mu što manje igrati.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:13 pm

kvalitet je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:04 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 02, 2018 8:55 pm
Al ljudi dragi,nama je svaki prekid belaj,al svaki.

STOP POLOVNJACIMA!!!
Nabroj mi polovnjake u našoj ekipi. A ja ću reći samo da su, igrački, najveći polovnjaci "naši" Zajmović i Kjosevski. Samo mi nije jasno kako ovaj Zajmović nije ni sjena igrača od prije samo nekoliko mjeseci, a za Vecu i za njegovo stagniranje smo sve napisali.

Rješenje je da se Oda ostavi nekoliko sezona i da igračima bude jasno da on neće letjeti, već oni ako dođe do loših rezultata. Bolan, mi najbolje igrali kad je Osim ulazio u svlačionicu i govorio ako pobijedite 80% plate dobijate, ako izgubite 50%. Samo 100% podrška treneru za kojeg znamo da zna, ostalo će doći.
Ta dvojica koje si ti naveo su prica za sebe,kako pokazase u ovom dvomecu.Katastrofa.
Polovnjaci?
Stevanovic(bek koji nije centrirao 2 sezone najmanje),Vranjes(zna,ali ne moze da trci;kad igra u svom ritmu dobar,za Evropu prosao voz);
Arezina(rekreativac covjek),Veselinovic(i to si sve sam vidio,vjerujem)Curjuric(dobar,ali covjek nespreman;vidno nekoliko kila viska i s tim se ne moze u Evropi traziti ozbiljan rezultat),Pavic(isto kao i Curjuric)....Da ne nabrajam dalje.

Uglavnom,mali A.Sehic danas hladno odigra i bolje nego sto to Stevanovic inace igra.Dobar u odbrani,skolske kretnje u napadu.Fali mu snage i iskustva sto je i razumljivo.Vjerujem da je isto tako mogao odigrati i E.Sehic na drugoj strani.
Dakle,ili dovedi pravo pojacanje ili mladog igraca sa strane koji nesto moze pokazati ili ne dovodi vise ljude koji su se zasitili i zaradili novca pa se vracaju ovamo ili "ozivljavaju" karijeru ili su "provjereni" :roll: igraci za nasu ligu.Bolje da nasi talenti ihraju i da uce u ovakvim utakmicama uz pedagoga kakav je Oda.

Vrijeme je da klub tu konacno zauzme strategiju i da se tako i djeluje!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:14 pm

Čestitke Zrinjskom prođoše bez pomoći saveza.
A mi .... šta reči ... nije mi jasno kako naši igrači nemaju snage i kondicije. Ali čovječe iz sezone u sezonu.
Znajući da će Apolon proči bio sam ubijeđen da ću bez neke sekiracije odgledati utakmicu, ali kad vidim one naše amebe na terenu čir mi proradi.
A sad se tebi Anele obračam. Mnogo si mi drag, vidi se da si fino odgojeno dijete, ali sinko moj na odličnom si putu da postaneš Dado Sadiković. Nevjerovatno šta trema uradi sa tebe, niti možeš da trčiš, niti možeš da misliš, totalna blokada. Moraš uz stručnu pomoć pod hitno poraditi na tome jer si na prekretnici ili jesi ili nisi - molim te budi lav.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:15 pm

Uglavnom, mi smo fulili jednu sezonu u europi i to ce nas kostati. Mi nismo poznati kao strpljivi navijaci, stavise, ali nas realan cilj, sa sadasnjim ili pribliznim budzetom je redovno igranje europe jos cetiri-pet sezona, gdje ce se preskakati prva prepreka u EL, a u LP svakako je promijenjen sistem, pa ima vise utakmica. Zaradi se solidno para, polako se nabija koeficijent i u tom redovnom igranju europe, ti ces nekada moci i doci do podviga gdje dolazi do drasticnog skoka u koeficijentu.

Treba ti neka i stabilnost - pusti Odu barem dvije-tri sezone i neka covjek radi. Znamo kakav je i da moze. Osiguraj ga da na njega ne moze nista uticati sa strane, pojacaj strucni stab i tokom prelaznih rokova dovodi igrace za NJEGOV sistem, a iskreno igra koju on gaji mora biti ZELJIN sistem. Eto, ukratko od mene.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:15 pm

Hajde upravo dovedi jod dva prava pojacanja molim vas.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:18 pm

Naš klub ovog puta MOOOORA držati Odu duže vremena, ako je potrebno nek kažnjavaju sve igrače, nek Beslija i Zeba glume policajce i kažnjavaju igrače za ne profesionalnost. Ova utakmica je bila mnogo mnogo zrelija od prethodne 3 a ipak primili 3 gola. I kad ovako igraju protiv jačeg tad nije problem izgubiti jer se vidi da su dali sve od sebe.
Mislim da ce Oda igrati onako na polukontre i jedva čekam Zrinjskog. Idemo podrzati našeg trenera i našeg Želju....
Država Željo
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:21 pm

rama ako bude dobar to je najveće pojačanje. mi takvog igrača teško možemo i skautirati i platiti. treba još jedan špic svakako, na krilu se nadamo da će jazvić biti dobar, te guranju i e. šehića.

ja ne bi volio da lendrić potpiše za nas. a ne bi ni da potpiše za zrinjski.
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:22 pm

Sve sto je napisao @LeBlue je u pravu. Nemamo igru, kombinatoriku, kad napadamo i kad se branimo radimo to jako naivno.

Fali nam normalan golman, jedan box to box veznjak, jedna radilica, da moze trcati tri utakmice uzastopno sto se kaze.
Pored toga jos jedno prodorno krilo sto pravi razliku i napadac mnogo bolji od Krpica. Tek onda se mozemo nadati tituli. Ova ekipa kakva je sad je teska borba za evropu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:23 pm

Brko je kralj :lol:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:23 pm

Spoiler:
slika
0:6
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:26 pm

samo_kulturica je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:09 pm




a bas bih volio vidjeti nas rezultat protiv atalante s vecerasnjom igrom koju nahvaliste odreda nekolicina aktivnih ovdje
jes i sta cemo sad? svi pljuvati i bacati se u depresiju? ili ces nam mozda zavrsiti ovog Gomeza pa da budemo ravnopravni?

Imamo to sto imamo..pojacali smo se koliko smo mogli..imamo naseg/dobrog trenera i iz utakmice u utakmicu ovo ce biti sve bolje siguran sam. Nase je da ovo podrzimo maximalno (to bi se trebalo podrazumjevati al eto kod nas je sve naopako pa i to)

Svrati malo u bh. realnost
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], TheBlue i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija