Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:14 am

cipiripi je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:12 am
Obavezno posjetiti trening, pa dobaciti koju igracima i treneru.

Jovan je sinoc odigrao preko k.urca jer mu se ocigledno ne svidja trener, Veselinovic u prvom poluvremenu tri puta ima priliku da ide prema golu on sa loptom izadje u aut.
Zaimovic, ma njega je suvisno komentarisati, itd, itd, itd.
. Slobo ako ne postavis igrace na pravo mjesto u narednih 20 dana ti predvidjam otkaz, i nemoj bolan po djetetu, znaj da nam je svima draze to dijete i njegove "greske" nego ti, opleti po Vranjesu i ostalim ako imas m.uda.
Nije čovjek ništa opleo nego je rekao ono što je istina, sa djecom se titule ne osvajaju, oni se lagano uvode, a ovdje bi svi stavili 11 juniora pa onda jebavali majku svima LICEMJERNO
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:14 am

Ova uprava radi najbolji moguci posao i svi koji je tjeraju nisu svjesni koliko lose zele Zeljeznicaru. Narod koje nema strpljenja i hoce sve preko noco da su prvaci svemira, smijemo se piticama kad se nafuraju, a gledaj nas... Hvala Bogu ohrabrujeme me na forumu prava raja, koja zna prepoznati sta se radi i koja ima neku viziju. Ovi sto bi sve smjenjivali su svaki poraz su posljedica rata nesigurnosti i neizivljenost stjerani u kut izmedju cetri zida i vide samo metar ispred sebe i hoce u tom metru odma da su prvaci, ako kojim slucajem to nisu sve je najcrnije. Sve sto se gradi ako se napravi za noc nevalja, to je cista plastika i chaina. Imali smo isforsirane titule nategnemo se ko zabe i mi i drugi a onda ispusemo ko balon sa dugovima da neznamo gdje smo suplji. Meni netrebaju titule tipa "Punac" kome trebaju nek navija za punca i fk punac ima takvih u PL. Cvrsto tvrdim da smo mi najbolji klub u drzavi, sa najvise pozitivnih desavanja poslije rata, sa svojim stadionom i infrastrukturom koju ova struktura uprave iz dana u dan unapređuje. Jesmo malo na sportskom segmentu zaglavili ali vjerujte mi strpljenja i kad se uskoro okrenemo vidjecemo ostale 10 godina iza nas. Zivi bili
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:16 am

TheTacTica je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:14 am
Ova uprava radi najbolji moguci posao i svi koji je tjeraju nisu svjesni koliko lose zele Zeljeznicaru. Narod koje nema strpljenja i hoce sve preko noco da su prvaci svemira, smijemo se piticama kad se nafuraju, a gledaj nas... Hvala Bogu ohrabrujeme me na forumu prava raja, koja zna prepoznati sta se radi i koja ima neku viziju. Ovi sto bi sve smjenjivali su svaki poraz su posljedica rata nesigurnosti i neizivljenost stjerani u kut izmedju cetri zida i vide samo metar ispred sebe i hoce u tom metru odma da su prvaci, ako kojim slucajem to nisu sve je najcrnije. Sve sto se gradi ako se napravi za noc nevalja, to je cista plastika i chaina. Imali smo isforsirane titule nategnemo se ko zabe i mi i drugi a onda ispusemo ko balon sa dugovima da neznamo gdje smo suplji. Meni netrebaju titule tipa "Punac" kome trebaju nek navija za punca i fk punac ima takvih u PL. Cvrsto tvrdim da smo mi najbolji klub u drzavi, sa najvise pozitivnih desavanja poslije rata, sa svojim stadionom i infrastrukturom koju ova struktura uprave iz dana u dan unapređuje. Jesmo malo na sportskom segmentu zaglavili ali vjerujte mi strpljenja i kad se uskoro okrenemo vidjecemo ostale 10 godina iza nas. Zivi bili
Tako je lafe
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:22 am

alombardo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:14 am
cipiripi je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:12 am
Obavezno posjetiti trening, pa dobaciti koju igracima i treneru.

Jovan je sinoc odigrao preko k.urca jer mu se ocigledno ne svidja trener, Veselinovic u prvom poluvremenu tri puta ima priliku da ide prema golu on sa loptom izadje u aut.
Zaimovic, ma njega je suvisno komentarisati, itd, itd, itd.
. Slobo ako ne postavis igrace na pravo mjesto u narednih 20 dana ti predvidjam otkaz, i nemoj bolan po djetetu, znaj da nam je svima draze to dijete i njegove "greske" nego ti, opleti po Vranjesu i ostalim ako imas m.uda.
Nije čovjek ništa opleo nego je rekao ono što je istina, sa djecom se titule ne osvajaju, oni se lagano uvode, a ovdje bi svi stavili 11 juniora pa onda jebavali majku svima LICEMJERNO
Kako ba nije, uveo je dijete da odigra zadnjih 15 minuta i to silom prilika jer se Osmankovic povrijedio, i onda direktno isto to dijete proziva da je krivo za gol, a nije kriv Vranjes koji je pustio igraca da ga pretrci i da zabije gol.
Dva i po mjeseca je trener i nije bio u stanju da sa ovim igracima uigra jednu je.benu akciju i na kraju kaze fale mu igraci. Halo ba ako si trener kmas dovoljno dobre igrace barem napravi jednu jedinu akciju, a on to nije u stanju uraditi.

Nas je Celik pobjedio, halo Celik u kojem igra najveci skart ove lige pocevsi od Livaje, Jamaka do Okica, a kod nas sve satro neke zvjezde.

Jedini kod nas koji su konstanti u ovih 5 utakmica su Krpic, Pavic i Curjuric, svi ostali ko muhe bez glave. To nije do igraca to je do trenera i njegovih pomocnika
Alea iacta est!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:23 am

Ok tvoje mišljenje, poštujem.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:23 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:09 am
Od sjaja do ocaja, i nazad. U sekundama. Eto, takvi smo generalno. Mi, Bosanci.
Ma nije problem u tome Storme, poraz ko poraz je sastavni dio igre, ne bi trebalo zbog toga očajavati, već naprotiv ojačati ljubav prema klubu. Ono što zabrinjava jeste činjenica da se mi u dvije utakmice praktički nismo sastavili s loptom. Nas je propali Čelik sastavljen od raspalih dizelaža rastavio sinoć na sastavne faktore, a o utakmici sa Apolonom ne treba trošiti riječi. Kome smetaju porazi nek potraži drugi hobi to stoji, ali šta sa činjenicom da nam je igra katastrofalna. Takva iga ne donosi pobjede i bodove već samo poraze i očaj. Bolje da se ovo desilo sinoć nego da se desi za par mjeseci ili na proljeće. Kako sa ovakvom igrom očekivati prolaz protiv Apolona ( a niko više ni ne očekuje ) i u naredna 4 ligaška kola recimo 9 ili 10 boba, a što nam je minimum ako želimo da konkurišemo i za evropu a ne samo za prvo mjesto.
Opet kažem bolje da se desilo sad jer smo vidjeli koja samo rupa od ekipe nego da smo sa par "na sreću" pobjeda dočekali sredinu prvenstva. Ako ništa to je sreća u nesreći.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:24 am

Dupli pas trazim, smislenu akciju. Ne trazim da ginu na terenu. Da igraju ko tim
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:25 am

@chwilla
Ma mene samo zanima gdje bi bio kraj Odovicu s ovim uslovima...da dovede igraca kojeg zeli a ne koji mu se daje (Diatta, Livaja itd itd)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:29 am

Evo prespavalo se,ohladila se glava...ja jesmo talašika šta je ono onako?
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:33 am

I ranije sam govorio koji je naš najveći problem i to upravo izlazi na vidjelo.

Veliki broj novih igrača, veliki broj odlazaka. Svake godine pravimo iste probleme i tako se vrtimo u krug iz godine u godinu. Prošle i pretprošle godine sme se borili za titulu zato što nismo imali neku konkurenciju osim naravno Zrinskog.

Ove godine komšije su napravile odličan posao. Ostavili su sve igrače na okupu osim Sarica + odlična pojačanja. Tvrdim da će ove sezone ovjeriti titulu par kola prije kraja. Da smo bili pametni da umjesto svih igrača koje smo doveli za toliko povečamo platu Graovcu i Ubiparipu to bi nam bilo dovoljno, ali kada znas da ne možeš računati na Ramovica, onda se sa njima dvojicom trebalo dogovoriti i pristati na uslove koje su zeljeli + ostaviti Zakarića pola sezone u ekipi a ne poslati ga na tribine. Na kraju polusezone nek ode do tada bi se igrači koji su dovedeni bolje i lakse uklopili.
Ovo danas sto vidimo je žalosno, jer nama glavni igrači su novajlije, to je sve neuigrano i loše izgleda na terenu. Svako ko imalo prati zna da za ovo treba duzi vremenski period da dode na svoje mjesto. Smjeniti trenera je najmanji problem, ali tim ne bi dobili apsolutno nista. Jer jednostavno potrebna je veliki broj utakmica da to sve dode na svoje.
Vjerujte mi da od ove sezone nista ne treba očekivati, jer nema šanse za titluom. Zadoljan cu biti ako izborimo izlazak na evropsku scenu, jer tu je veća konkurencija nego za tiulu.
Za tiulu ove sezone imamo samo dva kluba a to su sarajevo i zrinski.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:38 am

Vortex je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:23 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:09 am
Od sjaja do ocaja, i nazad. U sekundama. Eto, takvi smo generalno. Mi, Bosanci.
Ma nije problem u tome Storme, poraz ko poraz je sastavni dio igre, ne bi trebalo zbog toga očajavati, već naprotiv ojačati ljubav prema klubu. Ono što zabrinjava jeste činjenica da se mi u dvije utakmice praktički nismo sastavili s loptom. Nas je propali Čelik sastavljen od raspalih dizelaža rastavio sinoć na sastavne faktore, a o utakmici sa Apolonom ne treba trošiti riječi. Kome smetaju porazi nek potraži drugi hobi to stoji, ali šta sa činjenicom da nam je igra katastrofalna. Takva iga ne donosi pobjede i bodove već samo poraze i očaj. Bolje da se ovo desilo sinoć nego da se desi za par mjeseci ili na proljeće. Kako sa ovakvom igrom očekivati prolaz protiv Apolona ( a niko više ni ne očekuje ) i u naredna 4 ligaška kola recimo 9 ili 10 boba, a što nam je minimum ako želimo da konkurišemo i za evropu a ne samo za prvo mjesto.
Opet kažem bolje da se desilo sad jer smo vidjeli koja samo rupa od ekipe nego da smo sa par "na sreću" pobjeda dočekali sredinu prvenstva. Ako ništa to je sreća u nesreći.
Sve to stoji i nista ne amnestira ovakav pristup igri. Ali, samo onako na glas razmisljam, je li moguce da je uvijek do trenera?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:41 am

Glupost je tjeranje bilo koga u upravljackim strukturama i dovesti neke druge koji mozda opet nece moci dovesti Amara za trenera.
Ako je u pitanju princip ili su u pitanju stvari koje se ticu samog posla onda Miske i co. treba da spase sebe, klub i navijace i da popuste, dajte Amaru sta god zeli i koliko zeli, a to je covjek koji ce od govana pitu napraviti, vec napravio nekoliko takvih pita.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:42 am

Ja nikad neću jednu jedinu riječ uputiti protiv ove uprave. Jednostavno ljudi su nas zadužili za cijeli život. Čak bi ih ostavio doživotno da se ja pitam. Ono što je problem definitivno i to neriješiv je tim, ekipa, sportski segment nazovimo to kako hoćemo. Ne znam stvarno kako to riješiti, nemam čak ni p od prijedloga, a čini mi se da nema ni uprava. E to je veliki problem. Ne znam, evo za sebe mogu reći da sve manje imam snage za ovo iz godine u godinu. Da me neko ne razumije pogrešno, biću ja tu dok sam živ, ali ovo ovako ne može. Šta promijeniti, opet kažem ne znam, da znam bio bi trener, sportski direktor, savjetnik, neki klinac, a nisam, a da se mora promijeniti, mora i to pod hitno!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:43 am

bablaz je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:24 am
Dupli pas trazim, smislenu akciju. Ne trazim da ginu na terenu. Da igraju ko tim
To što tražiš ćeš dobiti za 10tak utakmica..Možda? Arežina, Čurjuric, Pavić,Rodin, Bakrac,Veselinović,Krpić su igrači koji su tek dovedeni, a koji igraju u prvih 11. Kako neko može očekivati i nadati se nekoj kombinatorici, uigranosti, lepršavosti za tako kratak vremenski rok?
Ne postoji niti jedan trener na svijetu koji to može posložiti za ovako kratak vremenski period, a pogotovo ne Krčma ;) jbg
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:45 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:38 am
Vortex je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:23 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:09 am
Od sjaja do ocaja, i nazad. U sekundama. Eto, takvi smo generalno. Mi, Bosanci.
Ma nije problem u tome Storme, poraz ko poraz je sastavni dio igre, ne bi trebalo zbog toga očajavati, već naprotiv ojačati ljubav prema klubu. Ono što zabrinjava jeste činjenica da se mi u dvije utakmice praktički nismo sastavili s loptom. Nas je propali Čelik sastavljen od raspalih dizelaža rastavio sinoć na sastavne faktore, a o utakmici sa Apolonom ne treba trošiti riječi. Kome smetaju porazi nek potraži drugi hobi to stoji, ali šta sa činjenicom da nam je igra katastrofalna. Takva iga ne donosi pobjede i bodove već samo poraze i očaj. Bolje da se ovo desilo sinoć nego da se desi za par mjeseci ili na proljeće. Kako sa ovakvom igrom očekivati prolaz protiv Apolona ( a niko više ni ne očekuje ) i u naredna 4 ligaška kola recimo 9 ili 10 boba, a što nam je minimum ako želimo da konkurišemo i za evropu a ne samo za prvo mjesto.
Opet kažem bolje da se desilo sad jer smo vidjeli koja samo rupa od ekipe nego da smo sa par "na sreću" pobjeda dočekali sredinu prvenstva. Ako ništa to je sreća u nesreći.
Čuj u naredne 4 utakmice minimalno 9 boba ako hocemo u evropu?
Sve to stoji i nista ne amnestira ovakav pristup igri. Ali, samo onako na glas razmisljam, je li moguce da je uvijek do trenera?
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:45 am

alombardo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:45 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:38 am
Vortex je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:23 am

Ma nije problem u tome Storme, poraz ko poraz je sastavni dio igre, ne bi trebalo zbog toga očajavati, već naprotiv ojačati ljubav prema klubu. Ono što zabrinjava jeste činjenica da se mi u dvije utakmice praktički nismo sastavili s loptom. Nas je propali Čelik sastavljen od raspalih dizelaža rastavio sinoć na sastavne faktore, a o utakmici sa Apolonom ne treba trošiti riječi. Kome smetaju porazi nek potraži drugi hobi to stoji, ali šta sa činjenicom da nam je igra katastrofalna. Takva iga ne donosi pobjede i bodove već samo poraze i očaj. Bolje da se ovo desilo sinoć nego da se desi za par mjeseci ili na proljeće. Kako sa ovakvom igrom očekivati prolaz protiv Apolona ( a niko više ni ne očekuje ) i u naredna 4 ligaška kola recimo 9 ili 10 boba, a što nam je minimum ako želimo da konkurišemo i za evropu a ne samo za prvo mjesto.
Opet kažem bolje da se desilo sad jer smo vidjeli koja samo rupa od ekipe nego da smo sa par "na sreću" pobjeda dočekali sredinu prvenstva. Ako ništa to je sreća u nesreći.
Čuj u naredne 4 utakmice minimalno 9 boba ako hocemo u evropu?
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:49 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:38 am
Vortex je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:23 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:09 am
Od sjaja do ocaja, i nazad. U sekundama. Eto, takvi smo generalno. Mi, Bosanci.
Ma nije problem u tome Storme, poraz ko poraz je sastavni dio igre, ne bi trebalo zbog toga očajavati, već naprotiv ojačati ljubav prema klubu. Ono što zabrinjava jeste činjenica da se mi u dvije utakmice praktički nismo sastavili s loptom. Nas je propali Čelik sastavljen od raspalih dizelaža rastavio sinoć na sastavne faktore, a o utakmici sa Apolonom ne treba trošiti riječi. Kome smetaju porazi nek potraži drugi hobi to stoji, ali šta sa činjenicom da nam je igra katastrofalna. Takva igra ne donosi pobjede i bodove već samo poraze i očaj. Bolje da se ovo desilo sinoć nego da se desi za par mjeseci ili na proljeće. Kako sa ovakvom igrom očekivati prolaz protiv Apolona ( a niko više ni ne očekuje ) i u naredna 4 ligaška kola recimo 9 ili 10 boba, a što nam je minimum ako želimo da konkurišemo i za evropu a ne samo za prvo mjesto.
Opet kažem bolje da se desilo sad jer smo vidjeli koja samo rupa od ekipe nego da smo sa par "na sreću" pobjeda dočekali sredinu prvenstva. Ako ništa to je sreća u nesreći.
Sve to stoji i nista ne amnestira ovakav pristup igri. Ali, samo onako na glas razmisljam, je li moguce da je uvijek do trenera?
Pa to je u našim uslovima gotovo nemoguće znati iz praktičkog razloga jer obično smjenu trenera nekako u stopu prati i promjena velikog broja igrača. Bar zadnjih par sezona je tako. Gotovo da dva trenera nisu trenirala istu ekipu, uglavnom bude veliki broj novih igrača. Nemoguće je onda napraviti neku komparaciju ko je bolji trener.
Da se razumijemo, podržavam ovu upravu jer rade veliki posao a i realno mogu doći samo gori od ovih. Međutim moraće puno toga promijeniti kad je sportski segment u pitanju. Naći neke bolne kompromise, skloniti svoj ego u stranu. Ponudi uslove nekome ko fakat zna raditi svoj posao. Al da ne trčimo pred rudu. Krčma ima još par šansi, a to su uzvrat u četvrtak te ovih par izuzetno važnih ligaških utakmica. Sve je to negdje do sredine avgusta, malo jače. Znaćemo tada tačno gdje smo i šta smo.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:50 am

@storm
Gotovo uvijek se slazem s tobom u svemu al mislim da previse branis covjeka za cije kvalitete niko nije siguran, pa ne mozes biti ni ti. Nevjerovatno je licemjerno od njega da trazi jos igraca, dobio je ono sto niko u drzavi nije! Dovedeni su mahom provjereni fudbaleri (za nase uslove) uz vjerujem masno placanje, pripojeni dijelu ekipe od prosle godine. Uigrati se je jedna stvar, druga stvar je guranje igraca na njihovu neprirodnu poziciju - tu uigravanja nema. Ne moze se stoper uigrati na desnom beku, ne moze desetka na lijevom krilu itd itd....ne mozes onog koji je odigrao savrseno lijevo krilo prosle sezone prebaciti na desno i ugasiti ga. To jednostavno tako ne ide. Ne mozes popljuvati mladog igraca koji je "pogrijesio" i kriviti ga za poraz a iskusnog igraca zbog kojeg si izgubio sredinu u utakmici prije i ne pomenuti. Ima tu jos dosta toga sto ne bi trebao doticni gospodin. Ocigledno!
A cak sam i bio poceo vjerovati u njeg....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:52 am

Stavite anketu podrske upravi...
Bez obzira sto je raja slijepa da prepozna koliko je do uprave ili nije.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:55 am

Nisam duzi period pisao zbog zdrastvenih problema. Predivne stvari su se desile za to vrijeme. Ali ovo sinoc ce me u grob otjerati. Neko je juce nakon utakmice fino napisao, nakon pripreminih meceva, evropskih i evo sada ligaskih mi nemamo nikakve igre. Krcmarevic je srpska verzija Kostica. Ljudi samo sabura, zdravlje je najprece.

P.S.

Sehicu lave, nemoj da te greske obeshrabre. Mlatimudani su i bez tebe pravili milion gresaka. Jedino se tebi nema sta zamjeriti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija