Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:01 am

E da je zaspati ***** vas, dokad cete mi noci kvariti :(
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:03 am

Bosanski lonac je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:09 am
Dosad smo mijenjali uprave, trenere, menadžere, igrače, formacije pa smo čak i forum promijenili. Pa ništa.
Ostalo nam je još samo da promijenimo navijače.
Da nije tuzno bilo bi smijesno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:20 am

Ako ima ko za kafu, da se izjadamo jedan drugom, bujrum! Eo od 5 lutam dok nisam nasao kafanu da radi
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:32 am

Danas ne igra Zeljeznicar
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:51 am

Moji prvi komentari na forumu su bili o nekim crnim prognozama za Zelju.
Princip je prejednostavan: masa koja zna nesto, koja nema dobar kriticki rezon smijenjuje iz utakmice u utakmicu u nastojanju da postigne nesto. Masi pase samo titula. Principom prodje ne prodje skinulo se sve, da bi se doslo do titule.
Smijenilo se sve, titula nije dosla. Kup s Adzemom nije zadovoljio apetite, do te mjere da se i prosla sezona zaboravlja i uranja u sivilo, samo radi gubljenja dodira s realnosti.
Neka uprava podnese ostavke... To jedino nisu uspjeli smijeniti.
Zbog tenzija neodgovornih pojedinaca, zbog kukavicluka i straha od istih. Smijenili Odu jer je masa trazila. Covjek bolestan.
Caplju cu ignorisat.
Obecali Edisu stati iza ledja. Napustili ga. Masa trazila. Pogubili glavu i doveli Kostica. Pogrijesili. Doveli Slavku; raja ga trazila iako je bio preskup. Zbog skupoce i odustajanja raje, skinuli ga. Stavili Adzema, raja trazila forsiranje nase djece. Rekla **** kup daj titulu. Poslusali.
Evo Krcmara...
Podilaze raznik tipovima koje bi u njihovoj kozi bili puno vece kukavice. Na prvo komesanje ljudi, reagovali bi 10x gore nego ovi ljudi.
Krcmar je bivsi. Sve da narednih 10 pobijedi i ostavi drugog 9 bodova iza sebe, raja ce mu predvidjat Adzemovo proljece u prvenstvu.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:12 am

Zna li iko po kojoj liniji je Krcmarevic uopste doveden da bude sef struke? Onaj sinosnji Zeljo se moze uporediti samo sa Zeljom pod Hoticem. Teski ocaj.



Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:26 am

Nema igre ljudi. Trka, akcije, sanse... Niko ovdje ne bi pola rijeci rekao da smo imali 10 akcija, 5 sansi, da smo drzali loptu I izgubili
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:42 am

nikson je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:48 am
Meni nazalost ovo s Krcmarevicem lici na Jesica ako nije i ista shema....nazalost

Za mene se ti Krcmarevicu mozes opravdati jedino ako protiv Zrinjskog malog Sehica stavis od prve minute, stid i sram da te bude za tvoju izjavu! Moju si podrsku imao do nje al od nje ti zelim sto brzi put kuci. Na kraju se zaista zapitam je li mi ODVRATNI SELJAK ASIM ZEC GOVORIO ISTINU U VEZI TEBE?! Gadite mi se svi! Picke jebene.

A i ti Misimovicu **** ga svak kad si dosad bio mangup, pa dovedi Odovica, daj mu ugovor na 3 godine uz stavku - makar ispali iz lige da on ostaje pa da nesto napravi. Jedini fudbal se igrao uz tog gospodina. Amaru svaka cast na rezultatima al je bolji fudbal bio kod Odovica a i nisi dobar s Amarom. **** te Krcmarevic a i ti njega, gdje si ga pronasao..rusis sebe zarad nekog polovnog treenera...to mi je najvise zao....
ne znamo se mi džaba sto godina :D

u ovoj državi danas, nekih 95% ljudi se izjašnjava vjernicima. ja nisam među njima. ali sinoć mi je palo na pamet otprilike isto ovo iracionalno, eshatološko, "vjersko" rješenje.

vrati odu, ispravi najveću nepravdu i zatvori krug. priključi koliko treba pomoćnika. ako ni to ne ide - jebaji ga...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:47 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 30, 2018 2:46 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 2:03 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:55 am


Stvarno ću i odgovoriti po stoti put.
Teška srca, ružno za vidjeti, ali najiskrenije.
Jedni biraju, daju i otkazuju, a njih niko ne dira. Kriju se iza svojih grešaka, ni izvinjenje za krvave oči kroz posljednje sezone nismo dobili. Srljaju iz dana u dan, iz greške u grešku idu.
Sve je lijepo, savršeno što je urađeno na drugom planu. I to neka ostane u amanet, u sjećanje svima nama, i da im se vječno spominju imena kao nekoga od kojeg je krenuo neki novi Željo sa najljepšom kućom.
Ne bi bilo lijepo da ih se sa tribina proziva, a pouzdano ti kažem, da se to jako jako bliži.
Ako već ne žele, misle da i dalje mogu promjeniti sve na bolje, onda je to već bahatost i samo skupština može izaći na kraj.
Znaci, da konkretiziramo i sumiramo - Uprava Napolje?

Ako je to, ne blizi se to. Ali da oni odgovaraju za klub, odgovaraju. Skupstina je tijelo koje odlucuje o (ne)davanju podrske.
Kako "iz dana u dan, iz greške u grešku idu."? Cime? Mislim da je to uradjeno na prvom planu i da je bitnije od bilo kakve titule. Nisam ni primjetio da se neko iz Uprave krije od svojih gresaka ili da izbjegavaju odgovornost. Ali, sta je rjesenje, ako je opet kazem, to - to sto zelis reci. Ako vec mislis da neko treba otici, onda je rjesenje da predlozis i nekoga koga treba postaviti na to mjesto. Neko bolji, posteniji, jaci, bogatiji, veci Zeljovac? Ako je - Uprava Napolje, ko je bolja alternativa? Koga predlazes? Kralj banana na primjer i takva rjesenja nisu bolja alternativa.

Opet, ako je to - to, sto si mislio, po stoti put cu i ja tebi odgovoriti. Grijesis. A nisi ni svjestan koliko. Nije u interesu kluba da ova Uprava ode, bez bolje i jasnije alternative. Nije ni u tvom interesu. A nisi ni svjestan toga. Opet, da Amar dodje, ako on stvarno to hoce, to je idealan scenarij. Idealan!
Mogu i ja tebi reći griješiš u vidu podrške, griješiš na štetu svih nas, jer pogrešno misliš, ali neću. Nema poente.
Idemo redom.
Ne griješim u vidu podrške. Bliži se, ja ti opet kažem, čuje se sve više.
Da, klub sve više srlja iz dana u dan. Da li je potrebno zaista spominjati sva imena trenera, sportskih direktora, šefova omladinskog pogona, te fudbalera koja su prošla kroz klub za vrijeme ove Uprave? Imam li potrebu da pišem svakog ponaosob? Trebalo bi mi taj spisak bar petnaestak minuta, a jako brzo kucam. Da li treba napominjati ko je doveo u klub sva ta imena i postavio ih na jako bitne funkcije? Desi se greška.. to je normalno, nekad i dobro, da vidiš u kom pravcu ne smiješ ići. desi se i druga, treća, peta greška. Mladi su, poduzetni, progleda se na jedno oko, imaju velikih zasluga na drugom polju..... Ali, ponoviti stotinu puta, a da pri tome, apsolutno ništa nisi dobio osim jednog trofeja u vitrinama, je previše.
Svi mi znamo najbolje šta nama znači Grbavica.. Šta je sve Grbavica preživjela. Zato i jesmo slabi na nju. Slabi smo i na pomisao na ona vremena od prije u klubu, i budeš sretan što se sve sad odvija kako treba u tom pravcu, pa pomisliš mora i nas krenuti ovamo.. ali neće.
I, sad se opet vraćamo na priču, znaš li za bolje?
A kako bih ja to znao moj @storme. Jesi li ti znao za Misimovića i ovaj divni skup ljudi dok nisu sjeli na čelo kluba? Iskreno mi reci. Koliko nas je znalo da je Misimović baš taj koji će pokrenuti nešto sa mrtve tačke. Neki vlasnik Megamixa, kojem kapa lova redovno, ogromna, da će biti ubačen u klub..
Kažu da ga je Amar ubacio. Ja ne znam da li je to istina. Ako jeste, treba li podsjećati da je Amar sada član skupštine. On je svoje položio i na toj poziciji. Zato i služi ta pozicija. Sačinjena od pravih navijača i uglednih ljudi, kojima se ne može prodavati magla, a jaki su u privatnom životu.
Eh, njima se obrati ako te interesuje koga bi oni voljeli vidjeti u klubu. Oni sigurno znaju i neka nova imena koja bi se mogla uklopiti u rad, a možda poznaju fudbal više nego ovi sad.
Mozes reci, ali bi trebao argumentovati. Bitno je da smo u diskusiji zbog istine, a ne zbog same diskusije. Tako cemo jedino imati napretka.
"Da, klub sve više srlja iz dana u dan.", velis. Klub cini mnogo toga, a ne samo titula, dvije. Mislim da klub napreduje iz dana u dan, plate su redovne, svi su prijavljeni na puni iznos plate, papiri su se sredili maksimalno, Grbavica se gradi. To nije srljanje, to je napredovanje. I govoriti da je to srljanje, znaci samo licemjernost. Opet, jednom stranom, onom sportskom nismo zadovoljni. I to isto tako stoji.

Generalno se pise da je kao "ovaj forum" za Upravu, a neki drugi nije. Nije to istina. Ovaj forum je trenutno najveca online otvorena forumska zajednica i tu su ljudi registrovani vecinom da na bilo kakav nacin sudjeluju u akcijama. Takvi ljudi cesto diskutuju ovdje. Stvorio se taj neki imidz foruma, a istina je da je to samo zdrava atmosfera. Jer, ako nas ima ovdje toliki broj, a ima, i veliki je broj upravo za ovu Upravu, a jeste, onda se moze i izvuci nekakav procenat i sta generalno vecina navijaca misli. Naravno, najglasniji su pojedinci svugdje.

Vezano za tvoje pitanje. Naravno da nisam znao. Ja navijam za Zelju, ne za Misimovica, ili bilo koga ko sjedi bilo gdje. Svejedno mi je ko je u Upravi, nije mi svejedno da ode bolji, a zamjeni ga gori. Takodjer, vezano za ovo: "Eh, njima se obrati...", pa upravo je tu i problem. Skupstina ne zeli, niti ce da smijeni ovu Upravu. Izmedju ostalog i jer nema boljih, barem ih nema trenutno na vidiku. Vidis, ja tebe pitam, jer ti pises "Uprava Napolje". Grijesis tu. Nije problem u "Uprava Napolje", problem je u tome ko ce unutra onda? Ako vec trazis neko da ode napolje, onda pretpostavljam da si nasao nekoga ko treba unutra. Jer, istjeravsi napolje ove, a da alternativu bolju nisi pronasao, samo otvaras prostor istim uhljupima koji su i srozali klub prije ove ekipe. To treba biti problem svakom savjesnom navijacu. A dosli bi na gotovo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:53 am

amar jeste zvao senada. a da su dotadašnji haveri mogli zatrpati rupu ispod kluba, ne bi. jer ništa zajedničko nemaju osim želje.

ja ne znam da danas ima nove i bolje. mislim da su to isti oni stari, a mislim da dobro znam. ako je tako to nije rješenje, ne bolje nego nikakvo. jer njih i međusobno spaja samo animozitet prema trenutnoj strukturi...da dođu za pola godine bi se dohvatili za vratove kao više puta u prošlosti.
gradi željo boli te *****
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 7:58 am

Kako i sta dalje?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:03 am

ja možda prvi put u životu razmišljam šta ću ja dalje, prije nego šta će željo dalje...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:05 am

ChWilla je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:03 am
ja možda prvi put u životu razmišljam šta ću ja dalje, prije nego šta će željo dalje...
Jos nisam dosao dotle, ali ide ka tome.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:06 am

Moramo dovesti jos pojacanja ali u pravom smislu te rijeci inace nam se ne pise dobro..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:07 am

HAHAHAHAHA Kada bi neko ko nezna koje je kolo pročitao par stranica mislio bi da smo ispali iz lige a ne izgubili u drugom kolu prvenstva, Dinamo nije dobio rudeša, partizan izgubio od neznam koga i šta sad.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:09 am

Od sjaja do ocaja, i nazad. U sekundama. Eto, takvi smo generalno. Mi, Bosanci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:11 am

alombardo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:07 am
HAHAHAHAHA Kada bi neko ko nezna koje je kolo pročitao par stranica mislio bi da smo ispali iz lige a ne izgubili u drugom kolu prvenstva, Dinamo nije dobio rudeša, partizan izgubio od neznam koga i šta sad.
A i da ode ova uprava nema šupcima koji su zelju zavili u crno nazad N I K A D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:12 am

insistira se na nebuloznim rješenjima. moglo je i moralo bolje uz sve objektivne okolnosti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:12 am

Obavezno posjetiti trening, pa dobaciti koju igracima i treneru.

Jovan je sinoc odigrao preko k.urca jer mu se ocigledno ne svidja trener, Veselinovic u prvom poluvremenu tri puta ima priliku da ide prema golu on sa loptom izadje u aut.
Zaimovic, ma njega je suvisno komentarisati, itd, itd, itd.
. Slobo ako ne postavis igrace na pravo mjesto u narednih 20 dana ti predvidjam otkaz, i nemoj bolan po djetetu, znaj da nam je svima draze to dijete i njegove "greske" nego ti, opleti po Vranjesu i ostalim ako imas m.uda.
Alea iacta est!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:14 am

alombardo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:07 am
HAHAHAHAHA Kada bi neko ko nezna koje je kolo pročitao par stranica mislio bi da smo ispali iz lige a ne izgubili u drugom kolu prvenstva, Dinamo nije dobio rudeša, partizan izgubio od neznam koga i šta sad.
Ma ovo je nevjerovatno šta se piše...A sinoć posebno, kakve užasne stvari se pišu...

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija