Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:14 pm

19tm87 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:52 pm
Tryg je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:29 pm
Pavic, Rodin, Ivan, veselinovic, Krpic, Blagojevic i Zec moraju igrati. Ovi ostali nek se raspodjele.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je to :palacgore:
+1
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:19 pm

tek se na izvještaju vidi šta je veca pokušao uraditi kod drugog gola.
pa ovo se ni u juniorima ne smije radit. raskid bi on meni dobio.
loptu sa efejom i finom jačinom gdje leluja u zraku pokušava na neki način boksovati a direktno u njega išla.
frajer je duplo gori golman u odnosu na debi sa širokim po snijegu.
najslabija karika tima trenutno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:21 pm

Sinoć sam napisao par riječi, evo i sad ću nakon prospavane noći. Fakat mi Krčmarević nije jasan da protiv tako brze ekipe stavi Vranješa i Araženi od početka. Jedino ako je očekivao da će oni igrati bunker, pa hajde, ali znaš, i vidi se iz aviona, da su puuuuno brži i bolji i da će igrati svoju igru. Valjda im se trebaš suprotstaviti bržim igračima i igrati na kontre. Kao da je s Marsa pao pa nije bio upoznat sa snagom protivnika i mogućnostima svoje ekipe. također mi nije jasna asimetrija u našoj postavci s jednim krilom, šta je s drugom stranom. Na toj drugoj strani bi onda trebao igrati bek/krilo (dva u jedan), a koga smo mi imali, Rodina koje je po vokaciji stoper i koji skoro nikako ne prelazi centar. Totalno neizbalansirano i taktički pogrešno. Igraj brate onda s dva špica, a ne jednim špicom i jednim krilom, niđe veze. Svi treneri od Kostića do Krčme kao da namjerno rade na svoju štetu, jedino je Slavko gurao jedan te isti sistem i nije puno mijenjao igrače, i nekako smo s njim bili najkonstantniji ali i dosta predvidljivi. Arežina i Vranješ od početka protiv duplo bržeg protivnika je ravno samoubistvu. Ljudi lete po terenu, naši su, da se niko ne uvrijedi, izgledali veći dio utakmice kao paraolimpijci pored njih. Ali to je naša realnost i ne možemo pobjeći od nje.
Mnogi kritikuju Anela, a ja mislim da je odigrao jednu od boljih utakmica kako igra za prvi tim. Borio se, trčao, al šta može on sam uraditi pored Arežine i Vranješa koji su spori za našu ligu a ne za Apollon. Trebate znati da on nije tip igrača koji će kreirati igru, namještati gol šanse itd. On igrao kao što je njegov otac nekad igrao, prekida napade, odrađuje dosta prljavog posla i daje loptu prvom do sebe bez komplikovanja, ti igrači su neprimjetni ali vrlo zahvalni. Rekao sami sinoć, nama trebaju još dva igrača poput Čukija da bi naša igra ličila na nešto, al eto, koliko para toliko muzike.
Što se tiče Vece, on je davno zreo za klupe, njegovo arogantno i mahalsko ponašanje je postalo nepodnošljivo, a o njegovim igrama da ne govorim. Odavno su mu trebali oduzeti kapitensku i dati nekom iskusnijem i boljem u svakom pogledu, a on nek ispija kafe i mahala gdje hoće. Drugi gol kao da je namjerno pustio, nevjerovatno.... Ako nema samopouzdanja, klupirat ga da malo sebi dođe.
Pravo me strah utakmice u Zenici. Ovi su krajnje napaljeni i daj Bože da prođemo bez poraza. A ako bude poraz, onda će se Krčma dovest u pitanje. Opet isti scenarij kao mnogo puta do sada. Naći će se novi trener, nova euforija i novo razočarenje.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:25 pm

hej da mi bi bit trener apolona samo jedan dan, samo jedan dan...
MIRZA RASCIC
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:30 pm

ISB87 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:25 pm
hej da mi bi bit trener apolona samo jedan dan, samo jedan dan...
Da mi je doživjet da Željo igra ko Apollon, jednu sezonu, pa nek ide sve u pm....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:31 pm

Sad će A. Beganović, kao objektivan i nadaren novinar napisati novi članak, a ticat će se komentara sa fb i drugih socijalnih mreža vezano za utakmicu Radnik Sarajevo. :D Kakvih sve uhljupa po ovoj zemlji hodi, a sebe nazivaju novinarima. Da te Bog mili sačuva.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:34 pm

ma da mi isplate 200 hiljada eura :D

ZELJO SAMPION!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:35 pm

Čurjurić mi je bio stvarno dobar,osim sjajne asistencije radio je mnogo dobrih stvari na svojoj poziciji za sada mi je on baš prijatno iznenađenje,Krpić iskoristio jedinu šansu koju je dobio i to iz jako teške pozicije uz to je još mnogo trčao i on zaslužuje dobru ocjenu. Bakrač standardno dobar,šta bi bilo da imamo stoperski par Graovac - Bakrač..
Pavić također dosta dobar na svojoj poziciji,kad se sjetim adija odlično je ovo.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:37 pm

Što im dajete pažnju? Nek pišu jebat im mater.
Čudi me da do sad nisu pocrkali od muke. Ako Bog da pocrkaće uskoro. Dok se plava lokomotiva još zahukta. :)
A tek kad se natkrije istok, pa jug :rofl1:

Biće ovo dobro. Krčmarević ima znanje, zna šta hoće, zna šta mu treba. Vidio je i on da je imao grešaka sinoć sigurno. Nije on glup trener. Sve će doći na svoje. Samo podrška. :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:45 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:13 pm
Anel jedan od boljih sinoc....
Prvo tanak a u drugom mi je bio 4ti najbolji, poslije naravno Krpića, Čurjurića i Pavića (Blagojević i Veslinović nisu dovoljno igrali ali su svakako pozitivno doprinijeli) u poređenju sa Stojanom uradio je duplo više.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:45 pm

Pitanje za moderaciju: ovo kad mi glasamo na anketi, je li vi imate info kako je ko glasao?
Ako nemate, moze li, molim vas najiskrenije, anketa da vidimo koliko ko ima stvarnog fudbalskog iskustva u zivotu?
Znaci, zanima me koliko ste dugo igrali fudbal, tacnije dokle ste dogurali. Npr. ja sam prestao trenirati kao kadet. Mene su bolili tatini sinovi. Pokupio se, poceo ucit i nisam zelio da roditelje uvaljujem u trosak. Kasnije su tatini sinovi upropastili kompletnu generaciju. Dvojica tatinih sinova postale sudije, niko nije postao fudbaler.

Meni je to solidan kriterij da priznam nekom objektivnost u komentarisanju kvaliteta igraca, trenera, ekipe, premda nije nuzan. Tipa recimo da Edisu Mulalicu nista ne bih vjerovao, jer se covjek ne umije izrazit.

Bukvalno smo podijeljeni: za i protiv Krcmara, za i protiv ekipe, za i protiv Bogija, za i protiv Vedrana, za i protiv Uprave...
Gore nego muslimanski svijet...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:48 pm

A jel moguce da je Anel proigrao kada je pored sebe imao Blagojevica? Ja mislim da Celo pravi drasticnu razliku u nasem timu. Previse se sere na Anela, iznad mene frajer jebe malom od do od pocetka utakmice, babin sin itd i ja gledam i kontam koji k.
Nije Anel tip igraca ko Blagi da uzme loptu na nasem sesnaestercu i prenese je na njihov. Pored toga ima jednu polusezonu u seniorskom dresu, pa koji vam je k moji zeljovci, nek je Arezina dobar, a Anel je babin sin...

@Forza nismo mi kralju moj podijeljeni. Ako pitas ljude sta je problem sinocne igre doci ces do zakljucka da im se ne svidja prvih 11 kojih je izvedeno i formacija koju su igrali. Eh sada nekome su neki igraci dobri, nekome su losi i to je sasvim normalno.
A ovo je forum, kakve ti reference imas ili nemas su apsolutno nebitne.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:55 pm

ForzaLjoZe je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:45 pm
Pitanje za moderaciju: ovo kad mi glasamo na anketi, je li vi imate info kako je ko glasao?
Ako nemate, moze li, molim vas najiskrenije, anketa da vidimo koliko ko ima stvarnog fudbalskog iskustva u zivotu?
Znaci, zanima me koliko ste dugo igrali fudbal, tacnije dokle ste dogurali. Npr. ja sam prestao trenirati kao kadet. Mene su bolili tatini sinovi. Pokupio se, poceo ucit i nisam zelio da roditelje uvaljujem u trosak. Kasnije su tatini sinovi upropastili kompletnu generaciju. Dvojica tatinih sinova postale sudije, niko nije postao fudbaler.

Meni je to solidan kriterij da priznam nekom objektivnost u komentarisanju kvaliteta igraca, trenera, ekipe, premda nije nuzan. Tipa recimo da Edisu Mulalicu nista ne bih vjerovao, jer se covjek ne umije izrazit.

Bukvalno smo podijeljeni: za i protiv Krcmara, za i protiv ekipe, za i protiv Bogija, za i protiv Vedrana, za i protiv Uprave...
Gore nego muslimanski svijet...
Nemamo tu opciju. Mozemo razmisliti i toj anketi, ali sada imamo bitnijih stvari, gledajuci kompletnu sliku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:56 pm

I to kako neko moze napisati za malog da je "babin sin". Te gluposti ovdje necemo trpiti, ali se ne bi smjele trpiti ni na tribinama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:57 pm

Kako je izgledalo biti na stadionu sa suprotnih tribina? Da li je jug polozio?
Vidio sam neciju primjedbu na pjesme koje su se pjevale. To je posebna prica. Losa, godinama se krojila gdje se preslik melodija radio iz stranih zemalja, na stranim jezicima. To je posebna nauka, ali bi mi se ljudi smijali ovdje da pisem o vokalizaciji, muzickom i teskocama u nasem jeziku.
Bas sve ti dajemo pjesmu definitivno treba remontovat ili penzionisat.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:58 pm

Ma niko ne može srati puno na Anela, kad nije tip igrača koji vuče loptu i pravi višak, već onako defanzivni vezni koji sa normalnim kolegama pravi prostor pasovima.
Sinoć realno je ubistvo bilo staviti njega sa dvojicom dizelaša.
I ponajveća greška je bila što nije Hare igrao umjesto njega, jer njegov flaster, agresivnost i trku nema niko u ovoj ekipi Želje. Hare mora igrati protiv jačih protivnika, tipa Zrinjski da se zalijepi na Bilbiju, i na terenima gdje se čvrsto igra.
Gdje hoćemo ljepotu i gdje hoćemo pas igru tu nema dileme, Anel i ćelavi majstor.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:00 pm

Hajmo malo pozitive:
Gledam sinoc malog Eldara na poluvremenu i imam osjecaj da je brz u pm, te se nadam da ce i on dobiti svoje minute ove polusezone.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:02 pm

azbaha je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:48 pm
A jel moguce da je Anel proigrao kada je pored sebe imao Blagojevica? Ja mislim da Celo pravi drasticnu razliku u nasem timu. Previse se sere na Anela, iznad mene frajer jebe malom od do od pocetka utakmice, babin sin itd i ja gledam i kontam koji k.
Nije Anel tip igraca ko Blagi da uzme loptu na nasem sesnaestercu i prenese je na njihov. Pored toga ima jednu polusezonu u seniorskom dresu, pa koji vam je k moji zeljovci, nek je Arezina dobar, a Anel je babin sin...

@Forza nismo mi kralju moj podijeljeni. Ako pitas ljude sta je problem sinocne igre doci ces do zakljucka da im se ne svidja prvih 11 kojih je izvedeno i formacija koju su igrali. Eh sada nekome su neki igraci dobri, nekome su losi i to je sasvim normalno.
A ovo je forum, kakve ti reference imas ili nemas su apsolutno nebitne.
Ma brate mali nista ne pokazuje realno, mozemo mi govoriti on je ovaj tip igraca ili onaj, decko nije za seniorskog fudbala. Ako se ikome gledalo kroz prste zadnjih godinu dana to je njemu ali dosta vise jbg, 19 mu je godina a na terenu letargija ziva, izgleda izbezumljeno ne zna gdje da ide( dijelom je Krcmina zasluga ovo) .Kod nas se baca kolektivno svrsavanje kad uputi iole kvalitetan pas, a druge razapinjemo zbog bizarnih razloga. Poredjenje sa Amirom je neozbiljno.
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pet jul 27, 2018 3:07 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:03 pm

azbaha je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:00 pm
Hajmo malo pozitive:
Gledam sinoc malog Eldara na poluvremenu i imam osjecaj da je brz u pm, te se nadam da ce i on dobiti svoje minute ove polusezone.
Kako je uzeo Veselog na onom istrčavanju sjebo se frajer :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija