Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:52 pm

Tryg je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:29 pm
Pavic, Rodin, Ivan, veselinovic, Krpic, Blagojevic i Zec moraju igrati. Ovi ostali nek se raspodjele.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je to :palacgore:
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:54 pm

KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:55 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:13 pm
Anel jedan od boljih sinoc....
Za ocekivati je prijatelju,da to mnogi ne vide.Jbg kod 99% navijaca se pika samo igra s loptom i cim te tu nema,nisi nista odigrao. ;) Sinoc je decko bio jedini igrac,(a i inace je vrlo cesto to) koji na sredini terena protivniku oduzima lopte.Sve je bolji u tome.
Ono gdje mora napredovati,sto je i logicno jer je jos mlad,je ofanzivni dio.Znaci,ako si ti taj zadnji vezni,MORAS imati sposobnost da uzmes loptu na svojoj polovici i dodjes sa njom na protivnicku i time otvoris prostor i ofanzivnim veznjacima i krilima.Mi takvog igraca,nazalost,nemamo u svom rosteru.Otuda i konstantna nabijanja protiv jakih protivnika.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:58 pm

Ma sve krene sa fb gdje MunirFatima Ceric komentarise : ovo nista nevalja. Ja sam nezadovoljan djesu zeljina djeca. Selam iz prohladnog frankfurta..
Mi smo ozbiljan psihicki problem postali. Nas vise boli dobar rezultat kona nego sto nas boli nas poraz. Isto tako kone ne bi ni 10% radosti imali da nismo mi izgubili. Previse jedni u druge gledamo. Od prekjuce se na fb ismijavaju husrefove izjave i prave se neke slike, raja se smije, provocira. Kod njih se moglo rasulo opste desiti jer im je par igraca noc uoci radnika zoru docekalo u kafani u lukavici. Pa klub trazio snimke nadzornih kamera iz tog kafica ali zbog utjecaja menadjera snimci se nisu dali. I jednostavno im se poklopilo gore .
Ovi nasi sto pisu po fejsu da ce otvarati glave mogu otvoriti jedino svoje , jer su im telece.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:58 pm

Kao sto napisah, Torcida (samo dajem primjer, ne poredim) je uz klub kako god bilo, pa ljudi gube od Dinama i ovdje i tamo i svuda, Titula misaona imenica, ali proda se kod Hajduka 30.000 ulaznica za dan i svi navijaci kao jedno žive za uspjeh pa kako god, a nikakvog razloga nemaju.

Međutim kod nas dođe Sakib i na prvi pogresan pas jebe majku od prvog do zadnjeg na terenu, psuje gospodinu Misimovicu kojeg da nije, mi bi ko Borac bili. Sakib dao pare i udri, pa vise bih volio da je bilo 2000 jučer i da u glas deru od 1-90. minute nego sto je bilo vise od pola tih Sakiba, seljaka koji kuci zeni sute na sve i onda dođu na tekmu da seru. Daj nasu djecu, kad djeca igraju ti psujes svu uzu i siru familiju, dovedes Cukija, prejak igrac ali psuje se i njemu na prvu, ko god dođe psuje se, ***** ti narod i državu i mentalitet ovakava posrani, Bogu plakati kakav nam je narod i mentalitet.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:59 pm

bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
A ko će igrati Kemo ??? Gori je Kemo
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:00 pm

Kad skontas, smetljarosa, oportunista i dusmana ce uvijek biti, gledace nacina da na mala ili velika vrata udju i diktiraju stvari u klubu zbog vlastitog interesa. Svi mi koji zelimo dobro nasem Zelji moramo biti svjesni ovoga i uvijek gledati motive iza pisanja i postupaka. Jucer je to bila izgradnja Istoka, danas je teren, sutra ce biti Jug, prekosutra pare od grupne faze itd... koristice se razna sredstva kao instrumenti a nekada i provjereni vojnici kluba i legende tipa Amar a da nisu ni svjesni u kojoj se agendi nalaze. Zato mi kao navijaci moramo prepoznati sta je najbolje za nas klub i biti prva linija odbrane od ovakvih spodoba... po cijenu svega, ZELJO IZNAD SVIH !
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:00 pm

Jedno pitanje, da li je zarada od prodaje sokova sinoc isla u klupsku kasu. Sinoc sam dozivio da na sjeveru od Fude od koga standardno uzmem sok i kospe djeteu cujem da moram sakriti sok jer Klub ne dozvoljava prodaju.
Ako je istina da je krisom tusio sokove po 2 marke i kospe po marku i po, po evropskim cijenam dozivotno mu zabraniti prodaju. Dosta je ba vise seljakluka.

Oni koji su izasli u 70 minuti ne trebaju vise nikad doci, eno im nargila barova pa nek idu pusiti snjure takvi nam nisu potrebni, a ni njihov novac
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:00 pm

Lendric...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:01 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:55 pm
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:13 pm
Anel jedan od boljih sinoc....
Za ocekivati je prijatelju,da to mnogi ne vide.Jbg kod 99% navijaca se pika samo igra s loptom i cim te tu nema,nisi nista odigrao. ;) Sinoc je decko bio jedini igrac,(a i inace je vrlo cesto to) koji na sredini terena protivniku oduzima lopte.Sve je bolji u tome.
Ono gdje mora napredovati,sto je i logicno jer je jos mlad,je ofanzivni dio.Znaci,ako si ti taj zadnji vezni,MORAS imati sposobnost da uzmes loptu na svojoj polovici i dodjes sa njom na protivnicku i time otvoris prostor i ofanzivnim veznjacima i krilima.Mi takvog igraca,nazalost,nemamo u svom rosteru.Otuda i konstantna nabijanja protiv jakih protivnika.
To je to, samo mu fali te odlucnosti i drcnosti u ofanzivnim zadacima, kad otme loptu da vec ima spremno rjesenje i da odmah reaguje a ne da je uzme i stane da razmisli. Samo to mu je mana, u svemu ostalom se vidi napredak u odnosu na proslu godinu, narocito u fizici.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:01 pm

bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
Celo bajramovic sta ima
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:02 pm

Minjore je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:01 pm
bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
Celo bajramovic sta ima
Hahahahaha
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:02 pm

"Željovci" gadite mi se...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:03 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:45 pm
razliku između kod nas takozvanog "sistema" i "lutanja" 90% pravi "kafa" - protivnicima, sudijama, novinarima.

ako zrinjski sljedeće sedmice smijeni mišu, to će se zvati greška uviđena na vrijeme. a niko ne pita (doduše - zaista nikoga pretjerano i ne zanima da pročita, to stoji) što stvarno baka više nije trener. koji je kakav god bio, znao napraviti izmjenu, znao teret prenijeti na sebe, gurnuo uspješno ćavara maltene bez seniorskog iskustva i zamijenio mnogo skuplje nosioce igre mlađim i jeftinijim.

on je insistirao na rodinu i dao mu obećanje da će startati. kad se posvađao i to je palo u vodu, i neka je.

Ovo je 100% tacno ali...slazes li se sa tajmingom otkaza Kosticu, Petrovicu i Adzemu?
Meni se cini da su prvog potrosili jer nisu stali iza njega, a mahalci u svlacionici preuzeli vlast. Drugog nisu trebali dovesti u startu zbog njegove filozofije fudbala "nemoj ga primiti, a u napadu sta uradis". Onda ga ne otjeraju u presudnom momentu kada bi i Braco gumena glava tesko prosuo onu prednost. Postavise vojnika kluba i konta covjek evo to je to. Ide kontinuitet, ide "sistem", a ono ista prica ko sa Petrovicem. Jos covjek osvojio Kup. Ne kontam sto nisu ostavili Adzema kad mu vec nisu dali otkaz tamo nekad prije raspada u ligi.

Evo sad Krcmarevic...prvi sam za to da mu se daju 2-3 sezone.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:06 pm

Ćurjurić, Krpić, Pavić, Blagi, Bakrač i Veseli ok. Rodin na neprirodnoj poziciji nije mogao bolje. Zec bi trebao biti u prvoj. Bogi, no comment. Arežina, Vranješ, Klocevski - OUT !!! Ipak, podrška upravi i treneru. Ne možemo majku mu, mjenjati svako malo trenera. Malo strpljenja. Biće to sve mislim ok. Okrenuti se prvenstvu, a u kupu pružiti priliku i mladjima. Forza Željo !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:08 pm

damirfile je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:59 pm
bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
A ko će igrati Kemo ??? Gori je Kemo
Pa Rodin i Bakrač prijatelju moj.
Rodin je doveden kao štoper, a ne kao desni bek.
Razumiješ se ti u fudbal?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:08 pm

Minjore je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:58 pm
Ma sve krene sa fb gdje MunirFatima Ceric komentarise : ovo nista nevalja. Ja sam nezadovoljan djesu zeljina djeca. Selam iz prohladnog frankfurta..
Mi smo ozbiljan psihicki problem postali. Nas vise boli dobar rezultat kona nego sto nas boli nas poraz. Isto tako kone ne bi ni 10% radosti imali da nismo mi izgubili. Previse jedni u druge gledamo. Od prekjuce se na fb ismijavaju husrefove izjave i prave se neke slike, raja se smije, provocira. Kod njih se moglo rasulo opste desiti jer im je par igraca noc uoci radnika zoru docekalo u kafani u lukavici. Pa klub trazio snimke nadzornih kamera iz tog kafica ali zbog utjecaja menadjera snimci se nisu dali. I jednostavno im se poklopilo gore .
Ovi nasi sto pisu po fejsu da ce otvarati glave mogu otvoriti jedino svoje , jer su im telece.
U jednom trenutku svršava na svaki potez uprave u drugom bi da otvara nečije glave..Dvostruki aršini..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:18 pm
ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:46 am
čurjurić opet asistencija i to kakva. lik je genije.
Lik igra kombinaciju malog i velikog fudbala. Prije gola krenu da ubaci i povuce je djonom, kao na malom.
Kod gola sjajan dribling i lopta.

Sve to ne bi doslo do izrazaja da se covjek ne krece i ne nudi. Jedini se nudi, jedini doda pa trci pa se vrati pa trazi loptu rukama.
Vidjet cemo do kad ce on biti "budala" pa trcati.
Ja sam pisao i poslije utakmice sa Estoncima da me je strašno dojmila jedna slika. Ta slika je sinoć dobila svoju refleksiju u punom sjaju. Pisao sam tad kako je na Zapadu bilo puno likova svih uzrasta ( vjerovatno uža, šira familja, rođaci ) sa majicama sa natpisom "Čuki" i Željo.
Ljudi su došli da podrže Ćurjurić Ivana. Dojmilo me je koliko im znači to što je on zaigrao za našeg Želju. S kojim su se oduševljenjem i ponosom samo odnosili prema stadionu, ljudima oko sebe, tačno se osjetila neka ogromna pozitiva. Vidjelo se iz aviona koliko su svi sretni što je Čuki zaigrao za Želju. To je taj odnos koji svi trebaju da imaju. Ovo nije nikakva ekipa živih mrtvaca i mrtvih igrača. Iz odnosa prema klubu, dresu, tribini nastaje rezultat. E sad nije teško skontati koliko je tek njemu onda značila ta njihova podrška i njihovo prisustvo. Ljudi na terenu moraju osjetiti puls raje na tribini i obratno. Tad nastaje rezultat. Ko to nije spreman da shvati, stvarno al stvarno nikada u ovom klubu neće ostaviti nikakvog traga. Psiha je čudo. kad izanaliziraš sve moguće opcije i taktike, opet dođeš do psihe od koje sve zavisi. Ona sve pokreće i sve usporava. Vidjelo smo na primjeru Graovca to najbolje. Bez obzira na kvalitete koji je imao, bar 40% u svemu tome zaslužan je odnos prema klubu u kojem igra. Upravo taj odnos je strašno pogonsko gorivo. Najjače! To je to.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:12 pm

Je li to gg.ba opet napisao tekst o komentarima na fb koje oni vjerovatno pisu pod laznim profilima? Je li to "propast dinastije Misimovic 50" ponovo? I vi citate gluposti novinara koji iz zbunja uslika tu i tamo kakav trening, preko ograde. Pa nije njima dzaba zabranjen prilaz klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 2:13 pm

bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:08 pm
damirfile je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:59 pm
bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
A ko će igrati Kemo ??? Gori je Kemo
Pa Rodin i Bakrač prijatelju moj.
Rodin je doveden kao štoper, a ne kao desni bek.
Razumiješ se ti u fudbal?
Pa nema ko igrat beka vidis da je covjek povrijeden ajos jzniori nisu za ovakvih utakmica.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija