Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:01 pm

ma nista u Europi necemo na praviti dok nam Bogicevic igra , a igraci kao arezina davno su prestali igrati neku bitnu ulogu u nogometu...
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:02 pm

Meni nije toliko loša uvodna pjesma. Ne mogu reći da je odlična, ali koliko je raja ovdje kudi i nije baš loša.
Po Maglici uze nam Apollon 3 boda usred Grbavice :lol:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:02 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:27 am
stvarno ste nevjerovatni :D ja sam superzadovoljan , ne rezultatom, nego igrom... protiv apolona ni real nece stvoriti vise od nas sansi... prosto su najcvrsci bedem protik kojeg smo igrali... elem... citirajte me kasnije... apolon ce daleko dogurati u evropskoj ligi! mi smo dali maks sto mozemo u ovom momentu... casno ispadamo od njih i nikoga ne bi trebalo da bude sramota zbog jucer! imamo odlican kadar i ocekujem velike stvari u ligi i kupu ove sezone!
Nadam se da se zajebavas :D
Pa ovom Apolonu je raspadnuti Everton na Kipru zabio 3 komada, a isti taj Everton je kolo prije toga popio petardu od Atalante na Goodisonu
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:02 pm

samo_kulturica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:57 am
zubanovic89 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:51 am
Ja momcima sinoc nista ne zamjeram, jesmo se nafurali, neka smo, ljudi su bolji od nas i to je to. Ocekivao sam neki remi, potajno se nadao se pobjedi al eto jbg. Drago mi je da se napunio stadion, nesto se i zaradilo, raja su malo razocarana ali dobro. Sarajevo odigralo 2:2 protiv Atalante oni ce narednu utakmicu za vikend igrati preko k, jer ce im u mislima biti revans, ocekujem kiks tu, a ovi ce im kozu ogulit s ledja iduce sedmice. Zrinjski je katastrofa, trebamo iskoristiti ovu priliku da se vec eventualno odlijepimo i uhvatimo ritam u ligi. Mislim da ce Jazvic igrati protiv Celika, ja se i dalje nadam Lendricu, vec mu polako nestaje opcija. Sa njim u napadu ja stoju stavljam na titulu.
Zar Lendrić nije na probi u Hibernianu?
Bio i vraca se
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:03 pm

samo_kulturica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:57 am
zubanovic89 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:51 am
Ja momcima sinoc nista ne zamjeram, jesmo se nafurali, neka smo, ljudi su bolji od nas i to je to. Ocekivao sam neki remi, potajno se nadao se pobjedi al eto jbg. Drago mi je da se napunio stadion, nesto se i zaradilo, raja su malo razocarana ali dobro. Sarajevo odigralo 2:2 protiv Atalante oni ce narednu utakmicu za vikend igrati preko k, jer ce im u mislima biti revans, ocekujem kiks tu, a ovi ce im kozu ogulit s ledja iduce sedmice. Zrinjski je katastrofa, trebamo iskoristiti ovu priliku da se vec eventualno odlijepimo i uhvatimo ritam u ligi. Mislim da ce Jazvic igrati protiv Celika, ja se i dalje nadam Lendricu, vec mu polako nestaje opcija. Sa njim u napadu ja stoju stavljam na titulu.
Zar Lendrić nije na probi u Hibernianu?
Valjda nije prošao
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:03 pm

@Pompey pusti bogati, svako ima svoje misljenje. Eto mi smo neke budale koji smo godinama trenirali,pa pokusas objasniti kako se radi presing. I onda ti neko kaze da se to radi sa par igraca,uglavnom ofanzivnih.
To je bukvalno saradnje sve tri linije tima. U 4 5 1 formaciji,ako Krpic,Arezina ganjaju,blizu moraju biti tj pokriti stranu i izaci naprijed i Zaim i Ivan. Paralelno sa njima,Stojan i Saban idu naprijed pokrivajuci rupu koji naprijed prave. Sabana i Stojana pokrivaju stoperi koji se pomijeraju naprijed. Dva beka pokrivaju rupu koju naprave krila. Takodjer pomijerajuci se naprijed. Ako te kojim slucajem izbace,pravi se prekrsaj i brzo se transformises nazad.
Ali neeee, treba Arezini srati,jer je spor. Kad ima loptu sto nijr Messi. Ali **** to sto ostatak ekipe stoji i gleda. Kad pravi presing,shvata igru da dotrci do prvog i stane. Treba 5 igraca da zaganja i sve i pokrije odjednom.
Ivan je nas najbolji igrac,trci igra ovo ono. Sve to stoji. Ali covjek nije bio na svom mjestu 5 puta u toku utakmice i ljudi su nas silovali po toj strani. A da ne pricamo da nije ni jedan presing zatvorio svoju stranu jer je u sredini non stop bio.Na stranu njegov doprinos koji je bio u odnosu na druge odlican. Pricamo o lijevpj strani i presingu.
Danas ljudi puno igraju Fifu i Pes pa na osnovu toga puno pricaju kako i sta treba.
Jucer na utakmici sam ja ispod sebe imao jednog filozofa. Tacno sam siguran da je na ovom forumu. Znas ona prica. Kad ljudi polude i komentarisu i vide gdje skripi. A on jebe Zecu majku slanu,ovom ono ovom ono. Ali onda kad neko drugi prica,onda on ima onu nasu forumsku pricu,brate nemas bolje,trebaju pare.Za te pare on je odlican. Ona ironija i filozofija kojoj su mnogi skloni ovdije. Eto mi smo idioti nacrtajte nam. **** te hljeb sve zivo znaju,a das mu loptu ,gleda u nju ko Dexter i iscudjava se. Ali bitno je ironiju prosipat. Sve Fifa strucnjaci.
Ali bitno je da mu je Zaim dobar. Jedini pokusava. A frajer siluje fudbal glupostima u zadnjih par utakmica. Ali to je dobro pokusava nesto. A sto to nema veze sa logikom i smisljenom igrom **** to.
E tako ti isto i ove price za presing idu.
Nemam ja protiv toga nista da @paranoja ili bilo ko gleda i misli drugacije. Mene uzasno nervira sto se po jedan ili dva igraca etiketiraju kao losi,spori ovakvi ili onakvi,a uopste nije realno da je sve do njih. Kad mi uopste jednu fudbalsku taktiku presinga ne radimo ni 15 posto kako se to radi. Mi nemamo snage za to. Ocekujete disciplinu od Zaima u presingu,on ne jebe sta mu trener u kombinatorici govori on igra svoje nesto.
Mogu 4 naprijed trcati 5 dana. Ako imas ekipu koja je kao oni sinoc. Samo hladno prebaci loptu u sredinu u rupu koju prave veznjaci,i ako ne zatvoris pritiskom na njih,imas hladno 4 igraca koji su djaba trcali i potrosili snagu.
Kvalitet nasih igraca nije kao kod ovih i to do izrazaja dodje i vidi se kad je frka kad je voda u usima. Useru se i izgledaju kao amateri. Pogotovo kad postajes svijestan da su jaci i kad te vozaju i kad gubis snagu. Onda djelujes kao totalni amater. Znam taj osjecaj ,zna ga svako ko je ikad trenirao. Ali zato radis i treniras vjezbas.
Slobo je bio svijestan da ovim moras uzeti loptu. Zato je stavio onaj vezni red. Htio je biti i agresivan kad oni imaju loptu. Ali presing nije uvjezban. Na kraju je Apolon bio ono sto je Slobio htio.
Dobra tekma za uciti kako igrati.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pet jul 27, 2018 12:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:04 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:41 am
Kada ce Jazvic imati pravo nastupa?
I mene ovo zanima, zna li neko?

Ps. Kakva asistencija Ivana i snalazljivost Krpica. Zasluzila su obojica ovo jucer za svoj trud i zalaganje.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:05 pm

e čuj za nas raspadnuti everton. ljudi dvije godine zaredom igraju, prolaze a nisu nosioci u plej ofu, ne brukaju se na nivou koji je nama naučna fantastika.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:08 pm

kremenko je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:02 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:27 am
stvarno ste nevjerovatni :D ja sam superzadovoljan , ne rezultatom, nego igrom... protiv apolona ni real nece stvoriti vise od nas sansi... prosto su najcvrsci bedem protik kojeg smo igrali... elem... citirajte me kasnije... apolon ce daleko dogurati u evropskoj ligi! mi smo dali maks sto mozemo u ovom momentu... casno ispadamo od njih i nikoga ne bi trebalo da bude sramota zbog jucer! imamo odlican kadar i ocekujem velike stvari u ligi i kupu ove sezone!
Nadam se da se zajebavas :D
Pa ovom Apolonu je raspadnuti Everton na Kipru zabio 3 komada, a isti taj Everton je kolo prije toga popio petardu od Atalante na Goodisonu
sto hoce reci da bi Sarajevo ubilo i Everton i nas i Apollon zajedno.
daj ba!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:14 pm

Al Veca kod drugog gola nije bio ni pokriven...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:16 pm

barbarez je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:03 pm
@Pompey pusti bogati, svako ima svoje misljenje. Eto mi smo neke budale koji smo godinama trenirali,pa pokusas objasniti kako se radi presing. I onda ti neko kaze da se to radi sa par igraca,uglavnom ofanzivnih.
To je bukvalno saradnje sve tri linije tima. U 4 5 1 formaciji,ako Krpic,Arezina ganjaju,blizu moraju biti tj pokriti stranu i izaci naprijed i Zaim i Ivan. Paralelno sa njima,Stojan i Saban idu naprijed pokrivajuci rupu koji naprijed prave. Sabana i Stojana pokrivaju stoperi koji se pomijeraju naprijed. Dva beka pokrivaju rupu koju naprave krila. Takodjer pomijerajuci se naprijed. Ako te kojim slucajem izbace,pravi se prekrsaj i brzo se transformises nazad.
Ali neeee, treba Arezini srati,jer je spor. Kad ima loptu sto nijr Messi. Ali **** to sto ostatak ekipe stoji i gleda. Kad pravi presing,shvata igru da dotrci do prvog i stane. Treba 5 igraca da zaganja i sve i pokrije odjednom.
Ivan je nas najbolji igrac,trci igra ovo ono. Sve to stoji. Ali covjek nije bio na svom mjestu 5 puta u toku utakmice i ljudi su nas silovali po toj strani. A da ne pricamo da nije ni jedan presing zatvorio svoju stranu jer je u sredini non stop bio.Na stranu njegov doprinos koji je bio u odnosu na druge odlican. Pricamo o lijevpj strani i presingu.
Danas ljudi puno igraju Fifu i Pes pa na osnovu toga puno pricaju kako i sta treba.
Jucer na utakmici sam ja ispod sebe imao jednog filozofa. Tacno sam siguran da je na ovom forumu. Znas ona prica. Kad ljudi polude i komentarisu i vide gdje skripi. A on jebe Zecu majku slanu,ovom ono ovom ono. Ali onda kad neko drugi prica,onda on ima onu nasu forumsku pricu,brate nemas bolje,trebaju pare.Za te pare on je odlican. Ona ironija i filozofija kojoj su mnogi skloni ovdije. Eto mi smo idioti nacrtajte nam. **** te hljeb sve zivo znaju,a das mu loptu ,gleda u nju ko Dexter i iscudjava se. Ali bitno je ironiju prosipat. Sve Fifa strucnjaci.
Ali bitno je da mu je Zaim dobar. Jedini pokusava. A frajer siluje fudbal glupostima u zadnjih par utakmica. Ali to je dobro pokusava nesto. A sto to nema veze sa logikom i smisljenom igrom **** to.
E tako ti isto i ove price za presing idu.
Nemam ja protiv toga nista da @paranoja ili bilo ko gleda i misli drugacije. Mene uzasno nervira sto se po jedan ili dva igraca etiketiraju kao losi,spori ovakvi ili onakvi,a uopste nije realno da je sve do njih. Kad mi uopste jednu fudbalsku taktiku presinga ne radimo ni 15 posto kako se to radi. Mi nemamo snage za to. Ocekujete disciplinu od Zaima u presingu,on ne jebe sta mu trener u kombinatorici govori on igra svoje nesto.
Mogu 4 naprijed trcati 5 dana. Ako imas ekipu koja je kao oni sinoc. Samo hladno prebaci loptu u sredinu u rupu koju prave veznjaci,i ako ne zatvoris pritiskom na njih,imas hladno 4 igraca koji su djaba trcali i potrosili snagu.
Kvalitet nasih igraca nije kao kod ovih i to do izrazaja dodje i vidi se kad je frka kad je voda u usima. Useru se i izgledaju kao amateri. Pogotovo kad postajes svijestan da su jaci i kad te vozaju i kad gubis snagu. Onda djelujes kao totalni amater. Znam taj osjecaj ,zna ga svako ko je ikad trenirao. Ali zato radis i treniras vjezbas.
Slobo je bio svijestan da ovim moras uzeti loptu. Zato je stavio onaj vezni red. Htio je biti i agresivan kad oni imaju loptu. Ali presing nije uvjezban. Na kraju je Apolon bio ono sto je Slobio htio.
Dobra tekma za uciti kako igrati.
Upravo to i govorim.
Istina, presing pocinje od napadaca, ali presing nije presing ako ga nece ispratiti kompletan vezni, oba beka, a i stoperi koji ce biti maltene na centru.
Poenta cijele moje price je da presing protiv GOSKa/Celika/Krupe... nije isto sto i presing protiv Apollona/Brage... Mi nemamo igrace za presing na ovom vecem nivou. Moze Arezina, Vranjes, Zajm igrat presing protiv Celika(gdje mozemo dozvoliti malo veci prostor izmedju linija iako je to generalno lose, ali nije Celik kvalitet da to kazni, kao ni ostalih 80% nasih timova), ali ne mogu protiv trkacki jace i brze ekipe, jer dobijamo rupe od po 20m izmedju linija.
Sta dobijes na kraju od tog presinga? Prednju cetvorku visoko, a ostalih sest igraca stoje zakovani za svoje pozicije i cekaju... ali sta cekaju? Valjda da se ovi prepadnu pa pocnu izbijati lopte sto na kraju krajeva mi radimo kad nas neko pritisne. Ali malo sutra, ljudi kroz tri pasa po zemlji te izbace.

Taj neki presing, gdje tri igraca ganjajuprotivnicku odbranu, a ostali stoje i cekaju prolazi u nasoj ligi, ali u evropi protiv iole ozbiljnijeg protivnika, to ispadne ovako kako ispadne - amaterski.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:18 pm

Cuj 3 boda, izgubljen malo Maglica.
Sto je razumljivo jer on je jedini njihov igrac koji je razumio “Je*em te apollooon”, drugi su vjerovatno mislili da smo nakon 2 gola poceli za njih navijati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:22 pm

Everton 200 miliona potrosio na transfere proslo ljeto, ali su raspadnuti :D
Jbg ljudi, moramo smanjiti ocekivanja, i to dobro. Bogicevic u prvom sastavu, Kjosevski koji je nagazio na nesto, a ocigledno mu se vraca jer rovari u svlacionici od prvog trenera, Rodin na beku, bez desnog krila, lijevo neskolovano i slabo se vraca u defanzivu, igraci staticni, ne isprate svoje igrace, ne otkrivaju se. Apollon je realno jaca ekipa, ali naravno da se moglo bolje. I sa postavkom a moguce i rezultatom. Remi se nekako realno mogao ocekivati, pogotovo kad vidimo kako smo glupo primili golove. Mada bila je i ona njihova stativa...

Mislim da imamo ok ekipu, dosao je Jazvic koji moze biti dobra opcija, kaze Krcma da je brza opcija, neki od vas su zadovoljni s njim na treningu. Opcenito su se pojacanja veoma dobro pokazala do danas, tako da sam s tim zadovoljan. Sa jos nekim pojacanjem i bez previse izmisljanja tople vode, mi mozemo dosta u ligi. Treba vremena da se uigra sve, naravno, ali mora se odmah igrati sa brzim krilima koje imamo. Nadam se ubrzo i Sehicu, zasto da ne i u Zenici ako je Sinisa nespreman, neka Rodin igra tamo gdje najbolje zna.

Da su nam ostali Graovac, Zakaric, da se Ramovic nije povrijedio, i da smo doveli ove igrace koji su se vec fino pokazali + dolazak jednog Lendrica ili igraca tog kalibra, onda bi i meni porasla ocekivanja, opravdano. Ali opet ne bi bili favoriti. Da je moglo bolje, moglo je, i to puno. Moramo se sto prije poceti ponasati kao ekipa, onda cemo igrati i sa slabijim igracima. Fali nam tim, sto su oni jucer imali, pored individualne kvalitete koja je ocigledna.

I igraci moraju biti manje sebicni!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:22 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:08 pm
kremenko je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:02 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:27 am
stvarno ste nevjerovatni :D ja sam superzadovoljan , ne rezultatom, nego igrom... protiv apolona ni real nece stvoriti vise od nas sansi... prosto su najcvrsci bedem protik kojeg smo igrali... elem... citirajte me kasnije... apolon ce daleko dogurati u evropskoj ligi! mi smo dali maks sto mozemo u ovom momentu... casno ispadamo od njih i nikoga ne bi trebalo da bude sramota zbog jucer! imamo odlican kadar i ocekujem velike stvari u ligi i kupu ove sezone!
Nadam se da se zajebavas :D
Pa ovom Apolonu je raspadnuti Everton na Kipru zabio 3 komada, a isti taj Everton je kolo prije toga popio petardu od Atalante na Goodisonu
sto hoce reci da bi Sarajevo ubilo i Everton i nas i Apollon zajedno.
daj ba!
Više ti smeta ovo moje, nego što je ovaj izvalio da im ni Real ne bi napravio šansu :lol:
Probudite se ljudi. Kakvi ba pitari. Je.bo njih. Trebali su petardu popiti u prvom.
Apolon je ku.rac od ekipe. Mi smo beton. Ustvari mi smo ko Real. Reko Jovan.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:26 pm

a za koje kriterije je ***** od ekipe? naše?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:27 pm

Igraju disciplinovano, dobro se snalaze pod pritiskom, iznose loptu kao od sale, igraju na kontakt ili dva sa loptom, uvijek otkriveno par igraca. Uigrani su i kvalitetni. Odlicna ekipa. Prvenstvo im kasnije pocinje, u ranoj su fazi priprema, pa im je zavrsnica, na nasu srecu, losija.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:28 pm

@barbarez budi realan zar fakat iko misli da sa onim jucerasnjim sastavom mozes igrati presing protiv Vrbanjuše? Vranješ, Arežina, pa i Zajim su bili ko invemtar Makijata. Kada nadodaš sve to što si spomenuo, kako Slobodan nije bio toga svjestan. Jel to i on fifa i pes igrac?
Odgovorno tvrdim da onaj sastav od jucer ne bi igrao presing nikome ko iole trči na terenu.
E da su u sastavu bili Ramovic, Hajdarevic, Blagojevic, Zec umjesto Arezinr, Vranjesa, Anela i Zaimovica e onda bi to i licilo na neki presing, ovako ne.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:29 pm

Al što nas ljudi rasuše, braćo mila...
Jebaji ga, idemo dalje. Samo rad, red i disciplina.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:29 pm

kremenko je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:22 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:08 pm
kremenko je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:02 pm

Nadam se da se zajebavas :D
Pa ovom Apolonu je raspadnuti Everton na Kipru zabio 3 komada, a isti taj Everton je kolo prije toga popio petardu od Atalante na Goodisonu
sto hoce reci da bi Sarajevo ubilo i Everton i nas i Apollon zajedno.
daj ba!
Više ti smeta ovo moje, nego što je ovaj izvalio da im ni Real ne bi napravio šansu :lol:
Probudite se ljudi. Kakvi ba pitari. Je.bo njih. Trebali su petardu popiti u prvom.
Apolon je ku.rac od ekipe. Mi smo beton. Ustvari mi smo ko Real. Reko Jovan.
Sto znaci da tamo prolazimo dalje. 1 2 i onda u produzecima jos jedan zabijamo 😁😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:29 pm

pa vala za nas jesu jaka ekipa, ali za nesto vise ne. ispast ce od prvog ozbiljnijeg protivnika.

idemo se mi okrenut celiku i zabit im par golova tamo. vakat je da ispadnu

GAZI ZELJO!
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija