Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:15 am

Steta za propustenu priliku da klub dalje zivi na euro sceni. Jako me zbunjuje Krcmar kad kaze da su igraci dali maksimum, da je Vranjes odigrao dobro i slicno. Pa mi jesmo navijaci ali nismo slijepi i glupi. Ova ekipa moze bolje a Vranjes a posebno Arezina su bili medju najlosijima sinoc. Uz Vedrana koji nas s Jadrankom bas kosta puno vaznih utakmica.

Prihod od ulaznica samo 96 675 KM!!! Prodato 8408! Malo.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:18 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:09 am
ma prodisali smo koliko toliko sa blagojevićem i dva prava krila, to svi vide.
ovo je KLJUC!
Krcma ima slifa, samo nek ostavi normalnu formaciju.

Volim te Zeljo!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:20 am

Ovo za prihod mo nije jasno, karata za Zapad i Sjever vec u podne jucer nije bilo. Jug je takodjer bio rasprodat a istok relativno popunjen. Kako jedva 8500 ?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:20 am

Curjuric ne moze igrari u Zenici, pregorit ce covjek. Nije prosao pripreme a odigrao je sve do sada... Ne treba nam jos povreda, a imamo sirok kadar..
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:21 am

AsharaK je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:09 am
Veliku ulogu ce igrati Jazvic. Vidim Lendric nije prosao probu u Skotskoj. Ovu sezonu najveci adut nam je odbrana.
Ma treba nam i on i Jazvic..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:22 am

Bilo je zadovoljstvo doziviti utakmicu na istocnoj tribini. Navijanje na nivou. Izgubili smo utakmicu prvenstveno zbog veoma lose forme Kjosevskog (mislim da trebamo traziti novog golmana), i sredine terena. Nasa sredina terena im nije mogla parirati i zato smo izgubili utakmicu. Ovde mislim na Sabanadzovica, Vranjes, i Arezinu. Curjuric je odigrao odlicno. Zadnja linija nam je solidno stajala. Bakrac na nivou, isto tako Bogicevic je odligrao maksimalno sa njegovim mogucnosti. Ranije smo trebali uvesti Veselinovica u igru umjesto Arezine. Kretnja sa njim je bila bolja. Jedina dobra akcija protiv Estonaca je bila kombinacija Veselinovic - Krpic. Krpic je super odigrao, trudio se, i krunisao odlicnu partiju golom.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:31 am

Jedan kratki pregled utakmice od mene:
Izvedena ekipa je trebala da uspori igru, da je malo umrtvi, a kasnije da se ubace brzi igraci koji ce uvesti zivost u ekipu. Medjutim to nije uspjelo i vidjelo se da ne mozemo meda.
Isto kao sto je GOSK dobio, Krcmarevic je izgubio ovu utakmicu, 2. i 3. izmjena po meni prekasno izvrsene.
Arezina meni ne bi igrao nikad, toliko, ja ne razumijem vas koji njega zelite u prvoj, ja bih gurao dacica sada dok se Ramovic ne oporavi, Arezina je meni igrac manje na terenu, pogotovo uz Vranjesa i Anela koji obojica nisu tipovi veznjaka koji ce povuci loptu naprijed.
Suljo, Pavic, Curjuric su bili najbolji.-> Igraci koji su trcali.

Ovako nikad vise ne smijemo igrati, sa ovoliko sporim veznim redom sa nijednim igracem koji ce loptu povuci prema naprijed.
Ako Krcmarevicu vidis da su ti Vranjes i Arezina 2 igraca manje na terenu, zamijeni ih ***** ga ja na poluvremenu. Jebote Amar je igrace ja mislim nakon 20 minuta znao mijenjati kad ne ide. Ok kralju zajebo si s izborom, imas 3 izmjene, napravi 2 odmah na poluvremenu. Kad je Blagojevic usao prodisali.

Helem:

Treba poceti malog Sehica ubacivati od prve minute i Rodina vratiti na stopera.
Treba mjesto Arezine od starta forsirati Dacica, samim tim bi Vezni dobio na dinamici.
Ako vec igramo ovaj dijamant ja bih ga igrao Blagojevic, Dacic, Hajdar, Curjuric ili Blagojevic, Dacic, Anel, Curjuric.
Odbrana nam je solidna, Pavic je fantastican, Rodin mi se svidja, s Vecom ne mogu biti pametan, ovakve stvari je branio prije 2 godine bez problema.

Trebamo se ubrzati, ne mozes imati 2 spora igraca u vezi to je tako i svako ce te kazniti, mogao se ovaj Apolon proci, da su se izmjene izvrsile ranije, ili da se brzi vezni red izveo. Moze se i dalje proci, ako se ubrza vezni red.

Eto toliko od mene
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:35 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:09 am
ma prodisali smo koliko toliko sa blagojevićem i dva prava krila, to svi vide.
Ma to je to. I vidim da su svi nadosli na silcan zakljucak, ovi jesu klasa iznad nas, ali nacin na koji smo mi igrali je tu razliku povecao umjesto da je smanji. Krcmarevic prica o nedostatku brzine i onda protiv ovakvih Kiprana gurne najsporijih 11 koje imamo, njegova greska.

Ova ekipa ima fin potencijal za nasu ligu, to se fakat moze fino smiksati i da u svakom trenutku imamo i na klupi dobrih igraca. Lijevi bek Pavic, stoperski par Bakrac-Rodin, desno Sinisa, U sredini Blagojevic mora igrati kako god ja okrenem, a od ostalih Curjuric do sad najbolje izgleda. Gore odigrati s dva prava krila (Zajmovic i Jazvic) i Krpicem, vjerujem da ovaj Jazvic moze biti pojacanje. I opet imas na klupi Sehice, Bogija, Kemu, Hajdara, Vranjesa, Zeca, Veselinovica... Jos kad se Ramovic oporavi.. top. Ali prije svega zavrsiti sto prije sa svim eksperimentima i igrace postaviti na prirodne pozicije.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:37 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:06 am
u Zenici

slika
Bez golmana? Toliko te Kjosevski iznervirao :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:39 am

jazvić meni stvarno, stvarno dobro izgleda na treningu. nadam se njegovom debiju što prije i mislim da bi mogao biti pravo pojačanje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:39 am

A sto recimo ne bi odigrali ovako:

Veca
Sehic-Bakrac-Rodin-Pavic
Blagi-Hajdar-Dacic-Arezina
Krpic-Zajmovic

Sto krcma ovo ne probas?
U ovakvom veznom ce ti i Arezina imati prostora da igra jer su ostali svi trkaci.
Cuki mora malo da odmori jbg ne moze frajer igrati svaku. Hajdar i Dacic ce da vrse presing, Blagi ce da drzi sredinu, a Arezina nek izvodi svoje carlame kad vec mora jedan Zakaric igra, eto nek igra boli me k, ali daj da ostala 3 igraca budu trkaci.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:41 am

ivanu jos fali da udje u formu, tako da bi trebao igrati. ja bih uigravao
sehic rodin bakrac pavic
hajdar celo
veseli ivan zec
krpic

ohkadit malo arezinu, zajmovica i bogija. pod hitno uigravat BAKRAC-RODIN. nismo momka doveli da igra desnog beka, mislim da seha to moze odradit.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:41 am

Kada ce Jazvic imati pravo nastupa?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:41 am

zubanovic89 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:37 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:06 am
u Zenici

slika
Bez golmana? Toliko te Kjosevski iznervirao :D
Ovako navijaci Milana za Do$$arummu, postavljaju formacije sa 11 igraca bez golmana :D
Mada je ovdje deset, dodamo jos jednog veznog :kafa:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:46 am

phpBB [video]
MIRZA RASCIC
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:47 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – Apollon FC 1:2

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... fc-12-4876
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:51 am

Ja momcima sinoc nista ne zamjeram, jesmo se nafurali, neka smo, ljudi su bolji od nas i to je to. Ocekivao sam neki remi, potajno se nadao se pobjedi al eto jbg. Drago mi je da se napunio stadion, nesto se i zaradilo, raja su malo razocarana ali dobro. Sarajevo odigralo 2:2 protiv Atalante oni ce narednu utakmicu za vikend igrati preko k, jer ce im u mislima biti revans, ocekujem kiks tu, a ovi ce im kozu ogulit s ledja iduce sedmice. Zrinjski je katastrofa, trebamo iskoristiti ovu priliku da se vec eventualno odlijepimo i uhvatimo ritam u ligi. Mislim da ce Jazvic igrati protiv Celika, ja se i dalje nadam Lendricu, vec mu polako nestaje opcija. Sa njim u napadu ja stoju stavljam na titulu.
 
Avatar
brada
Postovi: 13
Pridružen/a: sub feb 25, 2017 3:10 pm
Lokacija: Grb
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:52 am

1921.ba je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:47 am
VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – Apollon FC 1:2

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... fc-12-4876
Svaka cast na ovome sto radite ali molim vas da promijenite ovu pjesmu u kojoj ovaj boji svijet u plavo.
blue
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:55 am

Meni bas gotiva pjesma :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:57 am

zubanovic89 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:51 am
Ja momcima sinoc nista ne zamjeram, jesmo se nafurali, neka smo, ljudi su bolji od nas i to je to. Ocekivao sam neki remi, potajno se nadao se pobjedi al eto jbg. Drago mi je da se napunio stadion, nesto se i zaradilo, raja su malo razocarana ali dobro. Sarajevo odigralo 2:2 protiv Atalante oni ce narednu utakmicu za vikend igrati preko k, jer ce im u mislima biti revans, ocekujem kiks tu, a ovi ce im kozu ogulit s ledja iduce sedmice. Zrinjski je katastrofa, trebamo iskoristiti ovu priliku da se vec eventualno odlijepimo i uhvatimo ritam u ligi. Mislim da ce Jazvic igrati protiv Celika, ja se i dalje nadam Lendricu, vec mu polako nestaje opcija. Sa njim u napadu ja stoju stavljam na titulu.
Zar Lendrić nije na probi u Hibernianu?
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 289 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija