Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:53 pm

Anketa je tu, mozete glasati za dvije opcije

viewtopic.php?f=91&t=792
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:53 pm

Bravo Veca, pravi mahalac
Ovo da je uradio neki drugi golman, zavrsio bi ko Hadzic protiv Plzena..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:54 pm

Kakva borba naših igraca.
Odigrali smo utakmicu bez žutih kartona :klanjase:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:55 pm

kremenko je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:54 pm
Kakva borba naših igraca.
Odigrali smo utakmicu bez žutih kartona :klanjase:
Ne shvatam zasto ce ti ironija.. niti je konstruktivno, niti je lijepo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:55 pm

Falio je Ramovic danas pravo, jedva cekam da se oporavi pa cemo onda sa njim i imati dosta brzu tranziciju prema naprijed. Nas najveci problem je taj sto je ekipa pravo staticna, Vranjes dodaje Rodinu i umjesto da se otkriva odmah on stoji u mjestu, dok kiprani nam kiprani citavu odbranu izbace sa dva pasa. Sto neko napisa fino pustit snimak i pogledat kako se ljudi krecu sa loptom a i ono najvaznije bez lopte. Ne znam sto al se ja jos nadam, kad su pitari mogli u italiji zabit dva gola, sto mi ne bi tamo mogli. Samo izac hrabro i sa krilima
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:55 pm

Krcmarevic je u utakmicu usao da ne primi go. Frajer zna kakva su ekipa i to je jedino u ovom trenutku realno. Primili smo 2 gola bezveze. Da je zavrsilo 0:0 druga bi se prica pricala sad...
Arezina je dosao kao zamjena dok se Sinan ne oporavi. Kvalitetnijeg od njega tesko da smo mogli naci.
Bogicevic za svoje godine Nesta.
Anel tesko da ce karijeru neku imati kakvu predvidjaju, Hajdar ce imati bolju.

Ne kontaju neki da mi u prvih 11 imamo 6 novih igraca koji su odigrali 3 tekme skupa. Vratite se u realnost i malo bolje pogledajte stvari.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:57 pm

Ja vise ocima ne mogu gledati Kjosevskog. Rupo bozija idi vise samo da te ne gledam pa se zalizuj kome hoces!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:59 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:55 pm
kremenko je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:54 pm
Kakva borba naših igraca.
Odigrali smo utakmicu bez žutih kartona :klanjase:
UNe shvatam zasto ce ti ironija.. niti je konstruktivno, niti je prijateljski.
Kud svi turci tu i mali Mujo.
Beton betona smo. Hladno uzimamo ligu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:00 pm

Drhtim cim vidim visoku loptu prema golu evo vec tri godine. Kad je guso branio nisam ni gledao protivncke kornere
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:03 pm

2 stvari:1.Krcma je pogrijesio,jer nije u utakmicu usao sa 2 brza igraca(Zaim i Zec) umjesto Arezine;
2.Veca je zreo za klupe.Sto je previse,previse je.Sto neko napisa,bukvalno svaku visoku loptu mi strahujemo.Je.bo ti tog golmana.

P.S.Jbt drzava jedan sam od najvecih kriticara Bogicevica ovdje,a covjek doktorski odigrao tekmu.Kapa dole.Doduse,odbrana je,izuzev kapitena, zaista djelovala dobro.
Treba jos spomenuti Curjurica i Krpica i to je to.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:04 pm

Ma ne bi nas pogodilo ovoliko da je Sarajevo pet sest golova primilo, ovako je vecini krivo sto su oni izganjali to sto su izganjali.
Njima svaka cast, ma nemojte samo po kapitenj on je najbolji.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:05 pm

Cuj slobe nije do taktike I dali su maksimum daj bolan ne lazi sebe pa nas imamo svi oci jeste do taktike I nisu svi dali maksimum.....pa kada znas koje brz onda ih stavi od pocetka ...ali eto ako je ovo maksimum ...I hvala upravi na svemu ovaj stadion ma prelijep je😍😍😍
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:05 pm

Ma loše je ovo bilo. Ovi su itekako ekipa koja se mogla proći. Nema pobjeda u Evropi bez trke, udaranja, čupanja, zalaganja, strasti... A ništa od toga nismo imali.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:06 pm

Jebiga.. sve sumnje i strah pretvoriše se u realnost.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:07 pm

Curjuric odlican u ovim utakmicama do sada, Pavic se pokazao kao normalan bek, Bakrac fin stoper. Za Rodina cemo jos vidjeti, uglavnom vratit ga na njegovu poziciju. Arezina onako, ali Ramovica jos dugo nece biti, a i bit ce i vise nego dobrodosao za sirine, jer Ramovic cesto zna odsustvovati zbog kartona i sitnih povreda. Nadam se afirmaciji A.Sehica na desnom beku tokom sezone, i da ce se isprofilisati neko normalno desno krilo (mozda Jazvic ili neko drugi), da budemo u nekim situacijama probojniji i opasniji po boku. Veselinovic mi je nedefinisan, mada nije igrao mnogo. Onako ukratko od mene, neki prvi utisci za nove igrace.


Inace je cijela ekipa sebicna sto mi se nikako ne dopada. Uglavnom, meni lijepa noc, europska utakmica jos jednom na Grbavici, nikako da se naviknem. Zasmetao mi je manjak borbenosti i trke, moralo je biti toga mnogo vise. Atmosfera na tribinama mlaka i tanka, posjeta odlicna. Strasno smo staticni, na ovakvom terenu mora biti puno vise trke, otkrivanja, a ne da se ceka lopta u mjestu ili sta ce neko drugi izmajmunisat nekim driblingom. Ne smije se desavati da kod kontre nemamo ljudi u zavrsnici.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:09 pm

Prije svega nama treba jedan kvalitetan trener. Kad ulozimo novac u pravu osobu tad ce biti i rezultata i titula. Rjesenje je da se sagnu na koljena i mole Amara da se vrati, da mu svaku zelju ispune.

NEznanje koje posjeduje Krcmarevic se veceras najbolje vidjelo. Prije utakmice najavljujes da ces igrati presing da ces ici u kost i onda izvedes ovakvu postavu gdje pola igraca igra na pogresnim pozicijama, sredina spora do bola, to sam ja koji sam obicni navijac samo, prije utakmice napisao.

Ljudi se cude sto nije bilo trke i borbe, kakag crni manjak trke i borbenosti, ko ce praviti presing i trcati? Arezina? Vranjes? Presing sa Bogicevicem? Ovi igraci ne mogu stici iole brzeg igraca u nasoj ligi a ne u evropi. I to ja znam, i svako normalan to vidi a trener koji ima diplomu ne zna i ne vidi, nevjerovatno.

Curjurica koji je majstor jebes konstantno zbog toga da uguras mrtvog arezinu u prvih 11. Igra bez jednog krila, Rodin na beku da bi Bogicevic igrao i ostale gluposti su vrhunac debilizma. Arezinu vadis iz igre u 80 i nekoj minuti.

Kjosevskog sto prije prodati i dovesti normalnog golmana..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kasapin
Postovi: 14
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:09 pm

Pi.ckasto i bez mu.da po ko zna koji put u evropi, sa prevelikim respektom prema protivniku...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:10 pm

PRVENSTVO PRIORITET
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:12 pm

sastrane je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:55 pm
Krcmarevic je u utakmicu usao da ne primi go. Frajer zna kakva su ekipa i to je jedino u ovom trenutku realno. Primili smo 2 gola bezveze. Da je zavrsilo 0:0 druga bi se prica pricala sad...
Arezina je dosao kao zamjena dok se Sinan ne oporavi. Kvalitetnijeg od njega tesko da smo mogli naci.
Bogicevic za svoje godine Nesta.
Anel tesko da ce karijeru neku imati kakvu predvidjaju, Hajdar ce imati bolju.

Ne kontaju neki da mi u prvih 11 imamo 6 novih igraca koji su odigrali 3 tekme skupa. Vratite se u realnost i malo bolje pogledajte stvari.
o ovome sam govorio, pogledaj njihovu uigranost, poznaju se, isti trener 4 godine, znaju gdje je ko, tako salju pasove. Dok naši pogledaju izgube loptu ili to onako više stihijski ide. Ipak treba biti ponosan na sve, Kao sto vec rekoh u europi se rezultat pravi uigranošću. Okrecemo se vikendu i novoj teškoj utakmici koju moramo zapeti da pobijedimo. Volim te Željo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:12 pm

Prije svega mora se reci da stadion izgleda svjetski. Bravo uprava!!!


Sad vezano za tekmu:
- jel slucajno da svaki mec proigramo kad Arezina izadje? Mislim da nije. Arezina odron, smjesan igrac.
- Protiv Goska moze bez desne strane, ali protiv ovih ne. Trebao je prije mjenjat postavku.
- Vedrane, los si. Premier liga ce ti biti cijeli zivot. Ocajne reakcije.
- Dobro odigrali : Krpic, Ivan. ( ova dva su ispred ostalih, bravo za gol ). Odbrana solidna ( Rodin dobar nazad, naprijed ne mozes ni ocekivat vise ). Saban Ok, Vranjes dobar nazad.
- Losi : Arezina, Zajm, Vedran.

Cestitke Apolonu, prava ekipa. Pritisak rjesavaju ko od sale. Dosta uigraniji od nas. Pojeli nas na sredini jer su prije svega brojcano bili nadmocniji 3 na 2.
Kako samo ljudi koriste prostor, napamet guraju u for jer znaju da neko utrcava.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija