Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:05 pm

Nego, jeste li pokupili smece za sobom? Ja jesam, i jos za 10tak ljudi barem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:07 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:05 pm
Ajzea je napisao/la:
sri jul 18, 2018 10:57 pm
Meni danas Pavic odlican, Curjuric takodjer, Krpic fenomenalan a Arezina koliko god nepokretan bio lik je vjerovatno poslijednji boem nasih terena. Hajde sto ima sjajan pregled ali onakve lopte se pokusavaju poslati samo na PESu, a fazon je sto njemu uspiju proci ili bar budu blizu toga. :D
Bgm je Arezina danas fino trčao i ganjao
Istina, mislio sam na to da je spor, ali ruku na srce, da je brz, sto neko rece, bar bi u Dinamu igrao. Svaka lopta mu oci ima, cak i one sto ne prodju, jasno ti bude sta je smislio.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:07 pm

Eno i Odovic preuzeo Chelsea
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:08 pm

Durgo je napisao/la:
sri jul 18, 2018 10:57 pm
Sto se tice tekme, mislim da je korektna i da mozemo biti zadovoljni. To je moj stav.


Nije ni meni jasno pljuvanje Arezine. Malo smo se navalili na kosti momku. Ok, moze mu se zamjeriti malo sporija igra, al decko daje fine lopte, tacne. Ima fin pregled igre i meni stvarno nije los... Definitivno Sinan je bolji, al dok se decko uhoda bice to super.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma nije to pljuvanje to samo par likova hoce da su u centru paznje
Kad procitas sve komentare raja je uglavnom zadovoljna, 99%
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:09 pm

Šta znači Uefi ovo "BYE"

Ovo su parovi od ovih koji su ispali iz Lige prvaka i Cork je ispao

The New Saints (WAL) v Lincoln Red Imps (GIB)
Torpedo Kutaisi (GEO) v Víkingur (FRO)
Zrinjski (BIH) v Valletta (MLT)
FC Santa Coloma (AND) v Valur Reykjavík (ISL)
Sutjeska (MNE) v Alashkert (ARM)
F91 Dudelange (LUX) v Drita (KOS)
Spartaks Jūrmala (LVA) v La Fiorita (SMR)
APOEL (CYP) v Flora Tallinn (EST)
Olimpija Ljubljana (SVN) v Crusaders (NIR)

Bye: Cork City (IRL)

Objašnjenje za BYE

One team was given a bye to the third qualifying round champions path by means of an additional draw prior to the champions path draw. That means 18 sides were involved.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:10 pm

Okolele je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:03 pm
Krpa veličanstveni na naslovnici Uefe za Evropa ligu :D
Moze li slika? Ide brat hladno preko 15 ove sezone.
1987
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:10 pm

Durgo je napisao/la:
sri jul 18, 2018 10:57 pm
Sto se tice tekme, mislim da je korektna i da mozemo biti zadovoljni. To je moj stav.


Nije ni meni jasno pljuvanje Arezine. Malo smo se navalili na kosti momku. Ok, moze mu se zamjeriti malo sporija igra, al decko daje fine lopte, tacne. Ima fin pregled igre i meni stvarno nije los... Definitivno Sinan je bolji, al dok se decko uhoda bice to super.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ne stoji poredjenje Sinan i Filip . Jer su razliciti tipovi igraca. Sinan je brzi i pokretljiviji,a kontrola lopte,kreativnost,pregled igre,fudbalsko majstorstvo,pasovi ,sve je na strani Filipa. Sad sve
zavisi kako prilagodis ostatak ekipe kojem fudbaleru. Meni je Sinan drag,podsjeca me na Kaku,ali jednostavno vise volim igrace tipa Fico,jer ono je klasicni boem,doktor.
Covjek kad slusa ljude na nasem forumu,oni da su rodjeni bili u doba Ivice Osima,popljuvali bi ga kao Arezinu. Rekli bi da je spor i da nema mjesta i jebavali mu sve po spisku.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:11 pm

shzna je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:10 pm
Okolele je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:03 pm
Krpa veličanstveni na naslovnici Uefe za Evropa ligu :D
Moze li slika? Ide brat hladno preko 15 ove sezone.
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:11 pm

Okolele je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:03 pm
Krpa veličanstveni na naslovnici Uefe za Evropa ligu :D
Kakva bi spica bila da nakon sto on zabije gol i spiker procita njegovo ime, navijaci umjesto njegovog prezimena u jedan glas kazu velicanstveni. Sulejman velicanstveni :11: :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:12 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:05 pm
Nego, jeste li pokupili smece za sobom? Ja jesam, i jos za 10tak ljudi barem.
Nisam ga ni imao, ali htio sam iznijeti jednu kritiku. Ponovo na onom štandu na istoku nema sokova i vode na prodaju na poluvremenu, kaže onaj čovjek što radi da je nestalo. Utakmica po ovakvoj vrućini, više od 3 hiljade ljudi na tribini, dosta djece, siguran sam da ni zarada ne bi bila za odbaciti. Nikakvo pljuvanje, samo kritika da u svakom pogledu napredujemo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:16 pm

Sulejman Krpic!
1987
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:16 pm

zašto su pored Željinih legendi, početni udarac na današnjoj utakmici izveli mafijaši iz SBB-a i SDA ?

Sramota, po mom mišljenju ...
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:17 pm

slika
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:19 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:05 pm
Nego, jeste li pokupili smece za sobom? Ja jesam, i jos za 10tak ljudi barem.
Neko se fino sjetio i ostavio one zelene velike kante na sjeveru, tako da se nije moralo nositi daleko....
Država Željo
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:19 pm

Divan dan, pobjeda, zaradilo se vec preko 850 000 KM od Evrope, 10000 navijaca doslo na prvu tekmu na novom travnjaku dobra je najava za novu sezonu. Ljudi nalaze mahane a ne vide da je APOEL izletio u prvom kolu, i umalo i Rosenborg od amatera s Islanda (spasili se u posljednjoj minuti). Treba dati vremena ekipi i Krcmaru. Meni su spic, lijevi bek i pa i sredina s Arezinom i Ivanom iskorak u odnosu na proslu sezonu i bude optimizam.
Igra je bila solidna i sigurno ce morati bolje biti za trece kolo. Uz borbenost i bolju igru odbrane moglo bi se tome nadati.
Ko je onako slabo skocio kod gola Estonaca? Bakrac? Kako ga je onaj patuljak nadskocio za pola metra skoro i zakucao loptu u gol nije mi jasno.
Za Apollon razglasiti utakmicu, napuniti Grbavicu pa kao protiv Zete uvaliti jedan gol i braniti se u revansu na Kipru po cijenu zivota. Optimista sam, ima nade u ovoj ekipi. :zeljeznicar1:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:20 pm

bianco blu je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:16 pm
zašto su pored Željinih legendi, početni udarac na današnjoj utakmici izveli mafijaši iz SBB-a i SDA ?

Sramota, po mom mišljenju ...
Dobili su sto su i zasluzili. Koji ce qrac oni na danasnjoj smotri!? Konta malo izasli u susret pa cemo mi sad kao izvesti pocetni udarac. Gmazovi odvratni.
1987
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 18, 2018 10:24 pm
Ide nam kazna sigurno zbog onih ljudi na jugozapadu.
Steta. Nisu to male pare.
Ne vjerujem da ce sigurno je delegat trazii da se upozori da ne bi dobili kaznu, a ako bude radi 30 kretena, a 200 stolica na jugu praznih onda mo comment
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:20 pm

Kod Arežine ima nešto u samome stavu što može mnoge iritirati. Ali ja sam, vala, danas vidio jasno da niti je spor, niti igra samo u mjestu. Istina, ima situacija gdje on zaista hoda po terenu, i to hoda s tim stavom kao da mu se ni ne hoda. :D Ali je itekako trčao - glupo je što se to mora naglašavati, ali izgleda da mora zato što vidim da ovdje mnogi već pišu o njemu da ne trči i da je spor kao da je to nešto što se podrazumijeva, čak i za one koji ga hvale - u prvom poluvremenu je pravio pritisak na zadnju liniju i na golmana, i u prvom i pogotovo u drugom poluvremenu je odlično znao povući u tranziciji, ima dug korak i uspjeva da nađe dobra rješenja i u trku, a pritom je i lopta sigurna u njegovom posjedu, lijepi mu se za nogu. Vjerujem da bi od njega mogli imati mnogo koristi, ako zaista uspijemo profunkcionisati kao ekipa, da bi mogao biti i jedan od ključnih igrača. I to ne pod cijenu da neko mora trčati za njega, nego da bolje, planski trče oko njega, da se otvaraju kako treba, te da i on, naravno, ispoštuje ono što se od njega bude očekivalo.

Utakmica ko utakmica, u ovo doba godine, bitna je pobjeda, u suštini rutinska, bez puno sikiracije bez obzira na to što smo odmah primili gol. Solidna posjeta, atmosfera solidna, ali znamo mi to i puno bolje, malo nas sunce sviju ošamutilo, ja još ne mogu sebi da dođem. 5:1 u dvije utakmice nije malo u Evropi, pogotovo s obzirom na to da ono što je prikazano još nije ni blizu onome čemu se teži. Do toga će ipak trebati još vremena, još jačih utakmica, mnogo više timske uigranosti, malo sreće da nas krene i da igrači između sebe kliknu. Puno je promjena, a bit će ih očito još. Ono što je sada najvažnije je da smo uspjeli ipak popraviti onaj očajan dojam sa generalke, pa djelujemo koliko-toliko spremni za početak prvenstva. Ali već protiv GOŠK-a za pobjedu će trebati više.

Igra uvijek zavisi i od protivnika. Ovi Estonci su tanki ko rizla, a mi neuigrani. Bolji protivnik i iz tebe izvlači više, jednostavno zato što te tjera da se više potrudiš. Ovdje je bilo jasno da zaista ne treba puno da bi se ovo sigurno prošlo, a koliko smo mi neuigrani ne znam kako je iko mogao očekivati neku dominaciju na terenu, da nametnemo neku svoju igru, kad mi tu igru još uvijek tražimo. Drugo je pitanje da li smo je dosad trebali već imati u većoj mjeri. Ali s obzirom na ono kako je bilo u prvoj utakmici, ovo danas je očekivano, bez realnih razloga ni za neko oduševljenje, ali ni za razočaranje.

Teren je fantazija. Svaka čast, još jedan ogroman korak prema naprijed. :palacgore:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:21 pm

bianco blu je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:16 pm
zašto su pored Željinih legendi, početni udarac na današnjoj utakmici izveli mafijaši iz SBB-a i SDA ?

Sramota, po mom mišljenju ...
Od 1,2 miliona KM za teren, Kanton je dao 700 hiljada (500 prvi put i 200 po novom rebalansu) i zato ih nasi drze ko malo vode na dlanu i zato su predstavnici Kantona izveli pocetni udarac. Zvizduci su sramota, po mom misljenju...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:21 pm

Arezina je doktor. Bice uspona i padova, svaki ih igrac ima, ali on sa loptom radi sta pozeli. Par pasova koje je poslao, nisam vidio jos od Zebe iz najboljih dana. Covjek zna i treba ga podrzati, pa ce nam vratiti sa 10tak golova i 15tak asistencija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija