Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:18 pm

Jel samo ja ovdje nisam za tog Gojka ?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:20 pm

Meni samo nije jasno zasto bi presao kod nas a ne u vojvodinu? Je l to njima nije dovoljno dobar zbog godina ili im je preskup. Ako njima nije dobar zasto nama jeste, i ako je njima preskup kako nama nije, s obzirom da je.Graovac presao kod njih zbog vise para. Ako i predje kod nas onda ce to uraditi samo zbog Krcmarevica, moja je pretpostavka. E sad hoce li biti pojacanje za nas il ce biti neka verzija vranjesa, nek se o tome dobro razmisli. Ti stariji.igraci su kao golfovi dvice, moze da prekuca a moze da se vrlo brzo pokvari.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:21 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:18 pm
Jel samo ja ovdje nisam za tog Gojka ?
Pa nisam ni ja neki optimista..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:22 pm

Hare79 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:20 pm
Meni samo nije jasno zasto bi presao kod nas a ne u vojvodinu? Je l to njima nije dovoljno dobar zbog godina ili im je preskup. Ako njima nije dobar zasto nama jeste, i ako je njima preskup kako nama nije, s obzirom da je.Graovac presao kod njih zbog vise para. Ako i predje kod nas onda ce to uraditi samo zbog Krcmarevica, moja je pretpostavka. E sad hoce li biti pojacanje za nas il ce biti neka verzija vranjesa, nek se o tome dobro razmisli. Ti stariji.igraci su kao golfovi dvice, moze da prekuca a moze da se vrlo brzo pokvari.
S Vojvodinom trenira samo jer je njihovo dijete, prošao školu njihovu i sl.
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:24 pm

Kacar je odlican igrac, no nazalost povrede su ga unistile...

Posto navijam za HSV pratio sam njegove igre i bio je odlican u sezoni 10/11 gdje je do povrede bio glavna pokretacka snaga u veznom redu. Nazalost nakon par losih utakmica bio je na udaru medija i navijaca (nemojte samo porediti odmah sa Zeljom, jer HSV u prosjeku na treningu dnevno prati oko 1500 navijaca) i to psihicki nije bas najbolje podnio. Zatim je u Aprilu 2012 dozivio povredu koljena koja ga je dugo izbacila iz pogona i nakon povratka vise nije bio u planovima tada novog trenera Finka.

Ima dobar pas i dobro cita igru, a takodjer moze biti opasan iz prekida jer je vecinu svojih golova dao glavom. Ukoliko dodje mislim da ce biti najbolji igrac lige.

No pored i dovodjenja Kacara smatram da nam je potreban jos jedan napadac i krilo kako bi kompletirali ekipu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:26 pm

**** Gojka, vidjet cemo kad dodje ( ako dodje ) sta ko ima reci.
Danas tekma :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Nadam se da ce Aldin debitovati i Dacic imati malo vecu minutazu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :baklja: :baklja:
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:27 pm

fcz je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:06 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 18, 2018 1:49 pm
Moze li mi neko reci zasto se ne dozvoljava navijacima da ulaze na poluvremenu na utakmicu ?
Vala ni ja to nikako ne kontam. Hajd eto neces drzati prodavce karti na radnom mjestu nakon pocetka utakmice, ali pusti barem ljude koji imaju godisnju ili ranije kupljenu pojedinacnu kartu. Meni se jednom desilo tako i ne znam ni sam kako sam premunto drota da me pusti. Stvarno bezveze.
Mene protiv Zrinjskog nisu pustili, kao zakljucane kapije i oni otisli. Ja s posla dosao iz starog grada i vratim se ko debil. Mislim da samo kod nas to tako ide, imas kartu i ne daju ti da udjes.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:27 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:18 pm
Jel samo ja ovdje nisam za tog Gojka ?
nisi sam..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:28 pm

Okolele je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:21 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:18 pm
Jel samo ja ovdje nisam za tog Gojka ?
Pa nisam ni ja neki optimista..
+1
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:28 pm

samo_kulturica je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:22 pm
Hare79 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:20 pm
Meni samo nije jasno zasto bi presao kod nas a ne u vojvodinu? Je l to njima nije dovoljno dobar zbog godina ili im je preskup. Ako njima nije dobar zasto nama jeste, i ako je njima preskup kako nama nije, s obzirom da je.Graovac presao kod njih zbog vise para. Ako i predje kod nas onda ce to uraditi samo zbog Krcmarevica, moja je pretpostavka. E sad hoce li biti pojacanje za nas il ce biti neka verzija vranjesa, nek se o tome dobro razmisli. Ti stariji.igraci su kao golfovi dvice, moze da prekuca a moze da se vrlo brzo pokvari.
S Vojvodinom trenira samo jer je njihovo dijete, prošao školu njihovu i sl.
Pa ne vjerujem da trenira s njima a da mu nisu nista ponudili kad im je ispred nosa. Ne vjerujem da bi igraca takvog formata i karijere tek tako prepustili nama a mogu mu dati najmanje isto para kao mi ako ne i vise. Cudno mi je to nesto. Jedino ako je dao rijec Krcmarevicu pa i novac nije odlucujuci faktor.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:29 pm

Ako bude zdrav i motivisan, bolji igrač nikad nije zaigrao u PL BiH. Ako umisli da je Xavi kao Stojan Vranješ, nema ništa od njega. Pedigreom i fudbalskim znanjem je tri puta ispred Vranješa. Godinama promašujemo s iskusnim "kapitalcima", Zahirović, Bekrić, Vranješ, ali ruku na srce Kačar ima bolju karijeru od svih njih zajedno. Koliko je ovo uopšte realno, vidjet ćemo, ako već dođe nadati se da će Krčmarević izvući 100% njegovih mogućnosti.
Jedan ovakav igrač je nešto što je vrlo bitno, da bude vođa na terenu i uzor mlađim igračima koji bi mogli mnogo toga naučiti od njega. Nadati se da ćemo konačno pogoditi s jednim takvim igračem. Jednog smo već propustili, a to je Senijad Ibričić. Ako već Vranješ ne može ništa ponuditi, pokušati s Kačarom dobiti to što godinama tražimo i što nam fali. Benefiti bi svakako mogli biti veći od eventualnog promašaja.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:29 pm

Pa što onda pišemo da hoćemo kapitalce kad oni uvijek mogu naći negdje bolje
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:31 pm

Mislim da se to radi sigurnosti neke ne dozoljava. Da mora tako. Naravno i meni je nonsens ali znaša kako ovi na ulazima skontaju sve bukvalno, ali shvatam ih ako se šta desi oni krivi i bez posla mogu ostati.

GOjko koji će biti nešto što je trebao biti Vranješ ok. GOjko u rugom izdanju nisam za njega. Ovdje mislim da će biti ispravna priča jer će dati stop osto zbog Krčme. I dolazi radi njega ako dođe. Sigurno ne dolazi zbog hialjdu dvije više koje može dobiti i u Vojvodini i sl klubovima u Srbiji
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:32 pm

Hare79 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:28 pm
samo_kulturica je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:22 pm
Hare79 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 2:20 pm
Meni samo nije jasno zasto bi presao kod nas a ne u vojvodinu? Je l to njima nije dovoljno dobar zbog godina ili im je preskup. Ako njima nije dobar zasto nama jeste, i ako je njima preskup kako nama nije, s obzirom da je.Graovac presao kod njih zbog vise para. Ako i predje kod nas onda ce to uraditi samo zbog Krcmarevica, moja je pretpostavka. E sad hoce li biti pojacanje za nas il ce biti neka verzija vranjesa, nek se o tome dobro razmisli. Ti stariji.igraci su kao golfovi dvice, moze da prekuca a moze da se vrlo brzo pokvari.
S Vojvodinom trenira samo jer je njihovo dijete, prošao školu njihovu i sl.
Pa ne vjerujem da trenira s njima a da mu nisu nista ponudili kad im je ispred nosa. Ne vjerujem da bi igraca takvog formata i karijere tek tako prepustili nama a mogu mu dati najmanje isto para kao mi ako ne i vise. Cudno mi je to nesto. Jedino ako je dao rijec Krcmarevicu pa i novac nije odlucujuci faktor.
Možda jer su završili 8. u ligi, a kod nas je malo ljepša priča ipak, evo ne znam :D :D
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:33 pm

Kacar je komplikovana prica. Covjek kojeg su smatrali najtalentovanijim srpskim fudbalerom u zadnjih 20-30 godina, ali povrede koje su ga klupirale do mjere da odigra samo par utakmica u prosloj sezoni. Dok je bio u Herthi, cinjenica je da je bio nosilac igre i da je u njegovoj drugoj sezoni tamo Hertha bila 4., a vec naredne kada je otisao ispali iz lige... Klasa je bio u najboljim danima, a vrlo je upitno koliko moze danas pokazati, sto zbog godina, sto zbog neigranja u protekloj sezoni.

Vjerovatno je neki plus sto ga je Krcmarevic trenirao i zna sta i u kojim taktikama moze pruziti maksimum. I vjerovatno je zbog igranja u Njemackoj profesionalac koji ce postovati klub i ljude u njemu.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:35 pm

slika
slika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:36 pm

Lik je godinama igrao u bundesligi. Pitanje je samo u kakvom je sad stanju i da li bi bio motivisan, odnosno da li bi bio profesionalac, a ako je zdrav i ako ce davati 100% od sebe dobili bi ogromno pojacanje u veznom redu. Veza Kacar-Blagojevic i ispred njih Ramovic je sex, bar na papiru..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:37 pm

Mene zivo interesuje ko je to za nas a da je moguc, da je pri tom kapitalac, da je mlad al ipak iskusan, da je proslu sezonu dao 15 golova i imao 10 asistencija u ligi petice, da je profesionalac i dobar u glavu ...

Nekima niko ne valja a vazda se nekom nesto ne svidja. To je tako.
Opet kazem, **** njeg sad.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:37 pm

Neko spomenu ovde, taj covjek nije stvoren za golove i asistencije, posto se kod nas kad je u pitanju vezni igrac gleda to najvise :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 2:39 pm

Igrao je Vranjes prvih par utakmica kako treba, posebno u Krupi, pa gol u Mostaru i ona akcija sa Vojom, pa golcina Radniku, vidjelo se da covjek zna kad hoce. Definitivno klasa za ovu ligu. Poslije je na pogresnoj poziciji igrao i nije bio dobar. Ruku na srce ostavio bih ga hladno jer opet kazem, za nase uslove odlican igrac.
Ovog drugog dok ne dodje ne treba komentarisati.
Cekamo spica jer nam fali opcija u napadu, imamo citavog jednog spica i dvojicu koji mogu igrati spica (Zaim i Zekan).

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], milanribar, ublehas i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija