Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 9:26 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:38 am
Bas tako. Jos se misljenje o Slobu promjenilo, vise ima pristalica nego kad je dosao. Nema navijaca na tribinama da psuju. Bili su u miru na pripremama.
Ne vidim sta smo mi krivi za ovo do sad.

Prije nekad i poslije kad krene sezona bit cemo sigurno za nesto krivi, ali sad nismo.
Krivi su navijaci sto pisu po forumima. :rofl:
Da se ne talasa, smijesila bi nam se grupna faza.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 9:30 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 06, 2018 6:59 am
Po meni propust glavog skauta ili Krcmarevica je sto se ranije nije kompletirala i dovela jaka odbrana. Morao je i drugi stoper doci kad i Bakrac.

Vidimo na tv-u kako danas ekipe koje su nazad cvrste i sto se znaju braniti tesko primaju gol. Cesto i prodju jer jbg napravi se neka sansa, ali bitno ga je ne primiti. Samo kod nas u repci i u klubu izgleda ne znaju se braniti, te zbog nedostatka kvaliteta te ne posvecenju dovoljno paznje tom segment.

Kao mladji kad sam gledao Amara prvi mi je dojam bio kako cvrsto igramo i zgusnuto u sredini. Odbranu moraju igrati i veznjaci i stoperi.
Nama sad prijeti raspali Celik, Vitez. Dolaze u sansu lako.

Moralo se malo bolje odraditi ovo u odbrani jer protiv Apolona (ako prodjemo a i na gostovanjima u Hercegovini ) nam ne gine da se branimo. A ako se ovako budemo branili, mogli bi biti i natrpani.
Onda vracaj celavog Petrovica on je bas to znao. :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 9:36 am

S njim smo najblizi i bili za titulu :D
Stigli toliki zaostatak i jos se za titulu borili
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:02 am

Bez trke, ukrstanja, uvezivanja 4 pasa na sredini nema pozicionog fudbala, odluci se oces li se braniti ili ces svaku napadati, nemoj mi nista izmedju. Na svakog protivnickog igraca koji prilazi formiraj trokut da loptu mozes pravilno izvest, a ne da cekas kad ce Blagojevic je sam iznijet do njihovog 16erca. Nema smisla da toliko ofanzivno orijentiras bekove ako ti Sehici nece igrat bekove jer ova dvojica ne znaju centrirati, a dobar centarsut na Krpica je pola gola. Nije fudbal komplikovan dok ga ne zakomplikujes sam.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:07 am

Ponekad psujem u sebi starom sto me nije prebio, umjesto poveo, kad sam trazio da idem s njim na prvu utakmicu Zelje...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:12 am

bogi je napisao/la:
pet jul 06, 2018 10:02 am
Bez trke, ukrstanja, uvezivanja 4 pasa na sredini nema pozicionog fudbala, odluci se oces li se braniti ili ces svaku napadati, nemoj mi nista izmedju. Na svakog protivnickog igraca koji prilazi formiraj trokut da loptu mozes pravilno izvest, a ne da cekas kad ce Blagojevic je sam iznijet do njihovog 16erca. Nema smisla da toliko ofanzivno orijentiras bekove ako ti Sehici nece igrat bekove jer ova dvojica ne znaju centrirati, a dobar centarsut na Krpica je pola gola. Nije fudbal komplikovan dok ga ne zakomplikujes sam.
bravo. :palacgore:
u tvoja dva tri posljednja posta je detektovano sve ono sto ne radimo dobro.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:15 am

kremenko je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:37 pm
Ovaj narod poludio majke mi. Sta hoćete više, Jel hoćete da se Zujo vrati i Violina, Jel to hocete.
Ni milimetra predsjedniće. :palacgore:
Slobodana treba pustiti da radi, vidim u njemu nešta. Treba mu zacementirati ugovor. Na 5 godina potpisati. Joj kad naši izadju na novi teren, pa kad krenemo plesti mrežu. Sam teren će 2 gola zabiti do 12 minute.

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:25 am

Dominic je napisao/la:
pet jul 06, 2018 9:30 am
Onda vracaj celavog Petrovica on je bas to znao. :)
Ma nije druze, da je to znao, nebi primio u Krupi drugo poluvrijeme i nebi primio na lavoru kad nam je najvise trebalo. Od njega sam to i ocekivao pa lik faila.
Dodje Adzem, napravi ekipu za presinga i garantujem da smo nastavili sa onim presingom kao prvo poluvrijeme protiv Slovaka da bi bili prvaci - lik upropasti sve sa manjkom rotacije, izostankom presinga.
O Krcmi ne znam sta reci, davno receno misljenje je ko supak i svak ga ima, covjek pokusava nesto novo, ja bih mu dao sansu, cisto sto mi je vise muka od 4-5-1 i sto cijela liga to igra (osim Sirokog) i sto mi osim 4-5-1 ne znamo odigrati nista vise, nikakvu promjenu formacije a to traje od Amara. Zbog toga nismo ni konkurentni vani kao ni nasi igraci, evo i Krcma je rekao da su takticki neskolovani, nece da rade na sebi, uletili su u zonu komforta sa 4-5-1 i sto bi ucili nesto novo kada im je lakse trenera smijeniti - bruka i sramota.
Dao bih ovom treneru sansu, opleo po ovim balerinama jer onakav sramotan pristup jucer je za uzimanjem dvije plate, razumijem da su 'noge teske' da je Velez odigrao na svjezinu tih prvih pola sata, da su bili motivisani da nas dobiju, da je Ibro Rahimic dobar trener koji je sa Mladosti cuda cinio, da je taj isti Velez razbio Azmirovu Slogu 3-0 dole i 1-0 (ili 2-1 ili koliko vec) u Siminom Hanu, ali mene boli nas pristup, setanje, nedostatak zelje da trcis.
Sada slijedi otrcana faza, dobro je sto se desilo jucer a ne za 7 dana protiv Narve, ali samo ako se vec danas poduzme nesto radikalno, od Misimovica i uprave preko trenera da se da do znanja ovim balerinama da se ovakvo nesto vise nece tolerisati, da ko nece, ne mora da igra, nek ide da seta gdje god, ali da mu ovdje nece prolaziti (ovo bi bilo najbolje da licno Misimovic oplete danas, kao sto zna oplesti na skupstini).
Od Krcme ocekujem da pridje svakom ponaosob (a to covjek i radi na treninzima) i vidi u cemu je problem sa tim pristupom, sa tim kukaviclukom i da im to izbije iz glave, pa nek angazuju i motivatora i psihologa i koga vec sve ne samo da se to rijesi.
Zakljucak svega je pokazati igracima da je dosta vise njihove samovolje, tiranije i indoletnosti. Treneru dati zadatak da to rijesi i da pokaze da li je trener za Zeljeznicar ili nije.
Od uprave ocekujem direktno da inicira ove poteze i presjece prije pocetka sezone ovakav pristup i glupiranja.
Fizicku spremu igraca u ovom momentu je tesko odrediti ako imaju 2 treninga dnevno, za nadati se da je profa naucio nesto od proljeca.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:30 am

bogi je napisao/la:
pet jul 06, 2018 10:02 am
Bez trke, ukrstanja, uvezivanja 4 pasa na sredini nema pozicionog fudbala, odluci se oces li se braniti ili ces svaku napadati, nemoj mi nista izmedju. Na svakog protivnickog igraca koji prilazi formiraj trokut da loptu mozes pravilno izvest, a ne da cekas kad ce Blagojevic je sam iznijet do njihovog 16erca. Nema smisla da toliko ofanzivno orijentiras bekove ako ti Sehici nece igrat bekove jer ova dvojica ne znaju centrirati, a dobar centarsut na Krpica je pola gola. Nije fudbal komplikovan dok ga ne zakomplikujes sam.
Trokut je za nas fudbal jos uvijek misaona imenica.
Fino je to reci a jesmo li mi ikad to igrali, je li Zrinjski igra tako? Ni blizu.
Za trokut treba konstantno otvaranje i kretanje, mi se kod auta ne krecemo a da se krecemo 90 minuta i stalno trazio prostor za formiranje trokuta.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:34 am

Eto Guse opet u omladinskom pogonu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:35 am

pa naši ni na crtu se ne bi znali poredati kakvi bolan trokuti :D
za šehiće se apsolutno slažem
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:42 am

Zgusti sredinu, imaj jednog razbijaca. Nazad jako, Jakovljevic i slicni.
Naprijed brzi igraci. Uigravaj igru 2 na 2 , 3 na 3 po stranama.
Ukratko kako igra Zrinjski godinama. Procitano je to, ali imaju brže igrace od vecine klubova i prolazi im na to. Fino je ChWilla jednom to rekao ako se dobro sjecam.

Liga nam je takva i to prolazi ocito i kod Amara i kod Zrinjskog. Petrovic je to znao i tako igrao, samo su ga igraci izdigli kad je najvise trebalo.
Mozda Slavkovo nije na oko lijepo kao Zrinjski jer su nam spori igraci bili, ali "rezultat" je bio tu.
Spoiler:
Cekam komentare koijm me savjetuju da odem u klub traziti posao :kafa:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:45 am

nema tog autoriteta koji će u želji i sarajevu potpuno ignorisati glas navijača, ni u pozitivnom ni u negativnom smislu. čak ni uz prodaju kluba to nije realna opcija.

realno da je su pitari najzadovoljniji ikad poslije rata bili kad su "pišali po sirotinji". i najumjerenije i najopreznije je ponijelo.

ja bi bio presretan da mi imamo konstruktivnu opoziciju. a imamo samo destruktivnu. s nekim se stvarima pretjeruje, neke stvari jesu postale floskule, ali generalno - za klub osim ljudi koji su sada u njemu, nije zainteresovan niko ozbiljan i pošten. ni mogućnosti krađe nisu takve da bi se i neki zaista ozbiljan lopov pojavio, kao mamić. samo kokošari.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:45 am

exbabilon je napisao/la:
pet jul 06, 2018 10:34 am
Eto Guse opet u omladinskom pogonu.
Daj ga u prvi tim, a Karica prekomanduj u skauta ili analiticara kad je vec dobar u skautiranju protivnika.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:53 am

napise se ovdje par dobrih stvari.
ja ne znam zasto su npr ostavili Karica? umjesto da dovedu nekog trenera i da se veca pretvori u masinu oni ostavljaju lika koji veze nema.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:53 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 06, 2018 10:42 am
Zgusti sredinu, imaj jednog razbijaca. Nazad jako, Jakovljevic i slicni.
Naprijed brzi igraci. Uigravaj igru 2 na 2 , 3 na 3 po stranama.
Ukratko kako igra Zrinjski godinama. Procitano je to, ali imaju brže igrace od vecine klubova i prolazi im na to. Fino je ChWilla jednom to rekao ako se dobro sjecam.

Liga nam je takva i to prolazi ocito i kod Amara i kod Zrinjskog. Petrovic je to znao i tako igrao, samo su ga igraci izdigli kad je najvise trebalo.
Mozda Slavkovo nije na oko lijepo kao Zrinjski jer su nam spori igraci bili, ali "rezultat" je bio tu.
Spoiler:
Cekam komentare koijm me savjetuju da odem u klub traziti posao :kafa:
što bi čika @danan rekao bajern i ostali velikani plaču za tobom :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 10:56 am

Veci je potrebna ozbiljna konkurencija. Gledam juce, gubis 3 razlike a on se tako nonsalantno ponasa isto kao da vodimo, pa treba malo vremena ukrasti, a i ne napreduje vise, stagnira opasno ili mu je mozda ovo maksimum..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 11:00 am

opet, kad neko konačno uspješno razbije šablon on će pojesti sve. i to će lakše biti nekome bez navijača nego nama.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 11:01 am

Nije trokut neka filozofija vjeruj mi, na jednog naseg igraca najbliza dva dotrcavaju okomito od njega i preuzimaju loptu, a znam da je to misaona imenica samo kazem ili da igra poziciono ili da ne igra nikako, sta je planirao na kontre igrat sa Arezinom na 10ci ? E bas ce mu to poci za rukom...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 11:03 am

nema nikakve, ni pogrešne filozofije kad ne igraš i ne trčiš. a juče nisu.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 244 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija