Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 3:39 am

1921.ba je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:49 am
hajde bila su dva poraza, sad remi, u sljedecoj je pobjeda :D
Ja vidim tu napredak.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 5:10 am

Sto ljudi, sto čudi. Valjda tako glasi neka naša narodna poslovica.
Ovdje na forumu, sto ljudi i nekih sedamsto devedeset šest čudi. Mijenjate mišljenje kako vjetar puše. Niko nema svog nekog stava. Ovaj tjera upravu, ovaj trenera, ovaj yebe sve živo igračima dok ovaj drugi yebe umrle bivšim igračima. Pa onda pobjedimo nekoga i svo trnje preraste u ruže. Onda opet neko pogriješi, primimo gol i opet isto. Yebada majki umrlih onome ko ga je doveo, uprava napolje, gradimo stadion umjesto da titule osvajamo. Onda pobjedimo tri-četiri za redom. Opet ruže cvjetaju, naši igrači seru zlato, prodavaju se za šesto-cifrene iznose. Onda opet kiks, pa kreće yebada umrlih zato što nije ovaj igrač igrao, trebali smo ovoga. Svi neki generali poslije bitke.
Ja se mogu kladiti da pola od vas konta da čim zguziš trebu da odmah sutradan dođe beba.
E, vala, yebem i vas i vaše razmišljanje. Uđem na forum da nešto pametno pročitam, al' se toliko negativne energije nakupilo da mi samo sjebe dan.

Zadnj post na ovome forumu.

Živjeli vi svi pa da za jedno tri-četiri godine pojedete sve što ste nasrali.

I sad baš vidim zašto je dosta pristojnih i uvaženih forumaša prestalo da piše. Jer nema ko da čita.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 5:29 am

Sportskom segmentu nista nije falilo zbog izgradnje. Ja sam prvi rekao da je tesko gradit i osvajat, ali Misimovic vise puta ponovio da je sve obezbjedjeno za uspjeh.

Za 3-4 godine bi je trebali osvojiti nekom logikom ko god je uprava.
Hocemo li mi biti dominantni za 3-4 godine? To trebamo biti, a jedna titula se moze uzet kako god, pogotovo u periodu od 10 godina.
Ja znam da oni teze toj dominaciji i izgradjen stadion ce lakse do tog dovesti, ali odluke ala Beslija i ove koje se rade nisu optimisticne da mozemo dominirat i sa nesto vise para.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 6:05 am

skretnicar je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:45 pm
Koliko ste samo smiješni pojedini...
Imal koji od vas carobni stapic onako da promjeni sve preko noci, bilo bi super...
Ako nema, ajmo malo strpljenja...svaki od vas je pricao kako Zrinjski radi na miru, bez pritiska, kako daje vremena svojim trenerima...samo u nasem slucaju bi
Španiju za 20 dana sa puno novih igrača.. :zid: :zid: :zid:
Iskreno, nisam očekivao ovakav komentar od tebe.
20.dana je tanak period da se išta uradi. Ali u istom tom periodu, široki dobije novog trenera, ostanu bez Menala, Zlomislića, Lončara, pa se ništa ne promjeni u njihovoj igri, i ljudi baš evropski izgledaju. Zrinjski, isto tako promjeni trenera, i prepišaše juče respektabilnu ekipu iz premier lige. Ništa se ne promjeni. Kod nas se je promjenilo, ali nagore.
Tragikomično je vidjeti da u prvom poluvremenu, naš najofanzivniji igrač po desnoj strani je Siniša Stevanović i da on pravi presing na Bobića, a svi znamo da je njemu plafon 30 metara od gola protivnika. Tragično je da pri situaciji 4 na 4, mi imamo Veselinovića koji vodi loptu na dvadesetak metara od gola malo iskosa, a Krpić, Blagojević, Arežina stoje u 16metara ili ispred šesnaesterca, a da pritome niko, ama baš niko, ni sa lijeve, ni sa desne strane nije prišao a imao dulum prostora i vremena..komotno je mogao stići da baci piš, i da skonta da li centrirati prizemno ili visoku.
A koliko tragično tek izgleda odbrana. Mi umjesto da taj segment gdje nam titule ispadaju iz ruke popravimo, u ove tri utakmice izgleda nikad gore.
Ne možemo se vaditi na volju, na teške noge, na jake treninge, te se nadati da će se nešto promjeniti za 7.dana ili bar do apolona ako dođemo. Ovo je bila generalka, nije dobro, igrači su pogubljeni. A dosta ih je i zalutalih u Želju, pa i ovi što ko nešto znaju pri ovakvoj postavci izgledaju kao obični amateri.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 6:43 am

Osvanuo je lijep i suncan dan.Opustite se malo.Uzivajte.Volite se.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 6:59 am

Po meni propust glavog skauta ili Krcmarevica je sto se ranije nije kompletirala i dovela jaka odbrana. Morao je i drugi stoper doci kad i Bakrac.

Vidimo na tv-u kako danas ekipe koje su nazad cvrste i sto se znaju braniti tesko primaju gol. Cesto i prodju jer jbg napravi se neka sansa, ali bitno ga je ne primiti. Samo kod nas u repci i u klubu izgleda ne znaju se braniti, te zbog nedostatka kvaliteta te ne posvecenju dovoljno paznje tom segment.

Kao mladji kad sam gledao Amara prvi mi je dojam bio kako cvrsto igramo i zgusnuto u sredini. Odbranu moraju igrati i veznjaci i stoperi.
Nama sad prijeti raspali Celik, Vitez. Dolaze u sansu lako.

Moralo se malo bolje odraditi ovo u odbrani jer protiv Apolona (ako prodjemo a i na gostovanjima u Hercegovini ) nam ne gine da se branimo. A ako se ovako budemo branili, mogli bi biti i natrpani.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 7:33 am

bio bi vala fazon da ga smijene recimo danas. pozitivni šok između kraja priprema i početka zvaničnih utakmica :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 7:42 am

Ma svako pola godine smjenjivat i to dan pred pocetak jesenjeg odnosno proljetnog dijela sezone. Niposto dozvolit da trener postavi pecat i dovodi svoje menadjerske igrace. :D

Salu na stranu, smjena nije opcija ali morai on promjenit neke stvari, vidimo svi da ne ide s ovim formacijama.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 7:43 am

Zato i služe pripreme da vidi šta ide a šta ne..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 7:44 am

Nista me nebi iznenadilo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 7:51 am

kod nas proces uigravanja očito obratno ide.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:26 am

Jedino u Želji i Sarajevu ne valja ni jedan trener. Iz prostog razloga što ta 2 kluba imaju najbolje i najpametnije navijače.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:28 am

Eric Cantona je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:26 am
Jedino u Želji i Sarajevu ne valja ni jedan trener. Iz prostog razloga što ta 2 kluba imaju najbolje i najpametnije navijače.
ma ja do navijača je. i jednih i drugih što oboliše od svojih klubova.
nije nikako do neznanja i amaterizma u najvišim sferama kluba, jok. pri tom mislim na dešavanja na terenu, ovo ostalo je savršeno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:29 am

kakve god da su trenerove zamisli, njih bi trebali realizovati igrači koji su juče igrali kao da moraju igrati pod prijetnjom strijeljanja. ima stvari gdje navijači otežavaju, svakako. ali ovo nije, a ne može ohrabrivati.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:36 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:28 am
Eric Cantona je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:26 am
Jedino u Želji i Sarajevu ne valja ni jedan trener. Iz prostog razloga što ta 2 kluba imaju najbolje i najpametnije navijače.
ma ja do navijača je. i jednih i drugih što oboliše od svojih klubova.
nije nikako do neznanja i amaterizma u najvišim sferama kluba, jok. pri tom mislim na dešavanja na terenu, ovo ostalo je savršeno.
nisu vala ni nevini. dosta tog amaterizma je u trenutku kad se dešavalo bilo upravo ono što navijači žele da vide.

a fudbal se igra zbog navijača, jel... :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:38 am

Bas tako. Jos se misljenje o Slobu promjenilo, vise ima pristalica nego kad je dosao. Nema navijaca na tribinama da psuju. Bili su u miru na pripremama.
Ne vidim sta smo mi krivi za ovo do sad.

Prije nekad i poslije kad krene sezona bit cemo sigurno za nesto krivi, ali sad nismo.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:38 am

Plavi vlak je napisao/la:
pet jul 06, 2018 1:01 am
Pratim vas odavno i odlucio sam da se registrujem. Pozdrav za sve bolesnike.

Dobrodosao :palacgore:
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:53 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 06, 2018 7:44 am
Nista me nebi iznenadilo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ni mene.
Kako je Adžem smijenjen kao i ostali više puta sam se pitao gdje je taj čovjek?
Jedini mogući zaključak je da mu je savjetovano otprilike:
"Šuti, sjedi tu, platu ćeš primati ko' i prije, nit se buni što si smijenjen - niti se raduj, niti traži posla"!
Pošto nam svi dovedeni treneri angažman završe isto, poslije mjesec, dva, deset...nije važno, Ado nam zatreba svake godine po jednom.
Zaključak:
Ado nije tebi loše u Želji jbt!
:kafa:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 8:59 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:36 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:28 am
Eric Cantona je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:26 am
Jedino u Želji i Sarajevu ne valja ni jedan trener. Iz prostog razloga što ta 2 kluba imaju najbolje i najpametnije navijače.
ma ja do navijača je. i jednih i drugih što oboliše od svojih klubova.
nije nikako do neznanja i amaterizma u najvišim sferama kluba, jok. pri tom mislim na dešavanja na terenu, ovo ostalo je savršeno.
nisu vala ni nevini. dosta tog amaterizma je u trenutku kad se dešavalo bilo upravo ono što navijači žele da vide.

a fudbal se igra zbog navijača, jel... :kafa:
odavno se fudbal ne igra na Grbavici nikako.
nisu nevini, ali nemaju moć smjene osim povika u jedan glas. to što oni smjene i u tom trenutku procjene da treba poslušati navijače ipak govori da oni, ruku na srce, ništa nisu stručniji ni od jednog navijača u tom polju. nemaju moć procjene, ili im karakter nije baš onakav kakvim se predstavljaju autoritativno.
sve smjenismo, promjenismo, samo njih ne. a nismo napravili korak naprijed.
do kog li je bože milosni.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 9:23 am

ChWilla je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:28 am
Eric Cantona je napisao/la:
pet jul 06, 2018 8:26 am
Jedino u Želji i Sarajevu ne valja ni jedan trener. Iz prostog razloga što ta 2 kluba imaju najbolje i najpametnije navijače.
ma ja do navijača je. i jednih i drugih što oboliše od svojih klubova.
nije nikako do neznanja i amaterizma u najvišim sferama kluba, jok. pri tom mislim na dešavanja na terenu, ovo ostalo je savršeno.
nisu vala ni nevini. dosta tog amaterizma je u trenutku kad se dešavalo bilo upravo ono što navijači žele da vide.

a fudbal se igra zbog navijača, jel... :kafa:
Fazon je sto su i u upravi na nivou prosjecnog navijaca kada je u pitanju rezonovanje i pamet oko tog legendarnog sportskog segmenta..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 256 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija