Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:12 pm

Bgm sve sam vise za onu ideju sto sam govorio. Ugledat se na Olimpijakos i rastjerat sve ovo i krenut od NULE.

Uvuklo se luzrstvo u nas, uvuklo se ovo peljanje lopte, nema brzine, nema zelje.

Hajde sad da rastavimo Velezove rezerve.
Evo za sta je Arezina dobar, samo nije ovo rukomet pa da samo ovo izvodi. Svaka cast za pogodak. Majstorski
@Pompey znas i sam sta govorim, ovo mu niko nikad nije sporio, nisam ni ja. Ali sta cemo sto kontru trci sporo kao Vranjes i sto se slabo krece.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:13 pm

hoces jos neki potez? haha

pa ko je bio u kontri, ne moze sam na 3
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:13 pm

Ja imam samo jedno pitanje. Navijači su tražili Brku. Zašto klub nije izašao u javnost i rekao da jeste ili nije njemu ponudio ugovor i da ga je on, eventulno, odbio?

Kakvo je ba ovo eksperimentisanje od našeg velikog stručnjaka? Samo smo izgubili nekoliko treninga na uigravanje nečega što ne može funkcionirati. Imaš 4 5 1 s transformacijom u 4 3 3 što igramo godinama, što ovi igrači igraju godinama. Goni se...

Lijep gol Arežine.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:14 pm

phpBB [video]
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:14 pm

Muti li se kod vas slika..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:14 pm

Zasto izvede drugu postavu trener veleza, nije valjda da smo ih zamolili heheh. Trebalo je dogovoriti da najjaci igraci igraju ipak je generalka.Prelijep gol Arezine.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:15 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:12 pm
Bgm sve sam vise za onu ideju sto sam govorio. Ugledat se na Olimpijakos i rastjerat sve ovo i krenut od NULE.

Uvuklo se luzrstvo u nas, uvuklo se ovo peljanje lopte, nema brzine, nema zelje.

Hajde sad da rastavimo Velezove rezerve.
Evo za sta je Arezina dobar, samo nije ovo rukomet pa da samo ovo izvodi. Svaka cast za pogodak. Majstorski
@Pompey znas i sam sta govorim, ovo mu niko nikad nije sporio, nisam ni ja. Ali sta cemo sto kontru trci sporo kao Vranjes i sto se slabo krece.
Valjao bi nama Arezina da ima igrace koji ce trcati za njega. Isto kao sto je i Zeba u Slobodi igrao, ali se bojim da mi to nemamo. Neki nece ni za sebe da trce
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:15 pm

nikson je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:08 pm

Proveo se fino u europskim tekmama i to je to....ostalo kad sagledas dovoljno je da se sjetis da smo ih uzeli tri puta u 7 dana....
tako se potrefilo, nama najbolja faza, a njima najgora plus hejbet povreda. u svakom trenutku im je falilo 2-3 igrača iz prvih 11, a nekad i 5-6. i opet, kad se lomilo za titulu nadigra te na grbavici bez pola sastava. i na kraju, kad ni njemu nije trebalo, opet kao nekad 3-1 sa četvrtim u zraku...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:15 pm

Koliko je promjena u velezu bilo
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:16 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:15 pm
Koliko je promjena u velezu bilo
Svih 11, na terenu juniori i igraci na probi, s kim smo mi generalnu ugovorili, koji neprofesionalizam.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:17 pm

Joj sto vise ke.njate sa eksperimentiranjem!!
Pa kad ce se eksperimentisati ako nece na pripremnoj tekmi,sunce vam poljubim??
Mozda Krcma smatra da estonci nisu prijetnja i da covjek razmislja unaprijed tako sto cd vidjeti sta moze,a sta ne moze igrati!??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:17 pm

Treba igrat 4 1 3 1 1 formaciju bez krila jer ih nemoze sastavit da valja veca sinnisa kemo crnogora ovaj sa jebenim prezimenom pa onda hajdar i u sredini celavi vranjes arezina pa zaim polu spic i krpa spic tako nekako odigrat

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:17 pm

Za ove što ne znaju, Brko je na G.O.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:18 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:16 pm
mamba21 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:15 pm
Koliko je promjena u velezu bilo
Svih 11, na terenu juniori i igraci na probi, s kim smo mi generalnu ugovorili, koji neprofesionalizam.
Jos su i dresove promijenili :lol:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:18 pm

s ovakvim odnosom i ekipa forumaša bi bila prijetnja.

jeste, nije takmičarska, ali bilo je ne puno boljih (što se toga tiče) i u borbi za titulu ove dvije godine.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:19 pm

MrkiMedo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:15 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:12 pm
Bgm sve sam vise za onu ideju sto sam govorio. Ugledat se na Olimpijakos i rastjerat sve ovo i krenut od NULE.

Uvuklo se luzrstvo u nas, uvuklo se ovo peljanje lopte, nema brzine, nema zelje.

Hajde sad da rastavimo Velezove rezerve.
Evo za sta je Arezina dobar, samo nije ovo rukomet pa da samo ovo izvodi. Svaka cast za pogodak. Majstorski
@Pompey znas i sam sta govorim, ovo mu niko nikad nije sporio, nisam ni ja. Ali sta cemo sto kontru trci sporo kao Vranjes i sto se slabo krece.
Valjao bi nama Arezina da ima igrace koji ce trcati za njega. Isto kao sto je i Zeba u Slobodi igrao, ali se bojim da mi to nemamo. Neki nece ni za sebe da trce
Bas to i ja mislim i to govorim od pocetka.
Majstor je za ovo i nigdje nisam rekao da nije. Majstor prekida i majstor u mjestu, malo vitalnija verzija Zebe, a psovali smo Zebu jer ne trci.
Meni nije problem da ja pogrijesim s procjenom da on nece valjati, niko sretniji od mene da ja pogrijesim a ostali da su upravu. Fakat mi nije problem priznati.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:19 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:06 pm
Vrijeme je da mi navijaci jednom stanemo iza trenera i da se ovoj bagri je.be familija!!Do pristupa bagre je!!Bagra misli da moze kako hoce i da moze mijenjati kako hoce!!Teeba im dati do znanja da to ne moze tako i da ce se ubuduce oni tjerati,a ne trener!!
Zato nam na klupi treba jedan diktator.

Inace, slazem se da iza trenera treba stati, ali ipak ne smjenjuju nijh navijaci vec uprava tako da bi za potpun "dozivljaj" oni trebali imati dobar odnos s trenerom i djelovati prema igracima u skladu s trenerovim pohvalama ili primjedbama.

A zanimljivo mi je da se cesto pisalo o tome kako igraci miniraju trenere, a niko da navede konkretna imena. Evo, sad ih vec nema puno koji su tu dugo vremena, ko je tu onda kolovodja? Kjosevski? Sinisa? Blagojevic? Ako se vec nesto konkretno zna napisite, pa da im se naklatimo na kosti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:19 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:17 pm
Za ove što ne znaju, Brko je na G.O.
S godišnjeg ili tunela bi bolje vodio ekipu. Ovo je poniženje, ljudi nam izvode rezervni sastav.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:19 pm

Ako Krcmarevic ima podrsku od uprave kao sto je Adzem imao, idemo u play-off sljedece sezone, ako ne i ove :D.

Hvala dragom Bogu da formuasi nisu u upravi, gasio bi se klub za mjesec dana
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:20 pm

ChWilla je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:15 pm
nikson je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:08 pm

Proveo se fino u europskim tekmama i to je to....ostalo kad sagledas dovoljno je da se sjetis da smo ih uzeli tri puta u 7 dana....
tako se potrefilo, nama najbolja faza, a njima najgora plus hejbet povreda. u svakom trenutku im je falilo 2-3 igrača iz prvih 11, a nekad i 5-6. i opet, kad se lomilo za titulu nadigra te na grbavici bez pola sastava. i na kraju, kad ni njemu nije trebalo, opet kao nekad 3-1 sa četvrtim u zraku...
Ma sve stoji al opet ti kazem nisu ni oni uspjeli napraviti neki aman rezultat...znali su oni i bolje...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, SIMA_SIMAU i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija