Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:09 am

Godinama oni imaju najbolje igrače, najbolju upravu, infrastrukuru i šta sve ne.. ali nikako da se pomaknu ni blizu mjesta koji vode u viši rang..
To ti je isto ono naše, jaki smo na svim pozicijama, jaka klupa ovako onako.. a na kraju, šta?
Uostalom, prava slika ekipe se vidjela neki dan. U istom obimu i jačini priprema protiv konkurentne ekipe. Do prekida onog bez prave šanse, bez posjeda, bez kreacije, nazad šuplji, ali šefu kaže treba još jedan veznjak ofanzivniji..
Spremni za duple!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:11 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:09 am
Godinama oni imaju najbolje igrače, najbolju upravu, infrastrukuru i šta sve ne.. ali nikako da se pomaknu ni blizu mjesta koji vode u viši rang..
To ti je isto ono naše, jaki smo na svim pozicijama, jaka klupa ovako onako.. a na kraju, šta?
Uostalom, prava slika ekipe se vidjela neki dan. U istom obimu i jačini priprema protiv konkurentne ekipe. Do prekida onog bez prave šanse, bez posjeda, bez kreacije, nazad šuplji, ali šefu kaže treba još jedan veznjak ofanzivniji..
Spremni za duple!
Ti bas hoces da se provaljujes. Dobro eto tako je, da znam da nema argumentovane rasprave, nego ko Maksim po diviziji, ja i ja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:13 am

cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:11 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:09 am
Godinama oni imaju najbolje igrače, najbolju upravu, infrastrukuru i šta sve ne.. ali nikako da se pomaknu ni blizu mjesta koji vode u viši rang..
To ti je isto ono naše, jaki smo na svim pozicijama, jaka klupa ovako onako.. a na kraju, šta?
Uostalom, prava slika ekipe se vidjela neki dan. U istom obimu i jačini priprema protiv konkurentne ekipe. Do prekida onog bez prave šanse, bez posjeda, bez kreacije, nazad šuplji, ali šefu kaže treba još jedan veznjak ofanzivniji..
Spremni za duple!
Ti bas hoces da se provaljujes. Dobro eto tako je, da znam da nema argumentovane rasprave, nego ko Maksim po diviziji, ja i ja.
nemoj za tri dana mijenjati mišljenje kao što znaš.
a kukat ćeš na kraju.
sve je odlično, jelde? :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:18 am

Pp prica ti covjek o Velezu, nije pricao o nama.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:18 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:13 am
cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:11 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:09 am
Godinama oni imaju najbolje igrače, najbolju upravu, infrastrukuru i šta sve ne.. ali nikako da se pomaknu ni blizu mjesta koji vode u viši rang..
To ti je isto ono naše, jaki smo na svim pozicijama, jaka klupa ovako onako.. a na kraju, šta?
Uostalom, prava slika ekipe se vidjela neki dan. U istom obimu i jačini priprema protiv konkurentne ekipe. Do prekida onog bez prave šanse, bez posjeda, bez kreacije, nazad šuplji, ali šefu kaže treba još jedan veznjak ofanzivniji..
Spremni za duple!
Ti bas hoces da se provaljujes. Dobro eto tako je, da znam da nema argumentovane rasprave, nego ko Maksim po diviziji, ja i ja.
nemoj za tri dana mijenjati mišljenje kao što znaš.
a kukat ćeš na kraju.
sve je odlično, jelde? :palacgore:
Ja kad promijenim misljenje to i napisem i navedem razloge zbog kojih sam evo na primjeru Krcmarevica okrenuo pricu u odnosu na prve dane.
Ne znam zasto prelazis sa teme, tema je bio nas protivnik, ekipa u kojoj ima materijala i za nas, doveli su najbolje igrace iz konkurenata, nije ispo Celik, prvi su favorit za ulazak, al dobro, mozda se ti osipas na Hasica jer nece da kupi ulazak ko ni mi titulu, jelde ? :)
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:21 am

DANAN je napisao/la:
čet jul 05, 2018 9:38 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:01 am
Šta god danas da vidimo nije ni blizu relevantnog, puno više oslikava situaciju posljednja utakmica protiv ekipe koja je krenula u istom roku sa novim trenerom, te u isto vrijeme igra prve utakmice.
Velež je ekipa koja je više donji dio federalne nego vrh, i nije mi jasno zašto se oni uzimaju kao generalna proba pred početak prvenstva/europe. Hajde, razumijem pred Krupu radi plastike, ali zašto sad. Ovo nije uvreda ni za jednog navijača Veleža, ovo je samo realna trenutna situacija.
Nadam se pojačanjima na još nekim pozicijama, jer ovo sad je totalno neizbalansirano, da ne kažem isfušereno, ali kao takvi možemo proći amatere iz estonije.
Do apolona imaju rok pojačati dodatno ekipu, jer u tom periodu kreće prvenstvo.
Nadam se da smo naučili da prvenstvo se igra od prvog kola i da se od tada uzimaju bodovi i pravi razlika, a ne od 10tog kako po običaju tek tada ko nešto i proigramo.
Zasto uzalud trosis svoje dragocjeno vrijeme ovdje ma forumu.
Bayern i ostali velikani placu za Tobom i Tebi slicnim.
Ma Lalatović je Tito!!!
:placeodsmijeha:
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:23 am

Plava Porodica. pratim tvoje postove u zadnje vrijeme i vrlo sam zabrinut za tebe. Previse lupas stvari koje su neprovjerene samo da bi nesto napisa. Nekad se ustini za prst prije nego sto odlucis da nesto napises.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:25 am

Svidja mi se sto krcmarevic uopste nema kredita i mora od minusa krenuti.
ovo sto uigravamo sad mozemo ocekivati tek sledece sezone u evropi, a sada nam treba instant uspjeh u evropi. ako prodjemo prva dva pretkola onda smo na konju. vraca se raja na stadion, a stadion sve ljepsi.

gazi zeljo
MIRZA RASCIC
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:26 am

Hadzijalagic je napisao/la:
sri jul 04, 2018 11:01 pm
To zna li ili ne zna cemo brzo vidjeti. Sad se vala ne moze tvrditi ni jedno ni drugo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:30 am

cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:18 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:13 am
cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:11 am


Ti bas hoces da se provaljujes. Dobro eto tako je, da znam da nema argumentovane rasprave, nego ko Maksim po diviziji, ja i ja.
nemoj za tri dana mijenjati mišljenje kao što znaš.
a kukat ćeš na kraju.
sve je odlično, jelde? :palacgore:
Ja kad promijenim misljenje to i napisem i navedem razloge zbog kojih sam evo na primjeru Krcmarevica okrenuo pricu u odnosu na prve dane.
Ne znam zasto prelazis sa teme, tema je bio nas protivnik, ekipa u kojoj ima materijala i za nas, doveli su najbolje igrace iz konkurenata, nije ispo Celik, prvi su favorit za ulazak, al dobro, mozda se ti osipas na Hasica jer nece da kupi ulazak ko ni mi titulu, jelde ? :)
podaleko su oni da bi mogli i kupovinom srediti išta, petnaestak bodova iza sloge završiše čini mi se.
i to je nama generalna proba za europu? protivnik iz federalne lige kojeg bi Željo u normalnim okolnostima sa pola snage razbio. ali to je nama sad ekipa skoro pa u rangu, jer smo daleko od tog Želje koji je mljeo i donji dio PL a kamoli niželigaša.

@matori kako komentarišeš želju šefa da dovede novog veznjaka ofanzivnijih karakteristika? ili si baš toliko omatorio pa ti moderan fudbal ne dopire do m. ćelija?
@rashid a koje su to provjerene stvari? hajde mi reci pa da ne lupam više.

Komentar Moderatora: Molim te da ovako ne pises ovdje, pogotovo ne nekome ko je vise od duplo stariji od tebe. Upozorenje!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:31 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 2:37 am
azbaha je napisao/la:
čet jul 05, 2018 2:07 am
phpBB [video]
Kakav momenat.Beganovicev odnos prema dresu opcenito moze biti primjer svim igracima i proslim i sadasnjim i buducim. Jedan je Dzenis, Zeljino dijete.
Uz duzno postovanje, njegov odnos treba biti primjer kako se ne treba ponasati.
Nije bio klosar poput Zakarica i Zakaricu slicnih, ali zapustiti se toliko i staviti karijeru na stranu nije pravi primjer ponasanja.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet jul 05, 2018 10:32 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:32 am

A Široki nije prošle godime bio 8,9 bodova iza nas na kraju, nismo ih pobijedili u ligi dole, dvaput u kupu...Uredu je biti zabrinut, ali dizati sve ostalo što odgovara, a spuštati ono što ide u korist Želje nema logike. Ja mislim da ćemo sa ozbiljnim pristupom protiv Narve lahko proći, a dobiti ćemo dvije fine tekme za uigravanje i ispravljanje eventualnih grešaka. Rečeno je da se traže štoper i napadač i vjerujem da će doći igrači na obje pozicije, možda se čekaju bolje opcije, a rezervni plan su igrači tipa Kunić i sl. Krčmareviću suditi nakon Narve, par kola u ligi i Apollona, jer do tada će se morati vidjeti neka igra, borba i taktika.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:33 am

velež je sad u najgoru ruku 1b favorit za ulazak u premijer ligu. oni i olimpik, treći haman da nema. prošle godine nije bilo tako, bio je azmir i bila je ozbiljnija zvijezda nego sad.

ali mi svakako ni njih nećemo dobiti pa je svejedno :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:39 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:30 am
cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:18 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 10:13 am


nemoj za tri dana mijenjati mišljenje kao što znaš.
a kukat ćeš na kraju.
sve je odlično, jelde? :palacgore:
Ja kad promijenim misljenje to i napisem i navedem razloge zbog kojih sam evo na primjeru Krcmarevica okrenuo pricu u odnosu na prve dane.
Ne znam zasto prelazis sa teme, tema je bio nas protivnik, ekipa u kojoj ima materijala i za nas, doveli su najbolje igrace iz konkurenata, nije ispo Celik, prvi su favorit za ulazak, al dobro, mozda se ti osipas na Hasica jer nece da kupi ulazak ko ni mi titulu, jelde ? :)
podaleko su oni da bi mogli i kupovinom srediti išta, petnaestak bodova iza sloge završiše čini mi se.
i to je nama generalna proba za europu? protivnik iz federalne lige kojeg bi Željo u normalnim okolnostima sa pola snage razbio. ali to je nama sad ekipa skoro pa u rangu, jer smo daleko od tog Želje koji je mljeo i donji dio PL a kamoli niželigaša.

@matori kako komentarišeš želju šefa da dovede novog veznjaka ofanzivnijih karakteristika? ili si baš toliko omatorio pa ti moderan fudbal ne dopire do m. ćelija?
@rashid a koje su to provjerene stvari? hajde mi reci pa da ne lupam više.
Igrali smo sa mnogo kvalitetnijim ekipama od nas na prethodnih nekoliko pripremnih perioda, sta smo dobili?
Igras podredjenu ulogu, gledas da sto bolje prodjes, i onda kad dodje vrijeme da trebas napast bunker na Grbavici izgledas onako kako smo izgledali zadnje dvije sezone..
Nije Amar bezveze gro pripremnih utakmica igrao sa nizeligasima, pa kad su bile manje pauze mi smo i protiv nasih kantonalnih ekipa cesto znali odigrati, tu gradis igru, dizes kreaciju, vjezbas realizaciju, ne protiv Amkara, Dunjaske, Astane..
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:42 am

Moze li neko malo opsirnije objasniti kakav je problem nastao s novom travom, je li nova tura stize sutra i moze li se sve zavrsiti na vrijeme. Kad je rijec o novom.treneru, najbolje sacekati nekoliko kola pa onda komentarisati. Bio sam juce na treningu, nisam primjetio nista novo u odnosu na proslu godinu, al treba sacekati...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:46 am

Ja nisam u zivotu vidio vecih pesimista od nas, pa sta bi anamoni i veliki ostatak lige trebao razmisljati.Bez icega, bez ikakve perspektive,naznake, projekata, pa sta je vama , zaboravljate da je ovo BiH i da su juventus i bayern druge drzave ...Stvarno nekad pretjerate na prvu..za promjenu dodjite na Dzildin turnir, druzite se sa rajom, dolazite na tekme i dajte podrsku.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u čet jul 05, 2018 10:48 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:47 am

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:49 am

Mnogo mi generalno pametujemo za navijace koji ne mogu da 4000 redovnih skupe na utakmici, bez obzira na rezultat.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:49 am

Navikli ljudi ali doslovno samo da seru.. U jednom trenutku su stručnjaci za agrikulturu i građevinu u drugom najveći trenerski magovi i menadžeri današnjice..

Ja odoh danas obnoviti člansku i uzeti godišnju za Jug i tako pogurati ovaj projekat a vi se i dalje mješajte ko vegeta u sve..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u čet jul 05, 2018 10:51 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 10:51 am

A gdje je rekao da hoce jos jednog veznjaka. Ja sam onaj clanak na Klixu na brzinu procitao, mozda mi je promaklo ili ima jos neki clanak.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot] i 271 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija