Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:40 pm

e ne vjerujem :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:40 pm

sejo je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:34 pm
Lars, Bogi i Brko
Dream team 😁
Kao ona epizoda iz Vize za buducnosti gdje tri žene prave večeru, svako na svoju pravi, tako bi i ova trojica. Svaki po 5 pojačanja po svojoj želji, pa nek trener pravi večeru od tog :D
Spoiler:
phpBB [video]
P.S. Ako znate posao bujrum, ako ne znate ima forum :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:41 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:38 pm
A sta je toliko lose sto je momak ponudio se da volonterski nesto odradi ? Jel mi to imamo skauting sluzbu ili bar vise od jednog covjeka, a da to nisu Zeba i Krcmarevic, koji rade na prikupljanju utakmica npr. Trans Nave i skautiranja njihovih igraca ?
Pa nije lose ako ima reference. Ja sam pitao koje su jer ne znam.. Necu valjda nagadjati.
Pitao sam i za reference od @Larss jer je i on preporucen ali ne i predlozen sta god to znacilo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:45 pm

Ko, mi? Klub se dici transparentnoscu, mi nemamo nista sa klubom u poslovnoj svezi, niti neko ovdje radi za klub. Neozbiljno je i pomisliti da neko moze biti tek tako oficijelno predlozen klubu preko forumskog posta, to se valjda radi drugim sredstvima. Moj post se nadovezao na to "kako bi bilo dobro", sto je neko ranije napisao, cisto u toku diskusije. E sada, preko forumskog posta predloziti nekoga da zaista radi - da zaista i dobije na osnovu toga posao; jako neozbiljno da bi bilo shvaceno ozbiljno. Barem ako se dicimo da smo se mahale rijesili.

Takodjer, vezano za transparentnost generalno, jedno je biti transparentan, drugo iznositi privatne podatke preko necije volje, na osnovu forumskog posta, gdje su svi/vecina anonimni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:35 pm
:rofl: :rofl: :klanjase2: :klanjase2:

Skandal.
@Leone, kao da ovima u klubu nije dovoljan jedan Bogi. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:47 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:37 pm
Zar se ne dicimo transparentnoscu? Zasto je zabranjeno znati razlog pa i reference nekoga ko je preporucen odnosno predlozen klubu. Jal preporucen jal predlozen, meni ti potpuno isto znacenje ima.
Iz mog ugla, čisto jer evo @bogi je forumaš koji piše ovdje, u suštini (većina) ne znamo ko je on. @storm ga predlaže, jer valjda zna šta on zna, a neće da piše to umjesto njega da ne bude da priča umjesto njega i piše u njegovo ime, pa ako ovaj hoće da ti/nam napiše reference napisat će. Sudeći po pisanju na forumu, @bogi bi bio Jadranko Hajdarević ili Haris Bogičević, kako god :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:48 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:41 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:38 pm
A sta je toliko lose sto je momak ponudio se da volonterski nesto odradi ? Jel mi to imamo skauting sluzbu ili bar vise od jednog covjeka, a da to nisu Zeba i Krcmarevic, koji rade na prikupljanju utakmica npr. Trans Nave i skautiranja njihovih igraca ?
Pa nije lose ako ima reference. Ja sam pitao koje su jer ne znam.. Necu valjda nagadjati.
Pitao sam i za reference od @Larss jer je i on preporucen ali ne i predlozen sta god to znacilo.
E samo da ne dodje do zabune. Ja sam skontao na skauting u smislu da se pravi skauting protivnickih timova, dostave analize i slicno, a ne skauting potencijalnih pojacanja i sta ja znam. Bogi je znao par puta fino analizirati nasu igru, prenijeti neke stvari i zamisli sa treninga i vidi se da ima smisla za to. E sad kakve su reference, koliko je strucan i slican, ne bih znao
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:48 pm

Treba im dobra prezentacija da se predstave Upravi i upadaju :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:48 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:47 pm
Ajzea je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:37 pm
Zar se ne dicimo transparentnoscu? Zasto je zabranjeno znati razlog pa i reference nekoga ko je preporucen odnosno predlozen klubu. Jal preporucen jal predlozen, meni ti potpuno isto znacenje ima.
Iz mog ugla, čisto jer evo @bogi je forumaš koji piše ovdje, u suštini (većina) ne znamo ko je on. @storm ga predlaže, jer valjda zna šta on zna, a neće da piše to umjesto njega da ne bude da priča umjesto njega i piše u njegovo ime, pa ako ovaj hoće da ti/nam napiše reference napisat će. Sudeći po pisanju na forumu, @bogi bi bio Jadranko Hajdarević ili Haris Bogičević, kako god :D
Bogi je Karic ustvari. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:49 pm

A mozda i Bogi Bogicevic :D
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:49 pm

Pa niko nije trazio ime i prezime ni JMBG, niti datum niti mjesto rodjenja vec reference za skauting sluzbu za koju su preporuceni.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:50 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:38 pm
A sta je toliko lose sto je momak ponudio se da volonterski nesto odradi ? Jel mi to imamo skauting sluzbu ili bar vise od jednog covjeka, a da to nisu Zeba i Krcmarevic, koji rade na prikupljanju utakmica npr. Trans Nave i skautiranja njihovih igraca ?
Volonterski je lijepit plakate, ocistiti snijeg, ocistiti stolice, napraviti slike neke, videe ali ovako bitnu funkciju i stvar dati nekom ko nema nista bolje nego ti sto imas ili bilo ko sto ga nafatas da gleda trening ili pije kafu u Makijatu.

Jel tebi to ozbiljno i je li to tebi fakat dobra stvar za ozbiljan klub kakav hocemo da imamo.
On treba volonterski otici na neki turnir ili u Banovice i skautirat nekog. Ili igrace gledat na youtubu i reci ovaj je dobar ovaj nije. Decko od 18 godina da ti se time bavi.

Meni nije, i smatram da je ovo cirkus predloziti a kamoli kad bi bilo tako. Ali et, moguce da nam se misljenja ne podudaraju.

@storme oni kad su vidjeli Mejl s potpisom Bogi, odmah su ga obrisali :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:52 pm

Ma nema potrebe covjeka zezati. Danas se on nadovezao, jer su se pisale i dobre stvari, a bogami i neke gluposti. Mislim da je htio reci da svako uradi ko sto je i on, i da se pomogne Zelji
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:53 pm

Ko nam trenutno radi skauting i koje su mu reference :kafa:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:54 pm

Prije par trenutaka su bili preporuceni ili predlozeni, kako god, jer si imao valjane razloge za obojicu ali koje si htio i jesi zadrzao za sebe. Par trenutaka kasnije, pises kako je ipak neozbiljno shvatiti da je neko preporucen na osnovu forumskih postova a o dobijanju posla, kada se forumski postovi uzimaju kao jedina referenca, je suvisno govoriti.. Bar sto se tice neozbiljnosti.
Kontradiktorno.. Dajte malo konkretnije.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub jun 30, 2018 6:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:56 pm

i murinjo nije imao reference, bio je samo prevoditelj :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:56 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:52 pm
Ma nema potrebe covjeka zezati. Danas se on nadovezao, jer su se pisale i dobre stvari, a bogami i neke gluposti. Mislim da je htio reci da svako uradi ko sto je i on, i da se pomogne Zelji
Pa ne zeza ga niko. Pitamo za reference..
Manite me vasih konstatacija. Za svakog igraca koji je doveden, svakog kondicionog trenera, fizioterapeuta trazili smo i analizirali CV. Zasto bi bilo ko bio izuzetak? Ako ima odlicne reference, ja cu ga prvi podrzati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:58 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:56 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:52 pm
Ma nema potrebe covjeka zezati. Danas se on nadovezao, jer su se pisale i dobre stvari, a bogami i neke gluposti. Mislim da je htio reci da svako uradi ko sto je i on, i da se pomogne Zelji
Pa ne zeza ga niko. Pitamo za reference..
Manite me vasih konstatacija. Za svakog igraca koji je doveden, svakog kondicionog trenera, fizioterapeuta trazili smo i analizirali CV. Zasto bi bilo ko bio izuzetak? Ako ima odlicne reference, ja cu ga prvi podrzati.
Jarane mene ne mjesaj u to, ja govorim za bogija kao clana foruma, ne zanima me da li je ko preporucen ili bilo sta drugo. Te informacije trazi na drugom mjestu.
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 6:59 pm

Ne mijesam te, kazem da ga niko ne zeza.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 7:01 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 30, 2018 6:59 pm
Ne mijesam te, kazem da ga niko ne zeza.
Ne znam, ja sam par postova shvatio kao zezanje, a on je nas drug sa foruma. Mene nesto drugo apsolutno ne zanima, i ne govorim da si ti. Vjerovatno ni drugi nisu mislili nista lose, al je onako ruzno vidjeti.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija