Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:39 pm

Ima ovdje jos puno posla.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:43 pm

Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:46 pm

Realno je da su domacini za klasu bolje izgledali,jer su uigraniji za dvije klase od nas.Djeluje mi da smo jos "teski",Zec jako neodgovoran prema nazad,bek solidan,bolji od Sinise danas,djeluje da je spreman,to me raduje.
Dacić i protiv GOSKA i danas bas los za razliku od Sehica.
Sad mi je i jasno sto je doveo onog Curikota.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:50 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:43 pm
Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Ali mi nismo pogledali na gol i sastavili 5 pasova.
Branili se cijelo vrijeme, vjerovatno svjesno.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:51 pm

mirzza je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:34 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:25 pm
Ma crnogorac turčin ako ovako nastavi.
Samo opet nemamo beka od ovog vjerujte nema fajde..dabogda.
mirzza je napisao/la: Ne bih se slozio, on i Bakrac su odigrali solidnu tekmu danas. Puno gori je bio Sinisa, ovog novog beka ne treba jos komentarisati.
i protiv goška i danas, svaka kobna situacija i svako kašnjenje je bilo na poziciji gdje on pokriva. To je sve do postavljanja, dok se drugi povlače on zuji, jer nema osjećaj za prostorom.
Nisi u pravu, danas prvi gol je pao da covjek centrira a lopta preskace Bakraca, beka nema, a Zec nonsalantno pusta covjeka da centrira. Kazem ti treba vremena da se odbrana uhoda jer su je 50% novo, a Sinisa danas neprepoznatljiv. Kemo danas uz Bakraca najbolji u odbrani,a i prosle godine kada je naslijedio sindikalca stabilizovao odbranu sto nakon Bogicevica nije tesko. Ovo je Kemina sezona, vjeruj.
@Brkoo, Sinisa je tanak bek, posebno u napadu ali se nadam da ce pokrpiti to dok mali ne stasa. Poslije ofanzivnih Cole, Memije, Sukura mi spadosmo na to da nam je Sinisa solidan bek, ali o tome je bilo previse diskusije na forumu i vecina je svjesna njegove limitiranosti naprijed.

Da bi stasao mora igrati, potrebne su mu utakmice, ne stasava se sjedeci na klupi. Mali Sehic je vec sad bolji bek od Sinise u mnogim segmentima a moze samo jos vise napredovati, a mi mozemo onda dobiti odlicnog modernog beka..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:51 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:43 pm
Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Ne moze ni Veca milion puta odbranit a da niko ne izbije tu loptu. Ja se fakat slazem da su njemu ispucavanja slabija i pogotovo izlasci na visoke lopte, ali sto se refleksa tice, nema mu ravnog u ligi. Skine po utakmici jedan cist zicer, nekad i vise. To nije sala i ljudi to cesto zanemare. Da ima ove druge mane koje nisu zanemarive, to je sto posto. Sta ce momak kada ga u kljucnim momentima karijere Karic trenira. Karica prebacite da skautira protivnike ako je tu najbolji, nemam nista protiv toga.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:53 pm

Da nam je jednu pred Evropu pobjediti da se ufuramo.
Mogla bi se organizovati jedna tekma sa Olimpikom na Otoci ili sa Famosom u Hrasnici, ne bi im škodilo i malo podrške od navijača.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:56 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:51 pm
mirzza je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:34 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:25 pm
Ma crnogorac turčin ako ovako nastavi.
Samo opet nemamo beka od ovog vjerujte nema fajde..dabogda.

i protiv goška i danas, svaka kobna situacija i svako kašnjenje je bilo na poziciji gdje on pokriva. To je sve do postavljanja, dok se drugi povlače on zuji, jer nema osjećaj za prostorom.
Nisi u pravu, danas prvi gol je pao da covjek centrira a lopta preskace Bakraca, beka nema, a Zec nonsalantno pusta covjeka da centrira. Kazem ti treba vremena da se odbrana uhoda jer su je 50% novo, a Sinisa danas neprepoznatljiv. Kemo danas uz Bakraca najbolji u odbrani,a i prosle godine kada je naslijedio sindikalca stabilizovao odbranu sto nakon Bogicevica nije tesko. Ovo je Kemina sezona, vjeruj.
@Brkoo, Sinisa je tanak bek, posebno u napadu ali se nadam da ce pokrpiti to dok mali ne stasa. Poslije ofanzivnih Cole, Memije, Sukura mi spadosmo na to da nam je Sinisa solidan bek, ali o tome je bilo previse diskusije na forumu i vecina je svjesna njegove limitiranosti naprijed.

Da bi stasao mora igrati, potrebne su mu utakmice, ne stasava se sjedeci na klupi. Mali Sehic je vec sad bolji bek od Sinise u mnogim segmentima a moze samo jos vise napredovati, a mi mozemo onda dobiti odlicnog modernog beka..
Ima predispozicije bolje.
Brzi, bolji centarsut, igra dobro u oba pravca.
Ali je cinjenica da je los bio protiv Goska. Ne moze odmah. Polako.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:57 pm

Muka mi kad pomislim da Vranjes i Blagojevic moraju igrati pod svaku cijenu i da ce zbog njih sjediti ili Saban ili Hajdarevic.
Haris i Anel mogu zajedno, dosta je price da su zeleni da bi nosili nas vezni red, zato imamo Vranjesa i Blagojevica da ih rasterete kada ih stigne umor, zasicenost, pad forme, jednostavno prednost treba da imaju a i zasluzuju ova dva momka, povrh svega oni odlicno izgledaju u paru a igrali su i u juniorima zajedno pa dogurali i do tog Atletica.
Danas smo prodisali izlaskom Vranjesa i Blagojevica a dobrim dijelom i Stevanovica, a gle cuda djecaci ih zamijenise i odigrase na nivou.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet jun 29, 2018 9:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:57 pm

Omar500 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:51 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:43 pm
Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Ne moze ni Veca milion puta odbranit a da niko ne izbije tu loptu. Ja se fakat slazem da su njemu ispucavanja slabija i pogotovo izlasci na visoke lopte, ali sto se refleksa tice, nema mu ravnog u ligi. Skine po utakmici jedan cist zicer, nekad i vise. To nije sala i ljudi to cesto zanemare. Da ima ove druge mane koje nisu zanemarive, to je sto posto. Sta ce momak kada ga u kljucnim momentima karijere Karic trenira. Karica prebacite da skautira protivnike ako je tu najbolji, nemam nista protiv toga.
Ako ce ga Karic uciti da ispucava loptu u 23 godini zivota, neka sebi odmah odkine nogu, bolje mu je amputirac biti.. To je jednostavno morao imati i prije 7-8 godina...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 9:57 pm

Ne interesuje me toliko rezultat koliko igra. Nazalost nije to to. Sto kaze @Leon, nevjerovatno da kod nas koji god trener da dodje nama igra ista.
Fali tu brzine, brzine u vezi.
4-3-3 ili 4-1-4-1 jednostavno ne ide. Prevelik jaz izmedju centralnih veznjaka i napada. Ni Klopp ne bi u Liverpoolu mogao igrati sa 3 u vezi da mu sva 3 nisu trkaci.
Kod nas Blagi i Stojan... ne ide, jednostavno ne ide.
Znam, glupa usporedba Liverpoola i Zelje, ali nadam se da kontate sta zelim reci.

Helem vidjecemo. Na hajr...
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:01 pm

Vrijeme je za anketu. :cigara:
Zadnja izmjena: ellaxaz, dana/u pet jun 29, 2018 10:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:03 pm

Cek ova 3 je bio Aldin Sehic? Nisam ga mogoa skontati nikako.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:06 pm

azbaha je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:03 pm
Cek ova 3 je bio Aldin Sehic? Nisam ga mogoa skontati nikako.
Dacic je 3 :D
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:06 pm
azbaha je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:03 pm
Cek ova 3 je bio Aldin Sehic? Nisam ga mogoa skontati nikako.
Dacic je 3 :D
Dogovori se s Larsom haahahah.
Ko god da je bio, meni je izgledao fantastican i igrao bi mi sljedecu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:50 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:43 pm
Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Ali mi nismo pogledali na gol i sastavili 5 pasova.
Branili se cijelo vrijeme, vjerovatno svjesno.
Mi se pozicionirali. :D U liniji Zec-Vranješ-Blagi-Zaim, a iza njih Šaban. Nekako mi Blagi i Vranješ ne mogu zajedno igrati naprijed, a Zec je paglu k'o racku, jer ne zna da se kreće u takvoj postavci. U prvom je imao priliku iz koje ne treba šutati i on to upravo uradi. U drugom je sukrivac za gol, jer je šatro krenuo da blokira centaršut.

Po meni, puno bolje funkcionišemo u našoj standardnoj formaciji u kojoj Blagi preuzima i prenosi loptu naprijed. Igrači se bar znaju kretati pravilno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:09 pm

azbaha je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:06 pm
azbaha je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:03 pm
Cek ova 3 je bio Aldin Sehic? Nisam ga mogoa skontati nikako.
Dacic je 3 :D
Dogovori se s Larsom haahahah.
Ko god da je bio, meni je izgledao fantastican i igrao bi mi sljedecu.
Pa nije 3 asistirao. Sehic je asistirao, a Dacic je 3 i igrao je duze i igrao je krilo :D
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:09 pm

Dokle je trava? Jel ko kacio kakve danasnje slike?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:12 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:51 pm
Da bi stasao mora igrati, potrebne su mu utakmice, ne stasava se sjedeci na klupi. Mali Sehic je vec sad bolji bek od Sinise u mnogim segmentima a moze samo jos vise napredovati, a mi mozemo onda dobiti odlicnog modernog beka..
Slazem se, ali mora postepeno. Mali ce sigurno imati bolju karijeru od Sinise.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:13 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:08 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:50 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:43 pm
Interesantno je i to, da nam je Široki napravio prvu šansu u 45', a gol dao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.
Ali mi nismo pogledali na gol i sastavili 5 pasova.
Branili se cijelo vrijeme, vjerovatno svjesno.
Mi se pozicionirali. :D U liniji Zec-Vranješ-Blagi-Zaim, a iza njih Šaban. Nekako mi Blagi i Vranješ ne mogu zajedno igrati naprijed, a Zec je paglu k'o racku, jer ne zna da se kreće u takvoj postavci. U prvom je imao priliku iz koje ne treba šutati i on to upravo uradi. U drugom je sukrivac za gol, jer je šatro krenuo da blokira centaršut.

Po meni, puno bolje funkcionišemo u našoj standardnoj formaciji u kojoj Blagi preuzima i prenosi loptu naprijed. Igrači se bar znaju kretati pravilno.
Takodjer.
Blagojevic je nas najbolji veznjak, ovako je ugusen i ne igramo dobro.
Vjerujem da je ovo pokusavao Slobo i iz razloga sto do sad nije imao 10. Evo doveo je 2, sigurno cemo se vratiti na 4-5-1.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija