Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:33 pm

Pa možda je bolji..Ne možemo znati je li bolji dok ne odigra koju utakmicu..Ne samo jednu nego više njih..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:34 pm

Dole je izgleda veliko nevrijeme i kiša, ne zna se gdje će se tekma igrat i upitno je hoćel se igrat.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:35 pm

mislim da ovaj moze biti u zapisniku samo ako neko od stranaca bude povrijedjen ili umoran(od evropskih utakmica)
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:37 pm

Dobrodosli obojica, i Turcinu sretno na probi.

Filip bi trebao biti pojacanje i osvjezenje za nas tim.

Ovog Ivana je Slobo doveo, Kipar fazoni... Po trenutnom rosteru cini se kao visak, pogotovo jer je stranac. Samo prodaja nekog od nasih juniora moze napraviti ovaj dolazak donekle opravdanim. Vraca se i Ramovic, sta cemo s tolikim veznjacima...

Kontam ako je ovaj Turcin uspio debitovati za Besiktas pa makar i u Kupu, nije taraba neka, ali hajde... Nek se dokazuje.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:28 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:23 pm
Ovaj ne izgleda bas kao da je spreman, kad mi izadje slika ja mislio neki navijac dobio dres u onoj promotivnoj akciji.
Stvarno ne razumijem ovakve poteze..
Odbrana donosi titulu. Rekli veci umovi i od mene i od tebe i od naseg trenera.
Kod nas odbrana ko đevđir. A mi na to dovodimo neke igrace na probu, neke nepoznanice.
Umjesto da se sve usmjeri na pravog stopera i da se prvo dovede taj stoper pa onda da se ostale "rezerve" uklapaju u budzet, jer ocito dovodimo strance rezerve.

To nije logicno. I opet cemo se hvatat za glavu.
Podrzavam probe za ovakve profile igraca, prosao skolu velikana, upisao neki nastup za prvi tim, vrlo mlad, sa takvim treba probavati, ali kada si u situaciji u kojoj smo mi onda je prioritetno naci gotovog i provjerenog igraca na toj poziciji i ja se iskreno nadam da ga imaju i da se ne oslanjamo na opciju Bogi ili turcin ukoliko zadovolji.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:40 pm

AKO Je dusko tosic najbolji stoper Tueske a ovsj odigrao 1 mec u kupu onda smo se pojacali
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:44 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:31 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 3:25 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 3:16 pm
Kad pomislis da te ne mogu iznenaditi negativno desi se ovo. **** te vise i sportski segment. Do kada ce ovo desavati? Dovedes nekog Hrvata, niko ziv nije cuo za njega i dovedes Arezinu na posudbu 2 godine. Jos @storm napisa da je cijena za Sabanadzovica 500 hiljada eura, a odbili prije par mjeseci 700 hiljada eura.
Ima li kraja ovoj agoniji?
Nece valjda sad ubost, kad nije do sad. :D
To mi je jedino pozitivno u ovome svemu.. :D

Pazi logike, dovodimo igraca iz druge lige Kipra, halo ba Kipra, uz to jos i stranac a pojedinci pisu da Dacic i Eldar Sehic tek treba da se priviknu na seniorski fudbal, ono kao nisu spremni.. :klanjase: Kad budu imali 25 godina bice spremni, do tada nek budu rezerve igracima sumnjivog kvaliteta..

Jos Krcmarevic rece da stranci moraju 20%-30% biti bolji od domacih igraca..

A ovo za Sabanadzovica i 500 hiljada eura je debilizam samo takav ako je istina da mu je to pocetna cijena..
Druže šta misliš ako ga ne prodamo sad i ostane mu godina i po do godine ugovora kroz iduća dva prijelazna roka a ne bude standardan što je sada bio slučaj, koliko ćeš ga onda moći prodati?

Ja sam siguran da neće nijedan klub dati preko pola miliona eura za igrača koji ne može u našoj ekipi biti standardni prvotimac, da je talenat nad svima talentima. Ako ne igra kod nas svako kolo, kako očekivati da će igrati npr. u nekoj ekipi iz Grčke ili Turske lige? Hadžić iz Sarajeva je bio najveći talenat naše mlade reprezentacije i Sarajeva, vidjeli smo svi za koliko se prodao. Anel MOŽE koštati preko pola miliona eura ukoliko odigra cijelu sezonu standardno i bude među našim najboljim igračima, drugačije ne vidim načina...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:45 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:28 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:23 pm
Ovaj ne izgleda bas kao da je spreman, kad mi izadje slika ja mislio neki navijac dobio dres u onoj promotivnoj akciji.
Stvarno ne razumijem ovakve poteze..
Odbrana donosi titulu. Rekli veci umovi i od mene i od tebe i od naseg trenera.
Kod nas odbrana ko đevđir. A mi na to dovodimo neke igrace na probu, neke nepoznanice.
Umjesto da se sve usmjeri na pravog stopera i da se prvo dovede taj stoper pa onda da se ostale "rezerve" uklapaju u budzet, jer ocito dovodimo strance rezerve.

To nije logicno. I opet cemo se hvatat za glavu.
Podrzavam probe za ovakve profile igraca, prosao skolu velikana, upisao neki nastup za prvi tim, vrlo mlad, sa takvim treba probavati, ali kada si u situaciji u kojoj smo mi onda je prioritetno naci gotovog i provjerenog igraca na toj poziciji i ja se iskreno nadam da ga imaju i da se ne oslanjamo na opciju Bogi ili turcin ukoliko zadovolji.
Slazem se, ali da Bog da da ima vec neka opcija. Trebala je biti dovedena vec. Ima jos 13 dana do te Evrope, a mi odbranu nismo kompletirali.
Ne znam, nek je na hajr.

Sad za sad, ekipa nije fino izbalansirana.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:46 pm

Pa sta odma po obicaju ser.ete pojedini? De prvo da vidimo na sta ce izaci ovo pa cemo davati ocjene.
Za Sabana, ako ga zadrzimo i ako bude igrao iduce ljeto cemo uzeti minimalno milion evropskih. Garantujem.
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u pet jun 29, 2018 6:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:47 pm

Paranoja je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:44 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:31 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 3:25 pm


Nece valjda sad ubost, kad nije do sad. :D
To mi je jedino pozitivno u ovome svemu.. :D

Pazi logike, dovodimo igraca iz druge lige Kipra, halo ba Kipra, uz to jos i stranac a pojedinci pisu da Dacic i Eldar Sehic tek treba da se priviknu na seniorski fudbal, ono kao nisu spremni.. :klanjase: Kad budu imali 25 godina bice spremni, do tada nek budu rezerve igracima sumnjivog kvaliteta..

Jos Krcmarevic rece da stranci moraju 20%-30% biti bolji od domacih igraca..

A ovo za Sabanadzovica i 500 hiljada eura je debilizam samo takav ako je istina da mu je to pocetna cijena..
Druže šta misliš ako ga ne prodamo sad i ostane mu godina i po do godine ugovora kroz iduća dva prijelazna roka a ne bude standardan što je sada bio slučaj, koliko ćeš ga onda moći prodati?

Ja sam siguran da neće nijedan klub dati preko pola miliona eura za igrača koji ne može u našoj ekipi biti standardni prvotimac, da je talenat nad svima talentima. Ako ne igra kod nas svako kolo, kako očekivati da će igrati npr. u nekoj ekipi iz Grčke ili Turske lige? Hadžić iz Sarajeva je bio najveći talenat naše mlade reprezentacije i Sarajeva, vidjeli smo svi za koliko se prodao. Anel MOŽE koštati preko pola miliona eura ukoliko odigra cijelu sezonu standardno i bude među našim najboljim igračima, drugačije ne vidim načina...
A zasto ne bi odigrao. Je li nema kvalitet? Ima, samo je stvar hocemo li ga gurati.
Zimus je donesena odluka da se Hajdar gura vise od Anela da bi se sad mogao prodati.
Anel je mladji od Hareta i bolji igrac od njega. Ova sezona treba biti njegova.
Em ces imati kvalitet u ekipi, em ces imat potencijalno veci transfer.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:53 pm

neroazzuro je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:46 pm
Pa sta odma po obicaju ser.ete pojedini? De prvo da vidimo na stace izaci ovo pa cemo davati ocjene.
Za Sabana, ako ga zadrzimo i ako bude igrao iduce ljeto cemo uzeti minimalno milion evropskih. Garantujem.
Mislim da navijaci negoduju jer ponavljamo greske.
Niko nije negodovao za Modica, Hadzica i druge slicne slucajeve, nisu se pokazali, raskid saradnje, ali to je rezon koji navijaci podrzavaju, nije uspjelo, igrac se nije snasao, nema veze.
Ali kad dovedes parmaka ala Mehremic, Elsner ili sada ovaj, logicno da ce navijaci negodovati, svaka budala danas moze preko neke relacije nosit nas grb.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:54 pm

slika
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:55 pm

Zna li se otprilike kada bi Ramovic trebao se vratiti? Jos ako na to dodas da nas mozda napusta jedan od Sabana/Hajdara onda ovaj dolazak Ivana i nije tako los jer je ugovor na godinu dana.. Ali opet, bode sto je stranac. Pa kako god okrenes, nadjes manu.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:47 pm
Paranoja je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:44 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 4:31 pm


To mi je jedino pozitivno u ovome svemu.. :D

Pazi logike, dovodimo igraca iz druge lige Kipra, halo ba Kipra, uz to jos i stranac a pojedinci pisu da Dacic i Eldar Sehic tek treba da se priviknu na seniorski fudbal, ono kao nisu spremni.. :klanjase: Kad budu imali 25 godina bice spremni, do tada nek budu rezerve igracima sumnjivog kvaliteta..

Jos Krcmarevic rece da stranci moraju 20%-30% biti bolji od domacih igraca..

A ovo za Sabanadzovica i 500 hiljada eura je debilizam samo takav ako je istina da mu je to pocetna cijena..
Druže šta misliš ako ga ne prodamo sad i ostane mu godina i po do godine ugovora kroz iduća dva prijelazna roka a ne bude standardan što je sada bio slučaj, koliko ćeš ga onda moći prodati?

Ja sam siguran da neće nijedan klub dati preko pola miliona eura za igrača koji ne može u našoj ekipi biti standardni prvotimac, da je talenat nad svima talentima. Ako ne igra kod nas svako kolo, kako očekivati da će igrati npr. u nekoj ekipi iz Grčke ili Turske lige? Hadžić iz Sarajeva je bio najveći talenat naše mlade reprezentacije i Sarajeva, vidjeli smo svi za koliko se prodao. Anel MOŽE koštati preko pola miliona eura ukoliko odigra cijelu sezonu standardno i bude među našim najboljim igračima, drugačije ne vidim načina...
A zasto ne bi odigrao. Je li nema kvalitet? Ima, samo je stvar hocemo li ga gurati.
Zimus je donesena odluka da se Hajdar gura vise od Anela da bi se sad mogao prodati.
Anel je mladji od Hareta i bolji igrac od njega. Ova sezona treba biti njegova.
Em ces imati kvalitet u ekipi, em ces imat potencijalno veci transfer.
Ne kažem ja da nema kvalitet, ali pričam o kvantitetu igrača na toj poziciji. I logično bi bilo da neće ni Anel ni Hajdarević biti prvotimci tokom cijele sezone već da će na neki način dijeliti minute, pogotovo ukoliko i Vranješ sada bude povučen dolaskom dva igrača na poziciji ofanzivnog veznog. Da li je realno očekivati da će Anel ili Hajdar igrati većinu tekme dok Vranješ sjedi na klupi? Ramović ili Arežina će skoro sigurno igrati sve utakmice na poziciji ofanzivnog veznog tako da ostaju dvije pozicije u sredini za Blagojevića, Vranješa, Hajdara i Anela. I ovo je da ni spominjem Ivana, Dacića i Džindu koji je ušao na mjesto Anelu protiv Goška.

Moja poenta je da se drugu sezonu zaredom pretrpavamo na sredini, dok očigledno ima drugih rupa za popuniti (špic/bek/stoper).
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:56 pm

Transfer zavisi i od potencijala igraca. Zakaric opet da prekuca ligu ne moze dalje od nekih prosjecnih ekipa. Ista stvar i sa Bilbijom, Lendricem itd.

Ne prate Sabanadzovica skauti iz velikih evropskih ekipa sto je formiran igrac i sto je nosilac nase igre nego zato sto je potencijal strasan, sto se uz pravilan rad moze razviti u igraca svjetske klase.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:57 pm

Igramo sa 10 veznih i jednim stoperom, mi smo Zeljeznicar izvolte' se branit!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 4:58 pm

"Kreativni veznjak,dobre tehnike i prekida.Ne može više od 60-70 min po utakmici zbog astme." za Curjurica sa foruma Zadra
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:00 pm

Hajde Zakaraaaaa
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:01 pm

Anel je odigrao 22 utakmice prosle sezone, od toga 17 u ligi. Od toga, 9 utakmica ulazio s klupe.. Na kontu ima jedan (1) gol i nula (0) asistencija... Na to jos dodas nivo i rejting nase saban lige i ovdje neko hoce milion eura za takvog igraca.. Nemoze bracike. Smanjite ocekivanja. Anel je talenat samo takav, ali MORA igrati... I jos bitnije, mora dobijati poene, jer koliko god nekom to nije bitno, kada igrac ima asistencija i golove na kontu, dolari rastu..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:03 pm

amir je s 19 godina otišao za pola miliona kao formirani nosilac igre. šaban to nije a sad puni 19. možda našom greškom ali nije.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija