Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 11:32 am

Evo par slika radova na terenu, ako vec neko nije ranije postavio
Spoiler:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:00 pm

Doa1996 je napisao/la:A ko garantuje da će se kvalitet Premijer lige poboljšati ako se smanji broj stranaca na četiri? To moze biti korisno za same mlade igrače, ali da cemo imati kvalitetniju ligu nije nikakav garant, ti mladi igraci iovako nakon napunjene 20-21 godine odose vani za sitnu lovu, mi smo mala zemlja da se mozemo osloniti samo na svoje talente bez stranih igraca, ako nam je taktika da stvaramo mlade igrace, zar se to ne moze uraditi dovodjenjem mladih talenata iz raznih drzava, tj. dovođenjem mladih stranaca, kad nam zafali ovih nasih mladih nada. Pa svaki bolji klub u Evropi dovodi strance, dovodi mlade igrace iz raznih krajeva svijeta, jedna La Masija ne moze da proizvede svake godine, ne 11, nego ne moze da proizvede 2-3 igraca za prvi tim Barselone. Da bi uspjeli i imali vece uspjehe i u ligi i u Evropi treba ta kombinacija domacih igraca sa stranim, zar niko ne vidi kolike prevage prave strani igraci u Zvezdi, Dinamu, Hajduku, Mariboru, svaki ovaj klub ima po 5-10 stranaca ali onih koji donose prevagu. Ne kazem da sad 80 posto tima trebaju biti stranci, ali treba dozvoliti klubovima da dovode stranaca koliko im volja, ali da svaki klub mora u 18 igraca imati bar 4-5 igraca ispod 21 godine, bilo nasi bilo stranci, mislim da je to mnogo korisnije za nasu ligu.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Kratkorocno ne bi poboljsalo sigurno, ali bi barem natjeralo klubove da nesto rade po pitanju mladih igraca, omladinskih pogona i odma bi dobili i jace omladinske lige, a ne 3 dobra kluba, 2 solidna i ostalo kante za napucavanje.
Također bi se smanjile i menađerske malverzacije. Klubovi bi birali koje ce strance dovodigi. Vidilo bi se i da savez zeli nesto da radi, a da se ne svodi sve na pricu. Kad je onaj iz sveza pred kraj sezone predstavljao plan, neko bi rekao evo ga, bit ce liga ko EPL. Na kraju nista od toga.
Treba pogledati ima li uopste neki klub 4 kvalitetna stranca, a kamo li 6.

Slazem se da nije samo to rjesenje, treba uvesti i vise U21 igraca. Dosta toga treba ispraviti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:00 pm

"Ne hodamo po kafanama i ne plaćamo ručkove i večere da bi neko pričao o nama dobro. Ne sjedimo sa flašom vina i dvije gajbe piva i 'bistrimo' šta je Mourinho trebao uraditi ili nije. Dobili ste dva čovjeka koji ne rade sa menadžerima, koji ne uzimaju pare od igrača, nego ljude koji silaze u rudnik da rade"

E ovi su prekucali i Slavka :ganja:
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 09, 2018 12:00 pm
"Ne hodamo po kafanama i ne plaćamo ručkove i večere da bi neko pričao o nama dobro. Ne sjedimo sa flašom vina i dvije gajbe piva i 'bistrimo' šta je Mourinho trebao uraditi ili nije. Dobili ste dva čovjeka koji ne rade sa menadžerima, koji ne uzimaju pare od igrača, nego ljude koji silaze u rudnik da rade"

E ovi su prekucali i Slavka :ganja:
I neko napisa, nemojmo se smijati. Pa ne da se smijem zbog sprdnje, nego od sreće, jer su ova dva pokemona htjeli kod nas. Nisu ni sjeli kako treba na klupu, a već se prosipaju izjavama.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:07 pm

Chwilla priznaj da si se nasmijao i ti :D
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 09, 2018 12:00 pm
"Ne hodamo po kafanama i ne plaćamo ručkove i večere da bi neko pričao o nama dobro. Ne sjedimo sa flašom vina i dvije gajbe piva i 'bistrimo' šta je Mourinho trebao uraditi ili nije. Dobili ste dva čovjeka koji ne rade sa menadžerima, koji ne uzimaju pare od igrača, nego ljude koji silaze u rudnik da rade"

E ovi su prekucali i Slavka :ganja:
Zanemarite moj prethodni post, i treba im se smijati hahhahahahahh
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:12 pm

Krčmarević je za naš portal govorio o Senadu Misimoviću, planovima i ciljevima za narednu sezonu, o saradnicima iz stručnog štaba, zašto je mijenjao klubove kao trener, ćemu se mogu nadati mladi fudbaleri Željezničara, ali i navijači kluba, i još mnogo toga...

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/slob ... eri/121103
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:15 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 09, 2018 12:09 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 09, 2018 12:00 pm
"Ne hodamo po kafanama i ne plaćamo ručkove i večere da bi neko pričao o nama dobro. Ne sjedimo sa flašom vina i dvije gajbe piva i 'bistrimo' šta je Mourinho trebao uraditi ili nije. Dobili ste dva čovjeka koji ne rade sa menadžerima, koji ne uzimaju pare od igrača, nego ljude koji silaze u rudnik da rade"

E ovi su prekucali i Slavka :ganja:
Zanemarite moj prethodni post, i treba im se smijati hahhahahahahh
Majke mi moje ja sam samo cekao da kazu kako su odbili poziv Zeljeznicara jer su u Slobodi vidjeli viziju :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:18 pm

pa jeste, smiješno je. ali konkretno a ne vid' mu glave...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:29 pm

oni zive u rudniku
i zivot im nije lak
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:49 pm

Naš stručni štab mi se i dalje čini skromnim, nedostaje mi tu bar još trener, uz zamjenu Karića, naravno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:52 pm

Pa nije bas, 2 pomocna trenera, trener golmana i trener za fiziku. Po meni je Karic jedini visak, eventualno sportski psiholog.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 12:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 09, 2018 12:00 pm
"Ne hodamo po kafanama i ne plaćamo ručkove i večere da bi neko pričao o nama dobro. Ne sjedimo sa flašom vina i dvije gajbe piva i 'bistrimo' šta je Mourinho trebao uraditi ili nije. Dobili ste dva čovjeka koji ne rade sa menadžerima, koji ne uzimaju pare od igrača, nego ljude koji silaze u rudnik da rade"

E ovi su prekucali i Slavka :ganja:
Kraljevski majke mi moje :klanjase2: :rofl:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:07 pm

Plavi su osvojili Kup BiH, dvije godine zaredom su viceprvaci, ali je publika koja je dolazila na utakmice donekle bila nezadovoljna načinom na koji se fudbaleri igrali. Postavlja se pitanje da li će Krčmarević voditi brigu više o načinu na koji tim igra ili će prioritet biti rezultat koji će se ostvariti?


'Znate kako je, knjiga koja se pročita ona se zatvori i to je gotovo. Tako i rezultati i igre iz prethodnih sezona. Sigurno da je uspjeh osvajanje bilo kakvog trofeja. O samoj igri koja je bila ne bih komentarisao. To je sve arhivirano i trebamo se baviti onim što je pred nama. Mi ćemo se truditi da napravimo nešto prepoznatljivo. Mora igrati atraktivno, nametnuti se na terenu i igrati ofanzivno. Tako da bih se ja više bavio onim što dolazi. U fudbalu ne postoji jučer, nego samo danas i sutra, tako da se ja ne bih previše obazirao na ono što je bilo.'
Ako nista, trener koji ne kritikuje prethodnike nakon dolaska u klub. Prica mu je fina i odmjerena, vidjet cemo kako ce to izgledati u praksi. Kaze da je svjestan pritiska i spreman da se uhvati u kostac sa svim izazovima.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:10 pm

Vala bas, neka nije bilo price o prethodnicima. I Kostic, i Slavko su to radili, a i onaj mali Covic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:11 pm

Ostade i profa za kondiciju. Ako ih profa spremi kao zimus, 'ebali smo ježa.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:17 pm

Pitari u finalu.Nema sanse da imaju toliko bolji tim od nas, defintivno treba pronaci nacin da se pojaca omladinska skola u smislu trenera i osoblja.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:20 pm

Treba vidjeti i za profu sta kako. I on se haman pogubio Polar sistemi vako nako nije ovo Bundes liga. Nadam se da ce novi trener uvidjeti eventualne greske kod njega i neka ga ošmeka :D Senadu, nek trazi novog.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:22 pm

Admiral novi zlatni sponzor (Lutrija, Sarajevo Osiguranje i Unicredit od ranije).. Adriatic i A to Z to nisu vise.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 09, 2018 1:23 pm

sajo10 je napisao/la:
sub jun 09, 2018 1:22 pm
Admiral novi zlatni sponzor (Lutrija, Sarajevo Osiguranje i Unicredit od ranije).. Adriatic i A to Z to nisu vise.
Vjerovatno ugovori istekli :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija