Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 10:55 am

prosjek godina 33,5. znamo svi kako je to kod nas funkcionisalo. samo im još jahić fali.
pa od sve ijednog igrača su naši vezni bolji. još kad dođu na tepih inšalah :kafa:
jedino što bi moglo promjeniti činjenicu da se neće boriti za opstanak je dolazak Amara tamo. a vrlo je moguće ako mu je ponudio ogromnu platu, a sigurno jeste čim na svakakve ublehe daje hiljade i hiljade maraka.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 10:57 am

ChWilla je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:54 am
ja to nisam tako čuo, mada ne znam sto posto. priča je bila da je on tražio jedno duplo više para od bekrića, da je senad bio spreman lično garantovati za te pare - ali da su se odlučili da to ne rade.
Koliko je meni poznato, obecao i Dzeki i nama da dolazi. Na kraju se prestao javljati i otisao u Tursku cini mi se. Mi ga cekali do zadnjeg...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 10:58 am

ChWilla je napisao/la:
pet jun 08, 2018 9:55 am
ma da su se dvije utakmice "završile", "lutanje" bi se zvalo "imaju odgovor za svaku situaciju". 99% ljudi ne bi znalo razliku. a ovi su završili sto i dvije...
:palacgore:

A uz to se pravi nesto sto niko do sad nije pravio i sto niko nije ulozio na nacin na koji mi to radimo.
A osvojit cemo je, samo da trener u zadnja tri kola ne izgubi glavu.
ChWilla je napisao/la:
pet jun 08, 2018 8:32 am
nije baš tako rekao. i jeste tačno da su nakon razgovora sa njim ispoštovali njegovu želju i rekli - ne ide posudbu, ako se izbori neka igra.
Isto kao sto Slobo sinoc nije rekao da ce dovest 3-4 stranca.
Svako gleda ono sto hoce.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 10:58 am

Ibricic je strasan igrac, sta god mi pricali
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:00 am

storm_raider je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:57 am
ChWilla je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:54 am
ja to nisam tako čuo, mada ne znam sto posto. priča je bila da je on tražio jedno duplo više para od bekrića, da je senad bio spreman lično garantovati za te pare - ali da su se odlučili da to ne rade.
Koliko je meni poznato, obecao i Dzeki i nama da dolazi. Na kraju se prestao javljati i otisao u Tursku cini mi se. Mi ga cekali do zadnjeg...
šta je do zadnjeg, bekrić potpisao šestog ili sedmog januara. a znalo se da obojica ne mogu i ne trebaju. meni je rečeno da smo se mi opredijelili za bekrića, za cca. duplo manje para (a opet pozamašno)
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:00 am

zubanovic89 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:25 am
mirzza je napisao/la:
pet jun 08, 2018 9:54 am
cikazubo je napisao/la:
pet jun 08, 2018 7:41 am
PP ti bas ko malo dijete nekad navalis, uhvatio se price za Zajmovica ko oni na gg, sturo uzimanje poluinformacija.
Prvo si smarao sa Lalatom jer je pazi sad, lud i narkoman, kul lik jer ce se nagovoriti upravi i igracima i navijacima, a sad si se uhvatio kao Misimovica i uprave a do juce si ih i ti slijepo branio i opravdavao njihove greske.

Sad je in svrstati se na neku stranu, samo ne razumijem kako ne shvatate da je bitnije napraviti klub nego donijeti trofej u vitrinu, zar ne pamtite primjere od prije par godina, to sto se sada radi je nevjerovatno sebicno, bezobrazno i glupo razmisljanje dobrog broja nasih navijaca.
Takodje, i ja sam apsolutno sokiran prvo odabirom ljudi u sportskom segmentu, a zatim radom ljudi na tim pozicijama, tu smo totalna katastrofa, skoro stotinu igraca prodje kroz klub, 5-6 trenera, apsolutni kolaps i lutanje iz godine u godinu. Ali opet se kup donio u vitrine.
Kada otplatimo dugove, napravimo stadion i kamp, tek tada ce mi primarne zelje i razmisljanja biti titula i evropski iskorak, do tad imamo valjda dovoljno pameti da shvatimo sta je bitnije i koliko smo zaostali za svijetom. To naravno ne opravdava poteze u sportskom dijelu, ali svakako da to ne smije biti kamen spoticanja za zapocete procese.
Ne bi te citirao da nisi normala forumas, ali vrati se u zlatnu sredinu.
Dobar si posta napisao i slazem se sa vecinom osim sa jednim.
Pravimo klub, OK, ali sto smo smijenili Adzema koji je promovisao dva djecaka, napokon i Kemi dao sansu i da je ostao sigurno bi i Mujagic igrao zapazenu ulogu, osvojio drugo mjesto i donio KUP. To je za 'pravljenje kluba' odlican sportski rezultat htjeli mi to priznati ili ne i napokon treba biti posten i reci da dok gradimo stadion i vracamo dugove, nismo favoriti za titulu.
Pa sta, neka se zna i zahvali onima koji su nam ostavili te dugove jer smo danas tu gdje jesmo.
Sto se Adzema tice, on je afirmisao dosta djece koja su nam donijeli profit, jos jednom, Ado molim te, trebas nam u klubu, nemoj biti uvrijedjena mlada, a za upravu imenujte ga mjesto Alihodzica neka vodi komplet omladinsku skolu, posaljite ga vani na usavrsavanje i radite sto znate, on je nasa zlatna koka.
Veliku sansu za iskorak smo propustili ove godine i ocito nam nije bilo sudjeno da uzmemo, ali idemo dalje.
Smjenio si Adzema jer su navijaci htjeli da Adzem ode. Jer je drugo mjesto i kup neuspjeh. Navijaci su tako rekli, uprava je podlegla tom pritisku i smjenila Adzema. Po meni ispravno iz jednog razloga, a to je, ja ne bih mogao slusat jebavanje majke poslije prvog poraza na Grbavici. Nije ispravno jer realno, imao je dobru sezonu i mogao je ostati trener komotno.
Sad takvi govore trebao si Adzema ostavit.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:00 am

Amar gdje dodje nastane renesansa. Ima i magicni stapic koji povremeno koristi, prico je Đurbuzovic bas o tome.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:03 am

AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:58 am
Ibricic je strasan igrac, sta god mi pricali
Veliku smo gresku napravili sa Ibricicem, on je sigurno mogao ponuditi bas puno nesto kao Miro, pa medju najboljim je bio u Sloveniji, a nije da je nasa liga nesto puno bolja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:03 am

Premier je napisao/la:
pet jun 08, 2018 11:03 am
AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:58 am
Ibricic je strasan igrac, sta god mi pricali
Veliku smo gresku napravili sa Ibricicem, on je sigurno mogao ponuditi bas puno nesto kao Miro, pa medju najboljim je bio u Sloveniji, a nije da je nasa liga nesto puno bolja.
Nasa liga je miljama ispod slovenske.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:04 am

Nek bude strašan, al' ne u našem klubu. Imao je šansu, nije je iskoristio. Nije nam potreban i ja ga ne bih volio vidjeti kod nas. Stop penzionerima!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:05 am

Eh zato kod slovenaca nema ograničenja stranaca, tako da to nije problem, problem je kakvi se dovode
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:05 am

ChWilla je napisao/la:
pet jun 08, 2018 9:52 am
to vrijedi za priče kao što je recimo slaviša stojanović. ali neke stvari su mogle bolje i u ovim okvirima.
Moglo i moralo bolje. Znali smo svi sta titula u prosloj sezoni donosi, prvenstveno finansijski. Znali smo da smo bara bara sa ostalim konkurentima za titulu i trebalo nam je malo vise rizika i odlucnosti u proslogodisnjoj ljetnoj pauzi da napravimo presudnu razliku u kvalitetu u odnosu na ostale. Imamo ljude u klubu koji su mogli ali nisu bili spremni na veci rizik. Isplatilo bi se visestruko svima al hebajiga..

Mozemo pricati sta hocemo ali mi se nismo i ne ponasamo se u praksi u skladu sa pricom vezanom oko famoznog sportskog segmenta. Prosla sezona je bila jedinstvena prilika da napravimo i taj rezultatski iskorak koji bi nam olaksao naredne sezone. Bojim se da ce sledeca sezona biti dosta teza, bar kada su ambicije za titulu u pitanju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:08 am

AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 11:03 am
Premier je napisao/la:
pet jun 08, 2018 11:03 am
AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 10:58 am
Ibricic je strasan igrac, sta god mi pricali
Veliku smo gresku napravili sa Ibricicem, on je sigurno mogao ponuditi bas puno nesto kao Miro, pa medju najboljim je bio u Sloveniji, a nije da je nasa liga nesto puno bolja.
Nasa liga je miljama ispod slovenske.
Istina, infrastruktura i sve drugo previse odskacu od nas.Al eto, tamo njima valja, nama ne valja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:09 am

opet moja lična vizija je da je tajming smjene petrovića sve to poremetio. jer kasnije u toku prve polusezone jesu dovedeni vojo, kajkut i elsner koji zajedno sigurno ne koštaju malo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:10 am

Ma @Hadzija, dato im je sve. Imali smo dobru ekipu. Na zimu se dodatno prosirio kadar da bi se moglo ici na dva fronta. To sto je Adzem jos vise skratio i onaj jesenji kadar, to nije do uprave i Misimovica. Oni su im obezbijedili sve. Do njih bi bilo da nisu uspjeli obezbijediti plate i slicno.

Mozda su mogli ranije otpustiti Adzema i tako povecati sanse za titulu. Ja tu vidim mjesto gdje su bolje mogli reagovat.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:11 am

Pa zamislite da su otpustili Adzema, doveli Krcmarevica recimo i ne osvojili titulu. Uh, ne daj Boze onda tek pritiska.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:13 am

Adzem se tjerao od Mostara. Svakako da bi svi prihvatili otkaz.
A osvojis ne osvojis, s Adzemom svakako neces pa sto ne pokusati.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:14 am

ovi koji mantraju o nekim trenerima narkomanima, trenerima koji neće da rade ispod 15k € mjesečno, o nekim smjenama neka razmisle o sljedećem: kakve refrence imaju da uopšte govore o vođenju kluba? ako im je plata veća od 1,5k €, ako znaju šta je upravljanje, HR, risk management, PR, sklapanje + 150k € pa nadalje ugovora i td...onda neka nastave pričati
da se razumijemo, naravno da je ok imati mišljenje, argumentirati ga i sl ali ako će se to ponavljati po x dnevno, to je agresivno i može se tumačiti ili kao očiti višak vremena (takav posao ili nemanje istog), ili kao lični interes ili kao "ja sam najpametniji"ego-trip.
i lafo ti frustrirani, merealizirani (ne mislim samo na materijalni aspekt života) ultimativno zahtjevaju odlazak nekoga ko ima apsolutno sve reference da vodi jedan mali, ponosni radnički klub. takvi lafo glasni i opasni. bez ikakve ideje (osim šuplje "ima ljudi") i jesu podložni manipulaciji i (ne)svjesno kreiraju ambijent kakav imamo u ovom društvu (ne samo sportskom). zato i imamo činjenicu da nismo zanimljivi nikome (ni treneru ni igraču ni sportskom radniku). zašto? ne samo zbog para, već onaj koji je potpuni "no name" mu psuje majku, prijeti...pa samo fanatik i mudast tip ko ovaj naš predsjednik bi ostao nakon sve nezahvalnosti koju je dobio od većine lafo navijača Želje. kakvi ba navijači Želje, to su navijači titula.
da nisam zaražen Željom davno bih radi takvih prestao ići i na tekme i na ovaj forum.. ovi glasni mediokriteti prljaju jednu ideju, jednu priču, filozofiju sa rečenicama tipa"šta fali ukrasti...zrinjski nas prekuco..ili osim ili ništa..." de ba, takve kriterije postavi i sebi. jesi ih postavio? je li važnija titula od infrstrukture? nije. ovaj stadion i sve što se radi je važniji od 8 titula. jeste pomogli da se dobije titula? niste. jer uslovljavate svoju ljubav nekim šupljim "kako kad ovaj igra..kako kad je ovaj trener"...to je ba šuplja, ili interes, ili je nedostatak inteligencije i vizije.
pričate o ljudima koji su doslovno spasili klub od propadanja i sad bi se sralo što nije tituala, što nije neki narkos trener i sl
de ba...pročitajte ovo (kojima je upućeno) bez ega, probajte shvatiti da nije loša namjera (osim ako ste dušmani koji gledaju svoj interes) već poziv da se probudite.
vozdra
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:16 am

Da, Adzem je trebao ostati...
Koliko ce vam jako doci iz guzice u dupe, sjetit cete se nazalost kad Krcmar, zbog nedostatka dodira s identitetom kluba, pocne da kiksa.

Da mogu ikako poderao bih ovaj grb na srcu sto nosim, od sramote ko navija za Klub koji me je odgojio u zivotu.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 11:18 am

kiksao je i adžem bez obzira na identitet kluba. kiksaju i strukture bez obzira što sve ovo rade samo radi želje i uz velike lične žrtve. nije identitet kluba čarobni štapić.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], TheBlue i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija