Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:14 pm

Šta mu ostaje, ovakve epizode u PL i putašestvije po Aziji i slično, a možda više i neće da radi, novca ima dovoljno da se ne mora zamarati svakodnevnicom, brada brkovi su tu, neuredna kosa ....možda se baci na neku od grana u umjetnosti
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:20 pm

Zaka je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:07 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet jun 07, 2018 6:04 pm
evo zrinjskom konkurencije.
Taman imaš drugi klub da navijaš za njega.
Hahhahahahahaha PP idi u penziju :placeodsmijeha:
1921-1987-2007
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:20 pm

Napad Dialiba Krpić M. Vukadinović, arežina blagojević hajdarević, stoperi graovac bakrač, stevanovic, kjosevski

lijevi bek po želji i bog te vidio

što bi iglica iliev rekao - ja garantujem za ovaj tim
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:25 pm

Ma nek ide, ova prica nije u kontekstu Zelje. Onako mi nije jasan, prevelik je on kapacitet da sjedi kuci. I to selektorsko mjesto valja zasluziti, dokazati se nanovo i vratiti se u zizu interesovanja. Para mu ne fali, to znam, ali slabiji treneri od njega treniraju po Evropi dok on seta cuku.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:26 pm

1. Kjosevski
2. Stevanovic
3.
4. Graovac
5. Osmankovic
6. Hajdarevic
7. Arezina
8. Blagojevic
9. Krpic
10.
11. Zakaric
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
SsSsSsSpaljeni
Postovi: 2
Pridružen/a: čet jun 07, 2018 1:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:27 pm

Ma nije uprava kriva za nase neuspjehe u proteklim sezonama,nisu ni treneri..bagra bolan nece da igra srcem..Blagojevic,Graovac,Ramovic,Zakaric i Veca jedinih 5 igraca u klubu koji zasluzuju da nose nas sveti dres..njih zadrzati po svaku cijenu, sve ostale otjerat, gurat juniore sad s novim trenerom i doviti pred svaku utakmicu..godinama u nazad od odlaska Odovica nema igre, nesposobnjakovici od igraca su otjerali ljude sa stadiona, istinske navijace simpatizere sa stadiona..nadamo se boljem jer ako bude gore idemo na aparate..pozdrav raji ja sam novi na forumu pa ukratko da podijelim misljenje ..lp svima
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:31 pm

A kakav Arezina jeste zapeli, Slobo dovodi svoju 10.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:32 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet jun 07, 2018 8:54 pm
Honaj, znao sam daš mi to reći
Ah, zaboravio si dodati tu negdje *Liga*
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:40 pm

Sta nije uprava kriva ? Sta nisu treneri krivi ? Igraca moras usmjeriti, moras stvoriti zdravu konkurenciju, moras biti pedagog, jaran, brat, otac, ucitelj, profesor i sta sve ne jednom igracu.. Moras znati sa igracima, ne prolazi kod svakog ni jebanje majke, niti prolazi kod svakog jaranski pristup.. Uprava je kriva jer je kroz nas klub u zadnjih par godina proslo more igraca i trenera i lafo uprava nije kriva ni za sta.. Jesu krivi su, ali ne treba biti dzon obraz i zanemariti ostale dobre stvari koje su odradili na stadionu, promociju naseg kluba, ostvarivanje nekih ugovora koje prije nismo ni mogli zamisliti.. Ko god ih brani u svemu nije navijac Zelje nego gospodina Misimovica i njegovih ljudi, ko god ih pljuje u svemu nije navijac Zelje, nego svojih sitnih interesa.. Krivi su za dosta stvari, uradili su dosta dobrih stvari, trebamo se cupat i teziti boljem sutra.. Nakon one sjednice gdje Miske sere oko Amara pao mi je u ocima s onom pricom vrata su uvijek otvorena ha hu, Amar mi je pao u ocima isto tako sto sere ko i Miske.. Obojicu sam ih smatrao najvecima u ovom mileniju koje je Zeljo imao, a sad su mi poceli ici na neku stvar, jer ocito nikad nece moci zajedno raditi, nijedan nece odstupiti od svog, i nikad za nikad nece obojica biti u klubu, a dali su Zelji puno, a zajedno bi napravili mozda napokon klub od nas koji ce nesto vrijediti u evropskim okvirima.. I nemojte sad prica Amar je u klubu itd.. Jeste u klubu, ali manjr vise samo na papiru i vrti se tu i tamo.. Nista znacajno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:42 pm

Vipla1921 je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:40 pm
Sta nije uprava kriva ? Sta nisu treneri krivi ? Igraca moras usmjeriti, moras stvoriti zdravu konkurenciju, moras biti pedagog, jaran, brat, otac, ucitelj, profesor i sta sve ne jednom igracu.. Moras znati sa igracima, ne prolazi kod svakog ni jebanje majke, niti prolazi kod svakog jaranski pristup.. Uprava je kriva jer je kroz nas klub u zadnjih par godina proslo more igraca i trenera i lafo uprava nije kriva ni za sta.. Jesu krivi su, ali ne treba biti dzon obraz i zanemariti ostale dobre stvari koje su odradili na stadionu, promociju naseg kluba, ostvarivanje nekih ugovora koje prije nismo ni mogli zamisliti.. Ko god ih brani u svemu nije navijac Zelje nego gospodina Misimovica i njegovih ljudi, ko god ih pljuje u svemu nije navijac Zelje, nego svojih sitnih interesa.. Krivi su za dosta stvari, uradili su dosta dobrih stvari, trebamo se cupat i teziti boljem sutra.. Nakon one sjednice gdje Miske sere oko Amara pao mi je u ocima s onom pricom vrata su uvijek otvorena ha hu, Amar mi je pao u ocima isto tako sto sere ko i Miske.. Obojicu sam ih smatrao najvecima u ovom mileniju koje je Zeljo imao, a sad su mi poceli ici na neku stvar, jer ocito nikad nece moci zajedno raditi, nijedan nece odstupiti od svog, i nikad za nikad nece obojica biti u klubu, a dali su Zelji puno, a zajedno bi napravili mozda napokon klub od nas koji ce nesto vrijediti u evropskim okvirima.. I nemojte sad prica Amar je u klubu itd.. Jeste u klubu, ali manjr vise samo na papiru i vrti se tu i tamo.. Nista znacajno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Ima smisla itekako.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:42 pm

Drim tim
LARS1921 je napisao/la:Napad Dialiba Krpić M. Vukadinović, arežina blagojević hajdarević, stoperi graovac bakrač, stevanovic, kjosevski

lijevi bek po želji i bog te vidio

što bi iglica iliev rekao - ja garantujem za ovaj tim
Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:43 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:32 pm
LARS1921 je napisao/la:
čet jun 07, 2018 8:54 pm
Honaj, znao sam daš mi to reći
Ah, zaboravio si dodati tu negdje *Liga*
Željino srce mora biti veliko, ono je u travniku bilo kao kliker

@Leon

Ne kradi moju taktiku :kafa:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:31 pm
A kakav Arezina jeste zapeli, Slobo dovodi svoju 10.
A ko je ta njegova desetka :kafa: :11:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:48 pm

znaci dolaze neki stranci koji su 30 posto bolji od nasih domacih igraca slikaslika

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:50 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
SsSsSsSpaljeni
Postovi: 2
Pridružen/a: čet jun 07, 2018 1:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:53 pm

Vipla1921 je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:40 pm
Sta nije uprava kriva ? Sta nisu treneri krivi ? Igraca moras usmjeriti, moras stvoriti zdravu konkurenciju, moras biti pedagog, jaran, brat, otac, ucitelj, profesor i sta sve ne jednom igracu.. Moras znati sa igracima, ne prolazi kod svakog ni jebanje majke, niti prolazi kod svakog jaranski pristup.. Uprava je kriva jer je kroz nas klub u zadnjih par godina proslo more igraca i trenera i lafo uprava nije kriva ni za sta.. Jesu krivi su, ali ne treba biti dzon obraz i zanemariti ostale dobre stvari koje su odradili na stadionu, promociju naseg kluba, ostvarivanje nekih ugovora koje prije nismo ni mogli zamisliti.. Ko god ih brani u svemu nije navijac Zelje nego gospodina Misimovica i njegovih ljudi, ko god ih pljuje u svemu nije navijac Zelje, nego svojih sitnih interesa.. Krivi su za dosta stvari, uradili su dosta dobrih stvari, trebamo se cupat i teziti boljem sutra.. Nakon one sjednice gdje Miske sere oko Amara pao mi je u ocima s onom pricom vrata su uvijek otvorena ha hu, Amar mi je pao u ocima isto tako sto sere ko i Miske.. Obojicu sam ih smatrao najvecima u ovom mileniju koje je Zeljo imao, a sad su mi poceli ici na neku stvar, jer ocito nikad nece moci zajedno raditi, nijedan nece odstupiti od svog, i nikad za nikad nece obojica biti u klubu, a dali su Zelji puno, a zajedno bi napravili mozda napokon klub od nas koji ce nesto vrijediti u evropskim okvirima.. I nemojte sad prica Amar je u klubu itd.. Jeste u klubu, ali manjr vise samo na papiru i vrti se tu i tamo.. Nista znacajno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ma druze tebi mescini niko ne valja,bravo jeste ja sam ne Misimovicev covjek,vec sam Misimovic 😂mozda je meni nick spaljen,al sto si ti spaljen ibret teski hahaha ..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:54 pm

Omar500 je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:50 pm
https://www.klix.ba/sport/nogomet/krcma ... /180607098

I jos posebno pohvali Kemu.
zna covjek :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:54 pm

ovaj fino priča ocami :D
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:56 pm

Bravo Slobo!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 07, 2018 9:58 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jun 07, 2018 9:54 pm
ovaj fino priča ocami :D
Petrovic jos ljepse pricao :D

Sad ozbiljno, cini se kao prizemljen lik, realno prica, ne leti u visine bespotrebno. Vidjet cemo kako ce ici, nase je da mu pruzimo punu podrsku. Fakat mi je drago sto ce ekipa biti priblizno ista, ciljano ce se dovesti pojacanja, sto nam i treba.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija