Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:27 pm

Ja se nadam da ce bageri biti tu u blizini i cekati da sudija svira kraj utakmice, tj pocetak izvodjenja radova na terenu.... Da malo uzivamo....
Država Željo
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:40 pm

Pojedinci se kriju iza toga da mogu na forumu pisati sta hoce protiv koga hoce nema veze sto lazu itd. Ja bi to sve banovao zivjela sjeverna koreja.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u uto maj 15, 2018 6:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:42 pm

stvarno stanje se utvrđivalo - pa jedno godinu dana. i korigovalo (uglavnom na gore) nekoliko puta. sve u knjigama nema i nije bilo. svakako, jeste tačno da je amar sam jeste bio vidio da ne može on biti sve i da klub ekonomski propada usprkos sportskim rezultatima. i doveo prvo gredića, pa onda i senada.
gradi željo boli te *****
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:46 pm

igla je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:51 pm
bianco blu je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:42 pm
Navijači Željezničara, a ne Misimovića i Amara!
Slažem se.

A za ovo što si citirao, sportski segment će u ovom sistemu održivo napredovati, sistem postoji, samo da se konačno zavrte prave osobe.

U sistemu društva jednog lica, sam naziv kaže o čemu ovisi.

Naravno da sada sportski segment nije odličan, ali ovdje kad ga "izgradiš", imaš klub u punom značenju, u drugoj opciji igraš lopte, ali nemaš kluba.
Ova uprava ima moju podršku. Nadam se da će Amar biti novi trener. Sljedeće sezone, moraju titulu osvojiti, inače nek se svi gone iz kluba!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:49 pm

Nego, hoće li na Grbavici raditi drenažu ispod travnjaka, ili samo novu travu?
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:50 pm

Bosnjo je po jednom prepoznatljiv, po naknadnoj pameti. Dok je amar bio u zelji vecina onih koji sada prozivaju senada su pricali kako je amar sujetan, arogantan, bahat ISTA GAMAD. Danas pljuju senada jadnici a kada bi otisao pricali bi bajke za 2 mjeseca. Nema vizije, plana, dalekovidosti nista. Odlika krezavih glupana. Ostani miske da dom zasija kako treba, a amar je dobridisao kad god bude htio
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:51 pm

@bianco bl, kompletna rekonstrukcija sve od dna prema vrhu, zajedno sa grijacima.

P.S. Sutra da mutavci od nivinara da postave ptianja a ne da kasnije pisu i lupetaju po portalima i printanim novinama.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:52 pm

Joj kako se nabija nervoza bezveze sad sa ovom konferencijom i pricom po forumu.
Hajde sad insajderi,jel ide Miske ili ne ide.
Ja se najiskrenije nadam da ce covjek ostati i raditi svoj posao.
Ako ste upravu da ide,***** u usta sve one koji su doveli do takve njegove odluke.
A ako se zajebajete da ide,***** i vas isto tako.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:54 pm

ne ide.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:56 pm

baš se primate k'o saučešće, na baš očite provokacije...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:56 pm

ChWilla je napisao/la:
uto maj 15, 2018 6:54 pm
ne ide.
jesmo se nasikirali ?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 6:58 pm

ChWilla je napisao/la:
uto maj 15, 2018 6:54 pm
ne ide.
Hvala i nadam se da dugo nece. I jos nesto Bakire **** ti Erdogan familiju i kad pomjerise tekmu zbog njega.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:00 pm

Samo da ne bude ovo za Misimovića da traže SVI navijači smjenu, ko što je bilo da su SVI navijači Džeku zvali "klocu" ili Lendriću SVI navijači upučivali one psovke.
Džeku jesu prozivali pojedinci koji svoje rođeno dijete zovu "klocu" i sve redom igrače, a Lendriću je psovke upučivo jedan kreten.
Čekam kad će ona mala napisati članak na onom portalu da SVI navijači traže ostavku uprave.
Zbog ovakvih iskustava moderatori bar na ovom forumu bi trebali u startu reagovati na ova sranja koju trenutno a i za sva vremena nanose štetu Želji.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:01 pm

Pa nismo djeca... Miske ne bi bio to sto je da je tako lako odustajao... Krezavi debili sto laju svi da se istresu ne mogu Misketu kupiti gumu za terenca... Vjerovatno covjek najavljuje u jeku Erdoganovog mitinga rekonstrukciju i najsavremeniji teren na ovim prostorima a mozda i nesto vise ko zna...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:07 pm

Sumiranje sezone.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:12 pm

Ajzea je napisao/la:
uto maj 15, 2018 6:21 pm
Gdje bi nam kraj bio da smo ovako zayebani bili, htjeli imati uvid u sve i vrsili pritisak na Upravu koja je aktuelna bila dok smo pehare osvajali a krili se iza Amara.

Danas vrsimo takav pritisak da ne zelimo, zamislite, da se dom gradi jer je izgradnja naseg doma krivac jer nismo titulu uzeli. Boze me ti sacuvaj..

Ko god kaze da smo gradjevinska firma, da su ljudi u klubu gradjevinari, nije navijac ovog kluba.
Postoje ljudi koji pisanjem na forumu ili drustvenim mrezama, gledaju svoj interes, boli njih qrac za klubom. Takvim ljudima je jedino bitno da oni pokusaju da ostvare neke svoje ciljeve. Toga je uvijek bilo i toga ce uvijek biti. Tad nije bilo transparentnosti, nisi bukvalno nista znao o tome kako klub posluje, samo znas da ides u dubiozu, stadion se raspadao bukvalno, osvojis titiulu a klub ide u finansijski minus, a danas svi znamo gdje svaki fening ide. Brzo zaboravljamo, nezahvalni smo i bezobrazni, to su samo neke od osobina naseg naroda, sad neki govore **** stadion, a do juce molili Boga da evropske tekme igramo na Grbavici koja nije bila uslovna ni za nasu ligu ali nam je savez gledao kroz prste. Sad prica **** teren, jos ga iz grcke uzimaju, fuj to, cuj grcka, u mojoj basti ima bolja trava, sta oni znaju. Ovo sve pokazuje koliko smo kao narod zatucani i zbog cega u skoro nicemu nemamo neki zapazeniji uspjeh. Vecini je uspjeh subotom gledati zvezde granda i uz to se opustati.

Greska uprave je sportski dio, nisu uspjeli da dovedu ljude koji imaju neko znanje i kvalitet. Onda bi i sportski dio bio na puno vecem nivou nego sto je sad. Sad kad bi uspjeli da dovedu Amara, to bi bilo fenomenalno. Klub bi jos jace isao prema naprijed. Ja zelim i Misketa i Amara u klubu, zato sto je to dobro za klub, nece da biram izmedju njih dvojce, obojca su nam potrebna.

Da pitas ljude koji sad glume neku opoziciju, da li postoji bolja opcija, bolji ljudi od ovih sad u upravi, pa da se ovi sad zamijene sa tim jos sposobnijim ljudima, (da klub bude na dobitku, jer je klub jedino vazan),ne bi znali sta da kazu, ali eto popularno je smjenjivati samo da bi se smjenilo, popularno je biti primitivan i vulgaran. Svasta nesto je popularno u danasnjem gradu Sarajevu i drzavi BiH..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:13 pm

Sve vam je jasno i kroz današnje proteste. Kad dođe Erdogan, više će biti balijandera nego Turaka.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:18 pm

Nadam se iskreno da je ovo bezveze prica jednog lika. Svi bi tad pali na ispitu, i mi kao navijaci i oni kao mozda najcvrsca ruka koja je vodila klub - iza rata sigurno najcvrsca. Niko normalan to ni ne zeli. Sve sto od njih zelimo je da u svim sferama u kojim je dobro islo nastave, a da uz to napokon nadju tim sportskih strucnjaka koji ce biti kadri pratiti njihov rad. Tad ce nestati svih frustracija i primirice se oni navijaci koji istinski vole klub ali koje je ovo crnilo toliko ubilo da svasta pricaju. A one druge koji pricaju ko jebe.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:21 pm

ChWilla ovi ti baš ne vjeruju, drže te za budalu :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 15, 2018 7:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto maj 15, 2018 5:12 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto maj 15, 2018 3:36 pm
Plava Varalica

Eto derbi u subotu more se krenut dan prije sa travom
Haver ti rece da Miske ide tako da umjesto trave i ostalog planiranog ide jedna velika qrcina.. A mozda neka buduca "blagodet" napravi Mercedes arenu haj znaj..
Jel' to ona da nema njih katanac u bravu?
Haahahahahahahah, ta je za anale.
Ili ona, maloprije neko spomenu, ako ne osvoje sljedeće godine titulu nek se kupe..
Drama sviju mi..
Postali smo ko mućke. Sljedeće godine u ovo doba bit ćemo milioneri.
Ha ha ha..
FK sljedeća sezona.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija