Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 477
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:29 pm

Sreća pa da je došo po tri boda, šta bi tek bilo da je došao po bod. Nemojte ga braniti ono je odron od trenera, on je pogubio sve moguće konce koji su se mogli pogubiti. Čovjek veze, ali veze nema s taktikom. Al jok bitno je njemu da on Zeca odstrani on je najveći problem bio. Kao što sam i poslije Zrinjskog govorio, Adžemu otkaz, ali odmah poslije ove utakmice još nije kasno a po mogućnosti i kondicionog zamjeniti vidi se da je karina, igrači mu nakon pola sata ne mogu hodat.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:30 pm

Titula se osvaja na terenu, samo igrom ne navijacima, ne terenima, ne generalnim sponzorima. Vas zadatak i teren je travnjak Grbavice i ostalih stadiona.
Nek mi neko objasni po cemu je Vojo Ubipitar, vise lici na Ubiplatipa.
Kemo bolji od Bogicevica danas, sve zraku je uzeo, na zemlji odlican, Bogicevicu je pobjegao Ahmet pa ga je rusio i umalo nam zabio autogol ponovo, tako da je bio perfektan ako ne racunamo te dvije situacije.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u ned apr 15, 2018 6:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:31 pm

AMAR OSIM
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23671
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:31 pm

Anel je trebao uci ranije, izgleda da se povrijedio na zagrijavanju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:32 pm

Iskreno ne mogu da razumim ovoliko pljuvanje i negativu. Ako se nekad trebalo pljuvati i traziti neke promjene to je poslije utakmice protiv Sirokog u proslom kolu. Gdje nismo mogli sanse, sanse da stvorimo protiv Sirokog kojem je falilo 4 najbolja igraca. Jos na svom terenu. Ovako dobijes bod na strani protiv gradskog rivala i nesto vise trazimo. Sa kim hocemo da okrenemo utakmicu protiv Sarajeva kad pogledas nasu klupu? Koga da ubacimo? Imas samo Kajkuta. Mrsava nam klupa skroz, zbog povrede, zbog suspenzije. Ovo je sasvim ok rezultat, i igra je bila manje losa nego protiv Sirokog.
Zadnja izmjena: LeBlue, dana/u ned apr 15, 2018 6:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:32 pm

Al čuj išli smo na 3 boda, koga furaš jebote led
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:33 pm

Derbi los, Sarajevo lose, mi ocajni.
Samo nasi navijaci, borba za titulu, Sarajevo objektivno ne na nekom top nivou, i mi cuvamo bod... sramotno.

Cekam zadnji pas, cekam neku 100% sansu, ali ne docekah. Bez prave sanse, bez suta. Premalo.

Bogicevic najbolji danas.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:33 pm

Mehremiću mrš iz Želje! Da Bog da ne zaigrao nikad nigdje u svom životu. Kemo, Bogi, Graovac dosta dobro i borbeno. Ćelo jedini nešto pametno radio, Hare koliko god se bori usere kad uzme loptu. Zakariću ovo je fuuj kako igraš i kako se odnosiš prema dresu. Klupa! Vranješ pokušava nešto, ali nonšalantno, sporo i beskorisno. Vojo ništa posebno, ali mislim da je Kajkut trebao umjesto Vranješa ući. Zajmoviću ako neko nešto loše kaže on je najnerealniji čovjek i ne.voli Želju. Momak jedini prolazi, dribla, pokušava neštp promijeniti. Adžeme ovo je utakkmica koje te treba biti sramota...ovoliko prostorra kod pitara, a tako malo muda za napasti. Čekaš kontre za Vranješa, ja ga mogu stići u svakom trku, iako nisam potrcao ozbiljno godinama... Ako ovako nastavimo igrati, nije važna titula nego smisao borbe i nadanja do ovih zadnjih par tekmi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:33 pm

Glavni krivac bar po meni trenutnog stanja su lose odradjene pripreme u Antaliji. Pogotovo fizickom i psiholoskom dijelu.. Zakaric kako ode u USA drugi frajer..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23671
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:34 pm

Ne mogu ni ja da shvatim ovu negativu nikako. Nas mentalitet je krivac i to sto imamo najvise strucnjaka u raji, a najmanje na papiru. U svemu, pocevsi od sporta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:34 pm

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:34 pm

Bože sačuvaj.

BOŽE SAČUVAJ.

Ja, otkako pratim fudbal, znači otkako znam za sebe, goru utakmicu nisam pogledao.

Uzet' ubit' pa se pištolj.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:35 pm

Kad smo kod Mehremica.. ima psiholosku blogadu, siguran sam da moze puno bolje kao i Hadzic.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 477
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:35 pm

I da spomenem jednog igrača JOVANE BLAGOJEVIĆU svaka čast nemoj s amaterima igrati, nemaš s kim :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:36 pm

Remi ravan porazu. Katastrofalan pristup, kukavicka igra. Podbacili su igraci na koje bi se covjek najvise trebao osloniti, ali prije svih Adzem koji se totalno pogubio nakon Mostara. Izmjene kasne po petnaest minuta.

Zakaric katastrofala, nista nije uradio, Vranjes jos gori, zato sto je upropastio par dobrih situacija. Vranjes najistureniji i bori se u zracnim duelima umjesto da na tom mjestu bude Ubiparip. Sto se Ubiparipa tice, boga pitaj sta on igra, za Zebu si znao da ide na krilo, ovog ima svugdje osim gdje ga treba biti, a i ako ode u vezu, nista ne uradi, zadrzava loptu. Lose.

Blagojevic ima muda, nesto pokusavao, ali ne moze sam, nema sanse. Ja bi mu dao dobru ocjenu. Mali Hajdarevic se skroz pogubio, strah ga je krenuti prema naprijed, to je cudo. Treba malo s njim raditi, a imam osjecaj da je i pregorio, stalno momak igra i puno se ocekuje od njega.
Zajmovic za razliku od Zakarica imao tri odlicna, efektna prodora. E sad, to sto je u jednom sutao iz mrtvog ugla u golmana...U odbrani ga slabo ima, ona stativa kad je bila, njega nigdje. Dobro se ono ubacio u napadu kad je Pavlovic istrcao, pred kraj prvog poluvremena. Naravno, Ubiparipa nigdje.

Mehremic, ja ne znam sta je ono, goreg igraca sa retardiranijim odlukama odavno nisam gledao. Kriminalno. Projic je barem stabilan igrac, proci ce ga, nece uraditi nista posebno prema naprijed, ali ne pravi od sebe barem budalu. Katastrofa.

Vedran strasno los na visokim loptama, ali standardno, ne radi se na tome da to popravi, ne trebam ponavljati ko nam je trener golmana. Imao je i par losih ispucavanja.

Graovac odlican iako je zavaljen na poziciju, momak ima muda, povuce par puta prema naprijed, nazad borben, nisu ga prelazili. Bogicevic i Kemo odlicni, Ahmetovic se nije vidio od njih dvojice.
Kajkut je imao neku znacajniju minutazu od izmjena, i za razliku od Ubiparipa, barem je izborio par prekrsaja i osvojio koji zracni duel.

Strasno sam razocaran, ne ucimo na svojim greskama. Ono sto je jos gore, igraci koji su bili nosioci su totalno podbacili na proljece. Zakaric nam bio najbolji igrac, sada nista. Strasno se osjetio izostanak Ramovica. U kupu od prve da igraju Osmankovic, Modic, Zeric, Sabanadzovic, pod obavezno. I Kajkut isto. Sa puno boljim zalaganjem, u koje ne vjerujem previse.
Adzem me je strasno razocarao, nemamo vise prostora za greske, ja ne znam kako se mislimo vaditi na ovakvom paklenom rasporedu. Sarajevo se moglo danas dobiti. Ali ovih par igraca sto je katastrofalno odigralo, to je nevjerovatno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:36 pm

storm_raider je napisao/la:
ned apr 15, 2018 6:34 pm
Ne mogu ni ja da shvatim ovu negativu nikako. Nas mentalitet je krivac i to sto imamo najvise strucnjaka u raji, a najmanje na papiru. U svemu, pocevsi od sporta.
:palacgore:
:zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23671
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:37 pm

Jos uvijek je sve u nasim rukama. Hajde malo pozitive!

Hurmasice, daj anketu da zaokruzim Bogicevica i Zajmovica. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:37 pm

Koliko ce Ramovic odsustvovati,nisam procitao nigdje. Zekanu moj Ado dobro da se sagnes ,ako mislis dobiti Zrinjski .
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:37 pm

Tri tekme, 0 sansi, 0 smisljenih akcija.

Daj baa jel treba ista vise pricat.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 6:37 pm

Sta god da se desi, kako god da sezona završi, Adzemu se zahvaliti 21. Maja, dan poslije završetka sezone.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 228 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija