Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:41 pm

Čovjek traži mane u ovim pobjedama i ogromnim serijama jer da bi pisao u superlativu moramo platiti čisto ko dan. Miske zavrnuo popipu nek' se jede i čireve dobija. Zrinjski zadnje četiri utakmice ne zna za pobjedu cak je na svakoj utakmici se vadio stizao rezzltat, imao pomoc sudija itd... ali jok ni jednog teksta o njima.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:42 pm

Nije da ne moze, ali sto prije to bolje. I ovdje je pisano da ce onakav pad protiv Slobode/Celika lako kazniti ekipa poput Zrinjskog, pa ga kaznise. Zamalo i Radnik da uradi isto. Siroki npr nece imati problema s tim.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:42 pm

e to s pipom se recimo više ne da ispraviti šta god radili...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:43 pm

Ma to je jasno. To se ne smije sporiti, supci obicni.
Neki dan kazem, sta bi bilo da mi zaostajemo ovoliko bodova za prvim... Te klub jednog lica, te propasti dinastije, te ko je ubio fudbal u Grbavici kule i stadioni, te nije Zeljo gradjevinska firma...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:44 pm

Ne znam kako je Radnik mogao kazniti, pa onim osim gola nisu ni imali druge prilike?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:46 pm

AsharaK je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:44 pm
Ne znam kako je Radnik mogao kazniti, pa onim osim gola nisu ni imali druge prilike?
Jesu, igrali su 11 na 11, trčali su, imali nijet da daju gol. To što nisu prišli golu nije problem gg.ba.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:48 pm

igla je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:46 pm
AsharaK je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:44 pm
Ne znam kako je Radnik mogao kazniti, pa onim osim gola nisu ni imali druge prilike?
Jesu, igrali su 11 na 11, trčali su, imali nijet da daju gol. To što nisu prišli golu nije problem gg.ba.
Ma ja, vazno je zanjetit
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:50 pm

i vi sad malo seruckate.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:50 pm

Ma **** tog smetljara sa gg.ba. Da smo ih dobili 7-0 on bi pisao o terenu, Sabanadzovicu, bilo cemu. Nije u njemu poenta. Ne znamo kako ne vidite da smo opet pali na kraju. Osjetis da visi go. Hvala Bogu da nije pao, ali da nas nisu "grcevi" poceli da hvataju, vrlo lako bi Radnik napravio jos neku sansu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:52 pm

osjetiš da protivnik i ne mora igrati da bi nam zabio, da bukvalno sami sebi zabijamo. i onda se u nadoknadi frajer gradi na 8 metara od gola. hadžić odlično reaguju, ali to je situacija gdje se može nizašto, slučajno uvijek odbiti u gol.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:53 pm

Nego uskoro ce 100 godina, trebalo bi biti para od uefe. Rece onaj direktor sirokog da su povecane nagrade u evropskim takmicenjima, ali da i uefa od sljedece godine daje neke pare od sebe na osnovu tradicije igranja u Evropi, ne znam jel to istina i kako funkcionise.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:58 pm

i treći gol u mostaru jesmo sami sebi zabili, nije protivnik morao napraviti šansu da ga primimo. al' eto. kako rekoh, sve je to popravljivo, a neke druge stvari nisu popravljive...
gradi željo boli te *****
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 1:58 pm

Amidza je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:50 pm
Ma **** tog smetljara sa gg.ba. Da smo ih dobili 7-0 on bi pisao o terenu, Sabanadzovicu, bilo cemu. Nije u njemu poenta. Ne znamo kako ne vidite da smo opet pali na kraju. Osjetis da visi go. Hvala Bogu da nije pao, ali da nas nisu "grcevi" poceli da hvataju, vrlo lako bi Radnik napravio jos neku sansu.
Ovoga se najviše bojim, kad padaš fizički onda padaš i psihički.
50-60 minuta Radnik se nije vidio, a kad smo mi fizički pali - eh onda je krenulo....
Još Ado nikad da izvede Kajkuta - u drugom poluvremenu dok nije izašao mislim da je čo'ek pretrčao ukupno 72 metra....
Jako bih volio da nisam u pravu.
Takođe volio bi i da se brate SAD oglasi onaj naš kondicioni profesor.
:kafa:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:01 pm

Ili onaj centarsut na kraju, ne znam ko je od igraca Radnika lose reagovao, ali nasi pogubljeni, covjek se sam u peterac useta. Prisebniji igrac bi zabio go. Mada se meni ovo vise cini kao problem glave prvenstveno, vise nego fizicke spreme.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:01 pm

exdomorocki je napisao/la:
pon apr 02, 2018 2:00 pm
Amidza je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:31 pm
Momci se boje pobjede. I kad je imaju, umjesto da samelju protivnika do kraja - nismo mi zasluzili da vas natrpamo, evo vama lopta. Tako otprilike na terenu izgleda. Meni je to sokantno, jer govorimo o manje-vise istoj ekipi koja se vracala nakon 0-2 od Radnika, ubila Sirokog na Pecari itd, ponajvise mudima i voljom. Ne razumijem sta se u medjuvremenu desilo.
Umij se decko,ovoliko gluposti ni Čulić ne moze pisati?
Jes dobar ti u glavu?
Hoćes da kazes,da sad ne igraju sa mudima i voljom?
Sram te bilo!
Kako smo razvalili Sirokog 1-2,ljudi fulise na 1-0 dvije mrtve?kako kad je Radnik imao 0-2 i zicer za 0-3,to nisu bile rupe?
Ne seri i ne pravi se pametan.
Haha, haj dobro.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:03 pm

kako može do fizike biti kad ga sam sebi zaklamfaš glavom u sami golmanov dalji ćošak u 93.? ili kad dva igrača krenu na istu loptu i sudare se?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:03 pm

Pa i protiv Radnika poniste ti cist go za 3-0, ne svira ti cist penal kod 2-1. Ne uticu samo i iskljucivo igraci na te "crne rupe", ima tu i uticaja sa strane.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:03 pm

MATORI je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:58 pm
Amidza je napisao/la:
pon apr 02, 2018 1:50 pm
Ma **** tog smetljara sa gg.ba. Da smo ih dobili 7-0 on bi pisao o terenu, Sabanadzovicu, bilo cemu. Nije u njemu poenta. Ne znamo kako ne vidite da smo opet pali na kraju. Osjetis da visi go. Hvala Bogu da nije pao, ali da nas nisu "grcevi" poceli da hvataju, vrlo lako bi Radnik napravio jos neku sansu.
Ovoga se najviše bojim, kad padaš fizički onda padaš i psihički.
50-60 minuta Radnik se nije vidio, a kad smo mi fizički pali - eh onda je krenulo....
Još Ado nikad da izvede Kajkuta - u drugom poluvremenu dok nije izašao mislim da je čo'ek pretrčao ukupno 72 metra....
Jako bih volio da nisam u pravu.
Takođe volio bi i da se brate SAD oglasi onaj naš kondicioni profesor.
:kafa:
Kazem, koja god osoba zaduzena za fizicku spremu je pocela kritikovati prethodnika i kako nije dobro radio posao, nedugo poslije nasi pocnu fizicki padati i ne mogu zavrsiti utakmicu kako treba. Znaci, zabraniti kritikovanje prethodnika, zbog karme :kafa:
Opet, ja se nadam da je forma tempirana upravo sada, za ovu zavrsnicu prvenstva, kada nam dolaze utakmice i u kupu :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:04 pm

Grbavica je napisao/la:
pon apr 02, 2018 2:03 pm
Pa i protiv Radnika poniste ti cist go za 3-0, ne svira ti cist penal kod 2-1. Ne uticu samo i iskljucivo igraci na te "crne rupe", ima tu i uticaja sa strane.
Ma to je katastrofa, i boga pitaj hoce li nam se jos desavati. Gol cist ko suza i ona lakrdija sa ponistenjem gola, pa onda glavni sudija potvrdi, pa opet ponisti. :r :lol:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 2:07 pm

Ako smo dobro tempirali formu a nadam se da jesmo onda naredne 3 odraditi kako bog zapovijeda i protiv Zrinjskog na Grbavici slaviti titulu tri kola prije kraja hehe

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija