Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 10:27 am

Ma ne moze on sad nju dosutat, ostarilo se :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:10 am

Raspored do kraja


07.04 - Željezničar vs Široki Brijeg / Zrinjski vs Sarajevo
11.04 - 1. utakmica polufinala kupa
14.04 - Sarajevo vs Željezničar / Krupa vs Zrinjski
18.04 - 2. utakmica polufinala kupa
21.04 - Krupa vs Željezničar / Radnik vs Zrinjski
28.04 - Željezničar vs Zrinjski
02.05 - 1. utakmica finala kupa
05.05 - Radnik vs Željezničar / Zrinjski vs Široki Brijeg
09.05 - 2. utakmica finala kupa
13.05 - Široki Brijeg vs Željezničar / Sarajevo vs Zrinjski
20.05 - Željezničar vs Sarajevo / Zrinjski vs Krupa
21.05 - Rekonstrukcija terena / rekonstrukcija tima

Zrinjski od 14. do 28. aprila tri gostujuće utakmice, pa onda Široki kući i Sarajevo u gostima
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:22 am

Cini mi se da je presudno da prednost ne padne ispod 4 boda do medjusobnog duela sa Zrinjskim na Grbavici. Puna Grbavica i pobjeda u toj utakmici bi znacilo +7, 3 kola do kraja. Ali korak po korak, Siroki je trenutno najvaznija utakmica sezone, nista manje od 3 boda. Imam neki osjecaj da Zrinjski nece pobijediti pitare.

U Kupu bih samo volio izbjeci Slobodu sa Slavkom. Ni Krupa mi ne djeluje kao ekipa koja nas moze izbaciti u dvije utakmice.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:25 am

Prenose li se kartoni iz kupa na prvenstvo i obratno
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:26 am

alombardo je napisao/la:
pon apr 02, 2018 11:25 am
Prenose li se kartoni iz kupa na prvenstvo i obratno
samo crveni
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:26 am

alombardo je napisao/la:
pon apr 02, 2018 11:25 am
Prenose li se kartoni iz kupa na prvenstvo i obratno
Samo drugi žuti odnosno crveni

Usput kod nas pred suspenziju u kupu su Stevanovic, Projic, Hajdarevic
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:31 am

treba deal napraviti sa pitarima... oni uzmu zrinjski a mi siroki... tako mi njima otvaramo put za evropu a oni nama pomognu da pobjegnemo jos vise zrinjskom...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:32 am

Oni ce i europu da halale samo da mi ne uzememo titulu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:39 am

Mozda bi Hajdarevic trebao da cisti kartone.
Blagi-Anle-Ramovic-Stojan-Modic mogu izgurati derbi ja vjerujem u to. U derbiju bih u tom slucaju gledali Blagojevica-Sabana-Ramovica
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:43 am

cipiripi je napisao/la:
pon apr 02, 2018 9:08 am
Prva stvar na koju bih se osvrnuo jesu prenosi utakmica. Proteklog vikenda se prenosi hercegovacki "derbi" na državnoj televiziji a uvjeren sam da niti jedan gledalac na stadionu ne placa pretplatu istoj toj televiziji. Prenos radi komentator koji takodje ne placa petplatu drzavnoj televiziji. Nasi sarajevski klubovi idu na MOJA TV, tj daj da "bošnjama" izvucemo koju marku a hercegovci ce utakmice gledati na drzavnoj televiziji. Druga stvar Telecom određuje termine utakmica i samim tim nanosi direktnu stetu nasem klubu. Termin u 16 sati je grozan jer dosta raje subotom radi da li do 16 ili 17 sati.

Mi pokusavamo na sve nacine dovesti raju na stadion ali nas ublehasi koji određuju termin ubise i na taj nacin nanose direktnu stetu nasem klubu.

Slijedeci vikend je derbi u Dolini cupova protiv Širokog brijega i ne bude li termin iza 17 sati nemojte ocekivati posjetu vecu od 5000, razlog sam naveo vec prije, jer ima dosta raje koja radi. Prvi ja koji posjeduje godisnju kartu sam vec ove sezone propustio 5 utakmica na Grbavici a sve zahvaljujuci debilnim terminima koje određuju debili iz Saveza. Moze se nekad ranije izaci s polsa ili nesto iskombinovati ali mislim da smo postali robovi Saveza sa ovim terminima i ako vec prodajemo TV prava Telecomu onda to treba da bude cifra koja ce nadomjestiti svakog navijaca koji nece biti u prilici doci na neku od utakmica.
Ja radim subotom do 17 h :(
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 11:45 am

jovanmaksimovic je napisao/la:treba deal napraviti sa pitarima... oni uzmu zrinjski a mi siroki... tako mi njima otvaramo put za evropu a oni nama pomognu da pobjegnemo jos vise zrinjskom...
Kakav deal sa njima hahaha. Pa u tekmi Siroki - Zrinjski sudija ne svira penal za Siroki, čime se direktno gura Zrinjski i Sarajevo. Pezer hrvackim zahvatom povali igrača Sirokog. Ima na gg na temi Sirokog izvjestaj, situacija na 1:36. Čak i usporen snimak.

Kaže Starčević, pretukli ih igraci Sarajeva u prvom poluvremenu. Lako im je bilo marisati kad se tekma igrala bez svjedoka na stadionuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:00 pm

Ja bi prije Krupu nego Slobodu
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:02 pm

ako neko nije vidio: viewtopic.php?f=73&t=672
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:04 pm

Zvijezda 09, zakon. Neka se "potuku" Sloboda i Krupa.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:05 pm

Sloboda polufinale, Zvijezda finale :D
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:10 pm

Daj nam Zvijezdu u kupu da sto lakse dodjemo do finala, a tamo ko god da bude svejedno je. Opasna Krupa ili motivisani permanentni antitrener koji ce naloziti svoje drvosjece.
Utakmicu u subotu apsolvirati i spremati se za Siroki, to nam je jedna od zadnjih tekmi gdje imamo 7 dana za regeneraciju, pripremu i odmor.
Ono sto posebno brine je neadekvatna fizicka sprema i stvarno mi nije jasno nakon svih kritika na ex trenera da smo sada ovako losi pred kraj utakmce. Ocekivao sam bas nakon intrevjua sa profesorom da cemo mi biti ti koji ce mljeti protivnike a mi padamo, ne zbog psihe nego zbog nedostatka snage. Pa jedan Celik nas je nadtrcao u zadnjih 20 minuta utakmica kod 3-0 za nas, na tome moramo raditi jer sto Ivica kaze ko nema snage da trci, nema snage da igra, tu ti pada, koncentracija, taktika i sve ostalo.
Adzem je sada na slatkim mukama jer se roster siri, tako smo dobili lijevog beka desnjaka koji moze kvalitetno odigrati sto je pokazao i time popravio ocajan utisak sa tekme protiv Krupe. Kemo i Anel su pokazali da se na njih moze itekako osloniti, sto se nebi reklo za Zerica. Sredina nam je najjaca i trenutno trkacki najpotentija trojica su Vranjes-Hajdar i Sinan, nista u trci ne zaostaje Jovan, Saban igra veoma inteligentno, a tu jos ceka i Modic, zaista nevjerovatno.
Mali Anel je cuda radio u ono malo minuta sto je usao, veoma zrelo, inteligentno i pametno je odigrao. Decko smiri igru, iznese loptu po zemlji, odigra dupli pas, bas nekako igra sa lakocom.
Zajmovica licno ne preferiram, mislim da je neskolovan igrac sa puno mana, ali ovo kako se bori i igra je za respekt, on je fizicki jak, usudio bih se reci prejak za nasu ligu, a volja mu je na najvisem nivou. Svaka cast za partiju od subote.
Bogicevic se isto tako trudi, i ona predasistencija za Voju je maestralna, ono ne moze svaki stoper definitivno, ali godine su ga pritisle i to se osjeti, nece on moci izdrzati tempo srijeda-subota i treba ga dozirati da ne pregori. Vojo trenutno i najspremniji igrac u ekipi, toliko trke, pameti u jednom napadacu je isto tako za respekt, on je timski igrac i daje sve od sebe. Sinisa fenomenalan, takodjer igrac kojeg ne simpatisem zbog mana ali ovo sto igra na proljece je odlicno. Nazad stamen, a u igri naprijed dosta ucestvuje, fino je i Sinan zatvorio par puta kada je Shorty otisao naprijed.
Graovca ne treba komentarisati, covjek je najbolji stoper lige, odlican i u zraku i na zemlji, sa solidnom tehnikom, bilo bi lijepo kad bi ostao.
Sinan je doktor igrice, bas kao i Vranjes, nekako mi Haretova trka, Vranjesovo iskustvo i znanje i Sinanova prodornost cine kompaktan vezni red i odlicno se nadopunjuju. Volim okomite igrace koji idu na gol koji probijaju, znaju dati i asistenciju, bravo majstore.
Nadam se da ce se ova trzavica sa Zecom rijesiti jer nam treba njegova brzina i probojnost, taj se decko ne smije otpisati, a Adzem ga je zagrijavao maltene cijelu utakmicu, ustao je u 10-toj minuti i sjeo na kraju, jako ruzno.
Adzem - nije to ni ona igra od jeseni kada smo presingom mljeli cijelu utakmicu i dobijali tekme, ne znam sta se desava, ovi eksperimenti sa Kajkutom mi se nimalo ne svidjaju, snage nam fali, ali ova igra raduje iz prvog poluvremena. Misljenja sam da nam se niko ne moze suprotstaviti ako igramo igru kao u prvom poluvremenu sa Radnikom.
Radnik koji je namucio Zrinjski, dobio Sarajevo, nama nije bio ozbiljan problem dok smo igrali. Kada je nestalo snage, nestalo je i igre, pali smo ali uspjeli smo zatvoriti utakmicu.
Daj nam zvijezdu da je natamburamo u kupu i da mozemo makar tu sa sarenim sastavom izaci, a ovamo je svaka utakmica na noz.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:14 pm

Zlomislic teze ozlijedjen.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:25 pm

Sta je s Menalom?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:26 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
pon apr 02, 2018 12:14 pm
Zlomislic teze ozlijedjen.
Za nas je mozda sreca, ali steta je za ligu. Jedan od igraca koji donosi prevagu i daje utakmicama dodatni kvalitet. Brz oporavak..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 12:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 02, 2018 12:25 pm
Sta je s Menalom?
Cuo da ce ga Sinisa cuvati, namjerno pao niz stepenice poslije tekme sa Zrinjom...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot], Jacksparrow, SamoNapad i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija