Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:12 am

Ljudi imaju li se gdje pogledat golovi
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:13 am

Jucer je bilo zadovoljstvo biti na Grbavici...

Prelijepo je bilo...

Jug nije bio bolji u zadnje 3 godine...

Ekipa borbena i nabrijana... To je moj zeljo...

Hajmo uzeti taj pehar, zasluzili smo!!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:15 am

savatihotece je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:12 am
Ljudi imaju li se gdje pogledat golovi
phpBB [video]
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:19 am

Vrijeme je da Osmanković zamjeni Bogija
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:19 am

Bojan Nastić će uskoro promijeniti sportsko državljanstvo i zaigrati pod zastavom Bosne i Hercegovine. Fudbaler Genka raduje se dolasku među Zmajeve, od kojih očekivano jednog posebno cijeni.

“To je Edin Džeko. Potvrdio je da je klasa igrajući za najveće evropske klubove”, kazao je Nastić za ****.ba.

Upitan prati li Premijer ligu i preferira li neki od bh. klubova.

“Iskreno, slabije pratim. Pogledam samo rezultate nakon svakog kola. Od ranije mi je broj jedan Željo. Dok sam igrao u Vlasenici, maštao sam da dođem na Grbavicu i zaigram za taj klub. Možda je to nekom čudno, ali je stvarno tako, dodao je Nastić.
Evo imat cemo u reprezentaciji jos jednog "naseg" :D
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:21 am

LARS1921 je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:15 am
savatihotece je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:12 am
Ljudi imaju li se gdje pogledat golovi
phpBB [video]
HVALA DRUG
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:21 am

Nesto cu vam reci iako ne bih trebao. Juce na zapadu iza mene sjedila neka dva stranca na engleskom pricala i spominju Hajdarevica i koliko sam shvatio spremni su pristati na milion eura koliko trazimo za njega. Ovaj jedan govori prodacemo ga ga za 5 miliona za dvije sezone i da bi pametno bilo kupiti ga.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:23 am

BlwD je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:19 am
Bojan Nastić će uskoro promijeniti sportsko državljanstvo i zaigrati pod zastavom Bosne i Hercegovine. Fudbaler Genka raduje se dolasku među Zmajeve, od kojih očekivano jednog posebno cijeni.

“To je Edin Džeko. Potvrdio je da je klasa igrajući za najveće evropske klubove”, kazao je Nastić za ****.ba.

Upitan prati li Premijer ligu i preferira li neki od bh. klubova.

“Iskreno, slabije pratim. Pogledam samo rezultate nakon svakog kola. Od ranije mi je broj jedan Željo. Dok sam igrao u Vlasenici, maštao sam da dođem na Grbavicu i zaigram za taj klub. Možda je to nekom čudno, ali je stvarno tako, dodao je Nastić.
Evo imat cemo u reprezentaciji jos jednog "naseg" :D
Imamo i u juniorima, Gazibegovic. Nastic lijevo Gazibegovic desno :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:24 am

cikazubo je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:10 am
Sta mislite o stoperskom paru Graovac-Hadzic ?
Bogi je fakat sve losiji, bio sam na njegovoj strani u odnosu na ostale stpere, ali iz utakmice u utakmicu pravi kardinalne greske, on nas moze kostati bitnih bodova svojim ispadima.
Da se nisi prehladio ti jucer na Jugu??? Cuj mijenjati naseg najboljeg stopera Bogija, taman posla... :D

Salim se malo. Iskreno, Kemo bi trebao igrati prvu umjesto Bogija, a Hadzica bih drzao na lijevom beku jer je puno bolji od Mehremica. Bar na osnovu one jucerasnje predstave. Misljenja sam da je Kenan odradio posao korektno na lijevom beku, ali ipak je u pitanju samo jedna utakmica, pa da ga ne bih sad pretjerano hvalio, eto ga vidimo jos koju tekmu na toj poziciji pa da donesemo konacan sud :).
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u ned apr 01, 2018 10:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:25 am

LARS1921 je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:19 am
Bojan Nastić će uskoro promijeniti sportsko državljanstvo i zaigrati pod zastavom Bosne i Hercegovine. Fudbaler Genka raduje se dolasku među Zmajeve, od kojih očekivano jednog posebno cijeni.

“To je Edin Džeko. Potvrdio je da je klasa igrajući za najveće evropske klubove”, kazao je Nastić za ****.ba.

Upitan prati li Premijer ligu i preferira li neki od bh. klubova.

“Iskreno, slabije pratim. Pogledam samo rezultate nakon svakog kola. Od ranije mi je broj jedan Željo. Dok sam igrao u Vlasenici, maštao sam da dođem na Grbavicu i zaigram za taj klub. Možda je to nekom čudno, ali je stvarno tako, dodao je Nastić.
Evo imat cemo u reprezentaciji jos jednog "naseg" :D
Imamo i u juniorima, Gazibegovic. Nastic lijevo Gazibegovic desno :D
Sto nisi to dovodio dok su djeca bili. Lahko je sad zalit kad su se probili na transfermarktu :rofl1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:34 am

exbabilon je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:02 am
Sta kazu lazni mostarci, dajte im titulu. Ovako se titula daje. Ponisten cist go, nije sviran cist penal i crveni karton. I umjesto laganih 4:0, spasavaj 2:1 do kraja. Dajte nam titulu!

Sinoc sam hvalio vezni red, a sve pohvale zasluzuju Sinisa i Vojo. Sinisa igra u zivotnoj formi, nazad nista ne pusta, a poceo se i naprijed ubacivati i biti od koristi. A kad vidim Vojin presing u 90.minuti, stanem i kontam jel sanjam. Frajer radi ogroman posao za ekipu, svaka cast!

Hadzic korektan, s njim lijevo nije ni blizu propuh ko s Mehremicem.
njemu sudije dale četiri boda protiv goška i borca. i opet zaostaje četiri.

nije bauk nikakav, valjda se to dosad vidjelo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:42 am

Pompey je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:24 am
cikazubo je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:10 am
Sta mislite o stoperskom paru Graovac-Hadzic ?
Bogi je fakat sve losiji, bio sam na njegovoj strani u odnosu na ostale stpere, ali iz utakmice u utakmicu pravi kardinalne greske, on nas moze kostati bitnih bodova svojim ispadima.
Da se nisi prehladio ti jucer na Jugu??? Cuj mijenjati naseg najboljeg stopera Bogija, taman posla... :D

Salim se malo. Iskreno, Kemo bi trebao igrati prvu umjesto Bogija, a Hadzica bih drzao na lijevom beku jer je puno bolji od Mehremica. Bar na osnovu one jucerasnje predstave. Misljenja sam da je Kenan odradio posao korektno na lijevom beku, ali ipak je u pitanju samo jedna utakmica, pa da ga ne bih sad pretjerano hvalio, eto ga vidimo jos koju tekmu na toj poziciji pa da donesemo konacan sud :).
Slazem se da Hadzica treba ostaviti i sljedecu da potvrdi dobru partiju i to je onda to za ovu sezonu na lijevom beku, opet desnjaka moramo slati na tu poziciju :D
Kemi ne vjerujem ali realno nije bi dobio priliku, Bogi mora napolje, vec nas je zakinuo za 2 boda u Mostaru, u svakoj drugoj utakmici je napravio bar jednu katastrofalnu gresku, pa tako i juce kod gola izgubljen i kasnije pas u noge igracu Radnika, Kemo se previse ceka, i prosle sezone je bila prica da sljedece tj ove sezone on dobija prednost, ove sezone je teorija da ce sljedece dobit prednost, dati momku 3-4 utakmice 90 minuta pa ili jesi ili nisi, da znamo jel za Goska ili je za nas.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 10:50 am

boja mora je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:19 am
Vrijeme je da Osmanković zamjeni Bogija
Vrijeme je davno bilo, sada je krajnje vrijeme. Sindikalac je samo za biblioteke.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:23 am

mirzza je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:50 am
boja mora je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:19 am
Vrijeme je da Osmanković zamjeni Bogija
Vrijeme je davno bilo, sada je krajnje vrijeme. Sindikalac je samo za biblioteke.
Ja ovde vidim da je Zajmovic veci krivac nego Bogi. Nije frajer skocio uopste a smetao Bogiju pri skoku.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:25 am

Treba pljucnut malo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:32 am

"Iduce kolo ko je pametan i ko mi kaze sta je to dobro po nas ja mu cestitam.

Da pobjedi Zrinjski- nevalja realno gdje ce ti biti drago klub da ti izgubi
Da dobijemo mi- opet to znaci da pomazes Zeljeznicaru da uzme titutlu i povrh svega pored tobom je proslavi.

Pa i u ovoj drugoj utakmici isto kako "navijati" za Siroki ako znas da ce ti sa tom pobjedom pobjeci u trci za Evropu.A opet ti nebi bilo drago ni da dobije Zeljeznicar jel oni odose jos vise

Znaci ja kako god okrenem ,i sta god da razmislim neznam sta je dobro,neke nule bi bile najbolje pa da mozda ostane ovako kako jeste ali haj ti vjeruj u dva x-a :crazy: "


Tegoba braćo..tegoba :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:36 am

Sretan Uskrs svima koji slave
Željezničar ante portas !
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:38 am

Sad se pobiti sa svima, pa sta Bog da. Vodecem dvojcu sve zavisi od nas. Vagine moramo nabiti u derbiju, jedina im je vadiona da komsinicama useremo opet sve. Ko ce ih gledat kako pred nama dizu trofej. Derbi na Hasetu odraditi sto brojnije. Nafurani su levati, a tanki su drama. Svi na sjever furat raju. Da ih spustimo u navijackom svjetu. Uvijek su bili ispod nas, tamo i trebaju ostat. Ko izda pizda
Jadoviiiiiiii :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:40 am

Problem je što raja ovdje mrzi Bogija. Jedva se čeka neka greška da ga počne psovati. A niko da spomene pogrešne pasove jučer prema Bogičeviću koji su ga dovodili u tešku situaciju. A bilo ih je... Jučer je odigrao sasvim solidnu partiju, smireno, uzeo dosta duela. Ne kažem da je najbolji stoper lige, ali dajte malo realno gledajte. Imao je jednu, dvije greške, a imali su ih i ostali, ali to niko ne spominje. Jok, treba jebat Bogiju sve po spisku. I kad ne igra kriv je.
Eto, ovo se ne odnosi samo na jučer. Odavno hoću da napišem povodom ovoga. Ispalo je da to bude sad.
I protiv Zrinjskog je psovan, a odigrao bez greške. A za autogol mu niko ne može prigovarati. Ono se moglo desiti svakome.
Al' eto. Kako god on odigrao, naći će se detalj zbog kojeg će se psovati.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 11:40 am

Rashid je napisao/la:
ned apr 01, 2018 10:21 am
Nesto cu vam reci iako ne bih trebao. Juce na zapadu iza mene sjedila neka dva stranca na engleskom pricala i spominju Hajdarevica i koliko sam shvatio spremni su pristati na milion eura koliko trazimo za njega. Ovaj jedan govori prodacemo ga ga za 5 miliona za dvije sezone i da bi pametno bilo kupiti ga.
To su garant neki nasi bili i samo lozili raju praveci se da su stranci
Bagra je to moj Raside
5. - 7. Okt 1992.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], gavran, ghamaz i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija